Pięć Sposobów Na Dłuższy Seks

seks_couple_flickr_cc_free-share-and-modify_23-03-2013_lynda-sanchez

Przedstawię Ci kilka prostych trików, którymi możesz z powodzeniem wydłużyć stosunek. Są to metody, które nie wymagają wcześniejszych przygotowań i treningu. Możesz je zastosować jeszcze dzisiejszego wieczoru. Sprawdź.Nieznany obiekt

Mówiąc o długości stosunku nie  mam na myśli szybkiego numerku. Chodzi o tradycyjny seks z grą wstępną. Jeśli się zastanawiasz w ogóle nad tym ile powinien trwać stosunek, to powiem Ci, że wyznacznikiem jego długości powinien być poziom Waszego zadowolenia. Po prostu Ty i Twoja kobieta powinniście się czuć spełnieni i zadowoleni. Ale o tym jeszcze napiszę. Przejdźmy do metod na jego wydłużenie.

Kontroluj Oddech

Pierwszym krokiem do wydłużenia stosunku i zapanowania nad wytryskiem jest nauka odpowiedniego oddychania. Gdy zbliżasz się do szczytowego momentu Twój oddech robi się coraz płytszy i szybszy, serce zaczyna szybciej bić, tracisz kontrolę i po kilku sekundach nic nie możesz już zrobić. Aby nad tym zapanować zwróć uwagą na sposób, w jaki oddychasz i świadomie wpłyń na ten proces. Oddychaj głęboko i powoli, tak jakbyś chciał się zrelaksować. Już przy pierwszej okazji poczujesz różnicę.

Kochaj Się w Odpowiedniej Pozycji

Jeśli chcesz uprawiać seks dłużej wybierz pozycję, w których Twoja kobieta znajduje się na górze. Gdy leżysz na plecach, wówczas Twoje mięśnie są rozluźnione. Całe Twoje Ciało jest bardziej zrelaksowane i odprężone. W wyniku tego masz lepszą kontrolę nad poziomem swojego podniecenia. Łatwiej będzie Ci wyczuć moment, w którym powinieneś zwolnić. Ewentualnie możesz testować różne pozycje i często je zmieniać. Poszukaj takich, które działają na Ciebie mniej zabójczo niż inne. Sam moment zmiany pozycji da Ci kilka sekund na to abyś trochę ochłonął.

Opróżnij pęcherz

Pełny pęcherz daje wrażenie zbliżone do przymusu ejakulacji. W wyniku tego możesz mieć problemy z jej powstrzymaniem i z wyczuciem momentu, po którym będzie już za późno. Aby Twój pęcherz nie napełniał się zbyt szybko ogranicz również spożycie dużej ilości napojów i alkoholu, który przyspiesza proces wydalania płynów z organizmu.

Ogranicz bodźce

Im więcej bodźców dostarcza Twoja partnerka tym szybciej osiągniesz maksimum podniecenia i tym trudniej będzie Ci panować nad wytryskiem. Więc jeśli chcesz wydłużyć stosunek ogranicz dopływ bodźców wzrokowych i dotykowych, które Cię niesamowicie pobudzają.

Wciśnij hamulec

Zmniejsz poziom podniecenia w odpowiednim momencie, zanim będzie za późno. W tym celu możesz po prostu wstrzymać się z penetracją i przejść do stymulowania jej łechtaczki i warg sromowych palcami lub oralnie. W między czasie wykonaj pewną technikę, która pozwoli odprowadzić krew z członka i zmniejszyć erekcję. Zaciśnij mocno pięść trzymając penisa zaraz pod główką. Dodatkowo możesz zaciskać pięść w kierunku Twojego ciała. Najpierw zaciśnij palec wskazujący i kciuk, a następnie pozostałe palce. Przytrzymaj tak przez chwilę. Po chwili wejdź w nią ponownie i kontynuuj. Jak to zrobisz sprawnie, to Twoja partnerka nawet nie zauważy co się dzieje.

To tylko niektóre z prostych i sprawdzonych sposobów na wydłużenie stosunku. Jest ich jeszcze więcej, ale o tym innym razem.

Jednak nawet, jeśli przekroczyłeś punkt, po którym nie ma już odwrotu to masz jeszcze ostatnią deskę ratunku. Jest pewien sposób, abyś zatrzymał utratę nasienia i szybko mógł wrócić do formy. Napiszę o tym w kolejnych postach.

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*