Zyskaj 44 Nietypowe Umiejętności i Spraw, Że Kobieta Będzie Tęsknić Za Tobą, Marzyć o Tobie i Śnić o Tobie

image10Witaj Przyjacielu.

Ja jestem Aleks.

Od ponad 10 lat dzielę się sekretami, dzięki którym każdy zwykły facet może stać się dużo lepszy kochankiem.

Jestem tu po to, abyś mógł odkryć zupełnie nowy wymiar seksu, rozwiązał wszystkie swoje łóżkowe problemy i osiągnął absolutne mistrzostwo w intymnych relacjach z kobietami.

Już za chwilę poczujesz się tak jakbyś przeszedł intensywny kurs pod okiem najlepszych kochanków, gdzie odkryjesz i nauczysz się 44 niesamowitych umiejętności sprawiania kobietom rozkoszy, nie tylko w sypialni.

Dzięki temu, zyskując te fenomenalne zdolności, z łatwością staniesz się królem każdej nocy i bez problemu przejmiesz totalną kontrolę nad ciałem, umysłem i duszą kobiety, sprawiając, że dzięki Tobie ona posmakuje raju na Ziemi.

Po tych niezwykłych 44 lekcjach poczujesz się tak, jak po kursie bezpiecznej i widowiskowej jazdy na torze wyścigowym, po którym z dnia na dzień, zaczynasz czerpać dużo więcej przyjemności z jazdy samochodem, a przy okazji czujesz się dużo bezpieczniej i komfortowo w swoim samochodzie.

W przypadku wiedzy, którą chcę Ci ujawnić, ta przyjemność, komfort i bezpieczeństwo będzie dotyczyć Twojej sypialni i intymnych relacji z kobietą.

Wiem, że brzmi to kolorowo, ale musisz wiedzieć, że to żadna bajka.

To efekt kilku lat mojej pracy związanej z odkrywaniem sekretów powalającego seksu.

Wyjątkowa Szansa

Piszę ten list, ponieważ niedawno dopracowałem do perfekcji genialny materiał i dziś mam dla Ciebie  propozycję nie do odrzucenia.

Dzięki niej odkryjesz zupełnie nową jakość przyjemności z seksu, poczujesz się o wiele bardziej komfortowo i bez problemu zaimponujesz swojej partnerce w łóżku.

Przeczytaj uważnie to, co do Ciebie napisałem poniżej na tej stronie, bo myślę, że aż grzech nie skorzystać z tej okazji.

Już za chwilę oddam w Twoję ręce unikatowy program zawierający bardzo, ale to bardzo szokujące odkrycia, wynikające z mojej prawie 10 cio letniej pracy.

Jest to obowiązkowy materiał, który powinien przeczytać każdy facet, ponieważ nie tylko przedstawia konkretne doświadczenia, o które błaga większość kobiet, ale pokazuje również jakim facetem musisz być, aby te pragnienia zrealizować na mistrzowskim poziomie.

A więc przeczytaj, jakie unikatowe umiejętności będziesz mógł zdobyć dzięki programowi…

Mistrzowie Namiętności

W tym niepowtarzalnym materiale, od którego będą miękły kobietom kolana w Twoim towarzystwie odkryjesz między innymi…

 •  Sekrety Casanowy, dzięki któremu ten przeciętnej urody facet potrafił sprawić, że kobiety chciały być przez niego całowane, rozbierane, dotykane, a także polecały go swoim przyjaciółkom.
 • Powiem Ci (będziesz w szoku), co to znaczy być przedsiębiorczym facetem w kontekście relacji z kobietami. Pewnie myślisz, że chodzi o biznes i pieniądze. Jeśli tak to jesteś w ogromnym błędzie.
 • Zdradzę Ci, co to znaczy być wielowymiarowym kochankiem i dowiesz się, jak wykorzystać tą niezwykłą umiejętność mistrzów seksu u siebie w sypialni, kiedy tylko będziesz chciał, aby zamienić seks w taniec ciała, umysłu i duszy.
 • Kobieta będzie zachwycona kreatywnością oraz pomysłowością, którą zyskasz i będzie się jej wydawać, że dzięki Tobie odkrywa nie tylko seks, ale i Świat zupełnie na nowo.
 • Powiem Ci co robić, aby kobieta uznała seks z Tobą za udany i nieprzeciętny, zanim jeszcze wylądujecie w łóżku i zanim ją nawet dotkniesz.
 • Diametralnie wzrośnie Twoja pewność siebie, ponieważ poznasz niesamowicie skuteczne narzędzia, które bezbłędnie rozpalają ciało, umysł i duszę Twojej partnerki i wytwarzają silne połączenie emocjonalne pomiędzy Waszymi sercami.
 • Dam Ci wiele przykładów, które pokażą Ci, że możesz być niesamowitym kochankiem, nawet wtedy, gdybyś stracił swój sprzęt w tragicznym wypadku, lub każdej nocy miał przedwczesny wytrysk. To moje niewiarygodne odkrycie i jeszcze nigdy o nim nie mówiłem.
 • Dowiesz się, które intymne sfery powinieneś eksplorować podczas seksu, aby kobieta oszalała na Twoim punkcie. Może Cię to zdziwić, ale nie są to ani jej piersi, ani jej krocze, ani usta. Jestem przekonany, że 99% facetów nie zna ani tych najbardziej intymnych sfer, ani ich możliwości.
 • Powiem Ci, dlaczego bycie dobrym w łóżku to za mało, aby mieć niesamowity seks i dowiesz się jak to błyskawicznie nadrobić. Usłyszysz prawdziwe historie z życia, oparte na niezwykłych doświadczeniach nie tylko z mojego życia ale i z życia innych niezwykłych osób.
 • Powiem Ci dlaczego bycie facetem, który ma poczucie humoru wcale nie jest tak atrakcyjne dla kobiet, jak się powszechnie mówi i dowiesz się jaką pożądaną cechę charakteru wykształcić w sobie, zamiast tego. Zajmie Ci to co najwyżej 10 minut.
 • Zostaniesz mistrzem w łóżku szybciej niż myślisz i to nawet wtedy, gdy teraz nie masz żadnych doświadczeń z kobietami w sypialni. Zobaczysz, że ilość kobiet, z którymi spałeś, wcale nie świadczy o tym, czy jesteś dobrym kochankiem. Nawet wtedy, gdy ta liczba kobiet wynosi „0”. Dlatego możesz się nim stać dosłownie w kilka godzin od momentu, kiedy odkryjesz wszystkie sekrety mistrzów namiętności.
 • Zdradzę Ci sekrety, które pozwolą Ci uczynić seks z kobietą sztuką. Dzięki nim poczujesz się jak artysta w swojej sypialni, a umysł i ciało kobiety zaczniesz traktować jak płótno, na którym będziesz malował piękne obrazy.
 • Poznasz tajemnicę Włochów dzięki, której kobiety w naszym kraju nie mogą się im oprzeć, podczas, gdy oni nie muszą robić nic ponadto, co na co dzień naturalnie robią w swoim kraju.
 • Dowiesz się dlaczego kobiety mają dosyć seksu bez namiętności i pokażę Ci kilkanaście sposobów, aby dostarczyć im w sypialni wrażeń, których pragną.
 • Nauczysz się jak obudzić w sobie intuicję zmysłowego kochanka, która pomoże Ci w naturalny sposób zaspokajać potrzeby kobiety w najbardziej jak to możliwe trafiony sposób (niezwykle ważna umiejętność).
 • Nie tylko dowiesz się jak dzięki tym 44 nowym umiejętnościom błyskawicznie poradzisz sobie z problemami z erekcją oraz przedwczesnym wytryskiem, a nawet odblokujesz dodatkowy potencjał, o którym do tej pory nie miałeś zielonego pojęcia.
 • Przestaniesz martwić się o nudę i monotonię w łóżku, a zaczniesz obserwować jak Twoja kobieta zakochuje się w Tobie każdej nocy coraz mocniej. Ujawnię Ci dziesiątki przykładów, aby jej serce krzyczało, że czekało przez całe życie właśnie na Ciebie.
 • Powiem Ci, dlaczego mistrzowie seksu, wcale nie są „mistrzami” w powszechnym rozumieniu tego słowa i nie muszą potrafić kochać się godzinami, mieć twardej jak skała erekcji przez całą noc, ani dysponować boskim ciałem. To wszystko iluzje, w które być może wierzysz, a prawda jest zupełnie inna.
 • Poznasz zupełnie nową definicję seksu i gdy tylko powtórzysz ją kobiecie ona będzie zachwycona, że w końcu trafiła na kogoś, kto wie na temat tej intymnej przygody dużo więcej niż ona. Będzie się jej wydawać, jakby w mgnieniu oka znalazła się z Tobą na rajskiej wyspie.
 • To przewrotne, ale zrozumiesz, dlaczego kobiety nie chcą, abyś był ideałem i najlepszym facetem na tej planecie. Zrozumiesz, w jaki sposób dążenie do ideału faceta może zniszczyć Twój związek i pogorszyć jakość seksu. (To działa tylko pod jednym warunkiem. Takim, że właściwie zrozumiesz pewien mało poruszany aspekt relacji.)
 • Dowiesz się, kiedy oglądanie filmów porno jest dla Ciebie dobre i wskazane, a kiedy jest to mentalne samobójstwo i generator nie tylko Twoich życiowych problemów, ale też problemów Twoich przyjaciół i najbliższych.
 • A to tylko zapowiedź, dlatego nie czekaj ani sekundy dłużej, tylko złóż zamówienie i zarezerwuj swoja kopię, tym bardziej, że za tą decyzję mam dla Ciebie…

Dodatkowe Prezenty

 • Otrzymasz także 3 konsultacje VIP o wartości 97 zł i możliwość zadawania mi pytań w temacie materiału „Mistrzowie Namiętności”, abym jeszcze lepiej mógł rozwinąć Ci tematy, które najbardziej Cię zainteresują lub wyjaśnić coś, co może być dla Ciebie niezrozumiałe, albo wzbogacić kurs o dodatkowe przykłady, dopasowane do Twoich oczekiwań. Pierwszy raz robię coś takiego.

kopertakopertakoperta

 • Wyślę Ci również wersję materiału na telefon, abyś nawet w najbardziej intymnej sytuacji miał dostęp do tej niezwykłej wiedzy i bez problemu mógł skorzystać z materiału zostając królem nocy.

mistrzowietel

Grzech Nie Spróbować…

Szkoda nie wykorzystać takiej szansy, tym bardziej, że…

 • Daję Ci „Złotą Gwarancję Satysfakcji”, dzięki której możesz być 100% pewien, że możesz zwrócić mi ten materiał. Dzięki temu odzyskasz 100% zainwestowanych środków jeżeli uznasz, że kurs nie jest tak dobry jak oczekiwałeś.

zlota gwarancja

 • Ponieważ ufam Ci i liczę na Twoją szczerość dam Ci jeszcze jedną niesamowitą możliwość „Złotej Wymiany”. Jeżeli materiał nie przypadnie Ci do gustu, będziesz miał szansę wymienić go na inny kurs, nawet, jeśli będzie to droższy materiał. Tak na prawdę, to sam się sobie dziwię, że to piszę… Może dlatego, że mam dobry humor więc wykorzystaj to jeśli chcesz…

zlota wymiana 2

 • Otrzymujesz również „Złotą Gwarancję Oryginalności”, która da Ci pewność, że odkrywanie zawartości tego programu będzie dla Ciebie zupełnie nową przygodą. To oznacza, że nawet, jeśli masz wszystkie moje materiały, to w tym programie znajdziesz dziesiątki zupełnie nowych umiejętności, przykładów, taktyk i sposobów na niesamowity seks. Osiągniesz sukcesy szybciej niż myślisz.

oryginal

 Niech Kobieta w Końcu Poczuje Smak Raju w Twojej Sypialni, Dzięki Twoim Nowym Umiejętnościom

257 PLN

*Twoja decyzja jest chroniona, aż 3 rodzajami gwarancji (!)

*Inwestujesz tylko 5,84 PLN za każdą z 44 strategii mistrzów (!)

*Otrzymujesz zupełnie za darmo 2 wyjątkowe bonusy (!)

zamawiam

Po kliknięciu przycisku o treści Zamawiam zostaniesz skierowany na stronę bezpiecznych płatności.

Będziesz mógł wybrać najwygodniejszy dla Ciebie sposób, w jaki Twoja płatność zostanie zrealizowana.

Moje płatności obsługuje firma TPay, czyli ta sama, z której korzysta InPost, Neonet lub Euro Rtv Agd.

Po zatwierdzeniu płatności, najczęściej po około 10 minutach, uzyskasz dostęp on-line do całości kursu oraz bonusy.

Jeżeli nie otrzymasz ode mnie wiadomości e-mail z dostępem to sprawdź folder ze spamem.

A więc jeszcze raz gorąco zachęcam Ciebie do skorzystania z tej wyjątkowej okazji, która już nigdy w życiu się nie powtórzy.

image10

Aleks

Pomysłodawca bloga WirtuozSeksu.PL i trener od polepszania jakości intymnych relacji, sprawnego rozwiązywania łóżkowych problemów i dostarczania pomysłów, aby zwiększyć ilość wrażeń w relacjach damsko męskich.

 Nigdy Więcej Kiepskiej Jakości Seksu, Rozczarowań i Niepowodzeń w Twojej Sypialni

257 PLN

*Twoja decyzja jest chroniona, aż 3 rodzajami gwarancji (!)

*Inwestujesz tylko 5,84 PLN za każdą z 44 strategii mistrzów (!)

*Otrzymujesz zupełnie za darmo 2 wyjątkowe bonusy (!)

zamawiam

Po kliknięciu przycisku o treści Zamawiam zostaniesz skierowany na stronę bezpiecznych płatności.

Będziesz mógł wybrać najwygodniejszy dla Ciebie sposób, w jaki Twoja płatność zostanie zrealizowana.

Moje płatności obsługuje firma TPay, czyli ta sama, z której korzysta InPost, Neonet lub Euro Rtv Agd.

Po zatwierdzeniu płatności, najczęściej po około 10 minutach, uzyskasz dostęp on-line do całości kursu oraz bonusy.

Jeżeli nie otrzymasz ode mnie wiadomości e-mail z dostępem to sprawdź folder ze spamem.

Na koniec podsyłam jeszcze kilka najnowszych opinii przesłanych od Czytelników…

PS 1. Zanim zaczniesz czytać ten materiał radzę Ci, abyś wygodnie usiadł w fotelu, bo siedząc na krześle mógłbyś spaść z wrażenia. Po prostu przez prawie 10 lat swojej pracy odkryłem fundamenty, które pozwalają stworzyć piękne relacje z kobietami, których wcześniej nie zauważałem.

PS 2. To nowy materiał i całe ryzyko za jego wysoką jakość biorę na siebie, dlatego daję Ci aż 3 gwarancje: złotą gwarancję satysfakcji, gwarancję złotej wymiany oraz gwarancję oryginalności.

PS 3. Przygotowując program „Mistrzowie Namiętności” bardzo dobrze się bawiłem i wierzę, że jego lektura będzie jeszcze lepszą zabawą dla Ciebie pełną niesamowitych odkryć.

PS. 4. Kurs możesz zdobyć również za darmo. Wystarczy, że zamówisz materiał, przeczytasz i prześlesz mi szczerą, kilkuminutową opinię audio – dobrą lub złą, a ja zwrócę Ci pieniądze. Opinię można nagrać dyktafonem w telefonie i mogę pomóc Ci to zrobić, jeśli będziesz chciał.

  Zamów Materiał Mistrzowie Namiętności i Przygotuj Się Na Niesamowite Przygody w Swoich Intymnych Relacjach

 257 PLN

*Twoja decyzja jest chroniona, aż 3 rodzajami gwarancji (!)

*Inwestujesz tylko 5,84 PLN za każdą z 44 strategii mistrzów (!)

*Otrzymujesz zupełnie za darmo 2 wyjątkowe bonusy (!)

zamawiam

Po kliknięciu przycisku o treści Zamawiam zostaniesz skierowany na stronę bezpiecznych płatności.

Będziesz mógł wybrać najwygodniejszy dla Ciebie sposób, w jaki Twoja płatność zostanie zrealizowana.

Moje płatności obsługuje firma TPay, czyli ta sama, z której korzysta InPost, Neonet lub Euro Rtv Agd.

Po zatwierdzeniu płatności, najczęściej po około 10 minutach, uzyskasz dostęp on-line do całości kursu oraz bonusy.

Jeżeli nie otrzymasz ode mnie wiadomości e-mail z dostępem to sprawdź folder ze spamem.

Polityka Prywatności   Regulamin