Kilka Słów o Niegrzecznych Tekstach

crasch_sex-couple_flickr-cc_free

Mówienie do niej w niegrzeczny sposób, to świetna droga do tego, aby zaostrzyć Wasze seksualne życie. Seks stanie się bardziej przyjemny, ekscytujący i łatwiej doprowadzisz ją do orgazmu.Nieznany obiekt

Niektóre kobiety nie wyobrażają sobie seksu bez pieprznych tekstów. Są też takie, które wolą słyszeć od Ciebie, że są piękne, że je kochasz, że nie możesz bez nich żyć. Często jednak jest tak, że te, które wyglądają na grzeczne kobietki bardziej lubią niegrzeczne teksty. Po tym jak znajdą się w łóżku z mężczyzną budzi się w nich ta bardziej pikantna część ich natury. Być może już tego doświadczyłeś.

Jednak nawet, jeśli są takie, które nie lubią lub mówią, że nie lubią możesz sprawić, aby polubiły, lub chociaż spróbować. Jak się do tego zabrać, abyś jej nie obraził, aby czuła się komfortowo, gdy to będziesz robił? Przedstawię Ci trzy istotne wskazówki.

Jak  Zacząć

Na początek, zamiast używać ostrych przekleństw, zacznij delikatnie – szczególnie wówczas, gdy nie jesteś przekonany, co do tego czy jej to będzie sprawiać przyjemność lub, gdy Ty jeszcze nigdy tego nie robiłeś. Skup się na tym, co robicie w danym momencie. Powiedz jej jak bardzo Cię podnieca i jak niesamowicie na Ciebie działa. Możesz opisywać to, co właśnie jej robisz lub to, co zaraz chcesz zrobić. Innym sposobem na rozpoczęcie dialogu jest zadawanie jej pytań w stylu „A co by było gdybym teraz…” Obserwuj jej reakcję i mowę ciała. Będziesz wiedział, czy sprawia jej to przyjemność i czy w przyszłości będzie chciała tego więcej. Wówczas możesz powoli przechodzić do ostrzejszych tekstów.

Ważne Jest, Co Mówisz, Ale Ważniejsze Jest To Jak Mówisz

Postawa i ton Twojego głosu jest równie ważna jak to, co do niej mówisz w ten brzydki sposób. Jest ważne, aby brzmieć autentycznie i prawdziwie, bo łatwo jest zepsuć całą atmosferę. W Twoim głosie powinna się przejawiać dzikość i władczość. Na początek, aby czuć się bardziej pewnie przyjmij fakt, że nie jesteś specjalistą od dirty talk. W związku z tym, porozmawiaj z nią o swoich fantazjach, a następnie odegrajcie rolę, w której będziesz do niej mówił podczas seksu w ten niegrzeczny sposób. Będziesz brzmieć dużo autentyczniej, gdy na początku będziesz się z nią bawił i eksperymentował.

Posiądź Ją

Kobiety lubią słyszeć z Twoich ust, że są w Twoim posiadaniu. Powiedz jej, że jest Twoja, że chcesz ją mieć, że należy do Ciebie. Zrób to w mniej lub bardziej brzydki sposób, w zależności od tego, na jakim etapie są Wasze rozmowy podczas łóżkowych igraszek. Ona lubi słyszeć, że masz nad nią władzę, że jest atrakcyjna dla Ciebie, że Cię pociąga i że chcesz się z nią kochać do utraty tchu.

Tutaj nie mogę zbyt ostro pisać, bo mnie zamkną za nadużycia słowne, ale niedługo wydaję e-booka, w którym opiszę wszystko ze szczegółami. Zapisz się na newslatter, a poinformuję Cię o nim osobiście.

Więcej o niegrzecznych tekstach w kolejnych postach.

Alex

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*