Prawda o Przedwczesnym Wytrysku

Ten wpis to pewnego rodzaju prezent dla tych, co są “krótkodystansowcami” i myślą, że to ich łóżkowy problem. Ten wpis jest również dla tych, co nie mają problemu z wytryskiem, ale wciąż nie widzą na twarzy kobiety zachwytu w łóżkowych okolicznościach.

Nie wiem jak Ty, ale ja nie słyszałem, aby ktokolwiek mówił o tym, że można być świetnym kochankiem nie mając umiejętności kontroli wytrysku.

A można. I już Ci wyjaśniam jakie to łatwe, gdy masz odpowiednią wiedzą.

Nie słyszałem również, aby ktoś mówił, że gdy już opanujesz wytrysk, to pojawią się kolejne problemy – o tym tez przeczytasz w poniższym tekście.

Sam oceń czy ma to sens.

Zazwyczaj przez ekspertów w różnych mediach, na blogach lub na YouTube temat kontroli wytrysku lub inaczej mówiąc – problemu przedwczesnego wytrysku, jest omawiany w taki sposób, abyś poczuł jeszcze większą potrzebę posiadania tej umiejętności i jeszcze większe kompleksy.

W efekcie później:

– zostajesz klientem farmacji, udając się z tym tematem np. do lekarza, który przepisze Ci leki np. takie jak np. dapoksetyna

– zaczynasz kupować różne preparaty, które mają sprawić, że “dasz radę”, choć praktycznie one w ogóle one nie działają

– próbujesz znieczulających środków z lidokainą (choć możesz tego nawet nie wiedzieć), która sprawia, że tracisz czucie w napletku, a wraz z nią przyjemność. W efekcie możesz zacząć mieć problemy z erekcją

– kupujesz kursy o kontroli wytrysku i uczysz się pod ogromną presją i w stresie, co sprawia, że osiągasz inne efekty niż byś chciał lub ich nie osiągasz w ogóle

zostawia Cię kobieta i myślisz, że to właśnie przez to, że zbyt szybko dochodzisz więc Twoja frustracja jeszcze bardziej wzrasta, przez co problem staje się jeszcze bardziej poważny

– itd.

Mógłbym wymienić jeszcze wiele, wiele scenariuszy, które podsyłają mi faceci.

Nawet znam mężczyzn, którzy przez niewłaściwe spojrzenie na problem przedwczesnego wytrysku trafili do szpitala psychiatrycznego!

Oczywiście, są też tacy, co piszą, że nauczyli się kontroli wytrysku i potrafili się kochać jak na filmach porno. Ale często piszą tez coś więcej, że po krótkim czasie zaczęli obserwować, że ich kobieta jest już po prostu znudzona tym ostrym pieprzeniem.

W efekcie Ci faceci znowu wpadają we frustracje, gdyż wraz z kontrolą wytrysku obiecywano im ogromne sukcesy w łóżku i bycie super kochankiem, a nie do końca tak się stało, gdyż zaczęły się kolejne problemy.

Po prostu ostry seks to tylko jakieś doświadczenie, które może się znudzić, lub którym można się nasycić.

Tak samo jak najlepsze danie. Jeśli będziesz je jadł cały czas to też się znudzi, a nawet przestanie Ci smakować.

Powyższe sytuacje bardzo często mają miejsce, gdyż w mojej ocenie ten problem – przedwczesnego wytrysku, nie jest przedstawiony tak jak powinien być.

Świetnie opisał to jeden z czytelników. Napisał w mailu, że moje słowa otworzyły mu oczy.

Jak? Posłuchaj.

Otóż nie raz zdarzało mu się kochać z tak gorącą kobietą, że dochodził, gdy tylko ona dotknęła jego sprzętu albo nawet jeszcze zanim to zrobiła!

Ale w ogóle się tym nie przejmował.

Podchodził do tego jak do zabawnego incydentu, gdyż wiedział, że ma cały wachlarz pomysłów, dzięki którym da jej orgazmy jakich jeszcze nie przeżyła nawet bez używania penisa.

Często działało to nawet na plus, jak pisał, gdyż kobieta po jego “szybkim dojściu” czuła, że naprawdę mu się podoba i to sprawiało, że techniki, których go nauczyłem i którymi on ją później rozpalał działały jeszcze lepiej!

To jest tak, jakby kobieta z którą wylądowałeś w łóżku miała orgazm już w pierwszej minucie zanim jeszcze zaczniesz ją dotykać.

Czy wtedy miałbyś wątpliwości, że Ty kręcisz tą kobietę?

A często tak właśnie jest.

Kobiety mają takie wątpliwości, czy aby na pewno Ci się podobają i czy Cię podniecają.

Czytelnik pisał, że po czymś takim, co wielu uznało by za “wpadkę”, on dalej zabawiał się z kobietą stosując wiele rozpalających metod, które poznał z moich kursów.

To nie koniec.

Czytelnik pisał również, że nawet jak po jakimś czasie odzyskał erekcję, to znowu mu się wiele razy zdarzyło, że znowu szybko doszedł.

Ktoś by pomyślał, że to dwa powody do tego, aby się załamać. Dwie wpadki w ciągu jednego wieczoru.

Nic podobnego! To były jego powody do zadowolenia. Tak ustawił to w swojej głowie.

Gdy drugi raz “szybko dochodził”, to znowu się tym nie przejął. Dalej wiedział, że jest wiele sposobów, aby ta noc była dla kobiety pełna rozkosznych momentów.

Jeśli nie znasz tych sposobów, to możesz myśleć, że to niemożliwe.

Nic dziwnego. Jeśli czegoś nie znamy i nie doświadczyliśmy to możemy w to wątpić.

Jednak to niejeden przypadek.

Takich facetów, którzy mieli podobnie jest dużo więcej i wiele historii możesz znaleźć w dziale na moim blogu z opiniami.

Dlatego, aby poradzić sobie z problemem szybkiego wytrysku, po pierwsze, nie należy uważać tego za problem.

Powinno się nauczyć wielu sposobów zaspokajania głodu seksualnego kobiety i nie przejmować się, gdy szybki wytrysk się pojawi.

No ale jeśli ktoś chce, to może się tego nauczyć, czyli kontroli podniecenia, opanowania przedwczesnego wytrysku i mam w tym temacie bardzo dobry kurs.

Ale jednocześnie warto tez poznawać jak zaspokoić w 100% kobietę innymi sposobami, nawet wtedy, gdy Twój sprzęt jest chwilo niedysponowany, albo nawet wtedy, gdy jest w stanie erekcji tylko przez kilka minut w ciągu jednego wieczoru.

Dziękuję Ci, że przeczytałeś ten wpis i w nagrodę chciałbym Ci przedstawić pewną propozycję. Będzie ona ważna kilka dni, do czasu, aż nie usunę poniższego fragmentu.

Jeśli zamówisz w moim sklepie dowolny kurs i wyślesz mi maila podając hasło “SUKCES W ŁÓŻKU” to ja wyślę Ci drugi kurs 100% bezpłatnie.

Czyli zdobędziesz 2 materiały w cenie jednego.

Jeśli masz problem z wyborem materiału, to napisz do mnie, co konkretnie chcesz uzyskać, a pomogę Ci w wyborze, gdyż sam znam swoje kursy i to co się w nich znajduje najlepiej.

Wybierz kurs, wyślij mi wiadomość z hasłem i napisz, który materiał w temacie seksu chciałbyś otrzymać dodatkowo.

1. Tu masz listę moich najlepszych materiałów, z których możesz wybrać coś dla siebie>>

2. A tu możesz od razu zamówić cały pakiet wszystkich materiałów i dzięki temu zaoszczędzić najwięcej>>

Dobrego dnia!
Aleks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.