Cel Kontra Proces

lips_girl_neoGabox-_creativ-common_4_04_2013

Opowiem Ci dzisiaj o jednej z Twoich mocnych stron, która w sypialni jest jednym z Twoich największych problemów.

Mężczyźni z natury są zorientowani na realizację celów. Nasze myśli są w większości czasu skupione na tym, co chcemy osiągnąć, kim być i co mieć. Tak został zaprogramowany nasz umysł w obecnych czasach i ma to swoje plusy oraz minusy.

Co się dzieje, gdy przenosimy i stosujemy te same zasady w sypialni? Wówczas również wyznaczamy sobie cele. I w ten sposób ustalamy na przykład takie cele jak te poniżej.

Cel #1 Ściągnąć z kobiety ubranie

Cel #2 Włożyć gdzieś swój sprzęt

Cel #3 Osiągnąć orgazm

W dodatku wydaje nam się, że kobiety myślą w ten sam sposób i im również sprawia to przyjemność. W wyniku tego tracimy wiele przyjemności i nasz świat erotyczny nie staje się coraz bardziej barwny, co również ma wpływ na naszą partnerkę.

Kobiety jednak myślą zupełnie inaczej. Dla nich często seks jest doświadczaniem każdego momentu, wielowymiarowym doświadczeniem, tańcem ciał, umysłów i dusz.

W danej chwili, nie liczy się dla nich cel podróży. Podróż sama w sobie ma większe znaczenie. Nie jest dla nich tak bardzo ważne to, co się stanie na końcu, ale to, co się dzieje w aktualnym momencie.

Świadomość tego to jeden z sekretów największych kochanków. Nie jakieś magiczne sztuczki, afrodyzjaki, techniki czy pozycje, które same w sobie są puste i mechaniczne. Odpowiednie zrozumienie tych różnic jest właśnie tą tajemnicą. Jedną z tajemnic.

Przyszłość i Teraźniejszość

Kobiety bardziej są skupione na teraźniejszości, natomiast mężczyźni wybiegają w przyszłość. Zauważasz tę różnicę? Dlatego, gdy uprawiacie seks, jesteście w innej czasoprzestrzeni. To o czym myślicie w danej chwile jest zupełnie się różni.

Podczas, gdy Twoja partnerka zastanawia się „ Co on teraz zrobi tam na dole…O… to co robi jest takie przyjemne…seks z nim jest wspaniały” Ty skupiony jesteś na efekcie końcowym i myślisz „Zaraz ściągnę z niej ubranie…Co zrobić, żeby w nią wejść…Jeszcze chwila i dojdę”.

W wyniku tego nie zauważasz tych drobnych elementów i szczegółów, które składają się na jej przyjemność, które nawet mogą być dla niej sygnałem, ze jesteś super kochankiem.

To między innymi w wyniku takiego myślenia podczas seksu, kobiety czują się wykorzystane jako środek do zaspokojenia Twojej przyjemności. A to na pewno nie jest coś co uczyni Cię lepszym w łóżku.

Skup Się Na Tym, Co Się Dzieje Teraz

Po prostu, gdy robisz jej masaż podczas gry wstępnej, skup się na ruchach, które wykonujesz. Zwróć uwagę na jej mięśnie, czy są napięte, czy rozluźnione. Zbliż się do jej skóry i poczuj jak pachnie i jak smakuje.

Gdy ją całujesz, skup się na jej ustach i poświęć im całą swoja uwagę. Poczuj ich jędrność i dostrzeż ich kształt. Poczuj zapach i smak jej szminki. Poczuj jej ciepły oddech.

Nie jest to jakaś zaawansowana technika, ale nie docenisz tych małych szczegółów, gdy Twój umysł będzie skupiony na celach i będziesz myślami gdzieś w przyszłości.

Jednak ta mała zmiana sprawi, że Twoja kobieta poczuje ogromną różnicę.

Gorących momentów!

Aleks

PS. Masz już mój bezpłatny e-book z wartościowymi wskazówkami? Jeśli nie, to wejdź na stronę https://lepszykochanek.pl/ i ciesz się dostępem do unikatowej wiedzy.

PPS. Odwiedź mój sklep i sprawdź, czy nie ma tam czegoś, co dziś może Cię zainteresować. Do sklepu przejdziesz wchodząc na stronę https://wirtuozseksu.pl/blog/kursy/

Tagged with: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.