Kurs On-Line Władca Orgazmów

Prawa Autorskie

Żadna część, jak i całość kursu “Władca Orgazmów” nie może być kopiowana, ani w jakikolwiek inny sposób reprodukowana, powielana, przechowywana jako źródło danych, ani odczytywana w środkach publicznego przekazu bez pisemnej zgody autora. Zabrania się jej publicznego udostępniania w Internecie oraz odprzedaży.

Wyłączenie Odpowiedzialności

Jeśli uważasz, że rozmowy o seksie to coś obraźliwego, jeśli nie czujesz się komfortowo w tej dziedzinie życia oraz jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie korzystaj z tego kursu.

Niniejszy produkt ma charakter wyłącznie informacyjny i zawiera jedynie prywatne zdanie autora, które nie może być traktowane jako fachowa porada. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wykorzystanie poniższych treści przez Czytelnika. Czytelnik ponosi pełną odpowiedzialność za swoje czyny i ich konsekwencje.

Czytelnik ma obowiązek chronić siebie przed chorobami przenoszonymi drogą płciową, ryzykiem niechcianej ciąży i zachowywać wszelkie możliwe środki ostrożności podczas aktu seksualnego, szczególnie wtedy, gdy uprawia seks z partnerką, której nie może do końca ufać.

Nie jestem lekarzem. Produkt ten nie zawiera porad medycznych, które pomogą Ci rozwiązać problemy zdrowotne. Jeśli masz problemy ze zdrowiem, udaj się do lokalnej kliniki, gdzie lekarze pomogą Ci je rozwiązać.

Przed zastosowaniem jakiejkolwiek informacji z tego kursu zapytaj swojego lekarza o zgodę, gdyż treści tu przedstawione są jedynie moim prywatnym zdaniem i nie mogą być traktowane jako porada medyczna.

Wstęp

Moduł 1

Sekrety Kobiecych Orgazmów

Moduł 2

Anatomia Stref Erogennych

Moduł 3

Intymny Masaż

Moduł 4

Ekstremalny Orgazm Łechtaczkowy

Moduł 5

Seks Oralny

Moduł 6

Stymulacja Punktu G

Moduł 7

Techniki Głębokiej Penetracji

Moduł 8

Sekrety Kobiecego Wytrysku

Moduł 9

Techniki Zwiększania Przyjemności

Moduł 10

Ostateczne Mistrzostwo

Bonus 1

Szybki Przewodnik i Kompletny Zapis Nagrań

Wersja do odczytu na laptopie/komputerze/tablecie

https://wirtuozseksu.pl/kurswladcaorgazmow/kompletny.pdf

Wersja z dużą czcionką do odczytu na smartfonie

https://wirtuozseksu.pl/kurswladcaorgazmow/kompletnytel.pdf

Bonus 2

10 Pozycji Do Seksu Oralnego

https://wirtuozseksu.pl/kurswladcaorgazmow/oralny10.pdf

Bonus 3

Seks Analny Od A do Z

Bonus 4

Orgazmiczne Pozycje

https://wirtuozseksu.pl/kurswladcaorgazmow/pozycjeorgazm.pdf

Bonus 5

Dostęp do strefy VIP

Dzięki strefie VIP przez 7 dni od nabycia kursu, 24 godziny/dobę możesz zadawać mi pytania na specjalny e-mail w sprawie kursu i uzyskać błyskawiczną odpowiedź bez kolejki.

Pytania kieruj na adres: v i p @ w i r t u o z s e k s  u . p l (przepisz adres bez spacji)