Punkt G – Gdzie jest? Jak go znaleźć? Co z nim robić?

flickr_cc_17_07_2012_T.78UopXx_girl brunete5

Punkt G to nie jest jakiś magiczny przycisk na ciele kobiety jak wiele osób sądzi, po którego naciśnięciu wybuchnie ona z rozkoszy. Dobrze by było, gdyby taki przycisk istniał, no ale będziesz musiał się trochę bardziej postarać.

Obejrzyj wideo:

 

Punkt G to bardzo wrażliwa erogenna strefa, która stymulowana w odpowiedni sposób prowadzi do silnych orgazmów, przeszywających całe ciało – jak opisują to niektóre Panie.

Przy zastosowaniu odpowiednich technik, orgazmom może towarzyszyć kobiecy wytrysk, zwany również kobiecą ejakulacją.

Punk G zlokalizowany jest na przedniej ściance pochwy, na głębokości około 3 do 5 cm od wejścia. Jest to obszar wielkości mniej więcej monety 20sto groszowej, ale miej na uwadze to, że u każdej kobiety ten obszar może być inny, może się nieco różnić.

Punkt G przypomina swoją powierzchnią podniebienie, tuż za przednimi zębami. Gdy dotkniesz swojego podniebienia w tamtym miejscu poczujesz lekko pofałdowaną tkankę i to jest ten rodzaj pofałdowania, którego masz szukać wewnątrz pochwy.                            

Niektórzy porównują jego powierzchnię do powierzchni skorupki orzecha, jeszcze inni do powierzchni skórki rodzynek. Czegoś takiego szukaj.

Jeśli chcesz dać swojej kobiecie jeden z najmocniejszych orgazmów w jej życiu, musisz wiedzieć jak w prawidłowy sposób stymulować jej punkt G.

Ale, zanim do tego przystąpisz, miej na uwadze kilka rzeczy.

Podczas, gdy stymulujesz jej najbardziej wrażliwe miejsca, pamiętaj, aby używać dużej ilości lubrykantu. Niektóre kobiety są bardziej wilgotne, inne mniej, dlatego miej zawsze pod ręką jakiś środek nawilżający, na przykład naturalny olejek do masażu.

Gdy kobieta nie jest pobudzona, punk G może być trudny do odnalezienia, ale gdy rozbudzisz swoją partnerkę punk G się wybrzusza, staje się bardziej wyraźny i jest łatwy do zlokalizowania.

Po prostu cały obszar punktu G to pewien rodzaj tkanki gąbczastej, która ma zdolność do powiększania się.

Wiec również o Tym, że gdy ona nie będzie podniecona, wsuwanie palców do jej pochwy nie będzie dla niej przyjemne.

Dlatego konieczna jest gra wstępna i dobrze by było, gdybyś rozgrzewał ją, pieścił i masował minimum 10 minut, zanim przejdziesz dalej.

Kolejna ważna kwestia. Twoje dłonie i palce muszą być czyste, a paznokcie obcięte i zadbane. Nie ma nic gorszego niż dotykanie jej w tamtych miejscach niezbadanymi dłońmi.

Miej na uwadze również to, że każda kobieta jest inna. Niektóre potrafią osiągnąć orgazm bardzo szybko, natomiast inne Panie potrzebują więcej czasu: 30 – 40 minut.

Gdy będziesz naciskał na punkt G, ona może powiedzieć Ci w pewnym momencie: PRZESTAŃ.

Stymulacja punktu G wywołuje uczucie parcia na pęcherz, dlatego będzie się jej mogło wydawać, że musi biec do toalety.

Miej to na uwadze. Po chwili, uczucie dyskomfortu ustąpi uczuciu przyjemności.

Ale dobrze by było, aby przed Twoimi pieszczotami Twoja partnerka skorzystała z toalety. Będzie się w tedy czuć o wiele, wiele bardziej komfortowo.

Teraz kilka słów o technice masażu…

Gdy Kobieta jest mocno pobudzona i leży na plecach z rozchylonymi udami, wsuń swój palec wskazujący do jej pochwy do głębokości około 3 do 5 cm, tak aby wnętrze Twojej dłoni było skierowane w kierunku jej twarzy. Powinieneś poczuć na przedniej ściance pomarszczony obszar, o którym mówiłem wcześniej. Po chwili możesz kontynuować używając dwóch palców na raz – wskazującego i środkowego.

Kiedy Twój palec jest w środku, stymuluj obszar punktu G używając takiego ruchu, jakbyś chciał ją do siebie zawołać lub zaprosić. Technika ta nosi nazwę „chodź – tutaj.” Możesz ten obszar przyciskać i masować lub mocno pocierać, lub połączyć te dwie rzeczy.

Musisz wiedzieć, że punkt G jest to miejsce, w którego stymulację powinieneś włożyć sporo siły.

Gdy będziesz kontynuował poczujesz jak obszar punktu G zaczyna lekko puchnąć i się powiększać.

Cały czas obserwuj jej ciało i reakcję. Będziesz wiedział, czy potrzebujesz zmienić szybkość, lub siłę nacisku.

Utrzymuj stymulację dopóki nie poczujesz jak ścianki pochwy zaciskają się i pulsują wokół Twojego palca. To będzie znaczyło, że ona właśnie przeżywa orgazm.

Teraz kilka słów o stymulacji punktu G podczas stosunku…

Normalne pchnięcia podczas seksu, bez odpowiedniej techniki z reguły nie stymulują wystarczająco punktu G na tyle, aby doprowadzić kobietę do orgazmu.

Gdy podczas penetracji chcesz doprowadzić ją na szczyt, wchodź w nią płytko i pod takim kątem ustawiaj swojego penisa, aby ocierał się on właśnie o ten obszar, o którym wcześniej mówiłem.

Niektórzy zastanawiają się, jaka pozycja jest najlepsza do pobudzania jej punktu G, ale tak naprawdę nie chodzi o rodzaj pozycji, ale o technikę pchnięć.

Dlatego bez względu na to, w jakiej pozycji się kochacie, miej po prostu w głowie, gdzie jest punkt G i wchodź w nią pod takim kątem, aby uderzać bezpośrednio w ten obszar.

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*