Zaskocz Kobietę Poniższymi Sytuacjami, A Następnie Obserwuj Jak Ona Zakochuje Się w Tobie Coraz Bardziej i Bardziej…

Witaj mój Drogi Kolego, który jesteś otwarty na nowe informacje i chcesz być lepszym kochankiem.

Ja jestem Aleks i od wielu lat podpowiadam facetom jak mogą stać się mistrzami na wszystkich polach seksualnych interakcji z kobietami.

Moje publikacje takie jak Seks lepszy niż kiedykolwiek oraz Daj jej oralną rozkosz możesz znaleźć w Empik i wielu innych księgarniach, więc możesz być pewien, że nie urwałem się z choinki.

Nie wiem czy jesteś na to gotowy, ale od razu przejdę do konkretów.

Jesteś facetem, więc na pewno tak jak ja, nie lubisz owijania w bawełnę.

Zgadza się?

A więc może zawrzemy męską umowę?

Jeśli spodobają Ci się poniższe 3 fantastyczne metody rozpalania kobiety, to wyślę Ci ich dużo więcej w specjalnym pakiecie.

Otrzymasz dziesiątki nowych strategii, trików i gotowych tekstów, oczywiście tylko wtedy, gdy wyrazisz taką chęć.

Dzięki nim każda kobieta stanie się napalona na Ciebie i zakochana w Tobie jak nigdy wcześniej, a Ty poczujesz się jakbyś miał w swoich dłoniach magiczną różdżkę, która jednym ruchem wywołuje w kobiecie silne pożądanie.

Umowa stoi?

Jeśli tak, to czytaj dalej.

Oto 3 mało znane sekrety wraz z przykładami, dzięki którym ona stanie się uzależniona od Ciebie na tak długo, jak długo będziesz je stosował w swojej relacji.

(Nie) Bądź Romantyczny

To znaczy BĄDŹ romantyczny, ale NIE w sposób, w jaki myślisz i w jaki myśli większość facetów.

Większość facetów myśli, że bycie romantycznym polega, na przykład, na wręczaniu kobiecie kwiatów.

Może tak być, ale pod 1 warunkiem (zaraz Ci go zdradzę i dam gotowy przykład).

Ale najpierw musisz odkryć, co tak naprawdę znaczy słowo „romantyzm”.

W encyklopedii PWN możesz przeczytać, że romantyzm to nastrojowość i tajemniczość chwili.

Nie chcę przytaczać tu całej nudnej definicji, ale na pewno nie ma tam mowy o żadnych kwiatach. Ani słowa.

Zdziwiony?

A więc co zrobić, aby wręczenie kwiatów było NAPRAWDĘ romantyczne, aby kobieta natychmiast otworzyła przed Tobą swoje serce (i  rozkładała swoje uda kiedy tylko chcesz).

To proste!

Musisz sprawić, aby ta chwila (wręczanie kwiatów) była nastrojowa i tajemnicza.

DOSADNY FAKT : Dla kobiet nastrojowe i tajemnicze sytuacje są jak heroina dla ćpuna i zaraz podpowiem Ci jak je tworzyć.

A więc pytanie za 100 punktów: Jak zmieniać zwykłe sytuacje w nastrojowe i tajemnicze chwile?

Przykład

Podczas, gdy jesteś z nią na kolacji, wyjdź na chwilę z restauracji lub idź do ubikacji i wróć z czerwoną różą dla niej.

Ale zapytasz skąd ją wziąć? Wystarczy, że kupisz kwiatek wcześniej i dasz kelnerowi, aby przechował go dla Ciebie za ladą.

Ewentualnie umów się z kobietą w takim miejscu, aby obok była kwiaciarnia i aby ona nie zauważyła, że wyszedłeś na chwilę po kwiaty.

UWAGA: Nie zdradzaj jej skąd wziąłeś tą różę.

Pozwól jej się zastanawiać nad tym przez następny tydzień,  a może nawet przez rok.

Możesz żartować, że ukradłeś ją specjalnie dla niej ryzykując życie, albo, że znasz się na czarach.

Nie odkrywaj wszystkich kart.

Dlaczego?

Ponieważ ona zakochuje się w Tobie, gdy myśli o Tobie, a to, co Ci napisałem jest bardzo dobrym sposobem, aby ona myślała o Tobie 24 godziny na dobę.

Na końcu tej strony będziesz mógł pobrać więcej przykładów, a tymczasem poznaj kolejny sekret.

Umiejętnie Dominuj

DOSADNY FAKT : Kobiety zawsze były chronione przez mężczyzn i potrzeba ochrony ze strony faceta jest zakodowana silnie w ich umysłach.

Chyba, że spotykasz się z dziką Amazonką z dżungli, to co innego.

Będąc dominującym facetem pokazujesz swoją osobistą moc.

Ale trzeba to robić umiejętnie i po to, aby sprawiać kobiecie przyjemność, a nie po to, aby wyhodować sobie swoją własną niewolnicę.

Ważne są Twoje pozytywne intencje, aby wokół sztuczek, które stosujesz gromadziły się pozytywne emocje.

Gdy pokazujesz w jakiś sposób swoją siłę, to wtedy kobieta staje się podekscytowana tą władczą siłą, którą dysponujesz i która sprawuje nad nią kontrolę.

A więc jak to robić w praktyce?

Jest pewien prosty sposób, aby cały czas utwierdzać kobietę w przekonaniu, że wciąż jesteś mężczyzną, którego ona chce mieć u swojego boku.

Wystarczy czasami sprzeciwiać się kobiecie mówiąc „NIE” i proponować, coś innego w zamian, mówiąc „CHCĘ”.

Przykład

Kobieta: Może pójdziemy na jakieś zakupy?

Facet: NIE. CHCĘ, abyś poszła dziś ze mną na kolację.

Czy jest to stanowcze? Tak.

Czy jest to męskie? Tak.

Czy jest to dominujące? Tak.

Oczywiście to tylko prosty przykład, który rozwinę Ci za chwilę, jeśli będziesz chciał.

Nie mniej jednak dobrze obrazuje tą podstępną, ale pozytywnie działającą na kobiety metodę.

Na końcu strony będziesz mógł odkryć więcej zupełnie nowych twarzy dominacji, dzięki którym będziesz utwierdzał kobietę, że jest przy niej właściwy mężczyzna.

Nauczę Cię jak w kontrolowany sposób sprzeciwiać się kobiecie nie tylko poza sypialnią, ale również w łóżku oraz w różnych gorących okolicznościach.

Wszystko po to, aby ona zakochiwała się w Tobie jeszcze bardziej każdego dnia i jeszcze bardziej pożądała Ciebie i tylko Ciebie.

Kolejny sekret…

Bądź Nieprzewidywalny

DOSADNY FAKT : Kobiety zazwyczaj, nie kończą znajomości z facetem, ponieważ spotkały innego mężczyznę.

One odchodzą, ponieważ są znudzone. One odchodzą, ponieważ spotkania i wszystkie chwile, które spędzają ze swoim partnerem stają się zbyt przewidywalne.

Jeśli nie będziesz jej zaskakiwał i starał się o to, aby jej świat nabierał coraz więcej barw, to jest duże ryzyko, że po prostu ją stracisz, ponieważ jest wielu facetów, którzy z przyjemnością będą o to dbać.

Pytanie…

Jak ją zaskakiwać?

Jednym z moich ulubionych sposobów ( i bardzo prostym) jest używanie nowych tekstów, fraz i komplementów, zarówno w sypialni jak i poza nią, a więc mowa o barwnym języku, który używasz w rozmowie.

Widzisz…

Gdy spotykacie się tydzień, miesiąc lub rok to z czasem posługujecie się tym samym słownictwem, używacie cały czas tych samych zwrotów.

Każda Twoja wypowiedź, każde zdanie staje się z czasem przewidywalne i kobieta czuje się tak, jakby cały czas czytała tą samą książkę.

Dzięki wzbogaceniu swojego arsenału zwrotów, możesz łatwo sprawić, że kobieta poczuje się tak, jakby była z Tobą na pierwszej randce lub przeżywała z Tobą pierwsze chwile w łóżku.

Moje ulubione teksty to pewne specyficzne komplementy i cały czas pracuję nad nowymi.

Przykłady

Podczas gry wstępnej powiedz kobiecie coś w stylu:

Jesteś tak gorąca, że jak zaraz w Ciebie wejdę to nie wiem czy mój sprzęt nie spłonie. Może powinienem od razu zadzwonić po straż pożarną albo przygotować wiadro wody?

Czy to jest oryginalne? Tak, jeśli nigdy tego nie mówiłeś.

Czy to ją zaskoczy? Tak, jeśli nigdy tego nie mówiłeś.

Czy to sprawi, że ona będzie jeszcze bardziej napalona na Ciebie? Tak, o ile nie będziesz powtarzał tego samego, co noc.

Jak to działa?

To sprawia, że pomiędzy Wami na nowo eksploduje pożądanie, pojawią się nowe smaki oraz unikatowe momenty.

Zrób to i obserwuj jak ona zakochuje się w Tobie po raz kolejny.

Powiedz jej to i patrz jak jej uda rozchylają się dla Ciebie, a na policzkach pojawiają się rumieńce.

Gotowy na więcej?

Aby poznać więcej zupełnie nowych schematów wzbudzania w kobietach pożądania, miłości i ekscytacji pobierz poniższy fantastyczny materiał.

Co znajdziesz w kursie?

strzalkaNigdy nie publikowane przeze mnie sposoby wywoływania ochoty na seks, które działają nawet wtedy, gdy ona jest zimna jak lód.

strzalkaNowe oryginalne komplementy, którymi zrobisz na niej mega wrażenie (podstęp: ona będzie myśleć, że sam to wymyśliłeś specjalnie dla niej)

strzalkaZaskakujące sytuacje, które możesz stworzyć, aby dać jej coś, czego się nie spodziewała przeżyć nawet w swoich snach

strzalkaOdkryjesz sposoby, aby obudzić w niej pożądanie, ponieważ pokażę Ci jak trafiać w samo centrum tego, czego pragnie od faceta

strzalkaNauczę Cię wywoływać efekt zakochania i budzić w niej rzadkie emocje, których nigdy wcześniej nie czuła, dzięki czemu będzie czuć się przy Tobie jak na egzotycznych wakacjach

strzalkaPoznasz nowe strategie, aby kobieta poczuła się seksownie, atrakcyjnie i wyjątkowo, dzięki Tobie i innym facetom trudno będzie zrobić coś lepszego, co zrobi na niej większe wrażenie

Co jeszcze będę mógł odkryć?

strzalkaNowe, szokujące metody, prowadzenia gry wstępnej, aby rozpalić jej ciało i umysł, zanim jeszcze zaczniesz używać swojego sprzętu

strzalkaNajlepsze frazy, jakie ostatnio odkryłem, które budzą miłość i pożądanie oraz sprawiają dużo radości w tym samym czasie, a także w kilka sekund zamieniają zwykły seks w super seks

strzalkaGotowe strategie do seksu, które zrobią w jej umyśle emocjonalny rollercoaster, w wyniku czego kobieta stanie się zmieszana, podniecona, zaskoczona i uzależniona od Ciebie w tym samym czasie

strzalkaDam Ci cholernie dobre sposoby, które zamienią Twojego penisa w magnes, który będzie przyciągał kobietę do łóżka, nawet wtedy, gdy będzie Ci się wydawać, że ona nie jest w nastroju

strzalkaDzięki temu, co się dowiesz, staniesz się mężczyzną, o którego potajemnie błaga każda kobieta, więc jeśli będziesz chciał się z nią rozstać, to ona nie będzie chciała odejść

strzalkaPodczas, gdy inni faceci  będą się zastanawiać jak zaskoczyć kobietę w łóżku i stosować nieskuteczne metody, Ty będziesz doprowadzał ją do szaleństwa każdej nocy niczym super kochanek, który jest połączeniem Casanowy i Don Juana

strzalkaPoznasz nieprzeciętne metody, które sprawią, że ona będzie kompletnie oddana i zakochana w Tobie na zabój

…i już nie mogę się doczekać, aż wyślę Ci to wszystko.

Dla kogo jest ta wiedza?

Być może nie jest dla Ciebie?!

Nie wiem ?!

Przeczytaj poniżej do kogo kieruję ten materiał i sam oceń czy na pewno go chcesz, zanim zdecydujesz się na zakup.

Dobra wiadomość jest taka, że jeśli podejmiesz złą decyzję i kurs nie będzie Ci się podobał, to możesz go zwrócić, albo poprosić mnie o wymianę tego materiału na inny.

Zaprojektowałem ten kurs tylko dla tych mężczyzn, których nie interesuje bycie przeciętnym i nudnym facetem podążającym zawsze tymi samymi schematami.

Stworzyłem ten materiał, dla tych, którzy chcą stosować sprytne techniki w dobrych intencjach, aby stać się najlepszym wyborem dla kobiety i osiągnąć to w łatwy sposób.

Ta wiedza jest dla mężczyzn, którzy chcą, aby kobieta zakochiwała się w nich nawet codziennie na nowo, dzięki fantastycznym, uwodzicielskim i diabelsko skutecznym sztuczkom, które im udostępnię.

Ten kurs jest dla tych, którzy nie mają czasu trenować swojej kreatywności i wolą od razu otrzymać gotowe pomysły i inspiracje dające szybkie efekty.

Zmień Życie Erotyczne Na Lepsze

Cały materiał jest nafaszerowany genialnymi trikami do seksu, dodającymi zupełnie nowych barw Waszemu życiu erotycznemu.

Dzięki niemu wzbogacisz swój arsenał metod zaskakiwania, ekscytowania oraz budzenia pożądania w kobietach, które będą czynić cuda w Waszej sypialni oraz poza nią.

To Nie Wszystko

Ten niesamowity materiał zawiera również:

strzalkaZupełnie nowe zniewalające teksty do łóżka oraz przykłady sytuacji i pozycji, w których najlepiej ich używać

strzalkaPieprzne dialogi i ostre słowa oraz techniki penetracji, aby uczynić seks jeszcze bardziej pikantnym i bogatym w nowe smaki

strzalkaSkuteczną strategię szybkiego rozpalania kobiety o nazwie „powrót do przeszłości”, która przeniesie kobietę w czasie do najlepszych momentów z jej erotycznego życia i odtworzy w jej umyśle najbardziej gorące stany emocjonalne, jakich kiedykolwiek doświadczyła

strzalkaOmówienie technik „złodziej rozkoszy” i „przełączniki emocji”, aby momentalnie zaskoczyć i rozbudzić kobietę w dowolnej sytuacji

strzalkaTechnikę „gorący naszyjnik”, czyli jak całować, aby Twoje pocałunki utkwiły w jej pamięci na zawsze, i aby nie mogła się bez nich obejść

 

Opina Wojtka na temat mojej pracy…

kom4

 

strzalkaTrening łóżkowego głosu, czyli jak uzależnić kobietę od każdego słowa, które wypowiadasz w jej kierunku

strzalkaStrategia „ekscytująca zapowiedź”, czyli jak uczynić zwykły seks niesamowitym wydarzeniem

strzalkaMetoda „zazdrosnych przyjaciół”, aby szybko i skutecznie wzmocnić Twoje więzi z kobietą i aby nikt nie był w stanie ich zerwać, jeśli nie będziesz chciał

strzalkaSposób, aby zostać zabawnym facetem i doprowadzić kobietę do wybuchu śmiechu w sypialni, nawet wtedy, gdy obecnie kompletnie nie masz poczucia humoru, i gdy nigdy wcześniej Ci się to nie udało

strzalkaTechnika „błyskawiczne przełączniki emocji”, czyli jak zawirować kobiecie w głowie przełączając w jej umyśle stany emocjonalne

Wiadomość od męża z 8 letnim stażem…

kom5

 

strzalkaTechnika „zmysłowy posiłek”, czyli jak rozpalić kobietę prawie każdą potrawą, która działa lepiej niż najlepszy afrodyzjak

strzalkaTechnika „spojrzenie pożądania”, czyli jak wywołać w jej umyśle niepohamowaną ochotę na seks samym wzrokiem

strzalkaStrategia „wyboru przyjemności”, dzięki której zaspokoisz kobietę w 100 % każdej nocy (ona będzie myślała, że czytasz w jej myślach)

strzalkaMetoda „szybkie reagowanie”, czyli jak zamienić każde NIE na TAK i mieć więcej seksu niż jesteś w stanie wytrzymać

strzalka„Emocjonalne rozdrażnienie”, czyli sposób na niezapomniany seks i mocne emocje oraz uzależniające wrażenia w łóżku

Mail od Sławka…

kom3

 

strzalka„Tektoniczny wstrząs”, czyli technika do seksu, aby uzależnić kobietę od kombinacji Twojego języka, ust i palców

strzalka„Odwracanie ról”, czyli mało znana metoda, aby kobieta sama inicjowała seks nawet w takich chwilach, w których wcześniej nie miała żadnej ochoty

strzalka „Płynne przejście”, czyli metoda, aby zmieniać pozycję w łóżku, w taki sposób, jak tego pragną i pożądają kobiety

strzalka„Seksualny Szok Termiczny”, czyli niesamowity antyczny sposób na rozpalenie kobiety

strzalkaTechnika na magiczny seks i związek, dzięki której zostaniesz w jej oczach czarującym i zmysłowym facetem

 

Opinia Pawła na temat mojej pracy…

kom1

 

strzalka„Trampolina rozkoszy”, czyli nieznana metoda do seksu oralnego

strzalkaSposób, aby poprosić o seks i od razu go dostać, a przy tym nie wyjść na desperata

strzalka„Kontrolowane nagradzanie” czyli technika uzależniania kobiety od Twojej osoby

strzalka„Odgrywanie ról”, czyli kreatywna i egzotyczna metoda na niezapomnianą noc

strzalkaStrategia „przelewania myśli”, aby pokazać kobiecie, że jesteś tym, o kim zawsze marzyła

 

Opinia zadowolonego Grzegorza…

kom2

 

strzalka„Zaplanowany przypadek”, czyli sprytna technika kontroli sytuacji, dzięki której dostarczysz jej unikatowych, zupełnie nowych emocji

strzalkaStrategia „ostrych zakrętów”, dzięki której przeżyjecie w sypialni podobne wrażenia, jak te, przeżywane podczas wspólnej jazdy sportowym autem po torze wyścigowym

strzalka„Lodowa gra wstępna”, czyli zimny afrodyzjak na rozpalenie kobiety, z którego korzysta bardzo mało facetów i nie wiedzą co tracą

strzalka„Zniewalające zdania”, czyli jak wpływać pewnymi słowami na jej emocje i chęci do zrzucenia z siebie ubrań w ciągu sekundy

strzalka„Piaskownica dla dorosłych”, czyli zapomniany sposób na uzależniający seks, który generuje tony niesamowitych wrażeń

strzalkaI wiele wiele więcej…

Ile Warte Są Te Wszystkie Genialne Metody?

UWAGA: Nie gwarantuję Ci, że bezwzględnie wszystkie metody będą dla Ciebie tak skuteczne jak dla mnie.

Jednak jestem pewien, że 90 % z tego materiału da Ci niesamowite wyniki podczas rozpalania kobiety, a jeśli się mylę to po prostu zwrócę Ci 100% zainwestowanych środków.

A więc odpowiedzmy na pytanie „Ile to wszystko jest warte?”

597 ?397 zł ? 297 zł ?

Z reguły tyle kosztuje wiedza z „mojej stajni”, ale nie dziś.

Dziś możesz zdobyć ten rewelacyjny materiał za 197 PLN.

MOJA GWARANCJA: Nie wyślę Ci długiego i nudnego materiału. ale otrzymasz zupełnie nowe, konkretne strategie rozpalania i zaskakiwania kobiety kreatywnymi momentami, które działają nie tylko u mnie, ale u setek mężczyzn, którzy te strategie testowali w swoich związkach i sypialniach.

To jeszcze nie wszystko.

Wzbogaciłem ten materiał jeszcze o 3 genialne strategie, które są jak wisienka na torcie, który zaraz będziesz mógł zacząć jeść.

3 Dodatkowe Bonusy 

Ponieważ zależy mi na tym, abyś był mega zadowolony z decyzji, to wiedz, że wyślę Ci jeszcze więcej treści niż na początku planowałem.

W związku z tym otrzymasz…

BONUS 1

Strategia „Pikantna Diagnoza i Gorąca Terapia”, czyli mistrzowski plan pełen zaskakujących momentów na niezapomnianą noc

BONUS 2

Protokół na „Podwójny szok”, czyli zaawansowana technika do seksu, z której skorzystają nawet mało doświadczeni kochankowie

BONUS 3

Strategia „Ekstremalna oralna rozkosz”, czyli niesamowicie skuteczne metody, aby kobieta pokochała stymulować Twojego przyjaciela zza rozporka swoimi ustami i językiem

Stań Się Zaskakującym Kochankiem i Nie Pozwól, Aby Kobieta Nudziła Się, Gdy Jest u Twojego Boku

pobierz-strategie

W jakiej formie są Twoje strategie?

Otrzymasz cały materiał w dwóch postaciach, abyś miał go pod ręką zawsze wtedy, gdy będzie potrzebny.

Będziesz mógł odczytać go komfortowo zarówno w telefonie, jak również na komputerze.

Będziesz mógł zapoznać się z tym materiałem, tak jak lubisz.

Dostaniesz dostęp do strony zabezpieczonej hasłem i będziesz mógł pobrać tą wiedzę na dysk, na telefon lub zapoznać się z nią on-line.

Czy mogę zwrócić ten materiał?

Jestem święcie przekonany, że uzależnisz się od tego materiału, gdy zobaczysz, że kobieta, uzależnia się dzięki niemu od Ciebie.

Ale oczywiście i tak daję Ci gwarancję satysfakcji.

gwarancja

Jeśli uznasz, że Twoja kobieta nie robi się aż tak napalona na Ciebie, jakbyś tego chciał, to możesz mi go oddać.

Wystarczy, że napiszesz do mnie, a ja zwrócę Ci 100% pieniędzy w ciągu 14 dni, albo wyślę w zamian inny materiał, jeśli uznasz, że wolisz wymianę od zwrotu.

Czyli nic nie ryzykujesz, ponieważ masz podwójną gwarancję, co sprawia, że możesz być pewien, że podejmujesz dobrą decyzję.

Całe ryzyko ponoszę ja, bo jestem pewien ogromnej skuteczności tej niesamowitej wiedzy, którą zaraz otrzymasz.

Czy moje zamówienie jest anonimowe?

Gwarantuję Ci 100% anonimowości.

Podczas zamówienia podajesz mi tylko adres e-mail oraz imię.

A jeżeli chcesz, aby Twoja kobieta nie dowiedziała się o tym co kupujesz, jeśli macie wspólne konto, to po prostu wybierz opcję przekazu pocztowego.

Więc…

Czy jesteś gotowy stać się facetem, o którego błaga w swoich erotycznych fantazjach każda kobieta?

Przygotuj Się Na Nowe Przygody i Nie Pozwól, Aby Nuda i Monotonia Zawitały Do Waszej Sypialni

pobierz-strategie

 

 

PS 1

Nawet, jeśli masz już wszystkie moje kursy o seksie, to w tym materiale odkryjesz nowe,  jeszcze lepsze i jeszcze bardziej skuteczne techniki.

Dzięki nim rozpalanie kobiecego ciała i umysłu, będzie prostsze niż kiedykolwiek i dużo bardziej satysfakcjonujące niż kiedykolwiek.

To sprawi, że będziesz czuł się jak Bóg Seksu, bo będziesz przyciągał kobietę do sypialni jak magnes, kiedy tylko będziesz chciał.

 

PS 2

Wszystko drożeje, a ja nie podnosiłem swoich cen od wielu lat i niedługo będę musiał to zrobić. Zamów dziś taniej i ciesz się nową wiedzą, bo już jutro ceny mogą skoczyć w górę.

Pamiętaj, możesz przetestować ten materiał i stwierdzić czy to dla Ciebie, dlatego możesz być pewien, że podejmujesz dobrą decyzję.

 

PS 3

W tym materiale odkryję techniki i metody, które dotąd trzymałem w tajemnicy. Dziś dzielę się moimi asami z rękawa, aby więcej facetów mogło sprawiać mega przyjemność kobietom.

Jest to skarbnica niezbędnej do łóżka wiedzy, która zamieni Twoją sypialnię w seksualne Eldorado i krainę niespotykanych rozkoszy dla ciała i umysłu.

Zaproś Swoją Ukochaną Do Zupełnie Nowych Łóżkowych Przygód i Raduj Się Razem z Nią z Fantastycznego Seksu

pobierz-strategie

 

Polityka Prywatności   Regulamin