Jak Rozbierać Kobietę

rozbieraj

 

Dzisiaj chciałbym Ci zdradzić pewną rewelacyjną technikę rozpalania kobiecego umysłu przed seksem lub podczas gry wstępnej.

Bardzo dużo facetów pisało mi o niezwykłych efektach, które mieli, gdy użyli tego sposobu, więc postanowiłem opisać go na blogu.

Przejdźmy od razu do konkretów, a jeżeli będziesz chciał poznać więcej sztuczek do łóżka, to znajdziesz je w materiale >>Protokół Pożądania.<<

Metoda na podkręcenie temperatury w sypialni, którą za chwilę poznasz związana jest z momentem rozbierania kobiety.

Chodzi tutaj o to, aby wydłużyć moment ściągania z kobiety poszczególnych elementów jej ubioru, czyli bluzki, spodni lub sukienki, biustonosza oraz majtek.

Gdy zrobisz to w umiejętny sposób, to sprawisz, że diametralnie wzrośnie pożądanie i ochota na seks u Twojej partnerki, a jej ciało będzie drżeć i krzyczeć o więcej.

Jak rozbierać kobietę?

Oczywiście możesz też zrobić to szybko, zedrzeć błyskawicznie spodnie lub sukienkę, rozpiąć biustonosz, błyskawicznie pozbyć się majtek i rzucić wszystko w kąt.

Równie dobrze możesz wydać kobiecie seksowny rozkaz, aby sama natychmiast usunęła wszystkie przeszkody, które dzielą Wasze ciała i dodać, że jak tego nie zrobi to jej zlejesz tyłek.

To też są dobre posunięcia i jeżeli chcesz, aby seks był naprawdę gorący, to warto postępować za każdym razem trochę inaczej.

Ale według mnie, co jakiś czas warto wydłużyć ten proces rozbierania kobiety po to, aby ona jeszcze bardziej zaczęła pożądać Twoich pocałunków na jej rozpalonych częściach ciała.

Jak to robić?

1- Pierwszy przykład

rozbierz 1

Gdy kobieta leży na łóżku, zsuń spodnie lub sukienkę z jej pośladków kilkanaście centymetrów, w taki sposób, aby odsłonić dosyć duży fragment jej tyłka.

Następnie zostaw gorący pocałunek, przygryź zmysłowo skórę w tym miejscu lub daj jej klapsa w odsłonięty fragment pośladków.

Gdy to zrobisz załóż jej spodnie lub sukienkę z powrotem, zakryj odsłonięty fragment skóry, i przenieś swoja uwagę w jakieś inne miejsce na przykład w okolice karku i szyi.

Ona zacznie się zastanawiać, dlaczego ją z powrotem ubierasz zamiast rozbierać i będzie się robić coraz bardziej napalona.

W efekcie kobieta coraz bardziej będzie chciała pozbyć się swoich ubrań i doświadczyć Twojego dotyku w najbardziej erogennych miejscach.

Oczywiście nie można przesadzać z wydłużaniem tego procesu rozbierania, ponieważ gdy trwa to zbyt długo, to poziom pożądania zamiast wzrastać to zacznie szybko spadać.

Warto też wzbogacić tą całą zabawę o odpowiednie teksty do łóżka i seksowne komentarze, których nauczę Cię w materiale >>Protokół Pożądania <<, jeżeli będziesz chciał.

2 – Drugi przykład

rozbierz 2

Podobnie możesz postępować, gdy kobieta wciąż ma na sobie biustonosz.

W tym celu, zamiast próbować go ściągać, zacznij poruszać się swoim językiem wzdłuż jego krawędzi.

Możesz wsuwać swój język pod krawędź materiału lub całować jej piersi poprzez materiał biustonosza, ale nie próbuj go ściągać od razu.

Możesz zsunąć ramiączka od biustonosza, zostawić kilka pocałunków na ramionach i nałożyć ramiączka z powrotem.

Gdy Twoje usta przez jakiś czas są w okolicach piersi, to po chwili wróć z powrotem do pocałunków w usta lub skup swoje pieszczoty wokół jakichś innych erogennych miejsc.

Za jakiś czas znowu wróć do całowania jej piersi poprzez materiał i do zmysłowych pocałunków wzdłuż krawędzi materiału.

Następnie możesz zapytać kobietę, czy nie wydaje jej się, że powinniście jak najszybciej usunąć tą przeszkodę.

Zobaczysz, że ona natychmiast podąży za Twoją propozycją i sama zedrze z siebie biustonosz lub każe Ci natychmiast to zrobić.

Ona nie będzie mogła już dłużej wytrzymać, że jakiś kawałek materiału dzieli jej piersi od Twoich ust.

3 – Trzeci przykład

rozbierz 3

Ta metoda działa równie dobrze, w sytuacji, gdy kobieta leży na łóżku w samej bieliźnie, a Ty chcesz ściągnąć z niej majtki.

Gdy chcesz to zrobić, to zacznij od całowania jej stóp i zmierzaj ze swoimi pocałunkami w górę w kierunku krocza.

Możesz zacząć od lewej nogi i po kolei zostawić kilka pocałunków na łydkach, w okolicy kolan i wzdłuż ud.

Gdy będziesz w pobliżu jej majtek, to zrób to samo, co w przypadku biustonosza.

Podążaj językiem po jej skórze wzdłuż krawędzi bielizny. Możesz chwytać w zęby i pociągać krawędzie materiału.

Możesz także zostawić kilka pocałunków lub kilka gorących oddechów pomiędzy udami, ale zrób to poprzez materiał.

Ona będzie myśleć, że zaraz ściągniesz z niej bieliznę i przejdziesz do kolejnego etapu.

Tymczasem zamiast to zrobić, wycofaj się i wróć do pocałunków w okolicy jej stóp.

Tym razem skup się na prawej nodze i znowu zacznij powoli zmierzać w kierunku krocza zostawiając, co kilka centymetrów zmysłowy pocałunek.

Zamiast pocałunków możesz, co chwile przygryzać jej skórę zostawiając delikatne odciski Twoich zębów.

Tylko musisz to robić z wyczuciem, aby nie przekroczyć bardzo cienkiej granicy.

4 – Czwarty przykład

majtki

Gdy będziesz chciał zedrzeć z niej majtki, to postępuj tak samo jak w przypadku spodni.

Zsuń trochę bieliznę z jej pośladków, daj jej klapsa w tyłek, gorący pocałunek lub ugryź zmysłowo fragment skóry, a następnie załóż majtki z powrotem i udaj się w inne miejsce.

Takie działania sprawią, że ciało kobiety będzie wręcz drżeć z pożądania, a ona sama zacznie błagać Cię, żebyś jak najszybciej usunął wszystkie przeszkody, które dzielą Wasze ciała.

To nie koniec.

protokol

Więcej sposobów, aby zabłysnąć w łóżku na setki sposobów poznasz w materiale >>Protokół Pożądania<<

Będziesz zdziwiony jak łatwo można zaimponować kobiecie w sypialni i zamienić zwykły seks w niesamowity seks.

 

2 comments on “Jak Rozbierać Kobietę
  1. achilles pisze:

    Krzychu stary z Ciebie pędzel więc z wiekiem Twoja kreatywność w łóżku zmalała już dawno. Wraz z małżonką nie sracie sie w sypialni więc to normalne.. Nie macie po 20 lat;] Także nie stresuj, żona zapewne by wolała byś sie szybko nie uloł, tylko długo ją tarł sobą… Gdy ją futrujesz to nie myśl o seksie tylko że np musisz progi w aucie zrobić bo ruda chwyta… Odbiegaj od rzeczywistości i działaj dłużejjj. Czołem

  2. krzychu pisze:

    Pomimo, że mam już swoje lata (48) to o dziwo stosuję dużo Twoich porad i jestem zaskoczony efektami. Moja żona stała się całkiem inna, gdy zacząłem wprowadzać zmiany do naszej sypialni. Robię to powoli, małym krokami i są efekty. Dzięi, że dzielisz się tego typu wiedzą i poświęcasz swój czas, aby dostarczyć mi i innym pomysłów co robić w łóżku. Pozdrawiam! Krzychu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*