O nie! Przedwczesny wytrysk :-(

Skutecznych strategi postępowania w przypadku problemu, który mają faceci z szybkim wytryskiem, jak wynika z moich doświadczeń i zdobytej wiedzy, jest bardzo dużo. Mimo to w mediach promuje się jedynie kilka metod i to tych mało skutecznych albo tych całkowicie nieskutecznych. Oprócz tego , jak obserwuje, w ogóle nie uwzględnia się czynników zewnętrznych w procesie radzenia sobie z tym problemem, takich jak na przykład realne oczekiwania kobiety, stress pochodzący z innych elementów życia lub spadek satysfakcji z seksu w ogóle i inne.

Być może rozwiązania problemu z wytryskiem są właśnie tak przedstawiane po to, aby każdy facet w końcu nie poradził sobie z tym problemem i trafił do lekarza, który uzależni go od tabletek takich jak np. DAPOKSETYNA i wystawi na ryzyko doświadczenia skutków ubocznych.

Pssyt…. Oczywiście zanim zastosujesz jakąkolwiek poradę skontaktuj się ze specjalistą, gdyż ja nie jestem lekarzem i nie mogę odwodzić Cię od tego, abyś truł się lekami, uzależniał swoje życie erotyczne od tabletek i narażał się na skutki uboczne, które dotyczą ogromnej ilości osób w przypadku tego leku.

Nie mogę też odwodzić Cię od tego, abyś spłukiwał swoją kieszeń kupując ten lek, gdzie za 6 tabletek zapłacisz na przykład 227 PLN.

W każdym związku sposób poradzenia sobie z szybkim wytryskiem może być inny i zależy na przykład od oczekiwań partnerów, od ich głodu seksualnego i od tego, w jaki sposób osiągają satysfakcję podczas szaleństw w pościeli.

Zależności jest oczywiście więcej i nie jestem w stanie ich wszystkich omówić we wpisie na blogu, więc polecam zapoznać się z całym materiałem “Totalna Kontrola Wytrysku w 24H”.

Co więcej, wiele facetów myśli, że ma ten problem – przedwczesny wytrysk, podczas gdy ich partnerki są 100% zadowolone z życia erotycznego.

Często jest nawet tak, że kobiety mówią facetom, że wszystko jest ok, że są szczęśliwe i zadowolone, a oni i tak w to nie wierzą i twierdzą, że kobieta tak mówi bo się nad nimi lituje.

Oczywiście wtedy ten problem jest w głowie faceta. Jest to wówczas kompleks, który został wdrukowany mężczyźnie przez media, stereotypy, reklamy, otoczenie i inne źródła destrukcyjnych, manipulacyjnych informacji, które atakują nas każdego dnia kilka razy dziennie.

Podobnie jest z podejściem do erekcji. Wiele par prowadzi udane życie erotyczne i nagle pewnego dnia facet stwierdza, że jego penis jest zbyt miękki lub za mały, co prowadzi do kompleksów chodź wcześniej ich nie było.

Dziś podpowiem Ci co można zrobić, gdy ten problem dotyczy Ciebie i być może akurat ta strategia na przedwczesny wytrysk trafi w Twój gust.

Więcej podpowiedzi i wskazówek jest w moim kursie “Totalna Kontrola Wytrysku w 24 H”, który możesz pobrać z mojego sklepu klikając w ten link.

A więc posłuchaj.

Wielu facetom pomogło (i to błyskawicznie) wprowadzenie zabawek i gadżetów erotycznych podczas gry wstępnej oraz jako wzbogacenie seksu w ogóle.

Pssyt… Zabawki nigdy nie zastąpią Ciebie w sypialni, tak samo jak inne zabawki, z których kobieta korzysta w kuchni, w życiu, czy podczas relaksu. Faceci, którzy tak myślą są w ogromnym błędzie, gdyż zabawki mogą być jedynie mocną bronią w rękach dobrego kochanka, a nie czymś, co go zastąpi.

Podczas, gdy umiejętnie używasz różnych zabawek i miłosnych gadżetów (w tej dziedzinie też trzeba trochę poćwiczyć zanim się zostanie mistrzem), to dzieje się coś fantastycznego.

Kobieta może już podczas gry wstępnej osiągnąć kilka orgazmów i nasycić się gorącymi akcjami z Tobą, zanim jeszcze dojdzie do penetracji i klasycznego seksu.

Oprócz tego, gdy zabawiasz się z jej ciałem korzystając z różnych zabawek, to możesz mieć z tego niezłą frajdę obserwując jak kobieta reaguje na nowe doznania, wymiary, rozmiary, kształty i wibracje.

Dzieje się też coś więcej. Po kilku, a może kilkunastu minutach zabaw, Twój poziom ekscytacji spada ponieważ przyzwyczajasz swój umysł i wszystkie zmysły do erotycznych, podniecających momentów.

W efekcie spada poziom serotoniny, której wysoki poziom w organizmie jest związany z Twoim orgazmem i przyspieszonym wytryskiem.

I niespodzianka! Korzystając z zabawek do łóżka osiągasz taki sam efekt, jak gdybyś brał tabletki na przedwczesny wytrysk, gdyż one właśnie tak działają – obniżają poziom serotoniny, tylko, że mają całą masę skutków ubocznych od nudności po kłucia w klatce piersiowej – nie żartuję, to informacje z ulotki….

Nauczenie się i wykonanie podczas gry wstępnej kobiecie kreatywnego masażu intymnego stymulującego łechtaczkę, wargi sromowe i punkt G oraz jeszcze inne wrażliwe punkty w pochwie, daje również podobne efekty. Satysfakcja kobiety wzrasta, a poziom Twojej serotoniny maleje i w efekcie poziom ekscytacji również.

Taki masaż wykonasz korzystając z technik, rad i podpowiedzi umieszczonych w kursie “Władca 0rgazmów”, który możesz pobrać z mojego sklepu klikająć w ten link.

Sprawdź jeszcze inne sprawdzone przez setki facetów strategie poradzenia sobie z przedwczesnym wytryskiem i wybierz tą, która będzie Ci się najbardziej podobać i która, będzie również odpowiadać Twojej partnerce.

Więcej skutecznych metod opanowania podniecania i zarządzania wytryskiem jest w moim materiale “Totalna Kontrola Wytrysku w 24 H”, który możesz pobrać klikając tutaj.

Być może niedługo również napiszesz do mnie wiadomości podobne do tych, które przysłał mi jeden z Czytelników – Krzysztof, które wklejam poniżej (informacje prywatne zostały zamazane).

Materiał o tym jak poradzić sobie z przedwczesnym wytryskiem znajdziesz klikając tutaj, a kurs z technikami intymnego masażu, który pomoże Ci również z tym problem, ale od innej strony omawiam na tej stronie.

Sukcesów i dobrej zabawy!
Aleks

PS. Masz już mój bezpłatny e-book z wartościowymi wskazówkami? Jeśli nie, to wejdź na stronę https://lepszykochanek.pl/ i ciesz się dostępem do unikatowej wiedzy.

PPS. Odwiedź mój sklep i sprawdź, czy nie ma tam czegoś, co dziś może Cię zainteresować. Do sklepu przejdziesz wchodząc na stronę https://wirtuozseksu.pl/blog/kursy/

Tagged with: , , ,

2 Comments on “O nie! Przedwczesny wytrysk :-(

  1. Aleks jestes mistrzem i tyle. Nawet sobie nie zdajesz sprawy ile pozytywów i dobregoo Twoje materialy oraz bloog wnoszą do mojego życia miłosnego. Dzieki brachu:D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.