Jak Nauczyć Się Kontroli Wytrysku Nawet w Kilka Godzin Dzięki Niesamowicie Skutecznym Technikom i Zacząć Uprawiać Seks Dłużej Niż Kiedykolwiek Wcześniej?


Na tej stronie, już za chwilę zdradzę Ci fantastyczne techniki, dzięki którym zaszokujesz kobietę swoimi możliwościami w łóżku i przestaniesz stresować się tym, że przedwczesny wytrysk niszczy lub ogranicza Twoje seksualne życie.


Nawet jeśli do tej pory potrafiłeś się kochać tylko 2 minuty albo krócej, to pokażę Ci kilka sposobów, aby móc kochać się nawet 2 godziny i to jeszcze dzisiejszej nocy. To wszystko dzięki strategiom kontroli przedwczesnego wytrysku, które odkrywałem od 2011 do 2021 roku.


Być może brzmi to dla Ciebie teraz jak bajka, ale uwierz mi, że to realny początek końca Twoich problemów z przedwczesnym wytryskiem. Wystarczy, że zdobędziesz tą wiedzę, którą ja mam teraz w swojej głowie i chcę się nią z Tobą podzielić.


 

List od:

Aleks, bloger i autor kursów oraz publikacji dostępnych w Empik i większości księgarni (Publikacja „Seks lepszy niż kiedykolwiek”, „Daj Jej Oralną Rozkosz”)

Temat:

Oto Zupełnie Nowa, Szokująca Metoda Nazwana Przeze Mnie Najsłabsze Ogniwo, Dzięki Której Każdy Może Totalnie Pozbyć Się Problemu Szybkiego Wytrysku Lub Mówiąc Inaczej, Problemu Przedwczesnej Ejakulacji

 

Witaj Drogi Czytelniku, który jesteś otwarty na nowe informacje i chcesz poprawić swoje łóżkowe umiejętności, aby jeszcze bardziej zachwycać kobiety w sypialni.

Jestem Aleks. Od około 10-ciu lat podpowiadam facetom, co mają robić w łóżku, aby ich kobiety krzyczały z rozkoszy podczas każdej miłosnej uczty.

Jeśli czytałeś setki opinii na moim blogu oraz tych umieszczonych w opisach moich materiałów, to nie muszę Ci mówić, że metody, o których piszę, są niezwykle skuteczne.

A jeśli to wciąż dla Ciebie mało, to poniżej, w treści tej strony umieściłem również 5 opinii audio od osób korzystających z tego kursu. Są one prawie na samym dole. Zaraz do nich dojdziemy.

Jednak okazuje się, że to o czym mówię, co podpowiadam i co przekazuję w formie prostych wskazówek nie jest dla każdego.

Ta wiedza, jest dostępna tylko dla tych facetów, którzy zdają sobie sprawę, że mogą się od kogoś czegoś nauczyć, którzy są otwarci na informacje i naprawdę chcą się edukować w łóżkowych tematach.

Jeśli mi zaufasz i zechcesz przetestować to o czym mówię, to jestem prawie na 100% pewien, że niedługo zostawisz mi podobny komentarz do tego, który zamieścił Oskar pod jednym z ostatnich wideo.

Oskar tak ocenił te informacje:

Gościu! Czynisz cuda! Ten materiał to po prostu istna petarda!

Jeszcze czytasz?

Gratuluję, gdyż wielu zamyka od razu tą stronę myśląc, że już wszystko wiedzą.

Tymczasem ja nawet po 10-ciu latach dzielenia się wiedzą, wciąż odkrywam nowe strategie kontroli przedwczesnego wytrysku.

Oczywiście dzielę się nimi na bieżąco ze wszystkimi, którzy chcą je poznać.

Więc przejdźmy teraz do konkretów.

Poświęć kilka minut na przeczytanie tej strony i daj mi się pozytywnie zaskoczyć.

Może na początek opowiem Ci jak to się stało, że odkryłem metody szybkiej kontroli wytrysku, dzięki którym możesz pozbyć się problemu przedwczesnego wytrysku nawet w kilka godzin?

Tak…METODY. Nie ma jednej. Jest ich bardzo dużo, a w dodatku wciaż odkrywam nowe.

Dlatego moje materiały są aktualizowane o nową wiedzę jako jedne z niewielu kursów tego typu na rynku.

Po pierwsze, tak jak ja kiedyś, Ty również musisz zdać sobie sprawę, że…

Jesteś Okłamywany i Sprytnie Manipulowany

Korporacje farmaceutyczne wydają miliony, abyś czuł, że potrzebujesz ich suplementów na przedwczesny wytrysk, prezerwatyw wydłużających seks, kremów i magicznych pigułek, aby kochać się dłużej.

Atakują Cię artykułami, reklamami i wiadomościami, które mają za zadanie przekonać Cię, że bez pomocy specjalnych produktów nie osiągniesz sukcesu w sypialni.

Niedługo chyba bez wzięcia kilku tabletek i bez posmarowanie sprzętu jakimś kremem w ogóle nie będzie możliwe to, aby cieszyć się z pięknych chwil podczas seksualnych przygód.

To dlatego mogę powiedzieć Ci, z własnego doświadczenia, że nigdy nie dowiesz się prawdy o przedwczesnym wytrysku z gazet, reklam, mediów, w których artykuły są sponsorowane przez firmy produkujące różne pigułki i substancje niby polepszające seks.

Ich zadaniem jest sprzedawać suplementy, a nie pokazać Ci jak rozwiązać problemy w łóżku raz na zawsze, w prosty i skuteczny sposób.

Większość wiedzy jaka jest dostępna na portalach jest publikowana po to, abyś w końcu zaczął coś kupować i został klientem jakichś substancji, czy to suplementów, czy to leków albo jeszcze innych preparatów.

W ten sposób odbiera Ci się moc i możliwości rozwiązania swoich problemów naturalnymi oraz bezpłatnymi sposobami.

Oni Nie Chcą, Abyś Poznał Prawdę

Firmy produkujące suplementy chcą, abyś uwierzył, że potrzebujesz ich produktów do końca swojego życia.

A ja Ci mówię, że nie potrzebujesz używać ich produktów NIGDY więcej, bo każdy facet może nauczyć się być fantastycznym kochankiem dysponując jedynie właściwą wiedzą. 

Rozwiązaniem Twoich problemów jest po prostu INFORMACJA, której możesz użyć natychmiast, aby zaatakować prawdziwą przyczynę, a nie tylko częściowo zamaskować symptomy kupując drogie suplementy na przedwczesny wytrysk do końca życia.

Poprzez użycie kilku prostych i mało znanych technik, których Cię nauczę, będziesz mógł kochać się tak długo jak chcesz i kiedy chcesz, a Twoje obawy związane z przedwczesnym wytryskiem znikną raz na zawsze.

Będziesz mógł także dopasować różne techniki do różnych sytuacji, które mają miejsce w Twoim życiu erotycznym.

Przestaniesz być zły, sfrustrowany i pełen obaw, a zaczniesz być pewny siebie i dumny z tego, że za każdym razem potrafisz zadecydować kiedy zakończyć seks.

Ernest po zapoznaniu się z tą wiedzą napisał:

Naprawdę dobre. Już podczas pierwszej próby mogłem oddalić finisz przez co dalej byłem pełen mocy.

Już teraz możesz powiedzieć Do widzenia! problemom i niepokojom, które powstrzymują Cię przed czerpaniem pełnej radości i satysfakcji z bycia mężczyzną mającym kontrolę nad wytryskiem i potrafiącym tak zarządzać swoim potencjałem, aby nigdy więcej nie zawieść żadnej kobiety.

Więc, jaki jest ten sekret?

Najpierw zachęcam, aby każdy zrozumiał, że kontrola przedwczesnego wytrysku to umiejętność, której każdy bez problemu może się nauczyć.

Wystarczy stosować odpowiednie techniki mentalne i fizyczne oraz używać ich we właściwych momentach podczas miłosnego aktu.

Kontrola Wytrysku Jest Prostsza Niż Się Wydaje

Aby się nauczyć tej umiejętności korzystając z moich strategii, trzeba zapanować nad kilkoma elementami, które się na nią składają.

Dobra wiadomość jest taka, że ilość tych elementów jest skończona i każdy może je opanować i to bardzo szybko.

Musisz zdać sobie również sprawę z pewnego bardzo ważnego faktu.

Twoja umiejętność kontroli wytrysku jest tak dobra, jak najsłabsze ogniwo, od którego ta umiejętność zależy.

Gdy poznasz każdy możliwy element, który sprawia, że tracisz kontrolę nad wytryskiem, będziesz mógł szybko wpłynąć na najsłabsze ogniwo i sprawić, że przedwczesny wytrysk będzie wręcz niemożliwy w niektórych sytuacjach.

Pokażę Ci na jasnych i przejrzystych przykładach, co i kiedy powinieneś robić, przed i w trakcie seksu, aby wydłużyć seksualne aktywności z 2 minut do 60 minut z łatwością.

Ale wiedz również, że to tylko jedna z wielu skutecznych metod i najlepiej znać je wszystkie.

Warto znać wszystkie strategie na przedwczesny wytrysk, aby w odpowiednich momentach korzystać z właściwych technik.

Poniższy schemat obrazuje jedną z metod, którą szczegółowo omawiam w materiale.

Ale nie bierz tej podpowiedzi zbyt do siebie, gdyż być może w Twojej sytuacji sprawdzą się inne metody.

 

wykres

Całkiem możliwe, że już dziś jesteś dosłownie o krok od długiego i satysfakcjonującego seksu, ale nie wiesz, co takiego robisz źle.

W efekcie zamiast całkowitej kontroli masz całkowity brak kontroli. Miałem kiedyś podobnie.

Po minucie penetracji było po mnie i choć robiłem co mogłem, to nie potrafiłem zatrzymać wytrysku, aby chociaż wytrwać kilka minut dłużej.

To nic dziwnego, bo przecież nikt nie uczy nas tego, w jaki sposób świadomie zarządzać swoim podnieceniem i co dokładnie dzieje się w naszej głowie oraz w ciele, że nie możemy przejąć kontroli nad swoim przyjacielem zza rozporka.

Po to właśnie przygotowałem ten kurs, abyś mógł dokładnie poznać każdy element ,od którego zależy to, czy Ty panujesz nad swoim penisem, czy to on panuje nad Tobą.

Gdy z moją pomocą zlokalizujesz prawdziwy problem przedwczesnego wytrysku i najsłabsze ogniwo wpływające na brak umiejętności kontroli ejakulacji, to będziesz mógł natychmiast podjąć działanie i osiągnąć sukces nawet w kilka godzin.

Po to właśnie powstał ten unikatowy program, który jest istną rewolucją w sposobach kontroli wytrysku, i który jest inny niż wszystkie kursy, które do tej pory znałeś.

Zanim zdecydujesz się pobrać ten materiał i poznać z najmniejszymi szczegółami najlepsze techniki kontroli wytrysku, sprawdź czego dokładnie się nauczysz, abyś był pewien, że ten produkt jest świetnie zaprojektowany.

Przeczytaj, zastanów się i oceń jak bardzo Ci się to wszystko przyda i dopiero wtedy zamów swoją kopię.

Moduł 1

Prezentacja Wideo:

Anatomia Wytrysku   

W tym nagraniu…

Dowiesz się, jakie warunki muszą być spełnione, aby nastąpiła ejakulacja.

Dzięki temu będziesz mógł stworzyć przeciwne okoliczności i sprawić, że przedwczesny wytrysk będzie niemalże niemożliwy.

Dzięki temu przestaniesz dostrzegać ten problem w swojej sypialni, a zaczniesz zauważać niesamowite możliwości, które masz, aby zapanować nad swoim rosnącym podnieceniem.

To pozwoli Ci już pierwszej nocy zaobserwować ogromną radość i wdzięczność na Twarzy kobiety, ponieważ będziesz potrafił kochać się z nią dłużej niż kiedykolwiek wcześniej.

Przestaniesz martwić się każdej nocy i obawiać o swoje łóżkowe możliwości, a zaczniesz emanować dobrym humorem, ponieważ będziesz wiedział, że masz totalną kontrolę nad ejakulacją nawet w najbardziej gorących pozycjach.

Marcin po kursie napisał:

Od czasu jak zacząłem stosować Twoje techniki w naszej sypialni jest wspaniale. Nie pokazuje wszystkiego od razu zacząłem od wielokrotnego orgazmu dwa, no maksymalnie trzy. Wdzięczność mojej żony nie nadaje się do opisania na żadnym forum. Było cudownie. Dlatego każda informacja, którą nam dajesz jest bardzo cenna.

Dowiesz się co dokładnie dzieje się w Twoich spodniach z zupełnie nowej strony, abyś mógł poczuć się tak, jakbyś odnalazł zaginioną instrukcję do obsługi swojego sprzętu.

Odkryjesz sekret regulowania poziomu ekscytacji, dzięki któremu będziesz mógł wydłużyć seks z 2 minut do 2 godzin w prosty i skuteczny sposób. Wiem, że to może brzmieć mało prawdopodobnie dla niektórych, ale gdyby to nie było prawdą, to bym tego tu nie napisał.

Wytłumaczę Ci dlaczego mięśnie Kegla są najmniej potrzebne podczas seksu (a wszyscy mówią, że są potrzebne do kontroli wytrysku) oraz powiem Ci, których mięśni powinieneś używać w zamian, zamiast mięśni Kegla.

Dzięki temu przestaniesz popełniać typowe błędy w łóżku, które oddalają Cię od pełnego sukcesu tylko po to, abyś w końcu wylądował u kogoś, kto przepisze Ci leki i pogłębi jeszcze bardziej Twój problem w większości przypadków.

To sprawi, że każdej nocy będziesz dumny z siebie, bo będziesz wiedział, że to Ty, a nie Twój penis, decydujesz kiedy i jak chcesz skończyć.

Moduł 2 

Prezentacja Wideo:

Fizyczna Kontrola

W tym nagraniu…

Powiem Ci o mało znanych czynnikach, które mogą pokrzyżować Twoje plany podczas nauki kontroli wytrysku, o których nie wie większość mężczyzn.

Dowiesz się, co takiego robi nieświadomie około 2% mężczyzn, że potrafią się kochać tak długo jak chcą, podczas, gdy pozostałe 98 % kończy penetrację po 2 minutach. 

To wiedza na podstawie moich unikatowych wniosków i doświadczeń oraz wielu lat konsultacji z setkami mężczyzn.

Dzięki temu odkryjesz prawdziwy sekret długiego oraz w 100% satysfakcjonującego seksu i przestaniesz marnować czas na naukę nieskutecznych metod, które reklamuje się w Internecie jako skuteczne.

Poznasz 1 kluczowy czynnik, który decyduje o Twoim sukcesie nad przejęciem kontroli. Bez niego nie ruszysz z miejsca, a gdy go poznasz, wówczas opanowanie przedwczesnego wytrysku będzie wyjątkowo łatwe.

Patryk napisał:

Metoda wypróbowana i działa. Nie wiem co jest w pełnej wersji, ale te kilka trików daje mega kopa. Oczywiście trzeba wszystko dopracować, ale za pierwszym razem mogłem kochać się 10 minut bez przerwy, co jest jak dla mnie mega wynikiem. Polecam i pozdrawiam szamana Aleksa.

Powiem Ci jak w 100% zapanować nad swoim pożądaniem, bez użycia kremów, pigułek, żeli lub sprayów. Nigdy nie będą Ci potrzebne, co sprawi, że zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy.

Podam Ci dziwny, ale sprawdzony sposób, który pozwoli Ci się kochać minimum 20 minut dłużej, który nie wymaga wcześniejszych przygotowań i działa od razu.

Dowiesz się jak w naturalny sposób bez magicznych sztuczek, uprawiać seks tak długo jak chcesz i osiągnąć orgazm dopiero wtedy, gdy będziesz go naprawdę chciał.

Poznasz dobrze swoje ciało, dzięki czemu będziesz w stanie uruchomić uśpione procesy w Twoim ciele i umyśle, które zablokują Twój wytrysk na tak długo jak chcesz.

Moduł 3

Prezentacja Wideo:

Mentalna Kontrola

W tym nagraniu…

Odkryjesz jak sprytnie ominąć mentalne blokady, które uniemożliwiają Ci kochać się z kobietą tak długo jak chcesz.

W efekcie odzyskasz pewność siebie, którą najczęściej tracisz zanim jeszcze ściągniesz swoje spodnie zostając pochłonięty przez obawy i stres.

Gdy nauczysz się ich unikać, to na Twojej twarzy przed seksem będzie pojawiał się diabelski oraz podstępny uśmiech, zamiast obaw i strachu.

Nauczę Cię jak manipulować Twoim umysłem, aby zamienić negatywne myśli na pozytywne, aby od razu poczuć się pewnie w sypialni, nawet w najbardziej podniecających okolicznościach.

Poznasz prawdziwe przyczyny i natychmiastowe rozwiązanie problemu przedwczesnego wytrysku, w wyniku, czego będziesz wiedział jak unikać problemów, zanim jeszcze się pojawią.

Andrzej napisał:

Rzeczywiście ćwiczenia te mają dość znaczny wpływ i pomagają mi się kochać z moją partnerką dłużej z czego jestem bardzo zadowolony. Dzięki za porady.

Przestaniesz mieć myśli w stylu Jak długo wytrzymać w kobiecie?, a zaczniesz się zastanawiać Ile przyjemności kobieta będzie w stanie znieść tej nocy?, dzięki Twoim nowym umiejętnościom.

Powiem Ci jak wzmacniać i jak osłabiać erekcję, w wyniku, czego przejmiesz panowanie nad wytryskiem nawet w najbardziej ekscytujących pozycjach takich jak na przykład pozycja na pieska.

Poznasz prawdziwe przyczyny problemów w łóżku, dzięki czemu zauważysz je i ominiesz zanim jeszcze się pojawią.

To sprawi, że będziesz mógł kochać się nawet kilka godzin jeszcze tego samego dnia, w którym zamówisz kurs , dzięki czemu zaszokujesz kobietę swoimi ponadprzeciętnymi możliwościami, którymi dysponują tylko najlepsi.

Otrzymasz gotowe i sprawdzone strategie kontroli sytuacyjnej, które będziesz mógł wdrożyć przed oraz w trakcie seksu, które ułatwią Ci osiągnięcie sukcesu w sypialni.

Moduł 4

Prezentacja Wideo:

Techniki Mistrzów Ejakulacji

W tym nagraniu…

Powiem Ci, które dokładnie elementy sprawiają, że Twoja nauka kontroli wytrysku może trwać nie 30, nie 14, nawet nie 7, ale tylko 1 dzień.

To sprawi, że będziesz mógł zamienić rozczarowanie u Twojej kobiety na dźwięki zachwytu wylatujące z jej ust już za kilka godzin podczas długiej i pasjonującej nocy pełnej intensywnego seksu.

Dam Ci metodę zwaną neuronowym torowaniem, znaną ze sportów walki, aby szybko przygotować się do długiego seksu.

Gdy ją zastosujesz, to wtedy Twój sukces już przy pierwszej próbie będzie prawdopodobnie nieunikniony.

Otrzymasz prostą strategię do wdrożenia od zaraz, dzięki, której będziesz mógł mieć nawet kilka orgazmów w ciągu jednej nocy.

Dzięki czemu Twoja partnerka będzie musiała na nowo zdefiniować wyrażenie rewelacyjny seks, gdyż będziesz w stanie pokazać jej zupełnie nowe atrakcje.

Olaf napisał:

Jest w tym dużo racji, bo faktycznie miałem sytuacje, że jak zażyłem wiagrę pierwszy raz i miałem erekcję przez 4 godziny, to na drugi dzień moje mięśnie były przemęczone, a nie miałem już wspomagacza i mi opadł, podczas lodzika, co mi się nigdy nie zdarzyło w takim przypadku. Nie życzę nikomu. Ale to jest rewolucja co pokazujesz.

Dowiesz się jak wykorzystać mechanizm sprzężenia zwrotnego, aby zamienić łóżkowe problemy na pełną kontrolę nad ejakulacją i erekcją.

Dzięki temu przestaniesz martwić się raz na zawsze tym, że Twój penis może odmówić Ci posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie, a zaczniesz cieszyć się szalonym i spontanicznym seksem.

Poznasz metody rosyjskich komandosów ze specnazu, na natychmiastowe zwiększanie siły i skupienia, dzięki czemu opanujesz wytrysk i podniecenie z jeszcze większą łatwością.

Powiem Ci jak nauczyć się kontroli wytrysku nawet, gdy nie masz kobiety, abyś był pewien, że odniesiesz sukces już za pierwszym razem, nawet w towarzystwie bardzo seksownej kobiety którą poznasz.

Opowiem Ci jak stosować techniki oszałamiające podniecenie, aby zatrzymać rosnącą falę ekscytacji nawet w ciągu kilku sekund i nie dopuścić do utraty kontroli i przedwczesnego wytrysku.

Moduł 5

Prezentacja Wideo:

Ostateczne Mistrzostwo

W tym nagraniu…

Opowiem Ci o nietypowych sytuacjach, które doświadczyli moi kursanci, które powodowały u nich problemy z wytryskiem. Dzięki temu osiągniesz sukcesy, nawet w skomplikowanych przypadkach.

Dzięki temu będziesz wiedział, co robić w absolutnie każdej sytuacji, aby szybko osiągnąć sukcesy w najbardziej podniecających momentach.

Otrzymasz ode mnie listę kilku naturalnych ziół, które pomogą Ci w jeszcze szybszym zapanowaniu nad podnieceniem, erekcją i wytryskiem. To jedynie dodatek i urozmaicenie i tak niesamowicie skutecznych metod, które przygotowałem.

Powiem Ci o pewnej czynności, wykonywanej codziennie, która jest bardzo często powodem braku kontroli w sypialni. Możesz ją wykonywać nieświadomie. Jeśli ją poznasz, być może ten kurs nie będzie Ci nawet potrzebny.

Wojtek napisał:

Coś niesamowitego. Nie miałem pojęcia, że tak proste ćwiczenia mogą wydłużyć seks. Przez długi czas szukałem jakichś poważnych informacji i w końcu znalazłem.

Powiem Ci kiedy masturbacja jest przyczyną przedwczesnego wytrysku, a kiedy jest skutecznym narzędziem pomagającym wydłużyć seks.

Odkryje przed Tobą prawdziwy sekret przedłużania stosunku w wyniku czego całkowicie zmienisz swoją definicję długiego, fantastycznego i satysfakcjonującego seksu.

Dowiesz się, co robić, aby kontrola wytrysku stała się całkowicie automatycznym procesem, o którym nie musisz w ogóle myśleć.

Powiem Ci, co tak naprawdę kobiety myślą o długim seksie i kiedy go najbardziej potrzebują. Dzięki temu Twoja partnerka będzie uważać, że potrafisz czytać w jej myślach.

I wiele, wiele więcej…

Oprócz Genialnego Materiału Otrzymasz Także 3 Fantastyczne Bonusy

BONUS 1

Dostęp Do Strefy VIP

vip

Jestem pewien, że program Totalna Kontrola Wytrysku jest zaprojektowany tak, abyś poznał w 100% każdy aspekt osiągania nieprzeciętnej wytrzymałości w łóżku.

Jednak zdaje sobie sprawę, że nawet kompletne i dokładne nagrania mogą sprawić, że będziesz chciał zadać mi jakieś pytanie.

Dlatego udostępniam Ci strefę VIP, abyś 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu mógł się ze mną komunikować w tematach dotyczących przedwczesnego wytrysku.

Odpowiem na nie najszybciej jak to będzie możliwe, dlatego możesz traktować Strefę VIP niczym pogotowie ratunkowe specjalizujące się w przedwczesnym wytrysku.

Otrzymasz niemalże natychmiastowe podpowiedzi!

BONUS 2

Kompletny Zapis Nagrań w PDF

Wyślę Ci również kompletny zapis nagrań zawierający strategie i techniki, aby krok po kroku przeprogramować Twoje ciało i umysł, tak abyś mógł cieszyć się dłuższym seksem.

Dzięki niemu odbudujesz pewność siebie i kontrolę, która należy się każdemu facetowi. Z ta wiedzą przedwczesny problem przestaje być problemem, a seks zaczyna być przyjemnością na niespotykanym poziomie.

Wszystko jest wyjaśnione jasno, zwięźle i jest łatwe do zrozumienia. Potężne techniki, wskazówki oraz strategie są przetestowane i sprawdzone.

Wszystkie nagrania zgromadzone w jednym miejscu pozwolą Ci wygodnie korzystać z kursu w każdych okolicznościach i w dowolnym momencie wrócić do interesujących Cię kwestii za pomocą jednego kilku kliknięć.

BONUS 3

Szybka Kontrola Wytrysku Techniki Ratunkowe

Otrzymasz także publikację pt. Szybka Kontrola Wytrysku Techniki Ratunkowe wzbogacającą materiał główny o techniki szybkiego reagowania w razie pojawienia się problemu przedwczesnego wytrysku.

W pewnych sytuacjach opanowanie przedwczesnego wytrysku i opóźnienie orgazmu może być bardzo łatwe.

Opowiem Ci co to za sytuację i dam konkretne przykłady, abyś mógł się jeszcze lepiej odnajdywać w temacie problemu przedwczesnego wytrysku.

BONUS 4

Dodatkowe Artykuły

Do kursu Totalna Kontrola Wytrysku w 24H dołączam również kilka moich artykułów z najnowszymi odkryciami, które czynią ten materiał jeszcze bardziej skutecznym i ciekawym.

Cały czas zdobywam nową wiedzę, więc możesz być pewien, że pobierasz materiał, który zawiera najnowsze i najbardziej aktualne treści.

Gdy kupujesz jakaś książkę lub kurs, to warto sprawdzić kiedy została wydana, gdyż bardzo często wiedza w niej zawarta jest nieaktualna.

Zdaję sobie z tego sprawę dlatego stale uzupełniam mój kurs o nowe treści i o nowe spojrzenia na problem przedwczesnego wytrysku, aby wdrażania moich wskazówek było jeszcze bardziej efektywne.

Czułbym się bardzo źle, gdybym odkrył coś nowego, co może Ci pomóc i nie opisał tego w artykule, który wzbogaci kurs o nowe, świeże spojrzenie i sprawi, że będziesz mógł jeszcze lepiej kontrolować wytrysk.

Dlatego oprócz materiału głównego zapoznaj się z podpowiedziami i wskazówkami w dodanych do panelu kursu artykułach, które wzbogacają jeszcze bardziej ten rewelacyjny i skuteczny program.

4 w 1

Cały kurs otrzymasz aż w czterech formatach: wideo, audio, pdf do odczytu na komputerze oraz pdf do odczytu na telefonie komórkowym.

Wprowadziłem to specjalnie po to, abyś mógł się uczyć i korzystać z tych materiałów tak jak lubisz i kiedy tylko chcesz.

audio wideo

Będę Twoim Prywatnym Trenerem

Będziesz mógł słuchać, czytać i korzystać z tego programu, gdziekolwiek będziesz chciał, czując się przy tym absolutnie komfortowo, gdyż będziesz całkowicie anonimowy.

Poczujesz się jakbyś wynajął mnie jako swojego prywatnego trenera, gdzie mówię bezpośrednio do Ciebie na temat wszystkich aspektów opóźniania przedwczesnego wytrysku zamieniając Twojego penisa w dzikiego i niezmordowanego ogiera.

Kurs możesz oglądać na wideo, odsłuchać w odtwarzaczu mp3, przeczytać na komputerze lub uruchomić go i przeczytać na telefonie komórkowym.

Dzięki temu zapoznasz się z tym niezwykłym materiałem szybko i wygodnie.

Łącząc kilka sposobów nauki albo wybierając ten, który najbardziej lubisz, uczynisz Twoją transformację z przeciętnego faceta w mistrza kontroli wytrysku jeszcze bardziej skuteczną.

Ile To Wszystko Jest Warte?

Ile warta jest dla Ciebie wiedza, która rozwiązuje problem przedwczesnego wytrysku nawet w kilka godzin bez drogich i uzależniających suplementów, żeli i bez stresującej wizyty u lekarza?

Psssyt….Oczywiście wiedz, że nie odradzam Ci wizyty u lekarza, bo bym wylądował w więzieniu. Idź jak chcesz, bo w niektórych przypadkach moim zdaniem medycyna może bardzo pomóc. Ale jeśli masz problem z przedwczesnym wytryskiem to zachęcam, abyś najpierw poznał moje podejście wypracowane latami bogatych doświadczeń.

Ile warte jest dla Ciebie zadowolenie, satysfakcja i rumieńce zawstydzenia wymalowane na twarzy Twojej kobiety, którą zaskoczysz długim i intensywnym seksem?

Ile warte jest dla Ciebie pozbycie się raz na zawsze frustracji, złości i obaw o Twoje łóżkowe możliwości i zamienienie ich na uczucie dumy i pewności siebie?

Ile warte jest dla Ciebie odzyskanie kontroli i poczucia, że jesteś facetem, który ma pełną kontrolę w sypialni?

Szybko i Przyjemnie

Z tą wiedzą, którą zaraz odkryjesz, opanujesz ten problem w komfortowy i przyjemny sposób, wdrażając moje wskazówki i podpowiedzi.

Każde zdanie, którego użyłem w tym programie jest przemyślane, co sprawia, że kurs jest mocno skoncentrowany i nafaszerowany praktycznymi wskazówkami.

Wszystko po to, abyś jak najszybciej zapoznał się ze wszystkimi narzędziami totalnej kontroli wytrysku, i abyś odniósł pierwszy sukces jeszcze dzisiejszego dnia.

Opinie Audio

Być może zanim zdecydujesz się na pobranie tego materiału potrzebujesz jeszcze usłyszeć kilka opinii audio?

Umieszczam je poniżej. Są to opinie nagrane przez przeróżnych facetów korzystających z tego kursu.

Wrzucam je w takiej formie w jakiej je otrzymałem, więc nie zdziw się, że jakość nagrania jest kiepska.

Te też utwierdzi Cię w przekonaniu, że nie jesteś jedynym facetem na Ziemi, który miał problem z przedwczesnym wytryskiem.

Usłyszysz też, że problem ten można rozwiązać i to niekiedy nawet błyskawicznie.

Opinia 1:

Opinia 2:

Opinia 3:

Opinia 4:

Opinia 5:

Opinia 6:

Masz Dwie Możliwości

Możesz podjąć działanie już dzisiaj przekonać się o tym, jak bardzo spodoba Ci się kurs Totalna Kontrola Wytrysku w 24 H i jak szybkie rezultaty będzie miał stosując się do podpowiedzi w nim umieszczonych.

Albo możesz zignorować to, co przeczytałeś i powiedzieć sobie Przecież ja już wszystko wiem…

Teraz jest dobry czas, abyś podjął decyzję i odebrał swoją kopię tego skoncentrowanego programu.

Jest to unikatowy kurs na rynku kursów w temacie radzenia sobie z przedwczesnym wytryskiem, gdyż zawiera szokujące, nieprzeciętne i otwierające oczy treści.

Dziś możesz nabyć ten program w cenie jednej paczki popularnych kapsułek na przedwczesny wytrysk, które moim zdaniem nie działają i bardziej szkodzą niż pomagają.

Jednak oczywiście zanim zgodzisz się ze mną, zapytaj o zdanie lekarza, gdyż ja nie jestem lekarzem i nie mogę odradzać Ci wizyty u specjalisty, ale mogę podzielić się swoim bogatym, prywatnym doświadczeniem, co właśnie zamierzam zrobić.

Zamień Porażki, Stresujące Momenty i Frustracje w Niekończące Się Pasmo Sukcesów w Panowaniu Nad Przedwczesnym Wytryskiem

397,70 PLN 297,70 PLN

>>>Pobierz kurs z gwarancją 100% satysfakcji.

>>>Otrzymasz produkt on-line wysokiej jakości w formie audio, wideo oraz PDF

>>>Po zamówieniu otrzymasz natychmiastowy dostęp.

platnosci

Po kliknięciu przycisku o treści Zamawiam zostaniesz skierowany na stronę bezpiecznych płatności.

Będziesz mógł wybrać najwygodniejszy dla Ciebie sposób, w jaki Twoja płatność zostanie zrealizowana.

Moje płatności obsługuje firma TPay, czyli ta sama, z której korzysta InPost, Neonet lub Euro Rtv Agd.

Po zatwierdzeniu płatności, najczęściej po około 10 minutach, uzyskasz dostęp on-line do całości kursu oraz bonusy.

Jeżeli nie otrzymasz ode mnie wiadomości e-mail z dostępem to sprawdź folder ze spamem.

 

Zamieszczam teraz kilka pytań, które mogą pojawić się w Twojej głowie. Od razu na nie odpowiedziałem, gdyż są często zadawane.

Jeśli masz jakieś jeszcze niestandardowe pytanie to możesz napisać do mnie, a na nie odpowiem.

Pytanie:

Czy możesz zapłacić na poczcie?

Odpowiedź:

TAK! Podczas procesu dokonywania płatności możesz wybrać taką opcję i wydrukować sobie dane do przelewu.

Pytanie:

Czy możesz zwrócić produkt?

Odpowiedź:

TAK! Zawsze daję taka możliwość, gdyż do tego obliguje mnie prawo związane z kupowaniem produktów on-line. Nie ma możliwości, aby ktoś nie uznał takiej gwarancji, gdyż wówczas łamie prawo.

Daję Ci jeszcze dodatkowe gwarancje lepsze niż te prawne. Gwarancja wymiany, którą również Ci daję, sprawia, że gdy uznasz, że mój materiał nie jest tak dobry jak go przedstawiłem, to możesz poprosić mnie o wymianę tego kursu na inny, a ja to zrobię bez zadawania żadnych pytań.

Daję też gwarancję unikatowości, która oznacza, że materiał zawiera unikatowe treści i nie jest kopią innych kursów na rynku. Możesz być pewien, że to oryginalna wiedza na podstawie mojej praktyki.

gwarancja

Pytanie:

Czy będziesz mógł, poprosić o zwrot pieniędzy, gdy stwierdzisz, że ten kurs jakimś cudem nie działa na Ciebie?

Odpowiedź:

TAK! Wystarczy, że napiszesz do mnie. Przeanalizujemy Twoją sytuację i jeśli dalej nie rozwiążesz swojego problemu zwrócę Ci 100% środków. Warto konsultować, czy wszystko dobrze zrozumiałeś. Po to właśnie jest Strefa VIP, do której masz dostęp.

Pytanie:

Czy nikt nie dowie, się o Tym zamówieniu i pozostaniesz anonimowy?

Odpowiedź:

TAK! Podajesz mi tylko maila i imię. A jeśli masz wspólne konto z żoną i nie chcesz, aby wiedziała o Twoim zakupie to zrób przelew na poczcie według instrukcji podczas procesu płatności.

Ale wtedy Twoja żona nie będzie dumna z Ciebie, że próbujesz sam poradzić sobie z problemem przedwczesnego wytrysku, aby dostarczać jej więcej wrażeń.

Pytanie:

Czy to co piszę na pewno działa?

Odpowiedź:

TAK! Niektórzy przetestowali tylko kilka % wiedzy z kursu, którą kiedyś podzieliłem się publicznie i mieli ogromne efekty. Komentarze tych osób zebrałem w różnych miejscach na tej stronie.

Jeśli chcesz to możesz zapoznać się z większą ilością opinii w zakładce w menu na moim blogu o nazwie ,,Opinie”. Są tam oryginalne treści opinii z maili, a w tej ofercie przedstawiam tylko pewien ich skrót.

 

Od Całkowitej Kontroli Wytrysku Dzieli Cię Jedynie Twoja Decyzja o Zakupie i Kilka Kliknięć

397,70 PLN  297,70 PLN

>>>Pobierz kurs z gwarancją 100% satysfakcji.

>>>Otrzymasz produkt on-line wysokiej jakości w formie audio, wideo oraz PDF

>>>Po zamówieniu otrzymasz dostęp do materiałów w około 10 minut

platnosci

Po kliknięciu przycisku Zamawiam zostaniesz skierowany na stronę bezpiecznych płatności.

Moje płatności obsługuje firma TPay, czyli ta sama, z której korzysta InPost, Neonet lub Euro Rtv Agd.

W kolejnych krokach będziesz mógł wybrać najwygodniejszy dla Ciebie sposób, w jaki Twoja płatność zostanie zrealizowana.

Po zatwierdzeniu płatności, najczęściej po około 10 minutach, uzyskasz dostęp on-line do całości kursu oraz bonusy.

Jeżeli nie otrzymasz ode mnie wiadomości e-mail z dostępem to sprawdź folder ze spamem.

   

Jeśli chcesz przeczytaj kilka najnowszych opinii o moich kursach .Oryginalne opinie dostępne są w menu strony w zakładce o nazwie Opinie .


Takie produkty, dają niesamowitego kopa i właśnie tę seksualną pewność siebie, którą kobiety w jakiś dziwny sposób wyczuwają  i przestają się już opierać.


Zaraz to wypróbuje, ale raczej podziała jak każdy Twój kurs.


To, że wpadłem na Twój blog i załapałem się na Twój kurs to jedna z najlepszych rzeczy jaka mnie spotkała w życiu. Dzięki temu stałem się pewny siebie i wyszedłem z kompleksów.


W tym momencie mogę śmiało powiedzieć, że jestem najlepszym prezentem  jakikolwiek może dostać dziewczyna.


Twoją wiedzę na temat stosunku seksualnego nie raz pomogła mi  doprowadzić partnerkę do niezwykłych doznań.


Moja partnerka wręcz oszalała w łóżku.


Odkąd zacząłem zdobywać wiedzę od Aleksa  każde spotkanie z moją dziewczyną poprzedzała lektura  fragmentu któregoś z jego poradników, co sprawiło, że moja dziewczyna zawsze była niesamowicie zadowolona z naszego seksu.


Gdybym nie trafił na Aleksa dalej kochałbym się z żoną raz na 3 tygodnie w nudny sposób, dlatego że dla mojej żony seks mógłby przestać istnieć.


Korzystałem z wielu źródeł,  by zdobyć należytą wiedzę w tematach seksualnych i bez wątpienia mogą powiedzieć,  że właśnie Ty nauczyłeś mnie najwięcej.


Twoje wskazówki uważam za mocne, ponieważ dzięki nim nie uprawiam już seksu jak każdy inny mężczyzna, ale rżnę kobiety niczym bóg seksu Eros.


Aleks, przez Ciebie moja kobieta nie wypuszcza mnie z łóżka. Jestem zdumiony.


 

Przez kilka lat mojej pracy, takich opinii z niesamowitymi wynikami facetów otrzymałem grubo ponad tysiąc. Jeśli chcesz mogę Ci je wszystkie pokazać, gdy odwiedzisz moje biuro, ale czy to miałoby sens?

Czy nie lepiej od razu przetestować ten kurs osobiście?

Do o usłyszenia za kilka minut, jeśli zdecydujesz się na to, aby zapoznać się z tym fantastycznym produktem, który dla Ciebie przygotowałem.

Sukcesów!

Aleks, twórca Programu Totalna Kontrola Wytrysku w 24 H, czyli prawdopodobnie jedynego systemu na tej planecie, dzięki któremu nauczysz się panować nad przedwczesnym wytryskiem w mniej niż 1 dobę, dzięki zupełnie nowemu podejściu do tego męskiego problemu.

P.S. 1

Długi seks pełen przeróżnych atrakcji to jeden ze sposobów, aby zaimponować kobiecie w łóżku i dostarczyć jej tyle wrażeń, że zapamięta każdą noc z Tobą na zawsze więc warto się tego nauczyć.

P.S. 2

Wszystko to, co usłyszysz w tym kursie jest sprawdzone i działa, a u niektórych dzieją się cuda. Jeśli będziesz wyjątkiem i ten materiał nie pomoże Tobie to po prostu będziesz mógł go zwrócić lub wymienić na inny kurs. Ty zdecydujesz o ty, co chcesz zrobić.

P.S. 3

Bez umiejętności kontroli wytrysku i bez właściwego spojrzenia na problem przedwczesnego wytrysku jestem pewien, że nigdy nie uwolnisz swojego pełnego seksualnego potencjału w sypialni, na który Twoja kobieta być może czeka.

 

Zostań Gwiazdą w Sypialni, Dzięki Kosmicznie Skutecznym Technikom Na Przedwczesny Wytrysk, Które Ci Zaraz Wyślę

397,70 PLN 297,70 PLN

>>>Pobierz kurs z gwarancją 100% satysfakcji.

>>>Otrzymasz produkt on-line wysokiej jakości w formie audio, wideo oraz PDF

>>>Po zamówieniu otrzymasz natychmiastowy dostęp.

platnosci

Po kliknięciu przycisku o treści Zamawiam zostaniesz skierowany na stronę bezpiecznych płatności.

Będziesz mógł wybrać najwygodniejszy dla Ciebie sposób, w jaki Twoja płatność zostanie zrealizowana.

Moje płatności obsługuje firma TPay, czyli ta sama, z której korzysta InPost, Neonet lub Euro Rtv Agd.

Po zatwierdzeniu płatności, najczęściej po około 10 minutach, uzyskasz dostęp on-line do całości kursu oraz bonusy.

Jeżeli nie otrzymasz ode mnie wiadomości e-mail z dostępem to sprawdź folder ze spamem.

Polityka Prywatności   Regulamin