Sekret Potężnej Erekcji

potencja

Silna, długa i niezawodna erekcja jest w zasięgu KAŻDEGO mężczyzny w KAŻDYM wieku. Przeczytaj ten wpis i nie daj się okłamywać.

To, co zaraz przeczytasz jest dużo ważniejsze niż mogłoby się wydawać i jest związane z każdym mężczyzną w każdym wieku.

Mało znane informacje, które zaraz poznasz, dotyczą utrzymania Twojego męskiego potencjału na wysokim poziomie.

Nie wiem czy wiesz, ale…

Niektórzy badacze twierdzą, że buty to najgorszy wynalazek ludzkości, ponieważ podeszwa butów odcina nas od kontaktu z Ziemią.

Chodzi o to, że w ten sposób w naszym ciele gromadzą się ładunki elektryczne w wyniku braku uziemienia naszego ciała.

A w związku z tym, że nasz organizm to wielka elektrownia, to te ładunki zakłócają funkcje na przykład układu nerwowego.

Może dlatego po kąpieli w jeziorze tak szybko odzyskujemy siły, dobre samopoczucie i równowagę w naszym organizmie?

Czy takich wynalazków jest więcej?

Według mojej obecnej wiedzy, kolejnym wynalazkiem, który ma na nas facetów niszczące działania jest obcisła bielizna i obcisłe spodnie.

Każdy łatwo stwierdzi, że aby szybko ogrzać swoje dłonie, to wystarczy je umieścić najlepiej w pachwinach lub pod pachami.

A co się dzieje, gdy zakładasz obcisłą bieliznę i obcisłe spodnie, a dodatkowo spędzasz przy biurku połowę swojego życia, a drugą połowę w samochodzie?

Odpowiedź jest prosta.

Podnosisz w ten sposób temperaturę w swoich klejnotach, poprzez dociskanie ich do powierzchni skóry w okolicy pachwin.

Jeżeli dodamy do tego otyłość, to wtedy pomiędzy grubymi i tłustymi udami jeszcze bardziej utrudniony jest dopływ powietrza chłodzącego klejnoty.

Męskie jądra nie bez powodu znajdują się poza naszym ciałem i wiedz, że jeżeli swoimi działaniami podnosisz ich temperaturę to po prostu robisz coś wbrew Matce Naturze.

To może stać się przyczyną bezpłodności, niskiego poziomu testosteronu, a w efekcie może być również przyczyna problemów z erekcją.

Bo widzisz…

W ogólno medialnych przekazach, często mówi się, że wraz z wiekiem, maleje libido i spada testosteron.

Jednak zanim się zgodzisz z tym znanym stwierdzeniem, zadaj sobie poniższe pytanie.

Czy przypadkiem nie jest tak, że wraz z wiekiem po prostu robimy coraz więcej rzeczy, które po prostu zabijają w nas męski potencjał?

Rozwiązanie?

1. Zrzuć zbędne kilogramy, aby pomiędzy Twoimi udami zrobiło się więcej miejsca i była lepsza wentylacja.

2. Kupuj spodnie z cienkiego i przewiewnego materiału, aby lepiej wentylować okolice krocza.

3. Noś bardzo cienką i luźną bieliznę, zarówno w dzień jak i w nocy, gdy śpisz, a jeśli masz okazję to chodź bez bielizny.

4. Staraj się schładzać swoje klejnoty zimną wodą, gdy tylko masz taka możliwość.

5. Nie przeszkadzaj Matce Naturze w utrzymaniu Twojego zdrowia i męskiego potencjału na wysokich obrotach przez długie lata.

To nie wszystko

Więcej sekretów silnej erekcji, wysokiego libido i testosteronu  znajdziesz w materiale Seksualne Turbodoładowanie.

Ten kurs zawiera informacje i wiedzę, którą każdy facet powinien znać na pamięć. To najlepsza inwestycja w Twojego penisa.

Problem braku erekcji oraz bezpłodność to te problemy, które nie będą dotyczyć Ciebie, gdy zaczniesz stosować tą prostą wiedzą w praktyce.

Dzięki temu, co zaraz odkryjesz, odzyskasz 100% mocy naturalnymi metodami i będziesz mógł cieszyć się dużym libido i potężną erekcją w każdym wieku.

Aż głupio być facetem i nie być świadomym tego jak funkcjonuje Twój cenny sprzęt, który nosisz w swoich spodniach. Odkryj szczegóły >>

Aleks

4 comments on “Sekret Potężnej Erekcji
  1. Wladi pisze:

    Efekty są, kupiłem Turbodoładowanie, stosuję i w wieku 63 jestem w pełni sprawny. Polecam!

  2. mateusz pisze:

    fajnie, ze poruszasz temat z roznych stron, wedlug mnie to co napisales tutaj to za malo, ale gdy polaczy sie wszystkie SEKRETY o ktorych piszesz to efekty na pewno beda. wiem po sobie, wiec pisze z praktyki. pozdr! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*