Zabawa Tylko Dla Dorosłych

bondage

Wiele kobiet fantazjuje zarówno o Tym, aby zostały związane podczas seksu jak również, o tym, aby związać Ciebie i przejąć całkowitą kontrolę nad całym Twoim ciałem. W tym krótkim wideo poznasz prosty sposób jak jeszcze dzisiejszej nocy możesz zrealizować tą fantazję, o ile masz pod ręką odpowiedni sznurek. Zobacz wideo.

Jak już zdobędziesz taką linę to po prostu połóż ją w sypialni w jakimś widocznym miejscu i nie mówiąc jej nic obserwuj jej reakcję i zainteresowanie nowym gadżetem.

Możecie potraktować to jako dobrą zabawę na początek, jeśli nie potrafisz wytworzyć innych emocji wokoło tego rodzaju eksperymentu.

http://www.youtube.com/watch?v=MRFjlBm3X9M

Sukcesów i radości nie tylko w łóżku.

Aleks

Tagi: , , ,
4 comments on “Zabawa Tylko Dla Dorosłych
 1. Kamila pisze:

  To nie dla mnie :/ ni elubię takich rzeczy i szczerze to się dziwię że ludzi takie coś rajcuje, no ale różnie bywa

  • ALEKS pisze:

   To zależy jak to “danie” zostanie podanie i czy osoba wprowadzająca w tego typu doświadczenia potrafi robić to z klasą i na fali dobrej zabawy.

 2. Rozumiem, że partner chce bardzo delikatnie podejść do sprawy wobec partnerki. To zdrowe podejście do nowych upodobań w życiu intymnym. Szczerze mówiąc więcej osób powinno podchodzić do intymnych nowości neutralnie niż na siłę i uporczywym przekonywaniem do swoich racji

 3. Madman pisze:

  Fajny pomysł. Myślałe, że moja kobieta będzie się obawiać i uzna mnie za dziwaka jak będę chciał się z nią zabawić w ten sposób… ale jakże się myliłem. Była zachwycona haha W zasadzie na poczatku było dużo śmiechu. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.