Oto Tajna Wiedza z Różnych Kultur, Aby Seks Był Zaskakujący, Rozkoszny, Upojny i Tak Przyjemny Jak Egzotyczne Wakacje

Czy chcesz się wyróżnić z tłumu facetów i oczarować kobietę nowymi seks-umiejętnościami? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu!

Czy chcesz zabłysnąć w sypialni nowymi ero-sztuczkami? Jeśli tak, to na tej stronie znajdziesz ich więcej niż jesteś w stanie wykorzystać.

A może chcesz przeżyć z kobietą fantastyczne erotyczne przygody? Zaraz powiem Ci jak to zrobić i stać się w jej oczach super kochankiem.

Temat: Seks, który robi wrażenie niczym egzotyczne wakacje

Wiadomość od: Aleks, autor projektu „Wirtuoz Seksu”.

Witaj. Jestem Aleks i poniżej mam dla Ciebie świetne informacje.

Jeśli jeszcze mnie nie znasz, to powiem w skrócie coś o sobie.

A jeśli już mnie znasz to w 3-ech zdaniach przypomnę kilka informacji.

Od ponad 10 lat w ramach projektu „Wirtuoz Seksu” dzielę się z facetami pomysłami, strategiami i technikami, aby mogli oni udoskonalić sztukę kochania.

Podsuwam sposoby, aby każdy etap seksualnych aktywności był bardziej kreatywny, barwny, zachwycający i unikatowy zarówno dla kobiety jak i dla faceta.

Podpowiadam także jak można prosto i skutecznie rozwiązać wiele łóżkowych problemów, pozbyć się kompleksów i zabawić się ze swoją ukochaną lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

A więc…

Jeśli chcesz:

być jeszcze lepszym kochankiem i partnerem do seksu oraz erotycznych zabaw bez względu na to jak dużo masz doświadczeń i ile masz lat,

odkryć nieznane dla większości facetów sekrety seksu, również takie pochodzące z przeróżnych stron świata i różnych kultur, aby wzbogacić nimi miłosne przygody,

odkryć nowe style i wskazówki do uprawiania seksu, aby wyciągnąć z nich najlepsze wnioski, dopasować pod siebie i zastosować w swoim miłosnym życiu,

świetnie radzić sobie z „łóżkowymi” problemami, które masz lub które się pojawią, a przy tym dobrze się bawić…

…to z pewnością treści na poniższej stronie Cię zainteresują.

 

Nie chcę być gołosłowny, dlatego od razu dam Ci kilka wskazówek, które rozwiną Twoją kreatywność, otworzą kolejne drzwi w Twojej wyobraźni, pozwolą Ci wzbogacić seks o zupełnie nowe momenty i stać się w oczach kobiety facetem, innym niż wszyscy.

Facet, Który Zaskakuje

Aby dobrze zrozumieć pewien nowy trik, wyobraź sobie poniższą sytuację.

Całujesz się z kobietą w pozycji misjonarskiej, ale Twój penis jeszcze nie przystąpił do działania, dopiero za chwilę planujesz go tam wsunąć.

Załóżmy, że dzieję się w Twojej sypialni coś podobnego do tego, co widzimy na poniższym zdjęciu.

W pewnym momencie, zbliżasz swój sprzęt do wejścia do jej pochwy, dotykasz to miejsce napletkiem, jakbyś chciał w nią wejść.

Jednak nie robisz tego. Zamiast tego pytasz kobietę, czy jest gotowa na intensywne doznania, sugerując, że zaraz poczuje Cię w sobie.

Ona kiwa głową na znak, że jest gotowa i oddycha głęboko z wrażenia.

Między wami jest napięcie seksualne, namiętność i ochota na więcej.

Ona jest już pewna, że za sekundę wejdziesz w nią głęboko i stanowczo.

Już nie może się doczekać, aż poczuje, że Twój rozbójnik już jest w niej.

A Ty w tym momencie robisz coś innego.

Najpierw, jedną swoją dłonią chwytasz jej ręce na wysokości nadgarstków i umieszczasz je nad jej głową w stanowczy sposób, aby odsłonić pachy.

Jednak zamiast w nią wejść i rozpocząć penetrację  – drugą dłonią zaczynasz ją łaskotać pod pachami.

Kobieta zaczyna wić się od łaskotek, które ją zaskoczyły. Totalnie się ich nie spodziewała.

Ty natomiast z powagą na twarzy pytasz jej „Czy nie na takie właśnie intensywne doznania miała ochotę?” 

Pokazujesz jej, że seks z Tobą to zupełnie nowa przygoda i zaskakujesz ją krótką chwilą, której jeszcze nie doświadczyła.

Wtedy dopiero zatapiasz się w nią swoim rozgrzanym prętem.

Utarte Schematy

Większość facetów nigdy nie wpadnie, że tak można bo wzorują się na filmach porno, a tam nie znajdziesz takich wskazówek, tylko podobne do siebie schematy postępowania.

Kobiety są spragnione takich akcji. Kobiety uwielbiają facetów, którzy potrafią się droczyć w taki lub inny sposób i wzbogacić seks np. o unikatowe, a w tym przypadku o zabawne momenty.

To pokazuje także, że jesteś wyluzowany, masz dystans do siebie i czujesz się komfortowo. Pokazujesz swoją seksualną pewność siebie.

To pokazuje także, że potrafisz się bawić seksem niczym doświadczony drifter zabawia się na torze z samochodem zaskakując publiczność.

Coś podobnego, zbliżoną akcję do tej powyższej, możesz zrobić także w innych pozycjach.

W pozycji „na pieska” zamiast łaskotać ją pod pachami, możesz zacząć łaskotać jej stopy.

Zyskaj Więcej Niż Myślisz

Wiedz, że powyższy przykład nie tylko daje Ci gotową wskazówkę. Ten przykład otwiera również kolejne klapki w Twojej głowie.

Mówiąc inaczej, sytuacja, którą opisałem pokazuje Ci, że możesz wzbogacić seks o zupełnie nowe elementy, atrakcje, sytuacje, których wcześniej nie brałeś w ogóle pod uwagę.

Czyż nie?

Dzięki temu możesz zacząć się również samodzielnie zastanawiać, co jeszcze innego w tym momencie można zrobić.

Gdy odkryjesz to kiedyś sam lub z moją pomocą jeszcze dziś korzystając z kursu, to wtedy seks z Tobą będzie nieprzewidywalny i seksownie złośliwy i to na wiele sposobów.

Gdyby nie ten przykład, nigdy byś pewnie o tym nie pomyślał, a więc nigdy byś się nie zastanawiał nawet jak jeszcze inaczej można się zachować w tym momencie – tuż przed penetracją.

A to dopiero jedna z klapek.

Kurs „Egzotyczny Seks”, jak i wiele innych moich kursów, otwierają tych klapek jeszcze więcej, dużo więcej, sprawiając, że seks nabiera nowych smaków, wzbogacany jest nowymi momentami.

( Każdy materiał otwiera inne klapki, dlatego zachęcam, aby z czasem zdobyć wszystkie moje materiały.)

Wyróżnij Się z Tłumu

Większość facetów w tym gorącym momencie z powyższego przykładu, czyli tuż przed penetracją, zastanawia się i zadaje sobie pytania w stylu:

 • czy ich penis jest wystarczająco duży,
 • czy ona będzie miała orgazm,
 • czy nie dojdą zbyt szybko,
 • czy zadowolą kobietę,
 • czy jej się podobam,
 • czy ich sprzęt zaraz nie opadnie,
 • czy jest wystarczająco twardy itd.

I to sprawia, że seks jest nieudany, kiepski albo w najlepszym wypadku przeciętny, typowy i przewidywalny.

Mało kto myśli w tym momencie np. o tym:

 • jak rozbawić kobietę lub jak ją seksownie rozzłościć,
 • jak zmienić atmosferę z poważnej na zabawną,
 • jak się z nią droczyć, aby zapragnęła mnie mocniej,
 • jak rozpalić jej pożądanie jeszcze bardziej,
 • jak ją zaskoczyć w tej oczywistej sytuacji itd.

Super Seks Na 1001 Sposobów

Mało kto również wie, że aby kobieta zaliczyła seks do udanych to wcale nie musi zakończyć się on orgazmem. Zaraz Ci to wyjaśnię, dlaczego tak jest.

Satysfakcja z seksu może być również w wyniku tego, że po seksie ma się odczucie, że zrobiło się coś nowego, fajnego, że erotyczne horyzonty się poszerzyły lub sprawiliśmy komuś radość.

Radość z seksu może być także w wyniku tego, że przyjemność seksualna miała trochę inny charakter, że zostały odkryte nowe strefy erogenne, że w jakiś sposób nasz erotyczny świat uległ wzbogaceniu.

Można by to porównać do sytuacji, gdy jedziesz na wycieczkę i poznajesz nowe miejsce, atakujesz zmysły nowymi wrażeniami. Nie musisz zaliczyć wycieczki orgazmem, aby czuć, że jest fajnie.

Ewentualnie można by to porównać także do sytuacji, gdy wsiadasz do nowego auta i czujesz nowe emocje, nowe zapachy, dźwięki i odczucia. Zaliczasz przejażdżkę do udanych, choć nie skończyła się orgazmem.

Podobnie warto spojrzeń na seks, bo wtedy będzie on dużo, dużo lepszy.

Myślisz, że nie mam racji? To posłuchaj historii o gorącym Hiszpanie.

Gorący Hiszpan

Wyobraź sobie, że kobieta poznaje wspaniałego Hiszpana, który zabiera ją do hotelu i tam pokazuje jej nowe atrakcje, pokazuje jej seks, który w jego kraju uprawia się trochę inaczej.

Hiszpan pokazuje jej całą masę nowych sztuczek. Ona zachwyca się jego włosami, zapachem skóry, wyglądem ciała, tym jak seksownie mówi do niej po angielsku z hiszpańskim akcentem.

Kobieta czerpie ogromną rozkosz z bliskości z tym facetem, jego dłonie podróżujące zupełnie inaczej po jej skórze i włosach, jakby po hiszpańsku, dostarczając bohaterce tej sceny dreszczy i prądów w całym ciele.

Kobieta cieszy się, gdyż udało się jej sprawić radość mężczyźnie i doprowadzić go do orgazmu, więc czuje, że jest atrakcyjna i seks z nią musiał być niezły.

Czy myślisz, że kobieta zaliczy taką przygodę do nieudanych ponieważ nie miała orgazmu?

Oczywiście, że zaliczy te chwile do udanych, a może do tych najlepszych w jej życiu.

Wiele kobiet nie ma orgazmów, a seks sprawia im ogromną przyjemność, gdy bogaty jest w przeróżne nowe elementy.

Dzięki nim, tym zaskakującym i odkrywczym momentom, na rozmaite sposoby podczas takiego seksu zadowalane jest zarówno ciało jak i umysł.

Dlatego jeśli chcesz być świetnym kochankiem, to nie skupiaj się tylko na tym, aby dać jej orgazm, bo to niekoniecznie musi być ważne.

Skup się raczej na tym, aby w Waszej sypialni działo się coś nowego i odkrywczego, aby czuć było, że Wasz seks rozkwita, a wtedy orgazm będzie dodatkowym prezentem, a nie wymogiem udanego seksu.

Dobra wiadomość!

Pomogę Ci w tym.

W tym miejscu chciałbym przedstawić Ci mój najnowszy materiał pt. „Egzotyczny Seks”, dzięki któremu wypłyniesz z kobietą na nowe, nieodkryte wody.

Wraz z nim otrzymasz także kilka fajnych bonusów, które już za chwilę omówię.

Może zastanawia Cię dlaczego najnowszy kurs nazwałem „Egzotyczny seks”?

Oczywiście nazwa nie jest przypadkowa i długo szukałem słów, które oddadzą charakter tego materiału.

Słowo „egzotyczny” według słownika wyrazów bliskoznacznych można zastąpić słowami takimi jak:

oryginalny,

fantazyjny,

nietypowy,

niecodzienny,

rozbrajający,

tropikalny,

orientalny,

efektowny,

niebanalny,

nietuzinkowy,

fascynujący,

poszerzający horyzonty,

bajeczny itd.

I właśnie te wszystkie słowa świetnie określają seksualne triki i wskazówki, które przed Tobą już za chwilę odkryję, jeśli będziesz chciał je poznać.

Egzotyczny Seks Smakuje Wyjątkowo

Inaczej mówiąc…

Typowy seks smakuje jak danie w stylu: kotlet z ziemniakami i kapustą. Można się nim najeść i może być smaczny. Ma charakter klasyczny i jest raczej każdemu znane, ale od nadmiaru można się łatwo przejeść, znudzić i mieć dość.

Natomiast egzotyczny seks nie tylko smakuje zupełnie inaczej, fantazyjnie i nieziemsko, ale także robi wrażenie niczym sushi, homar lub krewetki w dalekowschodniej restauracji lub na wakacjach w ciepłych krajach.

Podobnie jak raz na jakiś czas warto zjeść egzotyczną potrawę i odkrywać nowe smaki, zachwycać zmysły czymś oryginalnym, poszerzać miłosne horyzonty, tak samo raz na jakiś czas warto pokochać się z kobietą w egzotycznym stylu, inaczej niż zazwyczaj.

Jeśli nie będziesz dbał o różnorodność to powiem Ci co może się stać.

Możesz usłyszeć od kobiety, że boli ją głowa lub powie Ci wprost:

Nie Mam Ochoty Na Seks

Niektóre Panie podkreślają swoją niechęć do seksu jeszcze mocniej mówiąc, że: brzydzi je seks.

Ale to nie do końca tak jest. W tym zdaniu ukryta jest zazwyczaj pewna informacja.

Jeśli słyszysz od kobiety, że nie lubi seksu lub nie ma ochoty na seks, to zazwyczaj jest to pewien rodzaj tarczy obronnej.

Gdy kobieta tak mówi, to znaczy bardzo często, że ona nie ma ochoty na ten rodzaj seksu, który Ty masz jej do zaoferowania lub taki, który znała do tej pory ze swojego doświadczenia.

Sytuacje jak ta pokazana na poniższym obrazku są na porządku dziennym.

Tymczasem głód seksualny można zaspokoić na różne sposoby, podobnie jak głód fizjologiczny.

Kiedyś sam totalnie nie zdawałem sobie z tego sprawy, bo brakowało mi odpowiednich doświadczeń w realnym życiu z kobietami.

Te różnorodne sposoby na świetny seks można odkrywać całe życie, podobnie jak przeróżne potrawy, które nasycą nasze kubki smakowe.

Gdy kobiecie która jest lub stała się weganką zaproponujesz stek, to też możesz usłyszeć, że nie ma ochoty na jedzenie.

Ona żeby Ci nie tłumaczyć i żeby Cię nie urazić dlaczego nie je mięsa, powie np., że nie ma ochoty nic jeść, bo tak jest łatwiej.

I wielu facetów tak właśnie robi – proponuje kobietom taki seks, na który one nie mają ochoty w danej chwili lub taki, którego totalnie nie akceptują.

Męskie zaloty mogą zostać przez to odrzucone na różnym etapie znajomości, w różnych momentach, od razu na początku relacji, czy po 10 albo 40 latach.

Seks w Zgodzie z Naturą

Aby Ci pokazać, że miłosne gusta mogą być naprawdę różne dam Ci kolejny przykład, trochę z innej beczki.

Podobnie sprawa się ma z przeróżnymi zabawkami do seksu, gadżetami do erotycznego masażu.

Są kobiety, które akceptują tylko zabawki wykonane z naturalnych materiałów – ze szkła, z kamienia, ze stali, z drewna.

Gdy kobiecie, którą brzydzi silikon lub plastik zaproponujesz zabawy erotyczne z użyciem silikonowych zabawek to ona również odrzuci taki pomysł.

Czy to oznacza, że ona nie lubi się zabawiać w łóżku z gadżetami erotycznymi i wzbogacać nimi seksu?

Nie.

To raczej znaczy, że Twoja propozycja nie była dla niej interesująca, nie była spójna z jej potrzebami i pragnieniami lub zasadami, według których uprawia sztukę kochania.

Wtedy również możesz usłyszeć, że ona nie ma ochoty na figle w pościeli….

…ale od dziś tego typu problemy nie będą dotyczyć Ciebie, gdy zapoznasz się z kursem „Egzotyczny Seks”.

A teraz przeczytaj o tym…

 Co Konkretnie Jest w Kursie?

W części głównej kursu…

Opowiem Ci o tym dlaczego warto nauczyć się różnorodnych rodzajów seksu i jak wiele niesamowitych korzyści możesz mieć dzięki tej wiedzy.

Zobaczysz dziesiątki egzotycznych i szalonych pozycji seksualnych, w których Twoja partnerka prawdopodobnie jeszcze z nikim i nigdy się nie kochała.

Każda pozycja będzie omówiona w kilku wariantach, więc dzięki temu materiał będzie kilka razy bardziej odkrywczy.

Dam Ci kilkadziesiąt uwodzicielskich wskazówek, które wzbogacą Waszą miłosną ucztę o zupełnie nowe smaki i doznania, niczym egzotyczne przyprawy, które wzbogacają dania.

Poznasz ogromną ilość wywołujących przeróżne emocje tekstów, którymi możesz podkręcić rozmowy on-line i przez SMS, atmosferę podczas seksu, w trakcie masażu, na randce, a nawet podczas robienia kobiecie niespodzianek o erotycznym zabarwieniu.

Poznasz kilka rodzajów miłosnych zasad, na których może opierać się Wasz seks. Będziecie mogli je zmieniać w trakcie stosunku, aby Wasz seks był jeszcze bardziej gorący, nieprzewidywalny, ciekawy i satysfakcjonujący.

Podpowiem Ci co zrobić, aby Twój dotyk był dokładnie tym, czego kobieta potrzebuje w danym momencie.

Ujawnię Ci teksty, które świetnie działają, gdy używacie w łóżku jakichś zabawek. Możesz także wykorzystać moje przykłady, aby dopasować je do innych miłosnych atrakcji. Możesz ich używać np. podczas masażu, gry wstępnej lub nawet po seksie.

Poznasz techniki używania przeróżnych elementów swojego ciała, aby sprawiać kobiecie seksualne rozkosze i atakować jej ciało doznaniami, których nigdy wcześniej nie miała okazji odczuć.

Dowiesz się jak za pomocą seksownych tekstów wprowadzić do sypialni nowe aktywności.

Dam Ci sporo seksownych, barwnych i wywołujących różne emocje fraz, którymi możesz wzbogacić nawet zwykłe komplementy zamieniając je w ucztę dla jej uszu.

Poznasz triki, aby tworzyć różne rodzaje nastrojów podczas seksu. Zabawny, romantyczny, poważny, wyniosły, niegrzecznej przygody, złośliwy itd.

Opisze Ci unikalne sposoby stymulacji penisa przez różne elementy kobiecego ciała. Dzięki temu będziesz mógł ją nauczyć nowych sposobów zadowalania Twojego przyjaciela. Powiem Ci także jak stworzyć warunki i zmienić jej przekonania, aby kobieta chętnie eksperymentowała.

Poznasz kilka sposobów, aby doprowadzić kobietę do wybuchu śmiechu podczas seksu. Seks i radosne momenty to super połączenie.

Opiszę Ci kilkanaście sposobów, aby wykorzystać jej pośladki do erotycznych zabaw. Myślę, że o 90%-ach z tych sposobach nigdy nie słyszałeś.

Dam Ci dużo przykładów, dzięki którym będziesz w jej oczach nieprzewidywalnym kochankiem. Bycie takim facetem to mocny afrodyzjak.

Przy okazji poznasz także świetne strategie, których możesz użyć, gdy masz problem ze słabą erekcją lub z przedwczesnym wytryskiem. Te strategie pomogą Ci w tych problemach od zupełnie innej strony, choć ich główne zastosowanie to doprowadzanie kobiety do mega rozkoszy.

Poznasz kilka sposobów na przeżycie wspólnego orgazmu i na pewno kilka z nich to będzie dla Ciebie zupełna nowość.

Opiszę Ci super taktykę, aby dawać kobiecie 2 rodzaje doznań w tym samym czasie – doznania dla ciała i doznania dla wyobraźni. To połączenie sprawi, że seks będzie wielowymiarowy i bardzo zaskakujący.

Poznasz kilka stref penisa, którymi możesz robić kobiecie erotyczny masaż miejsc intymnych. To Cię powinno zaskoczyć, gdyż mało facetów zdaje sobie sprawę jaka moc drzemie w ich bokserkach.

Podpowiem Ci kilka zwrotów, które warto mówić dokładnie w momencie, gdy dochodzisz i eksplodujesz. Dzięki temu ten moment będzie jeszcze bardziej atrakcyjny i ciekawy, więc kobieta częściej i chętniej będzie chciała sprawiać Ci rozkosz.

Poznasz seksowne komentarze, które będziesz mógł użyć w przeróżnych pozycjach, aby seks był jeszcze bardziej magiczny.

Powiem Ci jak sprawić, aby jej seksualna pewność siebie wzrosła. Gdy to się stanie Wasz seks stanie się dużo lepszy dla obu stron.

Ujawnię Ci pewien sekret, który otworzy Cię seksualnie i sprawi, że Twój erotyczny świat stanie się o wiele bardziej bogaty. Dzięki temu sekretowi zrozumiesz dlaczego większość facetów i kobiet ma bardzo ograniczoną świadomość seksualną. Będziesz mógł to wykorzystać na swoją korzyść.

Podam Ci kilka przykładów słodkości, które dostarczają dużo więcej ciekawych doznań, gdy są zlizywane ze skóry niż np czekolada.

Poznasz pewną niespotykaną wersję pozycji na pieska. To sprawi, że

Poznasz bogatą paletę przeróżnych rodzajów seksu, które są świetnym sposobem na bezpieczny seks bez stosowania antykoncepcji. Dzięki nim będziecie się oboje świetnie bawić bez ryzyka.

Dam Ci gotowe przykłady zdań, którymi możesz wyrazić swój zachwyt. Dzięki nim będziesz mógł powiedzieć „jest mi dobrze” ale za pomocą zupełnie nowych słów, zdań i zwrotów. Bogaty język to bogaty w nowe doznania dla umysłu i wyobraźni seks.

Sposoby stymulacji, które poznasz mogą być świetną formą gry wstępnej. Dzięki nim możesz także lepiej kontrolować ilość doznań, które są dostarczane Twojemu penisowi i przyzwyczajać się powoli do doznań, których dostarcza Ci kobiece ciało. W związku z tym ten kurs może być świetnym „lekarstwem” na problemy z przedwczesnym wytryskiem.

Poznasz wiele różnych dróg do osiągnięcia stanu totalnego seksualnego spełnienia. Większość z tych dróg jest zupełnie obca zarówno dla facetów, jak i dla ich partnerek.

Dam Ci sposoby, dzięki którym kobieta będzie mogła dostarczyć Twojemu sprzętowi zupełnie nowych odczuć. Dzięki temu w momencie orgazmu poczujesz się jakbyś miał większą przyjemność lub rozkoszy była zupełnie innego rodzaju.

Poznasz kilka przykładów, jak zaangażować się z kobietą w odgrywanie krótkich podniecających erotycznych scen. To sprawi, że wasz seks po wypowiedzeniu tylko kilku zdań będzie o wiele ciekawszy, nabierze nowych barw i smaków.

Opiszę Ci pewien „ruch” dotyczący Twojego sprzętu, który został niemalże zapomniany, a którego używano do seksualnego zaspokojenia tysiące lat temu, gdy praktykowano tantryczną sztukę miłości. Ta wiedza to potęga.

Podpowiem Ci pewien trik, dzięki któremu nauczysz kobietę w jaki sposób ona może wykorzystać swoje włosy do sprawienie Ci rozkosznych doznań.

Opiszę Ci i dam przykłady dotyczące pewnej techniki, którą nazywam „zmianą perspektywy” podczas pieszczot i podpowiem jak wiele niesie to za sobą korzyści.

Dam Ci ponad 20 unikalnych słów, którymi możesz zwrócić się do kobiety. Kochanie, słonko, żabciu to oklepane standardy. U mnie ich nie usłyszysz. To co Ci dam będzie dużo ciekawsze i ciekawie działające na wyobraźnię.

Przedstawię Ci i opiszę unikatową i bardzo ciekawą pozycję, którą nazywam „ujarzmianie byka”. Czeka was masa przyjemności i dobrej zabawy w tym samym czasie.

Powiem Ci jak przedstawić swojego penisa w pozytywnym świetle bez względu na to, czy jest duży czy mały, wąski czy gruby, krzywy czy prosty. Będziesz zachwycony nowymi atrakcjami, które może dostarczyć kobiecie Twój rumak, bez względu na jego rozmiary.

Powyższe zdania, to tylko szybki przegląd i zapowiedź tego co znajdziesz w około 30% treści materiału głównego. Tak więc zaskakującej wiedzy będzie dużo, dużo więcej.

BONUS 1

„Sekrety Punktu G: 20 Unikalnych Pozycji Do Stymulacji Punktu G Potęgujących Doznania”

W tym przewodniku…

Poznasz 20 Pozycji do masażu punktu G wzmacniających doznania i zwiększających przyjemność podczas stymulacji, a wszystko to dzięki wymownym i zrozumiałym grafikom

Opiszę Ci kilka unikatowych gestów, którymi możesz wzbogacić masaż punktu G

Powiem Ci których palców najlepiej używać podczas masażu punktu G, aby efekt rozbudzający był jak najlepszy

Dowiesz się dlaczego masaż punktu G może być dużo lepszy niż penetracja pochwy penisem, jeśli dysponujesz odpowiednią wiedzą

Zyskasz podpowiedzi w temacie jak umiejętności stymulacji punktu G mogą pomóc Ci w problemach z przedwczesnym wytryskiem lub z erekcją

Poznasz triki, które sprawią, że masaż punktu G będzie ciekawszy, pełniejszy i mocniej odczuwalny

Poznasz układy ciał, w której będziesz mógł dać jej więcej rozkoszy niż ona jest w stanie znieść, dzięki specjalnym dźwigniom, którymi zniewolisz jej ciało podczas ataku na punkt. Przeróżne pozycje do stymulacji miejsc intymnych dłońmi już dawno temu praktykowano na dalekim wschodzie. Nic więc dziwnego, że tamtejsi kochankowie są uważani za najlepszych na świecie.

 

Podam Ci przykłady tego, jak płynnie zmieniać pozycje podczas stymulacji punktu G, dzięki czemu kobieta będzie jeszcze bardziej zaskoczona Twoimi nowymi umiejętnościami

Powiem Ci jak ustawić swoje ciała, aby pozycje były bardzo egzotyczne i ciekawe, a jednocześnie wygodne, co pozytywnie wpłynie na odczuwanie rozkoszy przez kobietę.

Poznasz sposób, aby wzbogacić masaż punktu G o wybuchy śmiechu. Taki mix działa oszałamiająco i jest w stanie wprowadzić kobietę w super doznania.

I wiele, wiele więcej.

BONUS 2

„Japońska Rozkosz: 10 Pozycji Do Stymulacji Penisa, Aby Doświadczyć Unikatowego Orgazmu”

W tym miejscu…

Poznasz 10 pozycji do masażu penisa wraz z kreatywnymi podpowiedziami, które uczynią erotyczny masaż zjawiskowym przeżyciem nie tylko dla Ciebie, ale również dla kobiety

Odkryjesz sposób, aby dodać wrażeń procesowi zadowalania Ciebie przez kobietę, dzięki czemu oboje przeżyjecie fajne chwile.

Zobaczysz fajne układy ciał, które będą inaczej oddziaływać na Twoje zmysły wtedy, gdy kobieta zabawia się z Twoim rumakiem, co sprawi, że odkryjesz nowe rodzaje doznań, które może dostarczyć Ci Twój sprzęt

Nauczysz kobietę nowych sztuczek, co sprawi, że ona będzie uradowana tym, że potrafi Cię zadowolić na nowe sposoby. Będziesz dla niej miłosnym nauczycielem, a wiedz, że taka rola nieźle kręci kobiety.

Zyskasz wiedzę, dzięki której odkryjesz, że odpowiednio ustawione kobiece ciało kryje w sobie wiele stref, które mogą dostarczyć Ci rozkoszy nie z tej Ziemi. Kobieta również będzie zaskoczona i poczuje się jakby odkryła w sobie super moce.

Poznasz pozycje, które zwiększają wizualną atrakcyjność, dzięki czemu wasze zmysły wzroku będą stymulowane dużo lepiej i ciekawiej.

Uświadomię Ci, że każdy element seksu może być niekończącą się przygodą, jeśli tylko spojrzysz na miłosne atrakcje od odpowiedniej strony.

I wiele, wiele więcej.

 BONUS 3

„Gorrrące Zabawki: 10 Zabawek Do Seksu, Którymi Doprowadzisz Kobietę Do Ultra Ekstazy”

W tym materiale…

Odkryjesz 10 gadżetów erotycznych wraz z podpowiedziami jak ich używać, aby rozpalić do maksimum kobiece zmysły i wyobraźnię.

Powiem Ci czym tak naprawdę są zabawki do seksu i w jakich kontekstach można ich używać. Wiele z tych najciekawszych kontekstów jest zupełnie nieznana.

Dzięki temu, że poznasz bogatą paletę zabawek i całą masę super wskazówek, będziesz mógł łatwo trafić w jej erotyczny gust i dopasować odpowiednie triki i zabawki właśnie do kobiety

Powiem Ci dlaczego niektóre kobiety akceptują tylko pewien rodzaj zabawek. Jeśli zaproponujesz jej zabawę z użyciem nie tego co trzeba to będzie jak strzał samemu sobie w kolano

Poznasz kilka unikatowych nazw określających zabawki i zabawy erotyczne, które ułatwią i uprzyjemnią Ci komunikację w łóżku z kobietą

Powiem Ci dlaczego Twój penis, ani palce nigdy nie dorównają niektórym zabawkom, jeśli chodzi o stymulację pewnych miejsc. Po prostu musisz zdobyć tą nową umiejętność jeśli chcesz być kochankiem, który dostarcza kobiecie erotyczne spełnienie w 100%. Już setki lat temu w używaniu zabawek szkolili się Japończycy, co przedstawia się w sztuce erotycznej z dawnych okresów. Warto zgłębić ten temat.

Podam Ci przykłady, gdzie jeszcze, jak i po co warto używać zabawek, które Ci opiszę.

Dowiesz się jak używać zabawek i w jakich momentach, aby wzbogacić tradycyjny seks o nutkę egzotyki i kilka nowości.

Poznasz gadżety, które stymulują bardzo precyzyjnie pewne strefy erogenne w pochwie. A wiele kobiet może po prostu uwielbiać lub nawet potrzebować tego typu akcji.

Powiem Ci jak kobieta może używać pewne zabawki, aby zabawiać się z Tobą na przeróżne sposoby. Pewnie zdziwisz się, że to możliwe. Powiem więcej. Ilość przyjemnych doznań Cię bardzo zaskoczy.

Poznasz pewną mało popularną zabawkę, którą pewna kobieta skomentowała tak: „chcę być z nim pochowana”, a inna stwierdziła, że: „idealnie naciska na przednią ściankę pochwy, co od razu wystrzeliwuje mnie w kosmos”.

Tych wskazówek jest oczywiście więcej, a powyższe zdania to tylko krótki przegląd.

Testuj Aż Przez 14 Dni

Jak każdy mój materiał i ten jest objęty potrójną gwarancją.

Składa się na nią gwarancja zwrotu, wymiany oraz unikatowości.

To znaczy, że nie musisz podejmować ostatecznej decyzji o zakupie dziś, a więc jesteś w bardzo komfortowej sytuacji.

Możesz testować ten produkt przez 2 tygodnie bez żadnego ryzyka.

Gwarancja satysfakcji znaczy, że jeśli Cie on nie zachwyci, to możesz mi go zwrócić, a ja oddam Ci 100% zainwestowanych w tą wiedzę środków. Zgodnie z prawem masz na to 14 dni. W tym czasie możesz zwrócić dowolny produkt elektroniczny. Zero ściemy. Zwrotów nie rozpatruję ja, tylko firma, która obsługuje moje płatności, czyli TPay, więc odzyskujesz kasę bez żadnych pytań, jeśli tylko chcesz.

Gwarancja wymiany to moja dodatkowa propozycja. To coś, co sprawia, że jeśli uznasz ten materiał za niespójny z Tobą, z Twoim stylem, z Twoim charakterem, to ja wyślę Ci inny materiał na Twoje życzenie, nawet taki, który jest 5x droższy od tego, który prezentuję na tej stronie. Oczywiście jeśli chcesz, możesz po prostu uzyskać zwrot środków korzystając z gwarancji 100 % satysfakcji.

Gwarancja unikatowości polega na tym, że wiedza którą się dzielę jest po prostu wyjątkowa, gdyż jest ona efektem moich prywatnych doświadczeń.

Daję aż tyle gwarancji, ponieważ jestem pewien, że ten materiał jest niesamowity, zaskakujący i bardzo, ale to bardzo odkrywczy. 

Włożyłem w przygotowanie tego materiału sporo czasu i pracy. Jetem pewien, że nie będziesz korzystał z żadnych gwarancji typu zwrot lub wymiana, tylko będziesz chciał, abym przygotował Ci w kolejnych materiałach tego typu wiedzy jeszcze więcej.

Czy w ogóle warto uczyć się seksu?

Myślę, że z nauką seksu jest tak samo jak z każdą inną umiejętnością np. jak z przyrządzaniem potraw, czyli z nauką gotowania.

Ci, którzy się tego uczą, szukają inspiracji, eksperymentują i są otwarci na nową wiedzę, zakładając, że nie wszystko jeszcze wiedzą, z czasem stają się lepsi.

Ale są tez tacy, którzy uważają, że absolutnie wszystko wiedzą i nie chcą się rozwijać, a uczestniczenie w jakichkolwiek kursach lub nawet czytanie książek to strata czasu.

Kto jest lepszym partnerem dla kobiety do spędzania czasu na wspólnym gotowaniu?

Odpowiedź chyba znasz.

I tak samo jest z rozwijaniem swoich umiejętności i kreatywności w sztuce kochania.

Ci, którzy chcą się uczyć, poszukują inspiracji i chcą stawać się lepszymi kochankami, z czasem osiągają więcej sukcesów i czerpią z miłosnych aktywności…

 O Wiele Więcej Radości

A ci, którzy zakładają, że są mistrzami seksu i odrzucają podpowiedzi innych, nigdy nie staną się facetami, z którymi seks będzie przyjemnością lub nawet niekończącą się przygodą.

A tak naprawdę sztuki seksu można się uczyć całe życie, podobnie jak sztuki gotowania lub każdej innej umiejętności.

Jednak jest pewna różnica, ponieważ nie żyjemy w świecie, gdzie chodzenie do kochanek i kochanków albo salonów erotycznych uciech nie jest tak samo akceptowalne jak chodzenie do restauracji.

Gdy nie lubisz, nie chcesz lub nie umiesz gotować, to możesz udać się z kobietą do restauracji, aby tam zjeść jakieś fajne danie.

Ale gdy nie chcesz uczyć się nowych sztuczek do łóżka, to czy też pójdziesz z kobietą do salonu uciech, gdzie poznacie nowe smaki seksu lub wyślesz ją do jakiegoś faceta?

Nie sądzę. Dlatego to kolejny powód, dlaczego warto zdobywać nowe umiejętności w temacie sztuki kochania.

No chyba, że nie przeszkadza Ci fakt, że kobieta odkrywa nowe smaki miłosnej uczty w ramionach kogoś innego, kto potrafi coś, czego Ty nie potrafisz.

Dobra wiadomość: Dziś masz okazję poznać nową, ogromną porcję unikatowej wiedzy, która na pewno poszerzy Twoje miłosne horyzonty.

Dla kogo NIE JEST ten kurs?

 X Na pewno nie jest to kurs dla tych, którzy uważają, że wszystko o seksie już wiedzą nie zdając sobie sprawy, że rodzajów seksu może być tyle, co rodzajów utworów muzycznych.

 X Ten materiał nie jest także dla facetów, którzy uważają, że gdy pomasują kobiecie pośladki i dotkną jej miejsc intymnych to za karę będą smażyć się w piekle.

 X Z tego materiału nie skorzystają Ci, którzy uważają, że pozycja misjonarska to jedyna pozycja w jakiej można się kochać.

 X Opuść ta stronę również wtedy, gdy traktujesz seks jako małżeński obowiązek.

 X Uciekaj stąd, jeśli myślisz, że seks to tylko wkładanie penisa w pochwę i poruszanie biodrami.

 X To nie dla Ciebie, jeśli nie chcesz, aby Twoja partnerka poczuła nowe smaki seksu i poszerzyła dzięki Tobie swój erotyczny świat

Dla kogo JEST ten kurs?

Ten kurs polecam tym, którym podobają się moje inne kursy i którzy chcieli by uzyskać kolejną porcję wiedzy.

Ten materiał jest również dla tych którzy dużo już potrafią, ale chcieliby odkrywać jeszcze więcej erotycznych atrakcji.

Ten kurs jest również dla tych, którzy nie mają doświadczeń, ale chcieliby już od pierwszych chwil zaskakiwać kobietę podczas seksu.

Materiał będzie bardzo pomocny dla facetów, którzy mają przeróżne kompleksy albo czują stress w łóżkowych okolicznościach.

Wiedza, którą się podzielę pomoże również tym, którzy mają przedwczesny wytrysk oraz problemy z utrzymaniem erekcji.

Jeśli nuda i monotonia zagościła w Twojej sypialni i wciąć kochacie się według tych samych standardów, to ten kurs jest dla Ciebie.

Jesteś mało pewny siebie i czujesz się nieatrakcyjny? Tutaj zdobędziesz wskazówki, które szybko zmienią ten stan rzeczy.

Co konkretnie otrzymasz i ile to jest warte?

Materiał główny: „Egzotyczny Seks”, Prawie 200 Wskazówek, Trików i Sztuczek (Publikacja w PDF, 88 stron)

Realna wartość materiału to 197 PLN

Bonus 1: „Sekrety Punktu G: 20 Unikalnych Pozycji Do Stymulacji Punktu G Potęgujących Doznania” (Publikacja w PDF, 41 stron)

Realna wartość materiału to 97 PLN

Bonus 2: „Japońska Rozkosz: 10 Pozycji Do Stymulacji Penisa, Aby Doświadczyć Unikatowego Orgazmu” (Publikacja w PDF, 23 stron)

Realna wartość materiału to 77 PLN

Bonus 3: „Gorrące Zabawki: 10 Zabawek Do Seksu, Którymi Doprowadzisz Kobietę Do Ultra Ekstazy” (Publikacja w PDF, 28 stron)

Realna wartość materiału to 77 PLN

W związku z powyższym kurs „Egzotyczny Seks” wraz z bonusami wyceniam obecnie na 448 PLN. 

Jednak ta cena nie dotyczy dziś Ciebie, gdyż zaraz przedstawię Ci wyjątkową propozycję.

W jakiej formie otrzymasz kurs?

Otrzymasz kurs w formie 4 publikacji. Każda w pliku PDF, do odczytu on-line lub z możliwością pobrania na dysk.

Będziesz mógł go odtworzyć z łatwością na komputerze, na laptopie lub na telefonie w każdej chwili.

Łatwa dostępność do treści to ogromna zaleta materiału, gdyż możesz z niego korzystać nawet tuż przed seksem albo w przerwach na łyk wody.

Możesz podejść do tego materiału podobnie jak do książki kucharskiej, podczas przygotowywania pysznego, nowego dania.

Tylko, że moje wskazówki nie pomogą Ci przygotować smakowitej potrawy, która zachwyci kubki smakowe.

Otrzymasz natomiast pomysły na miłosną ucztę i nowe (s)eksperymenty, które zachwycają zmysły i dostarczają nowych erotycznych wrażeń.

Gdybym wysłał Ci kurs w formie audio lub wideo, to korzystanie z niego w różnych sytuacjach byłoby kłopotliwe, a szybkie odnalezienie treści byłoby utrudnione.

A więc masz 2 możliwości

1.Pierwsza opcja.

Stwierdzasz: „Ja pewnie to już wszystko wiem…” i uprawiasz seks według znanych Ci schematów, tak jak wszyscy i liczysz na to, że kobieta nigdy nie zapragnie czegoś innego, że zawsze te same elementy w łóżku będą ją zadowalać, że nigdy nie pomyśli, że seks przestał ją interesować. Mówiąc inaczej liczysz na cud.

2. Druga opcja.

Pobierasz kurs i cieszysz się z odkrywania nowych sekretów seksu, zachwycasz się oraz kobietę nowymi smakami miłosnej uczty i zyskujesz wiedzę, dzięki której z każdą gorącą nocą będziesz w oczach kobiety coraz ciekawszym partnerem do erotycznych przygód.

Jeśli bliższa jest Ci opcja nr. 2 to poniżej możesz dokonać zamówienia i sprawdzić ten kurs osobiście.

 

Zapoznaj Kobietę z Nowymi Smakami Seksu i Obserwuj Jak Rozmarzonymi i Podnieconymi Oczami Prosi Cię o Więcej

***

Wartość pakietu zamawianego osobno to 448 PLN, ale dziś możesz pobrać kurs za…

   448 PLN   297 PLN

>>>Zamawiasz z gwarancją 100% satysfakcji, czyli z możliwością zwrotu

>>>Otrzymasz produkt do odczytu na telefonie oraz na komputerze

>>Zamawiając materiał otrzymasz aż 3 ekstra bonusy

Po kliknięciu przycisku o treści Zamawiam zostaniesz skierowany na stronę bezpiecznych płatności.

Będziesz mógł wybrać najwygodniejszy dla Ciebie sposób, w jaki Twoja płatność zostanie zrealizowana.

Moje płatności obsługuje firma TPay, czyli ta sama, z której korzysta InPost, Neonet lub Euro Rtv Agd.

Po zatwierdzeniu płatności, najczęściej po około 10 minutach, uzyskasz dostęp do strony, na której pojawi się kurs.

Jeżeli nie otrzymasz ode mnie wiadomości e-mail z dostępem to sprawdź folder ze spamem.

Jakie jeszcze korzyści będziesz miał z tego kursu?

Z tym kursem zwiększysz swoją seksualną pewność siebie i kreatywność, więc będziesz efektywniej uwodził swoją partnerkę i działał na nią mocniej niż najmocniejszy afrodyzjak.

Jeśli jesteś singlem to łatwiej poznasz i zatrzymasz przy sobie kobietę, którą poznasz, gdyż będziesz potrafił lepiej dopasować się z nią seksualnie, a to jest bardzo ważne jeśli chcesz tworzyć z kobietą krótką, dłuższą lub długą relacje.

Zyskasz wiedzę, dzięki której staniesz się dużo lepszym, ciekawszym i bardziej oryginalnym od innych facetów rozmówcą na tematy miłosne z kobietami. Przy takim facecie bardzo szybko rozpala się ochota na seksualne zaspokojenie w jej ciele i pomiędzy udami.

Ten materiał będziesz zawsze mógł mieć przy sobie np. w telefonie, więc zawsze będziesz w stanie przypomnieć sobie jakiś fajny przepis na to, aby w łóżku były fajerwerki. Co więcej, podobnie jak z książki kucharskiej będziesz mógł z niego korzystać całe życie, gdy tylko najdzie Cię ochota. Sam korzystam ze swoich materiałów. Nie ma w tym nic dziwnego. Każdy kto gotuje unikalne potrawy także przypomina sobie przepis przed przystąpieniem do przyrządzenia posiłku. Podobna zasada w łóżku również się sprawdza, więc nie warto zakładać, że zawsze przypomnisz sobie wszystko na zawołanie.

Lepiej mieć plan, szczególnie, gdy się stresujesz lub masz jakieś problemy albo dopada Cię wstyd lub kompleksy.

Bez dobrego zaplanowania seksu to co będzie się działo w Waszej sypialni może wyglądać tak:

Z dobrym planem na seks i erotyczne atrakcje Wasza miłosna przygoda może przebiegać tak:

Z kursem „Egzotyczny Seks” poczujesz się jak Kopernik, który odkrył, że to Ziemia krąży wokoło słońca, a nie na odwrót. Zdziwisz się bo w temacie seksualności wiele jest wiedzy, którą uznajemy za prawdę, choć prawda jest zupełnie inna.  Fakt, że seks to temat tabu tylko sprzyja sytuacji, że złe postawy, wzorce i zasady są jeszcze bardziej utrwalane np. przez branże p0rno, media czy sceny z filmów z Hollywood, a przez to wiele par ma ogromne problemy, których w ogóle nie powinno być.

Ten kurs jest zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych w sztuce kochania, bez względu na wiek. Aby Ci to uzmysłowić, abyś był tego pewien, to również posłużę się metaforą z branży kulinarnej. Nie musisz być świetnym kucharzem, aby zrobić świetne danie. Wystarczy, że będziesz podążał za przepisem, który opisuje co i jak zrobić. Nawet gotując coś pierwszy raz, jeśli wykonasz wszystko krok po kroku to Ci się uda. Natomiast, gdy jesteś świetnym kucharzem, to gdy chcesz odkryć nowe smaki, również korzystasz z przepisu. Dlatego każdy skorzysta z tego materiału, jeśli jest tylko otwarty na zdobywanie wiedzy.

Materiał jest także wielowymiarowy. To znaczy, że im więcej będziesz miał doświadczeń podczas praktykowania wiedzy z tego kursu, im częściej będziesz się angażował w przygody, które w nim przedstawiam, tym więcej z niego wyniesiesz z czasem i będziesz odkrywał jeszcze więcej zawartych w tym kursie sekretów.

Zdobądź Tą Niesamowitą Wiedzę i Spraw By Seks Był Jeszcze Bardziej Uwodzicielski, Kreatywny i Podniecający

***

Wartość pakietu zamawianego osobno to 448 PLN, ale dziś możesz pobrać kurs za…

   448 PLN   297 PLN

>>>Zamawiasz z gwarancją 100% satysfakcji, czyli z możliwością zwrotu

>>>Otrzymasz produkt do odczytu na telefonie oraz na komputerze

>>Zamawiając materiał otrzymasz aż 3 ekstra bonusy

Po kliknięciu przycisku o treści Zamawiam zostaniesz skierowany na stronę bezpiecznych płatności.

Będziesz mógł wybrać najwygodniejszy dla Ciebie sposób, w jaki Twoja płatność zostanie zrealizowana.

Moje płatności obsługuje firma TPay, czyli ta sama, z której korzysta InPost, Neonet lub Euro Rtv Agd.

Po zatwierdzeniu płatności, najczęściej po około 10 minutach, uzyskasz dostęp do strony, na której pojawi się kurs.

Jeżeli nie otrzymasz ode mnie wiadomości e-mail z dostępem to sprawdź folder ze spamem.

Dalekowschodnia Mądrość

Jak ważna jest miłosna edukacja wiedziano już od dawien dawna na dalekim wschodzie.

Był tam kiedyś pewien zwyczaj polegający na tym, że parze narzeczonych wręczano tak zwane „książki do poduszki” – poradniki miłosne.

Ich nazwa pochodziła od tego, że trzymano je właśnie w pojemnikach przypominających poduszki.

Zawierały one porady miłosne, sposoby, aby odkrywać swoją seksualność, pokonywać problemy i świetnie się bawić.

Były to zapiski w różnej formie, które można by porównać do książek kucharskich z przepisami na to, aby urządzić udaną ucztę kulinarną, które są dziedziczone i ulepszane z pokolenia na pokolenie.

Z tym, że te poradniki pozwalały urządzić udaną miłosną ucztę dla ciała, umysłu i duszy.

Z pomocą miłosnych poradników, para narzeczonych zyskiwała sekretną wiedzę pochodzącą z kilku pokoleń.

W ten sposób młodzi kochankowie nie musieli wszystkiego odkrywać sami, nie stresowali się, że czegoś nie potrafią, nie mieli wygórowanych oczekiwań.

Odkrywali seks i świetnie się bawili, a dzięki braku presji, że muszą wszystko wiedzieć, mieli jeszcze więcej sukcesów.

Ucząc się i odkrywając seks, mogli jeszcze bardziej ulepszyć sztukę kochania o swoje doświadczenia, które później przekazywane były kolejnemu pokoleniu.

 

W naszym kraju nie ma takiego zwyczaju, ale warto go poznać i dopasować do naszej kultury.

Zauważ.

Zwyczaj przekazywania książek kucharskich w niektórych rodzinach przecież jest. To nic dziwnego.

Seks to w naszej kulturze temat tabu i nie wolno o tym rozmawiać, bo przecież pójdzie się za to do piekła…nie wypada… to wstyd…itd.

W efekcie młodzi kochankowie muszą uczyć się sami lub z mediów, gdzie informacje są sterowane np. przez różne firmy i instytucje. 

Najpierw poprzez łatwo dostępną wiedzę sprytnie wpędza się w kompleksy i problemy, aby następnie sprzedawać produkty, które mają te problemy rozwiązać.

W efekcie seks często nie wychodzi, jest kiepski lub w sypialniach jest wiele nieporumienień, kompleksów i niewłaściwych przekonań zaczerpniętych np. z branży porno, które utrudniają lub niszczą całkowicie życie miłosne.

Dlatego warto szukać i zdobywać wiedzę na własną rękę.

Tylko, że jest to problem, gdyż najlepsza wiedza nie jest łatwo dostępna i trzeba trochę poszukać, aby trafić na naprawdę dobrej jakości materiały.

Bez dobrego przewodnika możesz po prostu mocno zagubić się w świecie seksu, podobnie jak możesz zgubić się w amazońskiej dżungli, gdybyś wybrał się tam na własną rękę i chciał się zabawić w Tarzana.

Dlatego warto trafić na kogoś, kto da Ci dobre wskazówki.

Czy to mogę być ja? Nie wiem, ale dobra wiadomość jest taka, że możesz sprawdzić to bez żądnego ryzyka.

Jedyne co mogę w tej kwestii powiedzieć, to co myślą moi obecni Czytelnicy, którzy trafili na mnie i moje kursy?

Co Piszą Moi Czytelnicy?

Być może ciekawi Cię, co myślą o moich materiałach inni faceci, a Ten kurs jest Twoim pierwszym kursem.

A być może jesteś nowym Czytelnikiem i jeszcze nie masz wyrobionej opinii na temat wiedzy, którą się dzielę.

Zatem, zanim podejmiesz ostateczną decyzję to warto poczytać opinię innych i dowiedzieć się jakich efektów możesz się spodziewać, gdy zaczniesz korzystać z moich podpowiedzi.

W związku z powyższym poniżej podsuwam Ci kilka maili od moich Czytelników i wielokrotnych Klientów.

Jeśli chcesz poczytać jeszcze więcej komentarzy, to zapraszam na stronę z opiniami na moim blogu.

Pierwsza opinia dotyczy kursu „Egzotyczny Seks”.

Kurs jest świeży, więc dopiero zaczynam otrzymywać opinie związane z tym genialnym produktem.

A pozostałe dotyczą innych moich materiałów.

 

 

 

To chyba tyle, no bo co mogę jeszcze dodać?!

Pozostaje mi już tylko zaprosić Cię do środka kursu „Egzotyczny Seks”.

No i oczywiście życzę dobrej zabawy oraz egzotycznych sukcesów 🙂

Aleks

PS.1 Otrzymasz natychmiastowy dostęp i będziesz mógł korzystać z materiałów już za chwilę na swoim telefonie, tablecie lub komputerze.

PS.2 Poznasz ogrom przepisów na unikalne (s)eksperymenty, do których będziesz mógł zaprosić kobietę, aby przeżyć z nią coś, co ją zachwyci i wzbogaci jej erotyczny świat.

PS.3 Twoja decyzja jest chroniona. Masz kilka rodzajów gwarancji i możesz z nich skorzystać w każdej chwili.

PS.4. Kupując ten materiał dołączysz do kilkunastu tysięcy facetów, którzy z moją pomocą rozwijają swoje łóżkowe umiejętności.

 

Poznaj Mało Popularne Sztuczki Do Seksu, Od Których w Waszej Sypialni Zapłonie Pożar Namiętności

***

Wartość pakietu zamawianego osobno to 448 PLN, ale dziś możesz pobrać kurs za…

   448 PLN   297 PLN

>>>Zamawiasz z gwarancją 100% satysfakcji, czyli z możliwością zwrotu

>>>Otrzymasz produkt do odczytu na telefonie oraz na komputerze

>>Zamawiając materiał otrzymasz aż 3 ekstra bonusy

Po kliknięciu przycisku o treści Zamawiam zostaniesz skierowany na stronę bezpiecznych płatności.

Będziesz mógł wybrać najwygodniejszy dla Ciebie sposób, w jaki Twoja płatność zostanie zrealizowana.

Moje płatności obsługuje firma TPay, czyli ta sama, z której korzysta InPost, Neonet lub Euro Rtv Agd.

Po zatwierdzeniu płatności, najczęściej po około 10 minutach, uzyskasz dostęp do strony, na której pojawi się kurs.

Jeżeli nie otrzymasz ode mnie wiadomości e-mail z dostępem to sprawdź folder ze spamem.

Polityka Prywatności Regulamin