Zniewolona Ostryga (nowa pozycja)

Kiedyś opisałem pozycję o nazwie „Wiedeńska Ostryga”, a dziś przedstawię Ci inną wersję tej pozycji i parę trików.

Tego typu pozycje, jak ta poniżej, tworzą efekt zniewolenia, dzięki czemu chwile podczas seksu mogą smakować dużo, dużo lepiej.

Przyjrzy się zdjęciu i przeczytaj krótki opis pod grafiką.

Poniżej przedstawię Ci kilka podstawowych wskazówek, a po więcej sięgnij do mojego kursu „Pozycje Seksualne Mistrzów”

W materiale „Pozycje Seksualne Mistrzów” poznasz fantastyczne triki i sztuczki do seksu, które pokazuję na realnych kobietach.

Dlaczego warto?

W moich kursach opisuję nie tylko pozycje, ale także generatory doznań, przełączniki emocji i gorące teksty podkręcające atmosferę.

To dlatego jest to chyba jedyny kurs na rynku, który nie tylko uczy „suchych” pozycji, ale tego, jak uczynić seks naprawdę ekscytującym i niezapomnianym!

A więc…

Poznaj teraz proste wskazówki, aby podczas powyższej pozycji seksualnej pojawiło się więcej doznań:

Po pierwsze….

Obejmij ciało kobiety swoimi rękami, tak jakbyś chciał złożyć jej ciało w pół. To wytworzy efekt zniewolenia. Przyciśnij jej nogi do swojej klaty.

Po drugie…

Spróbuj także tak chwycić jej ciało, aby unieruchomić jej ręce. Od góry przyciśnij swoje udo do jej uda, aby było jeszcze więcej kontaktu między Waszymi ciałami.

Po trzecie…

Przyciśnij swoją głowę do jej głowy. Niech Wasze głowy stykają się czołami lub ustami. Możesz także przycisnąć swoje usta do jej policzków lub szyi i całować te miejsca namiętnie. Chodzi o to, aby kobieta poczuła smak zmysłowej dominacji.

Po czwarte…

Możesz trzymać ją dominująco za szyję lub dominująco i zmysłowo za włosy.

Po piąte…

Miksuj różne doznania. Nie bądź jak robot. Przez kilka chwil zrób w tej pozycji coś, a po chwili coś innego.

Po szóste…

Wzbogacaj takie pozycje krótkimi, pieprznymi i gorącymi tekstami. Często nie jest ważne co powiesz, ale po prostu sam fakt, że kobieta słyszy Twój podniecony głos jest dla niej super dodatkiem. Zmysłowe, podniecające, gorące, zabawne, romantyczne i pikantne teksty znajdziesz w moim sklepie w kursie pt. „Wirtuoz Seksu”.

Więcej…

To tylko kilka prostych wskazówek. Po te najlepsze sięgnij do kursu „Pozycje Seksualne Mistrzów”. Ten kurs to zbiór najlepszych momentów, które odkrywałem ponad 10 lat.

Z tym materiałem nie będziesz już nigdy „nudnym ruchaczem” jak większość facetów, tylko wykwintnym kochankiem, któremu kobiecie trudno będzie się oprzeć.

=> Pobierz materiał „Pozycje Seksualne Mistrzów”, jeśli go jeszcze nie masz i zostań mistrzem w tym temacie.

=> A z kursem „Wirtuoz Seksu” zostaniesz mistrzem gry wstępnej, technik seksualnych i seksownych rozmów, które rozbudzą seksualny żar w jej głowie.

Aleks

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.