Co Zagaża Twojej Potencji ?

wonder-ansel-edwards-photography-flickr

To czy masz problem z potencją, nie jest zależne tylko i wyłącznie od Twojego wieku. Jeśli myślisz sobie „jestem młody i mi to nie grozi” no to możesz się zdziwić, bo ponad 10 % mężczyzn przed trzydziestką ma z tym problem. Niestety procent ten rośnie z roku na rok. Co ma decydujący wpływ na Twoja potencję? Oto kilka przykładów.Nieznany obiekt

Stres i Brak Czasu

Jeśli masz życie pełne problemów i stresujących sytuacji, a dodatkowo nie masz czasu, aby się od nich oderwać i zrelaksować to tworzysz w ten sposób mieszankę, która skutecznie zabija Twoją potencję. Dlatego priorytetem powinna być dla Ciebie umiejętność znajdywania czasu na oderwanie się od rzeczywistości. Znajdź czas nie tylko na seks, ale również na relaks.

Jesteś Tym, Czym Jesz

To, co wkładasz do ust ma również ogromny wpływ na Twoją erekcję. Nie chce Ci tutaj podawać, co dokładnie powinieneś jeść, bo na każdego jedzenie może wpływać inaczej. Zwróć uwagę na to, po jakim jedzeniu masz energię i chęć do działania, a po jakich posiłkach jesteś ospały i bez życia. Twój organizm jest Twoim najlepszym przewodnikiem.

Brak Ruchu

Spędzanie zbyt wiele czasu przed telewizorem lub komputerem również może prowadzić do tego, że będziesz się zastanawiał „Gdzie ta moja erekcja?”. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na erekcję, co zostało już nie raz udowodnione jest ruch. Ale taki, który powoduje szybszą pracę serca i poprawia Twoją wydolność, co za tym idzie Twoje serce będzie szybciej i sprawniej pompowało krew do penisa. Nie musisz spędzać długich godzin na siłowni. Wystarczy, że trzy razy w tygodniu zrobisz sobie szybki, intensywny spacer trwający 30-45 minut.

Problemy w Związku

Jeśli między Twoją kobietą i Tobą panują nieciekawe stosunki, a Wasz seks staje się mechanicznym sposobem zaspokojenia popędu i pewnym przyzwyczajeniem, a w dodatku w Waszej sypialni brak jest uczuć i pożądania to nie zdziw się, że Twoja potencja nie jest taka jakbyś chciał.

Alkohol

Zbyt duże ilości alkoholu przed stosunkiem mogą działać różnie. Na jednych lampka wina ma zbawienny wpływ i może pomóc w zrelaksowaniu się, przez co łatwiej będzie im osiągnąć erekcję. Z większą ilością alkoholu musisz uważać. Z jednej strony możesz mieć problemy z erekcją, gdyż alkohol odcina dopływ bodźców do mózgu. Z drugiej strony pod wpływem alkoholu trudniej jest Ci panować na wytryskiem lub nad tym, co w ogóle robisz ze swoją partnerkę. Nie zdziw się, jeśli następnego dnia będziesz się zastanawiał czy założyłeś gumkę i czy wszystko było jak zawsze pod kontrolą.

To tylko niektóre przyczyny braku potencji wśród mężczyzn. Niedługo przygotuję dla Ciebie nagranie video, na którym omówię pozostałe problemy, z którymi się spotkałem oraz przedstawię Ci jak możesz im przeciwdziałać.

Jeśli chcesz, abym Cię poinformował o nagraniu zapisz się na darmowy newslatter.

Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*