Oralny Faul Start

skirt_girl_applegurl_creativ common_4_04_2013

Często mówię o tym, że mężczyźni zbyt szybko zmierzają w kierunku tych najbardziej wrażliwych intymnych miejsc, a jak się juz tam znajda to zaczynają wszystko zbyt intensywnie. Dziś trafiłem na ciekawą wypowiedź Pań, które siedzą sobie przy stole i rozmawiają otwarcie na temat "lizania przycisku miłości" w dosłownym tłumaczeniu z angielskiego. Ten film jest na youtubie po angielsku, ale wyłowiłem z niego najciekawsze treści, abyś mógł się z nimi zapoznać.

Cała rozmowa dotyczy seksu oralnego i tego jak zacząć, co robić kiedy zacząć a czego nie robić. Poznasz w niej kilka wskazówek jak zrobić jej dobrze językiem, ustami lub palcami.

Na koncu podam link.

Pani nr jeden, mówi że lubi bardzo delikatnie na początku, gdy powoli sie podnieca coraz bardziej, gdy jest trochę pocałunków, skubania, trochę używania palców na około. Ale jeśli ktoś zaczyna intensywnie TO NIE JEST TO! Mówi, że to nie jest wtedy przyjemne dla niej, a nawet staję się zdrętwiała i sparaliżowana.

Pani nr dwa, mówi, że potrzebuję być rozgrzana i zmierzanie prosto do łechtaczki to "nie nie nie…"

Pani numer trzy mówi, że może być seks rozpoczęty bezpośrednio od łechtaczki, ale gdy ktoś zaczyna bardzo delikatnie i nie robi nic na siłę. Tłumaczy, że jesli ktoś zaczyna w tamtym miejscu to koniecznie musi być stopniowe wzrastanie nacisku a nie od razu … tutaj Pani robi energiczny ruch głową i porusza językiem z prędkością światła.

Pani numer cztery, opowiada, że lubi, gdy na początku czuje w tamtym miejscu ciepło z delikatnie przyłożonych na około całej okolicy ust, bez jakiegokolwiek nacisku, same usta, po czym w tle słychać inną Panią która krzyczy " O tak, całe usta na około i ssanie!" <= !!!!

Pani numer trzy, zabiera jeszcze raz głos i mówi, że ją kręci, gdy ktoś naprawdę robi seks oralny z ogromną przyjemnością, a nie jakby się brzydził. Wówczas przytakują wszystkie Panie. Więc jeśli chcesz jej zrobić dobrze językiem lub ustami umiejętności techniczne to nie wszystko. Liczy się równiez Twoja przyjemność, którą czerpiesz z seksu oralnego.

Pani numer jeden przejmuje głos i mówi, że w zaleźności od ilości gry wstępnej, zmierzanie bezpośrednio do łechtaczki nawet dłonią, może być przyjemne, ale gdy jest trochę rozgrzana.

Pani numer dwa, wtrąca, że zaczynanie seksu od seksu oralnego to nie dla niej, po czym inna Pani stwierdza, że dla niej to jest ok, ale bardzo bardzo delikatnie, gdy są tylko usta przyłożone do tamtego miejsca, żednego nacisku, wtedy jest dobrze.

Znowu Pani numer jeden, mówi, że ona preferuje rozpoczęcie seksu od kontaktu całych ciał, od kontaktu ust z ustami, ust z jej policzkami, twarzy z twarzą, a nie od kontaktu ust mężczyzny tylko z tymi jej dolnymi partiami. Po prostu lubi czuć bliskość drugiej osoby, a nie tylko bliskosć jej ust.

Na koniec Pani numer trzy mówi, że jeśli o nią chodzi to nie jest w stanie się podniecić, bez dotykania jej piersi. Mowi nawet, że może kompletnie nie być w nastroju, może nie być kompletnie podniecona, może nie brać prysznica trzy dni, ale jeśli ktoś dotknie jej piersi to od razu myśli "O kur**! Chce się ruchać!"  <=== :D:D

Tutaj podaje link.

Cała konwersacja jest co prawda po angielsku, ale wiedząc, że jest on na temat seksu oralnego, to z mowy ciała można sporo wyczytać:)

http://www.youtube.com/watch?v=VnxIOIGcIDA

 

 

 

Tagi: , , , , ,
One comment on “Oralny Faul Start
  1. Ustausta pisze:

    Moja dziewczyna powiedziała mi kiedyś, że ma podobnie jak trzymam ją za szyje to od razu chce się poddać i oddać itp. Nie ukrywam, że czasami to wykorzystuje.

     

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*