O nie! Przedwczesny wytrysk!

Skutecznych strategi postępowania w przypadku problemu, który mają faceci z szybkim wytryskiem jest bardzo dużo. Mimo to w mediach promuje się jedynie kilka metod i to tych mało skutecznych albo tych całkowicie nieskutecznych. Oprócz tego w ogóle nie uwzględnia się w procesie radzenia sobie z tym problemem czynników zewnętrznych takich jak na przykład realne oczekiwania kobiety. Dlaczego?

Być może rozwiązania problemu z wytryskiem są właśnie tak przedstawiane po to, aby każdy facet w końcu nie poradził sobie z tym problemem i trafił do lekarza, który uzależni go od tabletek takich jak np. DAPOKSETYNA.

Pssyt…. Oczywiście zanim zastosujesz jakąkolwiek poradę skontaktuj się ze specjalistą, gdyż ja nie jestem lekarzem i nie mogę odwodzić Cię od tego, abyś truł się lekami, uzależniał swoje życie erotyczne od tabletek i narażał się na skutki uboczne, które dotyczą ogromnej ilości osób w przypadku tego leku.

Nie mogę też odwodzić Cię od tego, abyś spłukiwał swoją kieszeń kupując ten lek, gdzie za 6 tabletek zapłacisz na przykład 227 PLN.

W każdym związku sposób poradzenia sobie z szybkim wytryskiem może być inny i zależy na przykład od oczekiwań partnerów, od ich głodu seksualnego i od tego, w jaki sposób osiągają satysfakcję podczas szaleństw w pościeli. Zależności jest oczywiście więcej i nie jestem w stanie ich wszystkich omówić we wpisie na blogu.

Co więcej, wiele facetów myśli, że ma ten problem – przedwczesny wytrysk, podczas gdy ich partnerki są 100% zadowolone z życia erotycznego.

Często jest nawet tak, że kobiety mówią facetom, że wszystko jest ok, że są szczęśliwe i zadowolone, a oni i tak w to nie wierzą i twierdzą, że kobieta tak mówi bo się nad nimi lituje.

Oczywiście wtedy ten problem jest w głowie faceta. Jest to wówczas kompleks, który został wdrukowany mężczyźnie przez media, stereotypy, reklamy, otoczenie i inne źródła destrukcyjnych, manipulacyjnych informacji, które atakują nas każdego dnia kilka razy dziennie.

Dziś podpowiem Ci co można zrobić, gdy ten problem dotyczy Ciebie i być może akurat ta strategia na przedwczesny wytrysk będzie dla Ciebie.

Więcej podpowiedzi i strategii jest w moim kursie “Totalna Kontrola Wytrysku w 24 H”, który możesz pobrać z mojego sklepu.

A więc posłuchaj.

Wielu facetom pomogło (i to błyskawicznie) wprowadzenie zabawek i gadżetów erotycznych podczas gry wstępnej oraz jako wzbogacenie seksu w ogóle.

Pssyt… Zabawki nigdy nie zastąpią Ciebie w sypialni, tak samo jak inne zabawki, z których kobieta korzysta w kuchni, w życiu, czy podczas relaksu. Faceci, którzy tak myślą są w ogromnym błędzie, gdyż zabawki mogą być jedynie mocną bronią w rękach dobrego kochanka, a nie czymś, co go zastąpi.

Podczas, gdy umiejętnie używasz różnych zabawek i miłosnych gadżetów, to dzieje się coś fantastycznego.

Kobieta może już podczas gry wstępnej osiągnąć kilka orgazmów i nasycić się gorącymi akcjami z Tobą, zanim jeszcze dojdzie do penetracji i klasycznego seksu.

Oprócz tego, gdy zabawiasz się z jej ciałem korzystając z różnych zabawek, to możesz mieć z tego niezłą frajdę obserwując jak kobieta reaguje na nowe doznania, wymiary, rozmiary, kształty i wibracje.

Dzieje się też coś więcej. Po kilku, a może kilkunastu minutach zabaw, Twój poziom ekscytacji spada ponieważ przyzwyczajasz swój umysł i wszystkie zmysły do erotycznych, podniecających momentów.

W efekcie spada poziom serotoniny, której wysoki poziom w organizmie jest związany z Twoim orgazmem i przyspieszonym wytryskiem.

I niespodzianka! Korzystając z zabawek do łóżka osiągasz taki sam efekt, jak gdybyś brał tabletki na przedwczesny wytrysk, gdyż one właśnie tak działają – obniżają poziom serotoniny, tylko, że mają całą masę skutków ubocznych od nudności po kłucia w klatce piersiowej – nie żartuję, to informacje z ulotki….

Nauczenie się i wykonanie podczas gry wstępnej kobiecie kreatywnego masażu intymnego stymulującego łechtaczkę, wargi sromowe i punkt G oraz jeszcze inne wrażliwe punkty w pochwie, daje również podobne efekty. Satysfakcja kobiety wzrasta, a poziom Twojej serotoniny maleje i w efekcie poziom ekscytacji również.

Taki masaż wykonasz korzystając z technik, rad i podpowiedzi umieszczonych w kursie “Władca 0rgazmów”, który możesz pobrać z mojego sklepu.

Sprawdź jeszcze inne sprawdzone przez setki facetów strategie poradzenia sobie z przedwczesnym wytryskiem i wybierz tą, która będzie Ci się najbardziej podobać i która, będzie również odpowiadać Twojej partnerce.

Więcej skutecznych metod radzenia sobie z tym problemem jest w moim materiale “Totalna Kontrola Wytrysku w 24 H”, który możesz pobrać klikając tutaj.

Być może niedługo również napiszesz do mnie wiadomości podobne do tych, które przysłał mi jeden z Czytelników – Krzysztof, które wklejam poniżej (informacje prywatne zostały zamazane).

Materiał o tym jak poradzić sobie z przedwczesnym wytryskiem znajdziesz klikając tutaj, a kurs z technikami intymnego masażu omawiam na tej stronie.

Sukcesów i dobrej zabawy!
Aleks

Tagi: , , ,
2 comments on “O nie! Przedwczesny wytrysk!
  1. Nikoś pisze:

    Aleks jestes mistrzem i tyle. Nawet sobie nie zdajesz sprawy ile pozytywów i dobregoo Twoje materialy oraz bloog wnoszą do mojego życia miłosnego. Dzieki brachu:D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.