34 Starożytne Pozycje Seksualne (S. L. K.)

Oglądanie tych zdjęć pozycji seksualnych i zastanawianie się nad tym jak w starożytności zaspokajano swoje potrzeby seksualne, może być ciekawym elementem kreatywnej randki lub formą gry wstępnej.

Dzięki temu, że wszystkie 34 zdjęcia miłosnych aktów masz dostępne on-lina, możesz obejrzeć je wspólnie z kobietą komfortowo na przykład w łóżkowcy okolicznościach.

Być może zechcecie spróbować, która pozycja z tego mini albumu jest najprzyjemniejsza dla Was.

Możesz także użyć tych zdjęć, aby wzbogacić Waszą miłosną przygodę o elementy ze starożytności.

Wiele kobiet z pewnością nie będzie mogło się doczekać, aby spróbować tych układów ciał.

Ten wpis znajduje się w Strefie Lepszego Kochanka (S.L.K.), w której znajdziesz artykuły zawierające wskazówki i podpowiedzi, których nie udostępniam w żadnym innym miejscu.

Będą w niej umieszczane dodatkowe wpisy dla facetów, którzy chcą być jeszcze lepszymi kochankami, którym podobają się moje dotychczasowe bezpłatne porady, i którzy chcieli by jeszcze więcej łóżkowych inspiracji w formie oryginalnych postów i wpisów.

Bezterminowy dostęp do tej strefy, w której poznasz moje najnowsze odkrycia możesz wykupić wchodząc na stronę umieszczoną pod poniższym linkiem.

Jeżeli interesują Cię tylko darmowe wpisy, to zapraszam do czytania pozostałych moich postów na blogu, w których również jest sporo genialnych wskazówek.

Dzielę się bezpłatną wiedzą na tyle na ile mogę. Tak więc wykupując dostęp do płatnej strefy, nie tylko uzyskasz dostęp do super podpowiedzi, ale również wesprzesz mojego bloga.

>>Bezterminowy dostęp do Strefy Lepszego Kochanka >>

Dobrej zabawy i gorących nocy!

Aleks

PS. Masz już mój bezpłatny e-book z wartościowymi wskazówkami? Jeśli nie, to wejdź na stronę https://lepszykochanek.pl/ i ciesz się dostępem do unikatowej wiedzy.

Będziesz mógł pobrać kilka ciekawie omówionych pozycji miłosnych, sposoby na opanowanie przedwczesnego wytrysku lub opóźnienie wytrysku, techniki i sztuczki do sztuki kochania, techniki i strategie, aby doprowadzić kobietę do najlepszych orgazmów w jej życiu, podpowiedzi na dużo lepszą erekcję oraz wiele więcej fajnych wskazówek, których nie znajdziesz na moim blogu, a które uczynią Cię lepszym kochankiem.

PPS. Jeśli chcesz odwiedź mój sklep i sprawdź, czy nie ma tam czegoś, co dziś może Cię zainteresować. Do sklepu z kursami w tematyce seksualności przejdziesz wchodząc na stronę https://wirtuozseksu.pl/blog/kursy/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.