Jak Zapanować Nad Przedwczesnym Wytryskiem i Kochać Się Dłużej?

11_11_2013_flickr_cc_lies thru a lens_brunette mirror

Wielu facetów zadaje sobie pytanie Jak długo kochać się z kobietą? albo Jak zwiększyć wytrzymałość w łóżku? Te pytania wynikają najczęściej z tego, że mężczyźni obawiają się problemu przedwczesnego wytrysku.

Ale właściwie po co to wszystko? Czy powinieneś patrzeć na seks przez pryzmat minut lub godzin? Czy może jest coś innego, bardziej istotnego? Przeczytaj o ty, co ja o tym myślę.

Tak naprawdę, w seksie chodzi o to, abyście oboje – Ty i Twoja partnerka byli usatysfakcjonowani, z tego co się wydarzyło, z doświadczeń seksualnych które przezywacie.

Dokładnie tak. Satysfakcja to moim zdaniem jedyny miarodajny czynnik.

Dlatego patrząc na Twoje seksualne życie przez pryzmat satysfakcji, z jednej strony powinieneś dążyć do tego, aby kochać się dłużej z kobietą, ale nie dla samej długości, ale aby doświadczyć więcej atrakcji i dać jej więcej atrakcji.

Natomiast z drugiej strony powinieneś uczyć się, odkrywać i eksperymentować, w jaki sposób doprowadzić swoją partnerkę szybciej do orgazmu lub inaczej, innymi technikami do orgazmu.

Z racji tego, że kobiety mogą doświadczać orgazmu w wyniku różnych stymulacji – palcami, językiem, penisem, zabawkami, (warzywami, owocami również) to dopóki dajesz swojej kobiecie orgazm, dopóty ona będzie szczęśliwa i usatysfakcjonowana.

Nawet jeśli nie dajesz jej orgazmu (albo myślisz, że dajesz), ale ona dostaje od Ciebie inne rzeczy – bliskość, emocje, dominację, przygodę, adrenalinę, różnorodne łóżkowe atrakcje – ona wówczas również będzie zadowolona.

O ile Twoje palce i język raczej nie powinny Cię zawieść, o tyle Twój penis w wyniku różnych czynników, może nie przetrwać pierwszych dwóch minut w Twojej kobiecie. Chyba każdy to kiedyś przeżył. Mój pierwszy raz trwał 15 sekund – dawno temu;)

Dam Ci dzisiaj jedną wskazówkę, co robić, aby przekroczyć te magiczne 2 minuty i móc się kochać o wiele dłużej.

Najpierw zastanówmy się, co robi większość mężczyzn to od razu po wejściu w kobietę?

Zaczynają od razu penetrację wykonując głębokie pchnięcia, nie pozwalając przyzwyczaić się do nowych doznań.

Oprócz tego zamykają oczy i skupiają się na doznaniach w swoich genitaliach, już nie wspomnę o tym, że zaczynają seks w pozycji misjonarskiej, która jeszcze bardziej potęguje doznania i bodźce seksualne.

Idźmy dalej.

Podczas pierwszych minut, gdy jesteś w niej Twój poziom ekscytacji i podniecenia jest tak wysoki, że gdy wzmacniasz od razu seksualne odczucia w Twoim penisie poprzez szybkie przejście do penetracji, to szybka ejakulacja jest prawie bardziej niż pewna.

Skończysz zanim zdołasz zacząć:-)

Zamiast tego przez pierwsze 2-3 minuty daj sobie ochłonąć i przyzwyczaić się do nowych doznań. Wejdź w nią, później znowu wyjdź, kolejnym razem wejdź trochę głębiej. Pozostań w niej przez chwilę nieruchomo.

Ale nie leż całkowicie nieruchomo, nie zrozum mnie źle 🙂 Nie poruszaj swoim penisem, ale skup się na jej ciele, na jej włosach, szyi, piersiach, mów do niej niegrzecznie, albo romantycznie i drażnij jej strefy erogenne.

Po jakimś czasie, poziom Twojego podniecenia i ekscytacji zacznie gwałtownie spadać! I to jest moment, gdy możesz zacząć penetrację. Ten mały trick nieraz jest w zupełności wystarczający, aby kochać się dłużej i zwiększyć wytrzymałość seksualną.

Jeśli Ci to nie pomoże, to masz już okazję nauczyć się całą masę technik, aby móc się kochać tak długo jak chcesz.

Właśnie je dla Ciebie przygotowałem. Dzięki nim przejmiesz absolutną kontrolę nad Twoim poziomem podniecenia i wytryskiem – gwarantuję!

Jeszcze jedno – pamiętaj, że Twój orgazm, nie oznacza końca seksu, gra wciąż się toczy.

Jeśli nie spanikujesz i zachowasz spokój i pewność siebie, jak gdyby nic się nie stało, to po kilku chwilach będziesz mógł znowu przejść do penetracji.

W tym czasie możesz dać swojej kobiecie niesamowity seks oralny, jakiego nigdy w życiu nie doświadczyła.

Jak sprawić kobiecie oralną rozkosz i nauczyć ją 8 rożnych orgazmów dowiesz się z poniższego materiału:

>>Władca Kobiecych Orgazmów >>

A poniżej możesz pobrać kurs kontroli wytrysku, który daje efekty nawet w 24 godziny.

>>Totalna Kontrola Wytrysku w 24 H >>

Gorących nocy!;)

Aleks

PS. Masz już mój bezpłatny e-kurs z wartościowymi wskazówkami, które uczynią Cię lepszym kochankiem? Jeśli nie, to wejdź na stronę https://lepszykochanek.pl/ i ciesz się dostępem do unikatowej wiedzy.Poznasz wiele mało znanych pozycji miłosnych, sposoby, aby dać kobiecie orgazmy o jakich nawet nie śniła, dam Ci techniki na kontrolę wytrysku oraz na polepszenie erekcji, dowiesz się jak wydłużać penisa, a także wiele sztuczek na lepszy seks.

PPS. Odwiedź mój sklep i sprawdź, czy nie ma tam czegoś, co dziś może Cię zainteresować. Do sklepu przejdziesz wchodząc na stronę https://wirtuozseksu.pl/blog/kursy/

13 Comments on “Jak Zapanować Nad Przedwczesnym Wytryskiem i Kochać Się Dłużej?

 1. A ja widzę to tak spróbujcie podczas penetracji przez jakiś czas myśleć o czymś innym niż seks bo duzo jest w waszej glowie.Mi to pomaga i mogę bzykać sie dłużej:)

 2. Po pierwsze to on musi chcieć się kochać dłużej. Skoro się śmieje z Ciebie, że czytasz takie blogi to wygląda na to, że pasuje mu to, że szybko dochodzi i nie chce tego zmieniać bo by sie musiał więcej wysilać 🙂 Więc problem może być gdzie indziej.

 3. Jestem na bieżąco z Alexem =) ale te dwie pierwsze minuty nie działają..mój facet się ze mnie śmieje że czytam takie blogi ale chce mu pomóc bo ja nie doznaje orgazmu bo za szybko on dochodzi..i stosowalismy te dwie minuty bez pośpiechu ale jakoś nie dał rady..

  • Zrób tak jak ja. Nie jestem długodystansowcem jeżeli chodzi o seks więc kupiłem super wibrator wykonujący ruchy rotacyjno wibracyjne i efekt orgazmu u mojej dziewczyny mam za każdym razem.. Może i ktoś powie że to nie to samo co seks ale moja bliskość i mały pomocnik daje mega zadowolenie partnerki a to dla mnie priorytetowa sprawa:)

   • Można i tak, ale można też nauczyć się kontroli nad wytryskiem w kilka dni. Wibratory uzaleźniają kobietę od wibracji i ona później może mieć problemy z dojściem do orgazmu bez wibratora;)

 4. W przeciwieństwie do tego co napisał Alex, niestety zwykle jest tak, że męski orgazm kończy całą zabawę, a nie zawsze kobieta została wcześniej zaspokojona. 

  • kobietę możesz zaspokoić nie tylko członkiem jak się dobrze postarasz to zanim w nią wejdziesz to ona może miec juz orgazm albo więcej kwestia twojej kreatywności i chęci zrobienia jej dobrze

 5. Ja gdy czuję zblizający się finał to spinam mocno mięsnie, tak jakbym chcial za wszelką cenę z całej siły wstrzymać mocz lub to drugie. Pomaga jak diabli i jedziesz dalej…

 6. Ja takich problemów nie zauwazyłem, ale fakt, że nigdy się zbytnio nie spieszę. Lubie dawać dużo gry wstęnej itd. Może spróbuj zwiekszyć długość gry wstęnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.