Jak Zabawić Się W Dominującego Kochanka?

jak-dominowac

Odkryj 5 kreatywnych sposobów, aby wzbogacić Wasz miłosny akt o atrakcje związane z odegraniem roli dominującego kochanka.

Oczywiście wszystko w imię dobrej zabawy, a nie uczynienie z kobiety Twojej prywatnej niewolnicy spełniającej wszystkie Twoje zachcianki pod przymusem.

Na początku chciałbym, abyś wiedział, że seks w dominującym stylu to tylko jeden z wielu rodzajów sztuki kochania, który może kręcić kobietę, i którym możesz zaskoczyć swoją ukochaną w sypialni.

Seks może być również kreatywny, seksownie złośliwy, zabawny, romantyczny, poważny, wzniosły, ekskluzywny, szalony, magiczny, niegrzeczny, perwersyjny, nieprzewidywalny itd.

Jeżeli zdobędziesz informacje jak kreować różne emocje i uprawiać seks w różnych kontekstach, w różnych stylach, to nuda i monotonia nigdy nie zagości w Waszej sypialni.

Dzisiaj dam Ci przykłady dominujących aktywności, a jeżeli chciałbyś opanować więcej sztuczek to znajdziesz je w materiale o pozycjach seksualnych w moim sklepie.

 

PIERWSZY PRZYKŁAD: Robienie czegoś wbrew woli kobiety.

Tylko nie zrozum mnie źle. Nie chodzi mi o to, aby brutalnie lub pod groźbą jakiejś kary wymuszać coś na Twojej partnerce.

Chodzi mi o to, aby w seksowny sposób lub w kontekście dobrej zabawy, sprzeciwiać się kobiecie podczas jakichś aktywności.

Chodzi mi o to, aby w trochę złośliwy i zmysłowy sposób pokrzyżować czasami jej plany lub zrobić coś, na co ona nie ma ochoty, ale Ty masz.

Jak?

Może to wyglądać tak, że gdy kobieta chce iść na zakupy, to Ty bierzesz ja na ręce, rzucasz na łóżko i mówisz, że nigdzie nie pójdzie, tylko teraz będziecie się kochać.

Albo, gdy ona zaczyna sprzątać, robić obiad lub cokolwiek innego, to możesz przerwać tą czynność i zacząć ją rozbierać, a następnie przenieść do sypialni, nawet, gdy się sprzeciwia.

Ewentualnie, gdy ona zaczyna czytać książkę, zamknij jej książkę, stań przed nią i połóż jej dłoń na swoim kroczu po to, aby zasygnalizować jej, że aktualnie jest ważniejszy temat, niż czytanie książki.
 

DRUGI PRZYKŁAD: Dominujące pocałunki

Pocałunki połączone z dominującymi gestami to genialny sposób rozpalanie kobiety, którym łatwo wzbogacisz grę wstępna lub seks o dominujące emocje.

Gdy ją całujesz i ona leży na łóżku przyciśnij jej nadgarstki do łóżka nad jej głową jedną dłonią, a drugą dłonią obejmij stanowczo jej szyję.

Gdy całujecie się na stojąco przyciśnij kobietę do ściany, trzymaj stanowczo za biodra unieruchamiając jej ciało lub przyciśnij jej dłonie do ściany nad jej głową.

 

TRZECI PRZYKŁAD: Dominujące rozmowy

Podczas gry wstępnej i seksu możesz szeptać kobiecie do ucha, że jest Twoją w różnych kontekstach, po to aby wytworzyć poczucie władzy nad nią.

Mów na przykład, że jej szparka należy tylko do Ciebie i będziesz robił z nią co zechcesz.

Powiedz jej również, że cała jej przyjemność jest również pod Twoją kontrolą i jak nie będzie grzeczna to zlejesz jej tyłek.

Tymi przykładami chcę Cię jedynie zainspirować. Możesz wymyślać swoje gorące zwroty.

Z pewnością wiele kobiet to niesamowicie rozkręci, rozpali i przyspieszy bicie serca.

 

CZWARTY PRZYKŁAD: Śmiałe rozkazy

Innym typem dominujących tekstów jest rozkazywanie.

Spróbuj stanowczo mówić, czego oczekujesz, a kobieta prawdopodobnie podąży za tym.

Możesz zrobić coś w poniższym stylu.

Najpierw powiedz do niej: A teraz wypnij dla mnie swoją piękną pupę.

Gdy to zrobi, daj jej klapsa w tyłek i powiedz, aby wypięła pupę jeszcze bardziej.

Daj jej kolejnego klapsa i znowu powiedz: Jeszcze bardziej.

Na koniec powiedz coś w stylu: Grzeczna dziewczynka… i wtedy dopiero przejdź do jakichś miłosnych aktywności.

Czy to, co opisałem jest dominujące? Tak.

Czy to jest śmiałe? Tak.

Czy ona to pokocha? Prawdopodobnie większość kobiet tak.

I jeszcze jedno…

Ważne, abyś po takiej pikantnej nocy przytulił kobietę do siebie, pozostał mentalnie obecny i dał jej poczuć, że wszystko to, co robiliście było tylko dobrą zabawą.

To mały ale znaczący gest, który sprawi, że ona pokocha ten rodzaj łóżkowej zabawy w dominację.

Więcej przykładów gier wstępnych masz w publikacjach Gry Wstępne Lepsze Niż Kiedykolwiek, Protokół Pożądania, Rozpal Każdą Kobietę.

Możesz je pobrać z mojego sklepu, do którego link jest w menu strony.

Aleks

===================================

Jeśli jeszcze nie masz mojego bezpłatnego kursu, a chcesz…

>>> Odkryć najlepsze wskazówki i sztuczki do łóżka

>>> Powiększyć penisa 100% naturalnymi sposobami

>>> Łatwo poradzić sobie z przedwczesnym wytryskiem

>>> Poznać wskazówki na silną erekcję i potężne libido

>>> Poznać pozycje seksualne, za którymi szaleją wszystkie kobiety

…to możesz go pobrać wchodząc na ten link: http://kursseksu.pl/

===================================

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.