UWAGA!

Kobiety NIE CHCĄ seksu. One chcą tylko DOBREGO SEKSU!

 

Zaraz Poznasz Tajne Metody Na To, Aby Kobieta Sama Zaciągała Cię Do Łóżka, Krzyczała Twoje Imię w Ekstazie oraz Aby Uzależnić Ją Seksualnie Od Siebie

 

 

BRUTALNE FAKTY:

  • 67% Kobiet udaje orgazm podczas seksu
  • 23% regularnie zdradza swojego meżczyznę
  • 88% myśli podczas seksu o kimś innym
  • 36 % kobiet nigdy nie przeżyła orgazmu
  • 82 % jest niezadowolona z seksu
  • 62% kobiet nadrabia braki w sypialni wibratorem

 

 

To co za chwilę przeczytasz sprawi, że kobieta będzie uznawać Cię za Boga Seksu zanim zdążysz ściągnąć swoje spodnie.

Zamierzam zdradzić Ci sekretne sposoby na to, abyś stał się mężczyzną, o którym ona mówi, marzy i śni.

Niespodzianka! To jest prostsze niż myślisz.

Witaj!

Jestem Alex.

Od ponad 7 lat poszukuję informacji jak sprawiać kobietom więcej przyjemności...

Ale czekaj!

Nie mam na myśli tych rodzajów przyjemności, po których ona cichutko wzdycha i jęczy pod nosem, i mówi, że jest jej... „dobrze...”

Mam na myśli seksualne doświadczenia, które wstrząsają w niekontrolowany sposób nie tylko jej całym ciałem, ale również umysłem.

Doświadczenia, które prowadzą do tak silnych orgazmów i intensywnych przeżyć, że ona przez godzinę po seksie, będąc w stanie totalnej ekstazy przyjemności, nie jest w stanie wydusić ani jednego słowa ze swoich ust...

I zapamiętaj ten dzień, bo za jakiś czas będziesz wspominał tę datę jako dzień w którym wszystko się zaczęło...

Ponieważ...

W wyniku tych poszukiwań odkryłem coś cholernie mocnego i zwariowanego jednocześnie, czym muszę się z Tobą podzielić właśnie teraz!

Ale zanim to zrobię, pozwól że zadam Ci kilka pytań wprost, bez owijania w bawełnę...

 

Czy Znasz Największy Powód Dlaczego Kobiety Zdradzają Mężczyzn Lub Kończą Znajomość, Zanim Zdąży Się Jeszcze Zacząć?

 

W tym przypadku odpowiedź jest bardzo prosta... Ponieważ nie są seksualnie usatysfakcjonowane.

I nie mam tu na myśli tylko Twoich łóżkowych poczynań. Mam na myśli coś więcej, na co mało kto zwraca uwagę. W wyniku tego niektóre statystyki podają, że...

 

9 Na 10 Kobiet Zdradziłyby Swojego Mężczyznę, Gdyby Miały Pewność, Że Nigdy Się o Tym Nie Dowie

 

I ja zawsze chciałem być tym 1 mężczyzną w tej dziesiątce, który jest w stanie dostarczyć kobiecie tyle doznań, że nie będzie w stanie myśleć o nikim innym tylko o mnie...

Nawet, gdyby miała pewność, że nikt się o tym nie dowie...

A Ty być może chcesz mieć podobnie.

Nie jest tajemnicą, że zdecydowana większość kobiet nie jest usatysfakcjonowana w relacji z mężczyzną.

Dlaczego tak się dzieje?

Gdybyś przeszedł się ulicą i szczerze zapytał 100 kobiet czy są w pełni zadowolone z seksualnych relacji to 90% powie Ci, że nie...

Ale gdy zapytasz 100 mężczyzn, czy uważają się za dobrych kochanków, to 90% powie Ci, że są rewelacyjni i ich kobiety nigdy jeszcze nie narzekały...

Jeśli przeczytałeś z uwagą powyższe statystyki, to z pewnością doszedłeś do takiego samego wniosku jak ja...

 

Kobiety Nigdy Nie Powiedzą Ci, Że Jesteś Słaby w Łóżku i Że Zbyt Mało Je Ekscytujesz

 

Łatwiej jest im zakończyć relację lub otworzyć się na flirt i przygodę z innymi mężczyznami, gdy nie ma Cię w okolicy...

Po pierwsze, one nie chcą ranić Twoich uczuć. Po drugie one OCZEKUJĄ ( Od Ciebie jako mężczyzny ), że będziesz wiedział jak doprowadzić je do szaleństwa, nie tylko w sypialni, ale i poza nią.

Jest dla nich niezręczne mówić Ci o tym i łatwiej jej będzie odejść niż skonfrontować się z Tobą i z Twoim męskim ego.

Pomyśl nad tym, ale nie przejmuj się, aż tak mocno, ponieważ...

 

Nie Jesteś Sam, Większość Mężczyzn Jest Totalnie Beznadziejna w Łóżku...

 

I prawdopodobnie są oni w takiej samej sytuacji jak Ty. Tylko, że jest jedna różnica. Pozostali mężczyźni nie czytają tego listu, i nie chcą zrobić nic, aby poprawić ich obecną sytuację.

Być może nie zdają sobie nawet sprawy z tego, że są beznadziejni, bo kobiety im tego nie powiedzą wprost. Nigdy w życiu nie poznają prawdy.

Kobiety będą im mówić, że... Mężczyźni już ich nie kręcą, że poznały kogoś o kim nie mogą przestać myśleć, albo że czują się wypalone, niespełnione, albo, że nie chcą się angażować z Tobą w relację bo nie czują "tego czegoś"...  A oni będą w to wierzyć.

I jednym z głównych powodów ( później dam Ci ich więcej)  takiej sytuacji jest...

 

Brak Seksualnego Napięcia w Relacji Między Kobietą i Mężczyzną

 

Związek bez seksualnego napięcia jest tylko przyjaźnią.

Jeśli nie potrafisz sprawić, że kobieta będzie seksualnie podekscytowana, będzie czuła się seksowną, pożądaną i piękną kobietą... To koniec.

Patrząc z drugiej strony... Jeśli ona nie będzie czuć, że pożąda Ciebie... To również koniec, ponieważ...

 

Ona Chce Mężczyzny, Który Sprawi, Że Ona Będzie CZUŁA

 

Bez tego... Prędzej czy później wszystko zacznie się sypać i najgorsze jest to, że nawet tego nie zauważysz bo jak już mówiłem ona Ci tego nie powie.

A Ty dowiesz się dopiero wtedy, jak już będzie za późno!

Musisz wiedzieć, że...

 

Ona Chce Kąpać Się w Emocjach, Zarówno w Sypialni Jak i Poza Nią

 

I to jest ten najważniejszy czynnik w relacji z kobietami.  To ważniejsze niż wszystko inne.

Niż Twój wygląd.

Niż konto w banku.

Niż Twój Rozmiar.

Niż Technika.

Najlepsi kochankowie wiedzą, że ich najsilniejszym narzędziem w kontaktach z kobietami, jest umiejętność budowania silnych emocji na każdym etapie relacji.

Ale to ni było dla mnie tak oczywiste kiedyś, a poszukiwania odpowiedzi to historia pełna wzlotów i upadków.

Chcę, abyś bardzo dobrze zrozumiał o co tak naprawdę chodzi w seksualnych relacjach z kobietami, dlatego ujawnię Ci jeszcze trzy dziwne i zakręcone sekrety kobiet ( równie zakręcone jak kobieca natura ), których 99% mężczyzn nigdy nie poznało - w wyniku czego nigdy nie mieli sukcesów z kobietami, które naprawdę CHCĄ...

 

Kobiety Chcą Seksu BARDZIEJ Niż Mężczyźni

 

Nie wiem co Ty o tym myślisz, ale ja miałem zwyczaj myśleć, że kobiety nie lubią seksu tak jak my faceci. Kiedyś zarejestrowałem się na jakimś portalu randkowym i podczas rozmowy kilka dziewczyn zapytało mnie czy chodzi mi o seks. Odpisywałem, że "nie" więc kontynuowały ze mną rozmowę. Natomiast, gdy napisałem, że "tak, chodzi mi o seks" w mniej lub bardziej dosłowny sposób - kobiety kończyły rozmowę. I to powtarzało się kilkanaście razy. Więc skoro kobiety lubią seks tak samo jak faceci to dlaczego tak jest?

To zajęło mi naprawdę sporo czasu, żeby zrozumieć o co w tym chodzi. I prawda jest taka, że kobiety kochają to robić, może nawet bardziej niż my. Właśnie myślę o Tym jak głośno potrafią krzyczeć, podczas gdy w sypialni zapominają o dobrym wychowaniu.

Oprócz tego przy najbliższej okazji, będąc w Empiku sprawdź jakikolwiek magazyn dla kobiet. Każda dziewczyna, którą znam czyta te magazyny i praktycznie cała ta gazeta jest o seksie. Nie znajdziesz ani jednej strony na której nie ma seksualnych symboli.

Więc kobiety uwielbiają to robić, ale ...

 

Kobiety Chcą TYLKO Dobrego Seksu

To właśnie dojście do tego wniosku zajęło mi sporo czasu.

Przyjrzyj się temu bliżej. Podczas, gdy my faceci bylibyśmy w stanie uprawiać seks z każdą gorącą kobietą , która znalazła by się w okolicy, kobiety chcą uprawiać seks tylko z mężczyznami, którzy według niej są dobrzy w łóżku. Ona nie chce otworzyć się seksualnie przed kimś kto jest słaby lub przeciętny.

Dlaczego? Czy to znowu dziwna kobieca natura? Nie.

Jeśli mężczyzna nie wie jak uprawiać seks, to prawdopodobnie nie będzie w stanie dać jej orgazmu, ani nawet emocji, których pożąda. Najlepszą częścią seksu jest orgazm. I podczas, gdy my faceci jesteśmy w stanie osiągnąć orgazm z każdą kobietą - u kobiet jest odwrotnie. Kobieta nie doświadczy orgazmu z każdym facetem. Jeśli mężczyzna nie wie jak dokładnie doprowadzić kobietę na szczyt, ona nie będzie czerpać maksymalnej rozkoszy.

Dlatego bycie z facetem, który potrafi stale dostarczać jej jedno z najprzyjemniejszych doświadczeń jakie mogą ją spotkać w życiu, sprawia, że ona będzie szaleć na Twoim punkcie.

Wyobraź sobie, że jesteś z ładną dziewczyną, która Cię ekscytuje i jest naprawdę seksowna, ale nie potrafisz przy niej dojść. Wówczas nie byłoby zbyt dużo dobrej zabawy i to jest powód dla którego kobiety chcą tylko spać z facetami którzy wiedzą jak dać jej orgazm.

Na szczęście, to może być wspaniała nowina dla Ciebie...

Dlaczego?

Podczas gdy większość facetów nie wie jak dawać kobietom mocne seksualne doświadczenia, jeśli opanujesz tylko kilka trików,tylko część wiedzy, którą Ci za chwilę dam, będziesz w stanie doprowadzić do szaleństwa swoją kobietę za każdym razem. Będziesz miał ogromną przewagę nad pozostałymi facetami. Ona będzie chciała spać z tobą kiedykolwiek zechcesz...

Ale teraz jest jeszcze jeden sekret, którym muszę się z Tobą podzielić. Chcę żebyś wiedział jak bardzo ważna jest Twoje poczucie, że potrafisz doprowadzić każdą kobietę do szaleństwa...

 

 

Kobieta Może Stwierdzić, że Jesteś Dobry W Łóżku Jeszcze ZANIM Się z Nią Prześpisz

Jeśli interesujesz się choć trochę kobietami, to nie powinno być dla Ciebie tajemnicą, że są one 100 razy lepsze w odczytywaniu mowy ciała i wyłapywaniu niewerbalnych sygnałów od nas mężczyzn.

Tak! Dobrze przeczytałeś! 100 RAZY.

One często robią to nieświadomie. Podświadomość zaciąga je do łóżka z konkretnym facetem. Jedyne co potem możesz usłyszeć od kobiety to stwierdzenie "Nie wiem jak to się stało, ale znalazłam się z nim w łóżku... Nie mam pojęcia jak do tego doszło."

I tak samo jak psy lub pszczoły mogą wyczuć strach, kobieta może stwierdzić czy jesteś dobry w łóżku w mniej niż minutę od poznanie Ciebie.

Niektóre Panie wiedzą już to w momencie, gdy podajesz im dłoń i po sposobie w jaki ją ściskasz. Podaj kobiecie dłoń, która będzie "zdechłym sledziem", a możesz zapomnieć o pierwszym dobrym wraźeniu - to będzie koniec jej seksualnych myśli związanych z Tobą.

To wszystko co jest do powiedzenia w tym temacie.

Dlatego jeśli masz kłopoty spotykając kobiety lub chodząc na randki, to prawdopodobnie nie dlatego, że jesteś nieodpowiednim facetem, ale dlatego, że kobiety wyczuwają czy jesteś 100% pewny swoich seksualnych umiejętności.

To może być natychmiastowy przełącznik w jej umyśle. Dlaczego miałaby robić to z mężczyzną, który nie potrafi dać jej przyjemności na którą czeka? Ona woli znaleźć kogoś, kto potrafi. Kropka.

 

"Więc Alex... Od Czego Zacząć...?"

 

Aby sprawiać, żeby kobiety czuły się przy Tobie wspaniale, sam musisz poczuc się wspaniale ze swoją osobą.

Nie możesz poczuć się dobrze, jeśli w kółko zastanawiasz się czy potrafisz dać jej wystarczającą ilość satysfakcjonujących doznań, w tym najbardziej intymnym i głębokim doświadczeniu jakim jest SEKS.

Musisz być pewien swoich seksualnych umiejętności i mieć świadomość, że jesteś w stanie dawać kobietom mnóstwo przyjemności. Nie ma innej drogi. Dzięki temu staniesz się Seksualnie Pewny Siebie. I jest to kluczowy element, który decyduje o tym, czy Twoja relacja z kobietą będzie niesamowita, czy "taka sobie".

Posłuchaj...

Jeśli chcesz odnieść sukces w biznesie, musisz być pewny swoich biznesowych umiejętności. Czyż nie? Jeśli chcesz być dobry w kontaktach z ludźmi musisz być pewny swoich socjalnych umiejętności. Zgadza się?

Natomiast...

 

Jeśli Chcesz Mieć Sukcesy w Relacjiach z Kobietą, Musisz Być Seksualnie Pewny Siebie

 

To wydaje się dość oczywiste.

Na Twoją seksualną pewność siebie wpływa wiele czynników. I możesz ją zbudować nawet, gdy teraz nie masz kobiety, i nawet gdy nigdy wcześniej nie uprawiałeś seksu.

Bez tego nie licz, że kiedykolwiek będziesz w stanie stworzyć satysfakcjonujący związek, w którym będziesz czuł, że przeżywasz naprawdę coś wspaniałego.

 

"Już Przez To Przechodziłem..."

 

Wcześniej miałem mnóstwo problemów z kobietami, aż w końcu odkryłem, że to właśnie w braku seksualnej pewności siebie był ten problem. Myślałem, że rozczaruje kobietę, jeśli odniosę sukces. Dlatego część mnie nie chciała sukcesu, ponieważ wiedziała, że mogę nie sprostać temu wyzwaniu, gdy znajdę się z nią w łóżku.

Można by powiedzieć, że sabotowałem samego siebie. Zarówno w podrywie jak i podczas randek sam byłem przeszkodą dla samego siebie.

Wiele osób to robi, i jeśli spojrzysz na swoje postępowanie możesz stwierdzić, że robisz podobnie.

To jest najważniejszy fundamentalny i jednocześnie przełomowy czynnik, który kiedyś odkryłem, który sprawił, że odblokowałem się całkowicie w relacjach z kobietami. Wiele się nie pomylę, jeśli powiem, że przeszedłem totalną metamorfozę!

I po 7 latach zdobywania wiedzy i eksperymentowania z kobietami stworzyłem coś niesamowitego. Coś, czego 7 lat temu nie byłbym w stanie sobie nawet wyobrazić.

Co takiego?

Kompletny kurs po tym co doprowadza kobiety do szaleństwa i dostarcza im najbardziej intymnych i satysfakcjonujących wrażeń, jakie mogą doświadczyć w ich całym życiu.

 

Unikatowy Przewodnik Po Tym Jak Stać Się Bogiem Seksu i Doprowadzać Kobiety Na Szczyt Rozkoszy

 

 

Ale zanim pokażę Ci dokładnie jak ten kurs sprawia, że kobiety stają się seksualnie uzależnione od Ciebie, to pozwól mi powiedzieć dla kogo on nie jest...

...,to śmiało możesz opuścić tą stronę - teraz.

 

Ten Przewodnik Jest Tylko i Wyłącznie Dla Tych...

 

..., którzy naprawdę chcą (a nie dla tych, którzy tylko mówią, że chcą) dostarczać kobietom prawdziwej ekstazy przyjemności.

...,to ten kurs jest dla Ciebie.

I już teraz możesz rozpocząć ten niezwykle przyjemny proces nauki, podczas którego poznasz sposoby, aby dać każdej kobiecie...

 

Najlepszy Seks Jaki Miała w Całym Swoim Życiu

 

..., dzięki czemu ona będzie wielbić Twoją męskość w sposób, którego najbardziej pożądasz....Chyba wiesz co mam na myśli....

Nie musisz tego procesu zaczynać od testowania setek technik, które mogą działać lub nie, ponieważ ja zrobiłem to za Ciebie.

Tak, zrobiłem całą robotę za Ciebie i zaprojektowałem ten cały kurs, po to, aby...

 

Uczynić Cię Mistrzem Seksu

 

Ten kurs powstał po to, aby dać mężczyznom niezbędne umiejętności i techniki, dzięki którym będą mogli dawać kobietom najbardziej przyjemne orgazmiczne doświadczenia jakie kiedykolwiek mogły doświadczyć.

 

Bez Względu Na Twój Rozmiar, Wytrzymałość, Czy Seksualne Doświadczenia

 

Użyłem całej mojej wiedzy, aby dostarczyć każdemu zwykłemu mężczyźnie, takiemu jak ja lub Ty (nie jestem kosmitą z planety rozkoszy), narzędzi gwarantujących sukces w sypialni, dzięki którym przestaną być postrzegani jako „średni” w łóżku...

Narzędzi, dzięki którym będą w stanie dać każdej kobiecie wstrząsające jej całym ciałem i umysłem doświadczenia seksualne nie tylko podczas seksu.

 

To Możesz Być Ty

 

I nawet, gdy teraz jesteś dobry, ten kurs da Ci narzędzia i dostarczy pomysłów, dzięki którym staniesz się jeszcze lepszy.

To był mój cel. Po ponad 6-ciu miesiącach spędzonych na przygotowaniu i nagrywaniu materiału udało mi się. Stworzyłem jedyny w swoim rodzaju przewodnik audio, po fizycznych i mentalnych czynnikach odblokowujących najgłębsze kobiece strefy ich orgazmicznej ekstazy.

Możesz teraz z tego skorzystać.

Stworzyłem wyjątkowy przewodnik po tym co kobietom sprawia przyjemność, który działa nawet...

Kurs Wirtuoz Seksu jest rezultatem ponad 7-miu lat studiowania, tego co robią najlepsi kochankowie i testowania najbardziej efektywnych technik doprowadzania kobiet do orgazmu jakie kiedykolwiek odkryto.

W tym czasie byłem w kilku długich związkach i w kilku mniej długich :) Nie ukrywam, że testowanie tego wszystkiego było bardzo przyjemnym procesem...

...I dzisiaj chcę się z Tobą podzielić wszystkim, co się w tym czasie nauczyłem...

Kurs Wirtuoz Seksu składa się aż z 10 modułów, abyś miał pewność, że będziesz mógł osiągnąć absolutne mistrzostwo w każdym obszarze Twoich seksualnych umiejętności.

Powtórzę...

 

Absolutne Mistrzostwo w Każdym Obszarze Twoich Seksualnych Umiejętności

 

Będziesz mógł użyć tych wszystkich technik jeszcze dzisiejszej nocy, ze swoją kobietą lub z kobietą, którą być może jeszcze dziś poznasz.

I gdy użyjesz tylko 10 % z tego co przygotowałem, to wyprzedzisz o lata świetlne i zostawisz daleko w tyle wszystkich innych mężczyzn.

To tylko część z tego co będziesz mógł znaleźć w środku...

 

MODUŁ 1

Sekrety Kobiecych Pragnień i Fantazji

"Zrealizuj Jej Wszystkie Fantazje i Daj Jej Emocje, o Których Do Tej Pory Mogła Tylko Pomarzyć"

W tym module...

Dowiesz się, jak zbudować potężną atrakcyjność, opierając się na trzech najbardziej pożądanych przez kobiety cechach męskości

Poznasz sposoby jak zaspokoić jej wszystkie seksualne pragnienia. Czasami ona może chcieć uprawiać z Tobą romantyczny seks. Czasami może chcieć, abyś zrobił to z nią naprawdę ostro. W inny dzień będzie miała ochotę zrealizować jej dzikie i zwariowane fantazje. Powiem Ci dokładnie jak to robić, aby zawsze chciała fantazjować z Tobą, o Tobie i o nikim innym.

Nauczę Cię w jaki sposób mówić jej komplementy, które działają lepiej niż te, które dotyczą jej wspaniałych piersi, pośladków, nóg czy urody w ogóle

 Nauczysz się jednej rzeczy, którą wszystkie kobiety pożądają o wiele bardziej niż jakikolwiek rodzaj orgazmu. I pokażę Ci dobry i zły sposób, aby jej to dać.

 I wiele, wiele więcej....

 

MODUŁ 2

Seksualna Pewność Siebie

"Wszystko Czego Potrzebujesz, Aby Stać Się Absolutnie Niesamowitym Kochankiem i Nigdy Więcej Nie Rozczarować Żadnej Kobiety, Która Pojawiła Się w Twoim Życiu"

W tym module...

Dowiesz się jak zbudować solidne fundamenty pod Twoją Seksualną Pewność Siebie, dzięki, którym Twoje relacje z kobietami, będą na o wiele bardziej intymnym poziomie niż dotychczas ... Nawet jeśli jeszcze nie uprawiałeś seksu w ogóle.

Zmienisz całkowicie swój sposób myślenia, na taki który charakteryzuje najlepszych kochanków, w wyniku czego będziesz robił dokładnie to samo co oni w każdej sytuacji

Dowiesz się dokładnie dlaczego tylko ta jedna cecha, da Ci więcej kobiet i więcej wspaniałego seksu niż jakakolwiek inna

 Dowiesz się co paraliżuje większość mężczyzn, już na samą myśl o seksie ze wspaniałą kobietą, w wyniku czego zabijają nie tylko swoją przyjemność z seksu, ale również przyjemność kobiety – całkowicie. Powiem Ci jak sobie z tym radzić, dzięki czemu raz na zawsze pozbędziesz się wszelkich niepokojów i obaw.

 Poznasz złote zasady, których trzymają się wszyscy mistrzowie seksu, które wyróżniają ich na tle bycia tylko dobrymi kochankami.

 I wiele, wiele więcej....

 

MODUŁ 3

Seksualna Komunikacja

"Poznaj Słowa i Gesty, Które Rozpuszczą Jej Wszystkie Blokady Doprowadzając Ją Do Szaleństwa i Sprawią, Że Będzie Błagać Cię o Seks"

W tym module...

Dowiesz się co mówić, jak mówić, i kiedy mówić, aby maksymalnie wpłynąć na jej poziom podniecenia i pożądania

Poznasz przykłady tekstów, które będziesz mógł użyć na każdym etapie waszej interakcji - przed seksem, podczas gry wstępnej, podczas seksu, podczas, gdy przeżywa orgazm, jak również po seksie

Poznasz przykłady od tych najbardziej niewinnych do tych najbardziej ostrych i powiem Ci jak przeprowadzić kobietę przez wszystkie z nich, bez mówienia czegoś czego później mógłbyś żałować

Nauczę Cię jak wykorzystać kontekst seksualny, aby Twoja kobieta czuła się komfortowo z każdego rodzaju ostrym tekstem, w kierunku jej osoby

Poznasz sposób, aby za pomącą tylko jednego słowa podniecić ją natychmiastowo

Poznasz 2 sekrety kobiecej natury, dzięki którym będziesz mógł zajrzeć do najgłębszych zakamarków jej umysłu i wydobyć z niej całą dzikość

Dam Ci 3 techniki, aby uczynić łóżkowe rozmowy jeszcze bardziej efektywnymi, dzięki czemu jeszcze szybciej zaprowadzisz ją na szczyt rozkoszy

I wiele, wiele więcej....

 

MODUŁ 4

Tajemnice Gry Wstępnej

"Rozpal w Kobiecie Ogień Pożądania Do Ciebie i Zwielokrotnij Jej Przyjemność z Seksu"

W tym module...

Poznasz 5 różnych rodzajów gry wstępnej, dzięki czemu będziesz dokładnie wiedział jak ją rozpalać w każdej sytuacji

Powiem Ci kiedy gra wstępna jest całkowicie zbędna, a kiedy jest konieczna i wówczas jeśli jej nie dasz, zapomnij o udanym seksie

Dowiesz się ile powinna trwać gra wstępna i dlaczego nie wolno Ci przekroczyć pewnego progu

 Dam Ci szalenie skuteczne sposoby, aby stymulować jej ciało i umysł podczas gry wstępnej i sprawić, aby to co jej robisz nigdy już  nie była nudne i monotonne

I wiele, wiele więcej...

 

MODUŁ 5

Techniki Mistrzów Seksu

"Przejmij Całkowitą Kontrolę Nad Jej Ciałem, Duszą i Umysłem, Uwalniając Jej Najbardziej Dzikie Żądze"

W tym module...

Dam Ci ponad 10 mistrzowskich technik z przykładami związanych ze sposobem myślenia, które zwielokrotnią jej przyjemność i pożądanie

Powiem Ci jak wywołać w kobiecie orgazmiczne przeżycia, bez względu na czas, miejsce czy okoliczności, kiedy tyko chcesz

Dam Ci sprytny sposób dzięki któremu jej ochota na seks będzie pod Twoją kontrolą

Poznasz sposób, który przeniesie Twoją kobietę od stanu w którym jest zestresowana i znudzona do stanu gdzie jest zrelaksowana, podekscytowana i nie może się doczekać momentu, aż w nią wejdziesz

Nauczę Cię wszystkiego o umiejętnym droczeniu się z kobietą, dzięki czemu ona będzie myśleć o seksie z Tobą, nawet, gdy będzie Cię w pobliżu

 I wiele, wiele więcej...

 

MODUŁ 6

Tajniki Pozycji Seksualnych

"Poznaj Sekrety Pozycji Seksualnych, Dzięki Którym Dasz Jej Niezapomniane Doznania, Nawet Jeśli Nie Wiesz, Gdzie Jest i Jak Stymulować Punkt G, A czy U..."

W tym module...

Poznasz największy sekret, który sprawia, że będziesz w stanie dać jej satysfakcjonujący seks bez znajomości 101 pozycji seksualnych

 Dam Ci przykłady unikatowych gestów, które sprawią, że Twoja kobieta będzie kąpać się w emocjach i powiem Ci jak ich używać podczas seksu

Powiem Ci dlaczego skupianie swojej uwagi wokół najlepszych pozycji nie wpływa na poprawienie jakości Waszego seksu

Dowiesz się jak doprowadzać ją na szczyt stymulując w najbardziej efektywny sposób jej strefy erogenne, bez potrzeby studiowania obrazków z albumów z pozycjami seksualnymi

Powiem Ci od jakich pozycji zacząć seks i dlaczego, a na jakich zakończyć i dlaczego

Dam Ci przykłady jak kochając się w tej samej pozycji możesz uczynić seks romantycznym, ostrym lub dostarczyć jej dawkę przygody i adrenaliny

Powiem Ci co robić, aby ona chętnie eksperymentowała z Tobą i robiła rzeczy, o których wcześnie mówiła „nigdy w życiu”

Opowiem Ci o czterech ważnych czynnikach, bez których ona prawdopodobnie będzie miała duży problem z dojściem na szczyt

Podam Ci absolutnie rewelacyjny sposób, aby ona w wyniku tego co doświadczy krzyczała tak głośno, że wszyscy sąsiedzi będą zazdrośni

I wiele, wiele innych...

 

MODUŁ 7

Daj Jej Oralną Rozkosz

"Poznaj Sprawdzone Techniki Seksu Oralnego, A Będziesz w Stanie Uzależnić Seksualnie Od Siebie Każdą Kobietę... Na Zawsze..."

W tym module...

 Dowiesz się co robić i co mówić, aby dać jej tyle orgazmów, że nie będzie w stanie przyjąć więcej

Powiem Ci też dlaczego kobiety twierdzą, że nie lubią seksu oralnego i czego się obawiają, dzięki czemu będziesz potrafił powstrzymać jej obawy, zanim jeszcze się pojawią

 Podam Ci trzy tricki, dzięki którym seks oralny dostarczy jej głębszych doznań i zwielokrotni jej przyjemność

 Powiem Ci jak dzięki seksowi oralnemu, sprawić, aby kobieta z łatwością osiągnęła orgazm podczas penetracji

 Poznasz najlepsze pozycje do uprawiania seksu oralnego

Dam Ci przykład kilku gestów, dzięki którym będziesz mógł pokazać swoją męskość i dominację, co w przypadku niektórych kobiet jest niezbędne, aby osiągnęły silny i pełny orgazm

Opowiem Ci o błędach, które popełniają mężczyźni, które sprawiają, że przyjemność z seksu oralnego kobiety jest bliska zeru

Poznasz technikę, dzięki której podczas seksu oralnego Twoja kobieta będzie czuła uczucie, jakby miała w sobie dużego penisa

Nauczę Cię co robić, aby podczas seksu oralnego wytworzyć niezwykle emocjonalne połączenie

Dowiesz się co robić w momencie, gdy ona jest już bliska orgazmu, bez czego nie będzie w stanie dojść i cały Twój wysiłek pójdzie na marne

I wiele, wiele innych...

 

MODUŁ 8

Twoja Oralna Rozkosz

"Jak Sprawić, Aby Kobieta Pokochała Seks Oralny, Nawet Jeśli Nigdy Wcześniej Tego Nie Robiła, Dzięki Czemu Będziesz Dostawał Go Od Niej Tak Często i w Takich Ilościach, Że Nie Wiem Czy Będziesz w Stanie To Znieść..."

W tym module...

 Dam Ci sprawdzone sposoby, dzięki którym będziesz miał więcej seksu oralnego niż dzisiaj jesteś sobie w stanie wyobrazić, nawet gdy ona tego wcześniej nigdy nie robiła

 Powiem Ci o błędach, które często popełniają mężczyźni, w wyniku czego mają coraz mniej tego rodzaju przyjemności lub nie mają jej wcale ( ciężko w to uwierzyć, ale niektórzy tak cierpią)

Dam Ci psychologiczny trick, aby kobieta dosłownie pokochała seks oralny, zaskakiwała Cię w najmniej oczekiwanych momentach i chciała mieć w swoich ustach tylko i wyłącznie Ciebie

Powiem Ci co mówić podczas seksu oralnego, dzięki czemu sprawisz, że ona stanie się jeszcze bardziej napalona, i nie będzie chciała przestawać

Dowiesz się dlaczego kobiety mówią, że nie lubią seksu oralnego jednemu mężczyźnie, a będąc z innym nie mają żadnych zahamowań aby mu to dawać

I wiele, wiele więcej...

 

MODUŁ 9

Sekrety Stref Erogennych

" Magiczne Punkty i Sekretne Miejsca, Których Dotyk Sprawia, że Ona Jest w Połowie Drogi Do Soczystego Orgazmu, Zanim Zdążysz Użyć Swojego Penisa! "

W tym module...

Dowiesz się jak stymulować każdą z 21 opisanych stref erogennych, w wyniku czego dramatycznie wzrośnie jej podniecenie i nie będzie mogła się doczekać, aż znajdziesz się w niej

Powiem Ci gdzie ją dokładnie dotykać, w jaki sposób i w jakich okolicznościach, aby sprawić, że każdy najmniejszy fragmenty jej ciała będzie krzyczał, że chce WIĘCEJ i WIĘCEJ

Dowiesz się, którą część ciała musisz dotykać, aby ona już na pierwszym spotkaniu, poczuła się z Tobą niezwykle komfortowo

Podam Ci kilka sprytnych sposobów na to, jak możesz wykorzystać jej włosy, aby zbudować silną atrakcyjność w jej oczach i sprawić, że będziesz ją pociągał z niewyjaśnionych dla niej powodów

Nauczysz się jak sprawić, że Twoja kobieta będzie ciekawa i podekscytowana w temacie seksu analnego, nawet, gdy tego nigdy nie robiła albo przysięgała, że nigdy nie zrobi

Powiem Ci jakie błędy popełniają mężczyźni dotykając kobiety, dzięki czemu ona szybciej wyskoczy z Twojego łóżka niż do niego wskoczyła

I wiele, wiele więcej...

 

MODUŁ 10

Wytrysk Pod Kontrolą

"Poznaj Sprytne Sposoby, Aby Kochać Się Tak Długo Jak Chcesz, Bez Wcześniejszych przygotowań! Dzięki Temu Będziesz w Stanie Dać Jej Satysfakcjonujący Seks... Za Każdym Razem!"

W tym module...

 Dowiesz się jak w naturalny sposób, uprawiać seks tak długo jak chcesz i osiągnąć orgazm dopiero wtedy, gdy będziesz go naprawdę chciał

Podam Ci sprytny trick, który pozwoli Ci się kochać minimum 20 minut dłużej jeszcze dzisiejszej nocy lub już za pierwszym razem, gdy go zastosujesz – bez wcześniejszych przygotowań

Podam Ci sposoby jak wytrwać tak długo jak chcesz, nawet w najbardziej ekscytujących pozycjach – prawdopodobnie również pomyślałeś w tej chwili o pozycji na pieska :)

Powiem Ci jak w 100% zapanować nad swoim pożądaniem, bez użycia kremów, pigułek, żeli lub sprayów. Nigdy nie będą Ci potrzebne

Poznasz 1 kluczowy czynnik, który decyduje o Twoim sukcesie nad przejęciem kontroli...Bez którego nie ruszysz z miejsca

Podam Ci dwa proste kilkusekundowe ćwiczenie, które możesz wykonywać zawsze i wszędzie, które pozwolą Ci się kochać nawet całą noc – jeśli masz na tyle dobrą kondycję, aby tyle wytrzymać :)

Dam Ci prosty trick umysłowy, które wyeliminuje całkowicie Twoje obawy i nerwowość związane z Twoimi możliwościami łóżkowymi

I wiele, wiele więcej...

 

"To Nie Jest Twoja Wina, Że Jeszcze Tego Nie Wiesz..."

 

Nikt nie urodził się z umiejętnościami sprawiania kobietom przyjemności. W dodatku nasze społeczeństwo skutecznie Ci to utrudnia.

W naszej kulturze, gdzie seks jest tematem tabu jest ogromna siła, która sprawia, że prawie niemożliwym jest, aby się tego wszystkiego nauczyć.

I w dodatku to jest jeden z najczęstszych podowdów dlaczego większość mężczyzn czuje się niepewnia, sfrustrowana i zakłopotana w ich seksualnych relacjach.

I to wydaje się jasne i oczywiste, że do tej pory nie miałeś okazji się tego nauczyć.

A najsmutniejsze jest to, że...

 

Większość Mężczyzn Prędzej Odejdzie z Tego Świata, Niż Poznają Wszystkie Seksualne Sekrety Sprawiania Kobietom Rozkoszy

 

A Ty, dzięki mojej pasji poszukiwania tego co doprowadza kobiety do szaleństwa, nie znajdziesz się wśród nich. Gwarantuję.

Poprowadzę Cię krok po kroku, abyś nigdy więcej nie był słaby i przeciętny jeśli chodzi o Twoje seksualne umiejętności i stał się mężczczyzną, który będzie ponad tymi wszystkimi, którzy dzisiaj nie mają okazji tego przeczytać.

Moją wizją jest, aby uczynić Cię tak wspaniałym kochankiem, że inni mężczyźni będą w stanie oddać życie, aby Ci dorównać.

Bo życie jest zbyt krótkie na to, aby pozwolić sobie być nudnym i przeciętnym w łóżku.

Więc wykorzystaj go maksymanie i naucz się jak stworzyć pasjonującą relację z kobietą Twojego życia, która w każdym momencie będzie przepełnioną ekscytacją i kipiąca pożądaniem.

 

"Jeśli Pobierzesz Kurs Dzisiaj, Zamierzam Ci Wręczyć Poniższe Bonusy, Których Nie Znajdziesz Nigdzie Indziej..."

 

 

Techniki Masażu Intymnego

"Poznaj Konkretne Techniki Masażu Miejsc Intymnych, Które Zwielokrotnią Jej Doznania Podczas Seksu i Sprawią, Że Przeżyje Coś Czego Nigdy Wcześniej Nie Doświadczyła"

 

Do kursy Wirtuoz Seksu otrzymasz również nagranie VIDEO w postaci TECHNIK MASAŻU jej najbardziej intymnych miejsc, które będziesz mógł łączyć i stosować jednocześnie z seksem oralnym.

Dowiesz się również, w jaki sposób stymulować jej łechtaczkę podczas seksu, aby zwielokrotnić jej przyjemność, dzięki czemu w każdej pozycji będzie w stanie dojść na szczyt.

Nie wiem czy spotkałeś kiedyś takie nagranie, bo ja nie, dlatego przygotowałem je specjalnie dla Ciebie.

 

W tym wideo...

Odkryjesz techniki używania palców, którym kobiety nie mogą się oprzeć, dzięki którym stają się tak soczyście mokre, że doprowadzenie ich do orgazmu podczas penetracji będzie dziecinne proste

Powiem Ci zrobić, aby ona poczuła się komfortowo z Twoją ręką między jej udami, co koniecznie musisz zrobić, gdy chcesz jej dać tą przyjemność po raz pierwszy

Poznasz niebezpieczny błąd, który za każdym razem popełniają mężczyźni w wyniku czego sprawiają, że ona całkowicie zamyka się na Twoje dalsze pieszczoty

Poznasz techniki, które sprawiają, że każdy następny orgazm jest mocniejszy niż poprzedni

 

 

Niegrzeczne Teksty

"Konkretne i Sprawdzone Teksty i Frazy, Które Otwierają Przed Tobą Jej Najbardziej Wyuzdane Żądze - Bez Względu Na To Jak Głęboko Je Przed Tobą Ukrywa"

W tym e-booku...

Podam Ci dokładny schemat z przykładami, co mówić na każdym etapie Waszej przygody w sypialni, od momentu, gdy zaczynasz ją nakręcać na seks, aż po sam szczyt fizycznych i mentalnych doznań

Dowiesz się jak wypełnić jej umysł niegrzecznymi myślami, dzięki czemu będzie miała dokładnie takie fantazje z Tobą jakie będziesz chciał, aby miała

Powiem Ci Co mówić do niej w miejscach publicznych, aby ona zaczęła szukać miejsca, aby Ci się oddać...Tu i teraz

Dam Ci ponad 200 gotowych przykładów do zastosowania od zaraz na każdym etapie znajomości z kobietą

Dam Ci przykłady co dokładnie mówić, aby zwiększyć intensywność jej orgazmu i wydłużyć jego czas nawet dwukrotnie

 

 

Spełnij Jej Skryte Pragnienia

"Zaraz dowiesz się o czym najczęściej fantazjują kobiety i jak możesz z sukcesem te fantazje realizować"

Znajomość najbardziej pożądanych przez kobiety fantazji seksualnych i umiejętność doprowadzenia do ich realizacji to jeden z najwspanialszych podarunków jakie możesz ofiarować każdej kobiecie, bez wyjątku.

W tym nagraniu...

W nagraniu opowiem Ci o czym najczęściej fantazjują kobiety i jak możesz z sukcesem te fantazje realizować

Dam Ci przykłady jak wzbudzać pożądanie na konkretny rodzaj seksu w wyniku czego, gdy jej dostarczysz konkretnych przeżyć ona będzie myślała, że potrafisz czytać w jej myślach

Dowiesz się w jakich pozycjach powinieneś się z nią kochać, gdy chcesz, aby ona otworzyła przed Tobą wrota do swojej wyobraźni

Powiem Ci dlaczego umiejętność dzielenia się i realizowania niegrzecznych myśli jest czymś co wzniesie Twoje relacje z kobietami na niespotykany poziom intymności

Usłyszysz czego nie wolno robić Ci, gdy nie oczekujesz od kobiety angażowania się w relację, a także powiem Ci którą jej fantazję musisz zrealizować, aby pogłębić Twój związek

Oraz wiele  innych aspektów, których prawdopodobnie nigdzie nie słyszałeś

 

 

Dostęp Do Strefy VIP*

*Jeśli złożysz zamówienie dziś

Przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę uzyskasz dostęp do strefy VIP, gdzie będę osobiście odpowiadał na Twoje pytania związane z kursem tak szybko jak to możliwe.

 

Ale zaczekaj...

Muszę Cię ostrzec.

Zanim pobierzesz ten kurs chciałbym, abyś wiedział coś bardzo ważnego. I przeczytaj uważnie poniższe zdania, i gdy się z nimi zapoznasz dopiero zdecyduj się na kolejny krok...

Gdy dasz kobiecie to wszystko o czym piszę i zdecydujesz się z nią po jakimś czasie rozstać, to nie będzie to takie proste, bo ona nie będzie chciała rozstać się z Tobą.

Świetnie nawiązała do tego jedna z kobiet...

Gdy będziesz w posiadaniu tej "diabelskiej mocy" musisz naprawdę uważać.

Kobieta której to dasz, nie będzie chciała stracić kogoś, kto jest unikatowym egzemplarzem wśród setek mężczyzn.

Więc przygotuj się na to, że ona będzie robić wszystko co zapragniesz, żebyś do niej wrócił i będzie błagać Cię o seks, nawet gdy już nie będziecie razem! I nawet, gdy będziesz już w związku z kolejną dziewczyną.

Chciałbym, żebyś miał jasność tego, jakie podejmujesz ryzyko...

Ponieważ...

 

Emocjonalne Seksualne Uzależnienie Kobiety Od Ciebie, To Najsilniejszy Rodzaj Więzi Jaką Możesz z Nią Mieć

 

Jeśli nie jesteś na to gotowy... Nie przechodź dalej. Mówię w 100 procentach poważnie.

Natomiast, jeśli zdecydujesz się, że chcesz posiąść te wszystkie cholernie mocno działające narzędzia, wówczas otrzymasz:

I możesz mieć to wszystko za mniej niż wartość randki z kobietą w średniej klasy restauracji...

 

 

Tak Alex Widzę, Że Ten Program Jest Niesamowicie Rozbudowany, Więc Powiedz Mi Ile On Jest Wart ?

 

Posłuchaj. Gdybym miał podsumować ilość czasu, którą spędziłem nagrywając dla Ciebie te nagrania i mnożąc to przez cenę moich prywatnych konsultacji to kwota jaka by powstała miałaby na końcu nie mniej niż cztery zera.

W dodatku ten cały materiał jest w mocno skoncentrowanej formie, przemyślałem w nim każde zdanie, aby całość miała kosmiczną wartość, dzięki czemu będziesz mógł zapoznać się z dwa razy większą ilością sprawdzonych technik i narzędzi, w dwa razy krótszym czasie.

Na dodatek nie mam zamiaru sprzedawać tego kursu bez gwarancji 100% satysfakcji z efektów. Wiem, że szybko wzniesiesz sie na wysoki poziom seksualnych umiejętności, dlatego przez myśl Ci nie przejdzie, żeby zwrócić ten program, bo będziesz chciał do niego wracać...

Oto więcej szczegółów...

  Sekrety Kobiecych Pragnień i Fantazji (audio)

47 pln

  Seksualna Pewność Siebie (audio)

37 pln

  Seksualna Komunikacja (audio)

47 pln

  Tajemnice Gry Wstępnej (audio)

37 pln

  Techniki Mistrzów Seksu (audio)

47 pln

  Tajniki Pozycji Seksualnych (audio)

37 pln

  Daj Jej Oralną Rozkosz (audio)

37 pln

  Twoja Oralna Rozkosz (audio)

27 pln

  Sekrety Stref Erogennych (audio)

37 pln

  Wytrysk Pod Kontrolą (audio)

47 pln

  Techniki Masażu Intymnego (wideo)

47 pln BONUS!

  Niegrzeczne Teksty (42 strony PDF)

47 pln BONUS!

  Skryte Pragnienia

47 pln BONUS !

  Dostęp Do Strefy V.I.P.

97 pln BONUS !

  W sumie prawie 6 godzin nagrań audio i wideo!

638 pln

 

Wartość wszystkiego to 645 pln

Dzisiaj możesz je otrzymać za jedyne: 

638 pln 397 pln 297 pln*

*Promocja ograniczona czasowo

***

Nie wiem czy dostrzegasz to samo co ja, że to mniej niż wartość randki z kobietą w średniej klasy restauracji, dlatego...

***

Tak Alex , chcę teraz uzyskać szybki dostęp do

tych wszystkich modułów

Po kliknięciu "Pobierz teraz" zostaniesz skierowany na stronę bezpiecznych płatności.

Będziesz mógł wybrać sposób, w jaki Twoja płatność zostanie zrealizowana.

Po jej zatwierdzeniu uzyskasz natychmiastowy dostęp do wszystkich materiałów.

 

"Wręczam Ci Również Moją 100% Gwarancję Efektów..."

 

Jestem przekonany, że będziesz w kółko wracał do tego kursu i że od dziś będzie on źródłem wszystkich pozytywnych zmian w Twoich relacjach z kobietami. Dlatego daję Ci moją Gwarancję Zwrotu Pieniędzy.
 

 

"Dlaczego Ryzykuję i Daję Ci Gwarancję?"

 

Powód jest tylko jeden - daje Ci gwarancję 100 % ponieważ jestem w 100% pewien, że produkt jest rewelacyjnej jakości, a oprócz tego jest unikatowy. Nie znajdziesz drugiego takiego prawdopodobnie jeszcze przez  długi czas.

Dlatego nie boją się, że zwrócisz Kurs Wirtuoz Seksu, bo wiem, że uznasz to za jeden z największych kroków w kierunku satysfakcjonująćego życia seksulanego, na które czekasz.

 

A Teraz Pozwól Mi Jeszcze Przedstawić Kilka Opini Osób, Które Miały Okazję Skorzystać z Kilku Moich Wskazówek...

 

(...)

Dzięki wielkie jestem pod wrażeniem jak takie małe triki mogą zmienić tak dużo. Jestem nareszcie zadowolony z siebie i szczęśliwy, że moja partnerka jest usatysfakcjonowana. Po wszystkim usłyszałem "Skarbie jestem pod wrażeniem". Dziękuję Ci za radę. Pozdrawiam jeszcze raz i dzięki.

(...)

Na początku chciałbym Ci podziękować za podzielenie się swoim doświadczeniem. Głównie Tobie zawdzięczam to jak wygląda teraz moje życie seksualne. Jeszcze pół roku temu mogłem kochać się z kobietą maksymalnie 20 minut. Dzisiaj średnia wynosi przynajmniej 1,5 godziny, a rekord to ponad 3 godziny.

(...)

Wcześniej nie słyszałem od swojej kobiety nic miłego po seksie, albo mówiła niechętnie i obojętnie, że było przyjemnie. Teraz za każdym razem słyszę podczas stosunku, że jestem cudowny, wspaniały i że nigdy nie było jej tak dobrze.

(...)

Jeszcze jakiś czas temu sam musiałem inicjować seks, teraz mam problem, ponieważ ona chce sie kochać tak często, że mam czasem wątpliwości, czy starczy mi sił.

(...)

Dotychczasowe życie seksualne mojej kobiety ograniczało się do jednego orgazmu podczas stosunku. Teraz udało mi się zwiększyć ilość orgazmów do 3-ech razy zanim sam dojdę. Uważam to za wielki sukces, który zawdzięczam Tobie.

(...)

Ona 3 lata starsza ode mnie. Na pierwszej randce dałem jej 7 orgazmów, na koniec jeden był mój i się śmialiśmy, że przedwczesny.

(...)

Hej. Zakupiłem jakiś czas temu produkt od Ciebie. Świetna rzecz. Masaż wejścia pochwy robi furorę.

(...)

Zdaję sobie sprawę, że najważniejszą kwestią w ocenie moich umiejętności i praktycznej wiedzy, są opinie w 100 % usatysfakcjonowanych mężczyzn, jak choćby te powyżej, którzy dostarczają kobietom z każdym dniem coraz więcej uzależniających seksualnie doznań, nie mniej jednak...

 

W Tym Miejscu, Chciałbym Ci Powiedzieć Dlaczego Ja Sam Myślę o Sobie "Najbardziej Zaufana Osoba Jaką Znam"

 

 

Dostajesz odemnie również gwarancję 100% anonimowości...

 

 

Tak, Że Masz Dwie Możliwości...

 

Możesz podjąć działanie już dzisiaj i odkryć co kryje przed Tobą Kurs Wirtuoz Seksu, dzięki czemu już za kilka minut zaczniesz budować Mega Seksualną Pewność Siebie, na każdym etapie Twoich seksualnych relacji z kobietami...

Albo możesz zignorować całą tą wiadomosć i powiedzieć sobie - " przecież ja już wszystko wiem... "

Teraz jest ten czas, abyś podjął działanie i odebrał swoją kopię tego szokującego programu.

 

Posiądź Niezwykłe Umiejętności i Zaskakujący Sposób Myślenia Bogów Seksu

 

Doprowadź Ją Do Szaleństwa Każdej Nocy

 

Sekrety Kobiecych Pragnień i Fantazji (audio) 47pln

Seksualna Pewność Siebie (audio) 37pln

Seksualna Komunikacja (audio) 47pln

Tajemnice Gry Wstępnej (audio) 37pln

Techniki Mistrzów Seksu (audio) 47pln

Tajniki Pozycji Seksualnych (audio) 37pln

Daj Jej Oralną Rozkosz (audio) 37pln

Twoja Oralna Rozkosz (audio) 27pln

Sekrety Stref Erogennych (audio) 37pln

Wytrysk Pod Kontrolą (audio) 47pln

 

 

 

 

Techniki Masażu Intymnego (wideo) 47pln BONUS !

Niegrzeczne Teksty (42 strony PDF) 47pln BONUS !

Skryte Pragnienia 47 pln BONUS !

Dostęp Do Strefy V.I.P  97 pln BONUS !

 

W sumie prawie 6 godzin nagrań audio i wideo! 

 

Tak Alex, chcę uzyskać dostęp do kursu

***

Wiem, że to będzie przełomowy moment w moim życiu,

ponieważ kurs jest przygotowany dla zwykłych mężczyzn,

chcących mieć niezwykłe sukcesy

***

Wiem, że chroni mnie 30-sto dniowa gwarancja efektów,

dlatego nie ma szans, abym podjął złą decyzję.

***

Alex jestem na to gotowy! Wiem, że kobiety nie będą

dawać mi żadnego powodu, abym miał od nich odchodzić.

Wyślij mi ten kurs teraz.

638 pln 397 pln 297 pln*

*Promocja ograniczona czasowo

***

Po kliknięciu "Pobierz teraz" zostaniesz skierowany na stronę bezpiecznych płatności.

Będziesz mógł wybrać sposób, w jaki Twoja płatność zostanie zrealizowana.

Po jej zatwierdzeniu uzyskasz natychmiastowy dostęp do wszystkich materiałów.

 

„Przygotuj Się Na Wiele Niesamowitych Zmian w Swoim Życiu...”

 

Tylko pomyśl, jak Twoja kobieta będzie na Ciebie patrzeć, gdy będzie uważać Cię za najlepszego mężczyznę jakiegokolwiek miała, dostarczającego jej nowych doznań, o których wcześniej nawet nie marzyła.

I nie zdziw się jeśli po zapoznaniu się z całym kursem, będziesz wiedział o tym co jej sprawia przyjemność więcej niż ona sama. Tak, kobiety często nie wiedzą ile rozkoszy może dostarczyć im ich własne ciało.

Pomyśl ile pewności siebie będziesz miał wiedząc, że dla każdej kobiety, z którą zdecydujesz się być, jesteś i będziesz najlepszym kochankiem, na zawsze.

Jestem przekonany, że gdy przejdziesz przez mój kurs nafaszerowany mnóstwem zaskakujących i sprawdzonych informacji, osiągniesz pełnię satysfakcji ze swojego seksualnego życia, na którą czekasz i która Ci się należy.

Do usłyszenia za kilka minut.

Alex

Twórca "Kursu Wirtuoz Seksu"

Najmocniejszego narzędzia na całej planecie służącego do zaspokajania kobiecych rządz i fantazji

PS 1 Wszystkie metody i koncepcje są sprawdzone i przetestowane wielokrotnie, więc możesz być pewien, że będą działać również dla Ciebie w 100%. Jeśli nie będziesz zadowolony, napisz do mnie a ja zwrócę Ci wszystko co do grosza.

PS 2  Moje zdanie jest takie, że wszystko to o czym piszę możesz z sukcesem wdrożyć w życie. Potrzebujesz jedynie usłyszeć co konkretnie robić. Nie różnię się niczym od Ciebie, jestem zwykłym mężczyzną, który zaczął zauważać trochę więcej niż inni.

PS 3. Przeczytaj co inni mówią na temat tylko 1% informacji z tego kursu, którymi podzieliłem się publicznie...

To opinie tylko na temat ułamka tego co przygotowałem w tym perfekcyjnym i potężnym kursie pozwalającym Ci osiągnąć mistrzostwo na każdym etapie Twoich seksualnych relacji.

Wypróbuj całe 100% teraz bez żadnego ryzyka.

 

638 pln 397 pln 297 pln*

*Promocja ograniczona czasowo

***

Tak Alex, Chcę Teraz Uzyskać Dostęp

***

Jestem Gotowy ! Prześlij mi to natychmiast.

Po kliknięciu "Pobierz teraz" zostaniesz skierowany na stronę bezpiecznych płatności.

Będziesz mógł wybrać sposób, w jaki Twoja płatność zostanie zrealizowana.

Po jej zatwierdzeniu uzyskasz natychmiastowy dostęp do wszystkich materiałów.