Poznaj Zakazane Pozycje Miłosne Oraz Setki Seksownych Sztuczek, Którymi Zadowolisz Kobietę Na Niespotykanym Poziomie

>>Już za chwilę poznasz pozycje miłosne oraz całą masę trików i generatorów doznań, którymi będziesz mógł po mistrzowsku uwodzić, rozpalać i podniecać kobietę, która znajdzie się w Twoich ramionach <<<

>>>Jeśli chcesz zyskać sekretną wiedzę o seksie, która zmieni Twoje życie erotyczne na dużo bardziej kreatywne, komfortowe, pełne luzu oraz bogate w całą paletę nowych doświadczeń to jesteś w dobrym miejscu. <<<

>>>Już za chwilę udostępnię Ci setki sekretów, które sprawią, że w oczach kobiety staniesz się wybitnie dobrym kochankiem i facetem, z którym można się świetnie bawić i to nie tylko w łóżku.<<<

>>>Nieprzeciętnie uwodzicielski, bogaty w unikalne momenty i niezapomniany seks już za chwile może być częścią Twojego życia erotycznego, nawet wtedy, gdy jeszcze dziś jesteś mało doświadczonym i początkującym kochankiem.<<<

Witaj!

Jesteś na stronie, której poznanie będzie początkiem zaskakującej historii w Twoim życiu pełnej erotycznych cudów.

Zaraz się przekonasz, że te słowa wcale nie są mało prawdopodobną obietnicą, tylko realnym określeniem Twojej nowej rzeczywistości.

Jestem Aleks.

Jeśli mnie nie znasz to napiszę kilka słów o sobie.

Jestem propagatorem technik kreatywnego seksu i nowych strategi, metod i sposobów na to, aby zaspokajać seksualny głód, świetnie się bawić w łóżku i radzić sobie po mistrzowsku z przeróżnymi problemami i kompleksami.

Oprócz tego moja praca sprawia, że faceci mogą czuć się dużo pewniej, bardziej komfortowo, a przy tym stawać się kochankami pełnymi zmysłowego luzu i otwartości.

Chciałbym też wspomnieć, że to co napisałem o sobie to nie są puste słowa bez pokrycia. Wręcz odwrotnie.

To, co napisałem jest poparte tysiącami opinii, które otrzymałem przez ostatnie 10 lat pracy nad odkrywaniem i dzieleniem się sekretami miłosnej uczty.

Inaczej mówiąc…

Jestem kimś w rodzaju kucharza, którego pasjonuje wymyślanie nowych potraw i odkrywanie nowych smaków kulinarnej uczty.

Jestem także kimś w rodzaju artysty kulinarnej uczty, który odkrywa sekrety, które mogą uczynić posiłek wydarzeniem, które zaspokoi wszystkie zmysły i takim, które jest pełne unikalnych momentów.

Tylko z tą różnicą, że ja gromadzę swoje odkrycia, nie w książkach kucharskich, tylko w takich, które czasami zabawnie nazywam „książkami kocharskimi” 😉

Przez wiele lat dzieliłem się moją wiedzą na stronie WirtuozSeksu.pl, w płatnych i bezpłatnych materiałach, a od niedawna moje publikacje znajdziesz w większości księgarni elektronicznych.

Choć publikacje, te do kupienia w księgarniach są bardzo fajne, to najpotężniejsza wiedza jest w moich kursach, gdyż w nich mogę dzielić się wiedzą w najbardziej swobodny sposób i bez sztywnych wytycznych.

Dziś chciałbym przedstawić Ci kolejne kilkaset minut wiedzy w postaci unikalnych nagrań i publikacji, będących efektem moich najnowszych odkryć w sztuce kochania.

Oto moja najnowsza produkcja…

„Pozycje Seksualne Mistrzów”


Jest to kurs, który jest następcą kursu z 2015 roku, który był dostępny w moim sklepie pod nazwą „Zakazane Pozycje Do Seksu.”

Materiał, który obecnie udało mi się stworzyć jest bez wątpienia kilka razy lepszym materiałem i zaraz przekonasz się dlaczego.

Na początek kilka ogólnych słów na temat kursu „Pozycje Seksualne Mistrzów”.

A więc…

Kurs składa się z 5-ciu modułów. Z tego 4-ry moduły to genialna wiedza, a piąty moduł to wideo album w jakości Full HD.

Każdy moduł składa się z dwóch części – nagrania wideo z prezentacją i omówieniem pozycji oraz z e-booka, który zawiera zapis całego nagrania.

Dzięki temu możesz  korzystać z kursu tak jak Ci wygodnie lub w dowolnej chwili przypomnieć sobie jakieś interesujące podpowiedzi bez odtwarzania wideo.

Mówi się, że tępy ołówek zapamięta lepiej niż wyostrzony umysł, więc warto robić notatki podczas korzystania z materiału.

Niespodzianka! Zrobiłem je za Ciebie. Otrzymasz pełny zapis całego materiału.

Każde zdanie w tym kursie jest przemyślane, abyś miał jak najszybsze sukcesy w jak najkrótszym czasie.

Wykorzystasz bardzo efektywnie każdą minutę, którą poświęcisz na korzystanie z tego materiału.

W kursie „Pozycje Seksualne Mistrzów” …

 • Poznasz pozycje seksualne z zupełnie nowej strony, które zaprezentują Ci dwie kobiety. Będziesz bardzo pozytywnie zaskoczony, gdy usłyszysz moją najnowszą interpretację zdjęć.
 • Otrzymasz triki do łóżka i propozycje ich używania w przeróżnych kontekstach,sytuacjach, podczas przeróżnych miłosnych aktywności.
 • Dam Ci przykłady gorących komplementów i komentarzy sytuacyjnych rozpalających umysł i wyobraźnię kobiety. Wasze rozmowy łóżkowe staną się niezwykle uwodzicielskie.
 • Zyskasz unikalne podpowiedzi i generatory różnorodnych emocji, od tych dominujących, poprzez złośliwe i zabawne, aż do tych romantycznych i kreatywnych.
 • Dam Ci wiele gotowych scenariuszy do wprowadzenia podczas seksu, aby uczynić miłosny akt przeżyciem, którego długo oboje nie zapomnicie.
 • Przestawię Ci to wszystko na przykładzie prawie 250 zdjęć pozycji miłosnych, układów ciał i seksownych momentów.

 • Otrzymasz wiedzę, dzięki której staniesz się kochankiem bogatym w ogrom przeróżnych seksualnych atrakcji. Nie zastąpisz tych umiejętności pieniędzmi, gdyż to zupełnie inny, bezcenny rodzaj bogactwa.
 • Dzięki temu, czego się nauczysz, kiepski, nudny i monotonny seks na pewno nie będzie powodem rozstania lub innych problemów w związku.
 • Powiem Ci jak na ten kurs spojrzeć z innej perspektywy, dzięki czemu poczujesz się tak, jakbyś zamówił 3 lub 5 różnych materiałów, a nie jeden. Podpowiem Ci jak ustawić Twój punkt widzenia i jakie „filtry” zastosować, aby zwielokrotnić ilość wskazówek, które możesz z tego kursu wynieść.
 • To co usłyszysz wzbogaci Twoje miłosne menu o setki nowych kreatywnych atrakcji dla ciała i umysłu. Powtórzę jeszcze innymi słowami, abyś był pewien, że to nie puste słowa. Tak, po tym kursie Twój arsenał trików będzie bogatszy o SETKI nowych rodzajów „broni” do sprawiania rozkoszy.
 • Po wielu, wielu latach odkryłem dlaczego moje podpowiedzi nie u wszystkich facetów działały tak dobrze. Odkryłem też, jak sprawić, aby jednak zadziałały i były elementem przyczyniającym się do świetnego seksu. Opowiem Ci o tym w różnych modułach, w różnych kontekstach i dzięki temu będziesz mógł wykorzystać więcej technik z tego kursu, aby oczarować kobietą, a przy tym rewelacyjnie się bawić.

To co powyżej, to tylko kilka ogólnych informacji.

A teraz poczytaj, czym konkretnie zachwyci Ci każdy poszczególny moduł tego kursu.

MODUŁ 1

Klasyczne Pozycje Do Seksu

W tej części kursu:

(188 minut skondensowanej wiedzy w postaci wideo + 220 stron tekstu z ilustracjami w postaci e-booka):

 • Poznasz klasyczne pozycje do seksu, ale w wydaniu wzbogaconym o generatory emocji oraz gesty powodujące, że seks jest lepiej doprawiony i bogaty w unikatowe momenty.
 • Podpowiem Ci jak korzystać z tego materiału, aby wyciągnąć z niego jeszcze więcej niż to, co jest w nim umieszczone. W tym celu podam Ci kilka pytań, które warto sobie zadać dodatkowo podczas korzystania z materiału, aby obudzić w sobie dużo więcej kreatywności.
 • Poznasz zarówno mocne seksualne gesty jak i subtelne sposoby dotyku oraz wiele, wiele innych elementów, które uatrakcyjniają seks. Dzięki temu odkryjesz pozycje miłosne zupełnie na nowo.
 • Poznasz kilka sekretów punktu G w kontekście pozycji seksualnych. Powiem Ci między innymi jak łechtaczka wpływa na punkt G i jak to wykorzystać, aby seks był bardziej przyjemny.
 • Podpowiem Ci jak kształt Twojego sprzętu wpływa na penetrację i jak dobierać pozycje do Twojego penisa, aby dostarczać kobiecie bogatej palety doznań..
 • Dowiesz się skąd bierze się przyjemność podczas głębokiej penetracji dużym penisem i podpowiem Ci jak dać kobiecie taka przyjemność posiadając małego penisa.
 • Poznasz sztuczki, aby odczuwać mocniejsze doznania podczas penetracji. Jeśli będziesz chciał opóźnić wytrysk warto, abyś unikał tych sztuczek. A jeśli chcesz wzmocnić erekcję korzystaj z nich jak najwięcej.
 • Dowiesz się jak wpływać mocniej na łechtaczkę podczas kochania się z kobietą w różnych pozycjach.
 • Otrzymasz kilka scenariuszy na energiczny seks. To świetne wzbogacenie romantycznego seksu, które sprawi, że seks będzie bogaty w różnorodne doznania.Otrzymasz tez scenariusze na seks w innych, mało znanych stylach.
 • Usłyszysz kiedy i jak warto pytać kobietę w łóżku o różne rzeczy np. o zmianę pozycji lub o to, czy jest jej dobrze, a kiedy lepiej tego nie robić.
 • Dowiesz się kiedy kobiety czerpią przyjemność, gdy Ty jesteś osobą decyzyjną w łóżku, a kiedy ma miejsce odwrotna sytuacja. To da Ci szersze spojrzenie na seksualne przyjemności.
 • Opowiem Ci dlaczego warto wziąć do łóżka erotyczną książkę. Powiem Ci jak jej używać, kiedy i po co, aby seks stał się jeszcze ciekawszy i dużo bardziej komfortowy oraz pełen luzu.
 • Poznasz sporo trików do stymulacji pośladków w przeróżnych pozycjach seksualnych.
 • Opowiem Ci o kilku nietypowych aktywnościach, do które możesz zachęcić kobietę, aby osiągnęła orgazm lub wysoki poziom przyjemności.
 • Opiszę Ci pewne zachowania kobiet, w które angażują się podczas masturbacji i powiem Ci jak wykorzystać te „seksowne nawyki”, aby uczynić Wasz seks egzotycznym i kreatywnym oraz jeszcze bardziej satysfakcjonującym.
 • Podpowiem Ci jak ukrywać pewne niedoskonałości ciała i jak podkreślać jego najlepsze partie. To pozwoli Wam kochać się w bardziej komfortowy sposób.
 • Podsunę Ci pomysł na to, aby skutecznie, efektywnie i efektownie zaspokajać głód seksualny i to na wiele sposobów. Nie jest to takie oczywiste.
 • Usłyszysz dlaczego niektórych pozycji lepiej unikać, między innymi dlatego, że kobieta może czuć się w nich „mentalnie” niekomfortowo. Powiem Ci co robić w zamian, abyście oboje byli zadowoleni.
 • Podpowiem Ci jak wprowadzać nowe sztuczki do łóżka, czyli takie, które są poza strefą komfortu. Gdy to potrafisz kobieta może przeżywać z Tobą „pierwszy raz” wiele razy, gdyż ten „pierwszy raz” w tym wypadku będzie dotyczył przeróżnych miłosnych aktywności.
 • Usłyszysz jakie jeszcze „ruchy”, oprócz ruchów frykcyjnych penisem są przyjemne dla kobiety. Może Cię to zdziwić, ale są takie „ruchy”, które dostarczają kobiecie lepszych doznań niż klasyczna penetracja, a w dodatku są dla kobiety ciekawe, gdyż mało znane. To z pewnością zainteresuje Twoją partnerkę.
 • Dowiesz się jak się kochać z kobietą i zaspokoić jej ciało, umysł i wyobraźnię, gdy Ty nie masz ochoty na seks lub wtedy, gdy to ona nie ma ochoty na seks, a Ty pragniesz miłosnych atrakcji jak wody na pustyni. Poznasz w ten sposób nowy seksualny styl sztuki kochania.
 • Dzięki temu co Ci powiem lepiej zrozumiesz to, czym jest seksualny głód i jak go zaspokajać, aby seks nie stał się problemem w Waszej relacji.
 • Podpowiem Ci kilka argumentów, dzięki którym przestaniesz obwiniać się podczas masturbacji lub mieć do niej negatywny stosunek. Dzięki temu, co usłyszysz komfort Twojego życia seksualnego wzrośnie. Dobrze, abyś nauczył później tego również kobietę, a podziękuje Ci za to.
 • Poznasz pewne nawyki i łóżkowe zasady, które niszczą miłosne życie zamiast je rozwijać. Niestety w naszej kulturze tego typu szkodliwych zasad jest bardzo dużo i pewnie w wiele z nich wierzysz nie zdając sobie sprawy, że Ci szkodzą.
 • Opowiem Ci jak i po co oraz kiedy miksować przeróżne gesty oraz przeróżne role, w które się wcielasz podczas miłosnych aktywności.
 • Poznasz potężną zasadę „kontekstu sytuacyjnego”, która jest niesamowitym narzędziem w przemianie zwykłego aktu w niesamowity seks przez duże S.
 • Odkryjesz z moją pomocą co to jest „teatralny seks” i jak kobieta może oniemieć z wrażenia, gdy zaczniesz stosować ten styl miłosnych uciech.
 • Poznasz kilka prostych modyfikacji tradycyjnych pozycji, które sprawią, że ona poczuje się jakby znalazła się w łóżku z wybitnie dobrym kochankiem.
 • Poznasz punkty na ciele, których unieruchomienie wywołuje emocje związane ze zniewoleniem.
 • Opowiem Ci o pewnych pieszczotach, w które zazwyczaj pary angażują się poza sypialnią, a które śmiało można wprowadzić do łóżka. W ten sposób odkryjesz ich ukrytą moc w doprowadzaniu kobiety na szczyt przyjemnych erotycznych doznań.
 • Podpowiem Ci jak komunikować się z kobietą, z jej ciałem, umysłem i wyobraźnią, aby seks był pasjonujący, zmysłowy, a przy tym pełen luzu i komfortu.
 • Dowiesz się co robić, gdy Twój penis nie chce się obudzić i stanąć na baczność. Powiem Ci jak wykorzystać takie momenty, aby kobieta myślała, że wszystko z nim ok i aby nie przeszkadzało Ci to w zaspokojeniu jej w 100%. Powiem Ci także jak seksownie i sprytnie wytłumaczyć brak erekcji, gdy Ci się to zdarzy.
 • Wzbogaciłem ten materiał także kilka fajnymi historiami od moich znajomych lub czytelników, które pozwolą Ci spojrzeć na wiele spraw z dystansem, a także nauczysz się dzięki nim sporo nowych sztuczek.
 • Poznasz kilka unikalnych scenariuszy na seks, dzięki czemu wprowadzisz kobietę w takie stany, w jakich jeszcze nie była. Jestem tego pewien, gdyż o wielu stylach sztuki kochania w ogóle się nie mówi publicznie, w towarzystwie ani w mediach, a są niezwykle ciekawe i zaskakujące.
 • Poznasz sporo nowych tekstów do łóżka, seksownych komplementów, uwodzicielskich zdań i słów,  które generują przeróżne emocje i wzbogacą seksualne akcje o całkiem nowe momenty. Umiejętność łóżkowych rozmów to niedoceniany skarb, a ze mną się tego nauczysz. W dodatku, dzięki zdjęciom pozycji powiem Ci jak i co mówić w konkretnych sytuacjach i kontekstach. Wtedy łóżkowe rozmówki podniecają najmocniej, gdy są dobrze dopasowane do sytuacji.
 • Podpowiem Ci kiedy kobieta podczas seksu woli od penisa inne elementy Twojego ciała do sprawiania rozkoszy . Może Cię to zdziwi ale jest ich ogromna ilość i gdy je poznasz poczujesz się jak Kolumb, gdy odkrył Amerykę.
 • Jeśli masz jakieś kompleksy to otrzymasz ode mnie mocne argumenty, które sprawią, że pozbędziesz się ich w kilka sekund. Co więcej będziesz mógł również wykorzystać wiele z tych argumentów, aby ulżyć kobiecie, dzięki czemu i ona stanie się lepszą kochanką.  A to  wszystko dzięki Twoim nowym umiejętnością skutecznego pozbywania się kompleksów.
 • Poznasz kilka sprośnych i niegrzecznych trików, które wiele kobiet chciałoby doświadczyć, ale nigdy Ci o nich nie powiedzą, bo wydaje im się, że źle wypadną w Twoich oczach.
 • Opowiem Ci jak obecny świat, w którym seks jest tematem tabu, wpływa na to, że Twoja seksualna ekspresja jest ograniczona i skuta łańcuchami. Pomogę Ci się z tego uwolnić i poczuć seksualną wolność, luz i swobodę.
 • Podsunę Ci kilka pomysłów, jak możesz wykorzystać takie elementy Twojej sypialni jak np. pościel i inne, aby uczynić seks lepszym. Na pewno masz w swojej sypialni sporo akcesoriów, które mogą wzbogacić miłosny akt o fajne odczucia, a nie masz o nich pojęcia.
 • Dowiesz się o co jeszcze, oprócz orgazmów, chodzi kobietom podczas seksu. Gdy poznasz te pragnienia, przekonasz się, że seks bez orgazmu może być dla niej lepszy niż ten z wieloma orgazmami. Może Ci się to wydawać nieprawdopodobne, ale gdy poznasz te elementy i gdy wyjaśnię Ci dlaczego tak jest to wszystko zrozumiesz.
 • Poznasz triki, które ułatwiają szybką zmianę pozycji, dzięki czemu pewne momenty podczas Waszego seksu mogą być bardziej dynamiczne, co wpłynie na poziom ekscytacji i zaatakuje jej umysł i ciało nowymi odczuciami.
 • Powiem Ci jak się zachować, gdy popełniasz jakieś błędy lub wtedy, gdy coś Ci nie wychodzi podczas seksu, abyś nie wpadał w niepotrzebny stres i zakłopotanie, co może zniszczyć całą przyjemność. Pomogę Ci wrzucić na luz.
 • Dam Ci kilka wskazówek, podam różne metody i omówię je na przykładzie przeróżnych pozycji, które pomogą Ci kochać się dłużej poprzez lepsze zarządzanie poziomem podniecenia, przez co opóźnisz chęć osiągnięcia wytrysku.
 • Otrzymasz totalnie nieznane techniki do seksu oralnego, którymi możesz doprawiać klasyczny seks i te wskazówki dam Ci przy omawianiu konkretnych pozycji. Sam je odkryłem dopiero po wielu, wielu latach latach uprawiania seksu i to zupełnie przypadkowo. Byłem zdziwiony, że są one tak przyjemne, a gdy używałem ich w łóżku i gdy je świadomie dopracowałem to efekty przerosły moje oczekiwania.
 • Podsunę Ci kilka pomysłów na to, aby kobieta odkryła, że może zabawić się z Twoim sprzętem na wiele nieznanych jej dotąd sposobów. Dzięki temu zobaczysz na jej twarzy rumieńce, zaciekawienie, radość i podekscytowanie w tym samym czasie.
 • Dowiesz się jak próbować w seksie nowe rzeczy, a przy tym nie wyjść na „zboczonego” gościa. To tylko kwestia odpowiednich argumentów, które Ci podam. Gdy je będziesz znał, możesz przekonać kobietę praktycznie do wszystkiego, co chcesz z nią przeżyć i to w atmosferze luzu i komfortu. To żadna manipulacja, tylko umiejętność przedstawienia pewnych spraw w innym świetle. Ja to potrafię i Ciebie tego nauczę, jeśli będziesz chciał.
 • Podpowiem Ci jak sprawić, aby kobieta tęskniła za tym, czym ją zaskakujesz, jeszcze bardziej. Ona poczuje się jakby posmakowała dzięki Tobie jakiegoś pysznego owocu i nie mogła o nim zapomnieć, chcąc go jeszcze wiele razy spróbować.
 • Poznasz nowe pomysły, aby dawać kobiecie unikatowe klapsy, takie, których jeszcze prawdopodobnie nikt jej nie dał.
 • Otrzymasz ode mnie kilka obezwładniających jej ciało gestów i podpowiem Ci, co wtedy zrobić z jej ciałem, aby odegrać np. rolę złośliwego kochanka, seksownie znęcającego się nad jej strefami erogennymi w imię większej przyjemności lub inne role.
 • Poznasz nowe sztuczki wzbogacające penetrację o ekstra doznania. Sam je dopiero niedawno odkryłem, więc raczej na 100% o nich jeszcze nie słyszałeś.
 • Jak chwalić kobietę za przyjemne rzeczy, które Ci robi, aby czuła się świetną kochanką. Gdy ona nie czuje się przy Tobie świetną kochanką, to jej przyjemność z seksu może być bardzo ograniczona.
 • Powiem Ci jak w seksowny sposób „wymuszać” to, aby ona angażowała się dla Ciebie w pewne nietypowe działania i aktywności. Takie coś będzie jak unikatowa „przyprawa”, którą doprawisz Wasz seks.
 • Pokażę Ci, że seks może być dla kobiety bardzo interesujący, nawet wtedy, gdy odegrasz rolę zimnego i bezuczuciowego, obojętnego drania. Dla Ciebie też będzie to dobra zabawa. To niezwykłe fajne doświadczenie, które z pewnością nieraz będziesz powtarzał.
 • Poznasz sekrety kobiecej masturbacji i jeśli wdrożysz je podczas seksu, to uczynisz cały akt jeszcze bardziej satysfakcjonującym. Twoja partnerka będzie zaszokowana, skąd Ty znasz takie sztuczki.
 • Dowiesz się jak użyć potęgi wyobraźni, aby uczynić Wasz seks bajkowym, magicznym i bogatym w niespotykane doznania dla umysłu.
 • Podsunę Ci kilka nowych scenariuszy na rozpoczęcie seksualnej gry, dzięki czemu kobieta będzie mogła odczuć jakbyście kochali się po raz pierwszy lub tak, jakby kochała się z zupełnie nowym, ciekawym i kreatywnym facetem.
 • Dowiesz się jak zaspokajać jej wszystkie zmysły. Otrzymasz ode mnie całą paletę przeróżnych atrakcji, dzięki czemu zaspokojenie kobiety „w całości” będzie niezwykle proste.
 • Podam Ci 2 składniki, które umieszczone i zlizywane ze skóry dostarczą jej unikalnych odczuć. Nie chodzi o popularne substancje takie jak czekolada lub lody, choć to oczywiście też możesz wykorzystać.
 • Otrzymasz sporo wskazówek jak uatrakcyjnić zabawę w pościeli odpowiednimi seks-gadżetami. Dam Ci też sporo argumentów, które pomogą Ci wprowadzić takie atrakcje do Waszego erotycznego życia oraz podpowiem dlaczego seks z zabawkami może być lepszy niż seks bez zabawek. Nie wiem jakie jest Twoje zdanie teraz na temat sex-gadżetów, ale jestem pewien, że je zmienisz lub odkryjesz wiele nowych sztuczek jeśli ten typ miłosnej uczty już gości w Twoim życiu erotycznym.
 • Poznasz nietypowe sposoby rozpoczęcia seksu, dzięki którym już w pierwszej minucie gorącej nocy kobieta będzie zachwycona dziejącymi się wydarzeniami.
 • Zyskasz setki pomysłów na unikatowe momenty. Wystarczy wprowadzić tylko kilka z nich podczas miłosnych chwil, aby seks był wyjątkowy i niezapomniany.
 • Powiem Ci jak wykorzystać życiowe doświadczenie seksualne kobiety, jej kreatywność i wyobraźnię, aby wzbogacić Wasz seks i abyście oboje się lepiej bawili w łóżku. Dzięki temu będziesz zarówno w roli nauczyciela jak i ucznia, co sprawi, że Wasz seks nabierze zupełnie nowych smaków, prawdopodobnie nieznanych dla większości Pań.
 • Dam Ci argumenty, które sprawią, że kobieta z ochotą udostępni Ci każdą część swojego ciała do seksualnych zabaw, nawet wtedy, gdy nie będzie miała ochoty na seks.
 • Opowiem Ci jak sprawić, aby kobieta chciała odkrywać nowe miejsca na Twoim ciele. Nie tylko Ty będziesz z tego powodu zachwycony, ale kobieta również. Ona będzie oczarowana tym, że odkrywa nowe sekrety Twojego ciała. Ty będziesz miał więcej przyjemności, a ona poczuje się lepszą kochanką. Oboje na tym zyskacie.
 • Poznasz zasadę, dzięki której ten sam gest lub ta sama miłosna sztuczka może nabrać innych „właściwości” generujących emocje. To znaczy, że ta sama akcja może ją rozbawić, podniecić lub seksownie zawstydzić lub wywołać jeszcze inne doznania jeśli połączysz jakiś trik z tą zasadą.  A jeśli dodatkowo wzbogacisz jeszcze generatory emocji z odpowiednimi tekstami, zdaniami i rozpalającymi komplementami to efekt będzie jeszcze mocniejszy.
 • Poznasz wiele nietypowych i bardzo przyjemnych dla Was obu aktywności, o których jeszcze nigdy nie mówiłem. Poznasz również na nowo wiele aktywności, które już znasz z innych moich materiałów, ale przedstawię Ci je w zupełnie innych kontekstach. Np. dowiesz się jak wykorzystać zwykle lustro na kilka sposobów, aby Wasz seks był niebiańsko przyjemny i piekielnie gorący w tym samym czasie.
 • Opowiem Ci o technikach seksualnych, które były używane tysiące lat temu, a które dziś zostały prawie że zapomniane. Dzięki tym informacjom możesz zaplanować ze swoją ukochaną „Miłosny Wieczorek Pełen Starożytnych Uciech”. Na pewno nie skończy się na jednym wieczorze, gdyż otrzymasz sporo podpowiedzi.
 • Otrzymasz kilka podpowiedzi, dzięki którym kobieta pokocha sytuację w której szybko kończysz, gdyż nie będzie mogła się doczekać, aż Twoje nasienie w unikatowy sposób znajdzie się na jej ciele. Jakie to sposoby? Wszystko Ci omówię. Nie tylko ona będzie miała z tego frajdę, ale Ty również.
 • Wyjaśnię Ci kiedy udawanie orgazmu lub tego, że jest przyjemnie, jest wskazane, a kiedy nie. Dotyczy to zarówno facetów jak i kobiet. Będziesz zdziwiony moimi wnioskami powstałych na podstawie wielu gorących nocy z przeróżnymi kobietami. Zyskasz doświadczenie i wiedzę, której odkrycie zajęło mi bardzo wiele lat.
 • Dowiesz się jak niewygodne pozycje uczynić wygodnymi (chodzi również o brak „mentalnej” wygody i komfortu). W efekcie kobieta z chęcią zaangażuje się w seks w nowych pozycjach z Tobą i być może będziesz pierwszym facetem, z którym ona kochała się w danej pozycji, co będzie miłym dodatkiem do Waszego erotycznego życia.
 • Powiem Ci jakie założenia przyjąć, aby samemu ulepszać swoją sztukę kochania i z każdym seksem stawać się coraz lepszym i bardziej kreatywnym kochankiem. Dzięki temu będziesz potrafił również sprawić, że kobieta stanie się lepszą kochanką, a jeśli stanie się to dzięki Tobie, to ona będzie Ci wdzięczna do końca życia za to.
 • Choć opisałem sporo elementów, które znajdują się w tym module, to z pewnością nie jest to wszystko, czego Cię nauczę. Umieściłem tu wybiórczo pewne informacje, gdyż materiał jest tak obszerny i nafaszerowany trikami oraz wskazówkami, że nie jestem w stanie opisać wszystkiego. Dlatego spodziewaj się dużo więcej.

MODUŁ 2

Ekscytujące Pozycje Do Seksu Oralnego

W tej części kursu:

(49 minut skondensowanej wiedzy na wideo + 61 stron tekstu z ilustracjami w formie e-booka)

 • Otrzymasz zbiór pozycji oraz gorących wskazówek do aktywności seksualnych zwanych cunnilingus oraz fellatio.
 • Poznasz seks oralny z innej perspektywy niż ta, którą zna większość kobiet i facetów. To będzie bardzo zaskakująca informacja dla wielu facetów, nawet dla tych, którzy są bardzo doświadczeni w sztuce kochania.
 • To co się dowiesz uczyni robienie loda lub minetki dużo ciekawszym i przyjemnym doświadczeniem dla obu stron.
 • Otrzymasz też wiele wskazówek wpływania podczas seksu oralnego na inne strefy erogenne.
 • Przedstawię Ci moją interpretację zdjęć i wskazówki wynikające z mojego doświadczenia, ale zachęcę Cię również do własnej interpretacji według kilku inspirujących wytycznych. W ten sposób odkryjesz dużo więcej. Tej interpretacji będziesz mógł również dokonać z kobietą i powiem Ci jak to robić, aby takie „zadanie” było świetną grą wstępną.
 • Dowiesz się jak kreatywnie stymulować penisa z wykorzystaniem różnych miejsc na ciele kobiety. Angażując się w nowe aktywności sprawisz, że Wasz seks będzie dużo bardziej ekscytujący, pełen nowych odczuć i elementów.
 • Podpowiem Ci wiele technik jak penisem atakować przeróżne miejsca, aby seks był zabawny, czarujący, złośliwy, dominujący, magiczny lub taki, od którego pojawią się rumieńce seksownego zawstydzenia na jej policzkach.
 • Dam Ci kilka wskazówek odnośnie dbania o higienę i urodę miejsc intymnych. Na pewno 1 lub 2 z nich będą dla Ciebie zaskakujące i odkrywcze.
 • Podpowiem Ci jak zmienić smak i zapach Twojego przyjaciela zza rozporka na taki, który będzie uruchamiał w wyobraźni kobiety przyjemne obrazy. W ten sposób ona pokocha Twój sprzęt i robienie Ci dobrze być może nawet bardziej niż pocałunki w usta.
 • Podpowiem Ci jak i po co wymyślić kreatywne nazwy dla aktywności związanych ze stymulowaniem genitaliów. Dam Ci kilka nowych przykładów przeróżnych tekstów dopasowanych do różnorodnych sytuacji. To jedna z moich ulubionych części seksu, więc podzielę się z Tobą moimi nowymi gorącymi tekstami z przyjemnością. Jedni piszą wiersze, a mi nieźle wychodzi wymyślanie tekstów, które wznoszą seks na wyższy poziom i doprawiają go w unikatowy sposób.
 • Dowiesz się od jakiej aktywności związanej z używaniem języka i ust warto zacząć oralne pieszczoty. To Cię totalnie zaskoczy, gdyż to nietypowy scenariusz.
 • Podpowiem Ci dlaczego i w których momentach powinieneś czasami poudawać, że jest Ci kosmicznie przyjemnie, gdy po prostu jest Ci dobrze. Może Cię to zdziwi, ale to udawanie wpłynie bardzo pozytywnie na Wasz seks i jego jakość oraz na libido kobiety.
 • Poznasz kilka bardzo nietypowych sztuczek i powiem Ci jak je wdrożyć w atmosferze luzu, komfortu i seksownej zabawy.
 • Dowiesz się o tym jak i po co zmieniać tempo pieszczot. Oczywiście wszystko na konkretnych przykładach.
 • Poznasz unikatowe „motywacje do seksu”, które sprawią, że Wasze miłosne przygody nabiorą zupełnie innego wydźwięku. Dowiesz się jak zainspirować kobietę do tego, aby zrobiła Ci dobrze, nawet, gdy jej się nie chce i nie ma ochoty na seks. Powiem Ci również, jak zaspokoić Twoją partnerkę, gdy Ty nie masz ochoty na seks, a ona nie może myśleć o niczym innym. Może to brzmieć dziwnie, ale gdy usłyszysz moje wskazówki uznasz je pewnie za bezcenne.
 • Dowiesz się dlaczego problemy z erekcją nie są żadną przeszkodą na drodze do tego, aby kobieta uznała Cię za niezastąpionego kochanka. Możesz myśleć, że to niemożliwe, ale jest tak pewnie dlatego, że brakuje Ci odpowiednich doświadczeń. Ja Ci opiszę te doświadczenia i w efekcie będziesz dużo bardziej spokojny i wyluzowany w łóżku, nawet wtedy, gdy Twój „przyjaciel” nie będzie chciał wstać.
 • Dam Ci pewne mentalne fundamenty, na których warto budować swoją życiową rolę wspaniałego kochanka. Jeśli masz złe fundamenty, to ta „budowla”, prędzej czy później się zawali.
 • Zobaczysz pewną super pozycję, która pozwala na to, aby pomiędzy Twoimi pieszczotami cipki, kobieta zrobiła fikołek. Minetka połączona z fikołkiem, czyli energicznym obrotem ciała to mix, którego z pewnością ona jeszcze nie doświadczyła.
 • Dam Ci kilka wskazówek jak uzbroić swoje usta i język w wibracje. Te techniki są zupełnie nowe i nigdy o nich nie mówiłem. Będziesz mógł wtedy atakować wibracjami różne strefy erogenne.
 • Podpowiem Ci jak i po co stymulować różne strefy erogenne poprzez różne elementy ubrania. Gdy zrobisz to według moich wskazówek, to wtedy kobieta będzie desperacko chciała pozbyć się swoich ubrań, które będą ogromną przeszkodą, na drodze do jeszcze mocniejszych wrażeń w wyniku Twojego kreatywnego i podniecającego dotyku.
 • Dowiesz się o pewnej mentalnej pułapce, która sprawia, że przyjemność z seksu jest ograniczona do 10-20%. Powiem Ci jak odpalić przyjemność na 90-100%.
 • Opiszę Ci kilka technik jak wykorzystać jej usta i język do zupełnie nowych akcji związanych ze stymulacją Twojego „rozbójnika”.
 • Poznasz pozycje, w których możesz drażnić kilka stref erogennych na raz, co sprawia, że ilość doznań również jest zwielokrotniona.
 • Opiszę Ci technikę, która daje takie wrażenia jak najlepsza zabawka do generowania orgazmów. Nie jest to wibrator. Wiele kobiet osiąga orgazmy, dopiero wtedy, gdy użyją tej zabawki, ale ja Ci powiem jak dostarczyć jej cipce jeszcze lepszych wrażeń za pomocą Twoich ust.
 • Podpowiem Ci o fajnym gadżecie, który nie tylko może posłużyć Wam do tego, aby wzbogacić minetkę lub robienie loda o nowe sytuacje, ale również przyda się Wam wtedy, gdy będziecie się chcieli odprężyć i zrelaksować.
 • Podsunę Ci pomysł jak zmieniać emocje podczas seksualnych aktywności z użyciem kawałków muzycznych. W ten sposób będziesz mógł miksować różne role np. rolę namiętnego kochanka oraz złośliwego. Jej zmysły oszaleją.
 • Powiem Ci co zrobić, aby kobieta dzięki Tobie była zadowolona z tego, że ma małe piersi, bardziej niż wtedy, gdyby miała duże. Ten „niszczyciel kompleksów” sprawi, że ona poczuje się dużo lepiej w łóżkowych sytuacjach z Tobą i będziesz mógł go wykorzystać również wtedy, aby zniszczyć inne kompleksy. Jeśli będziesz kochankiem, przy którym ona nie ma kompleksów to Wasz seks będzie prześwietny.
 • Dam Ci kilka wskazówek i oryginalnych mało znanych „ruchów”, aby kobieta po tym jak zrobisz jej masaż różnych stref erogennych pomyślała „Łaaaaaaaaaaaaaaaał! Nikt mnie jeszcze tak nie dotykał!”
 • Teksty, komplementy i seksowne frazy, które Ci dam będą podane w konkretnych sytuacjach. To sprawi, że po mistrzowsku dopasujesz słowa do okoliczności. Jest to możliwe, dzięki wspaniałym zdjęciom, które wzbogacają ten album, więc to kolejny powód, dlaczego ten kurs to prawdziwy unikat!
 • Dowiesz się o ty, co zrobić, gdy niektóre moje podpowiedzi będą niezbyt dobrane do Waszego życia erotycznego, do Waszych charakterów i ogólnego podejścia do seksu. Tak może się zdarzyć, ale to tak naprawdę nie problem, gdyż podpowiem Ci jak je dopasować lub jak stworzyć okoliczności, w których będzie można je wdrażać z sukcesami.
 • Oczywiście otrzymasz dużo więcej wiedzy. Nie jestem w stanie wszystkiego streścić.

MODUŁ 3

Zniewalające Pozycje Do Seksu

W tej części kursu:

(22 minuty nagrania wideo + 41 stron e-booka z zapisem nagrania oraz z ilustracjami)

 • Odkryjesz jak zaprosić kobietę na miłosną ucztę, aby w myślach biła Ci brawo, a jej cipkę dopadały dreszcze i spazmy już na samą myśl o tym, co będziecie robić.
 • Dam Ci serię pytań, które jeśli sobie zadasz sprawią, że ten moduł oraz wszystkie inne nabiorą zupełnie innego charakteru. To niezwykły zabieg pobudzający kreatywność, którego nigdy wcześniej nie proponowałem w innych materiałach.
 • Poznasz niezwykły trik do zniewalającego seksu, w który możecie zaangażować się na łące pełnej polnych kwiatów. Nawet, gdy jej o tym tylko opowiesz, co byś chciał z nią zrobić na łonie przyrody, to zaszokujesz jej seksualną wyobraźnię i samą opowieścią wygenerujesz wiele przyjemności. A gdy będziecie mieli okazję zrobić to na żywo, to ona pomyśli, że chyba przybyłeś na Ziemię z innej planety.
 • Dowiesz się jak seksownie komunikować się z kobietą, przekazywać jej przeróżne komplementy i podniecające hasła inaczej niż za pomocą słów.
 • Dam Ci kilka kontekstów sytuacyjnych, dzięki którym będziesz mógł mówić kobiecie nawet te bardzo sprośne i niegrzeczne teksty w komfortowy sposób dla Ciebie i dla niej. Dzięki temu zrobisz w jej głowie podniecający bałagan, a przy tym sam będziesz miał fantastyczną i rozpalającą Twoje libido zabawę.
 • Opowiem Ci o przeróżnych rzeczach, które masz na około siebie, a które mogą Ci posłużyć do zniewolenia jej ciała w oryginalny sposób. Z pewnością większość z tych podpowiedzi to będzie dla Ciebie coś zupełnie nowego.
 • Podpowiem Ci po co właściwie zniewalać kobietę podczas miłosnych aktywności. Zdziwisz się w jakim celu można to robić. Podam Ci kilka kontekstów i będziesz mógł wykorzystać te, które najbardziej Ci odpowiadają.
 • W tej części kursu również poznasz kilka gotowych scenariuszy na zaskakującą miłosną grę. W zasadzie poznasz ich więcej niż prawdopodobnie będziesz w stanie wdrożyć w Waszym erotycznym życiu.
 • W tym module również dam Ci sporo przykładów tekstów i komentarzy sytuacyjnych, ale tym razem do zniewalającego seksu. Dzięki temu zrozumiesz, że łóżkowe rozmowy mogą mieć wiele twarzy. W ten sposób, ponieważ podsunę Ci różne teksty w różnych okolicznościach, bardzo wiele zyskasz jeśli chodzi o umiejętności erotycznej gry z pomocą słów.
 • Poznasz również wiele nietypowych sposobów na poradzenie sobie z przeróżnymi problemami takimi jak szybki wytrysk, czy słaba erekcja albo brak libido. Opowiem Ci o tym jak sobie z nimi radzić w zupełnie innych kontekstach. Dzięki temu kursowi nie tylko zwiększy się Twój arsenał miłosnych trików, ale także wzrośnie kreatywność w radzeniu sobie z łóżkowymi problemami i kompleksami.
 • Oczywiście powyższe podpunkty to tylko pewien przekrój przez to czego się nauczysz. Nauczę Cię znacznie więcej.

MODUŁ 4

Miejsca do seksu, których nie znasz

W tej części kursu:

(45 minut nagrania wideo + 85 stron zapisu treści w formie e-booka z ilustracjami)

 • Poznasz sztuczkę, aby udając w pewien nietypowy sposób brak zainteresowania sprawić, że kobieta jeszcze mocniej będzie chciała się na Ciebie rzucić i zatopić swoje usta w różne miejsca na Twoim ciele.
 • Odkryjesz, że Twoje ciało i przeróżne jego elementy to skarbnica narzędzi do sprawiania kobiecie rozkoszy na setki sposobów. Odkryjesz również, że jej ciało również może sprawić Ci rozkosz na wiele nowych sposobów, więc oboje utoniecie w zachwycie i rozkoszy, dzięki tym sekretom. Ta wiedza była chyba skrywana przez setki lat. Myślę tak, gdyż nie widzę innej przyczyny tego, że bardzo mało par kocha się wykorzystując 100% potencjału jakie skrywają ich własne ciała.
 • Poznasz nowe „miłosne założenia”, które sprawią, że będziesz potrafił stworzyć zupełnie inne definicje seksu. Sprawią one, że Wasze życie erotyczne nabierze nowych barw.
 • Podpowiem Ci jak wykorzystać pozycje, aby zrobić kobiecie unikatowy masaż, którego prawdopodobnie ona jeszcze z nikim nie doświadczyła. Słowo „masaż” również nabierze nowej wartości w Twoim erotycznym słowniku. Będziesz zaskoczony, co może się kryć pod tym prostym słowem.
 • Opiszę Ci, czym jest „seks łączony” i jak możesz uprawiać go w różnych miejscach w swoim mieszkaniu.
 • Poznasz całą masę szczegółów, na które warto zwracać uwagę kochając się z kobietą w różnych miejscach. Te drobne szczegóły mogą sprawić, że seks będzie dużo lepszy. A jeśli nie zwrócisz na nie uwagi to może być tak, że seks będzie mało udany.
 • Podam Ci pewną stronę z filmami erotycznymi dla kobiet. Znajdziesz tam zupełnie innego rodzaju filmy erotyczne, takie, które są stworzone dla kobiet i śmiało możesz je obejrzeć z kobietą. Może to być forma gry wstępnej. Wspomnę też, że nie polecam oglądania filmów ze stron porno jeśli nie ma się świadomości seksualnej na wysokim poziomie. Te filmy są projektowane po to, aby budzić w facetach paletę przeróżnych kompleksów, zakrzywiać obraz seksu i budować ochotę na impulsywną masturbację oraz na konkretne zachowania, co później ma nieciekawe, a często tragiczne skutki. Oczywiście nie przypadkowo na stronach porno są setki reklam obiecujących rozwiązanie sztucznie wywołanych kompleksów. Nie myśl, że te wszystkie filmy są za darmo. To wszystko jest zaprojektowane po to, aby zmienić Twoją mentalność i psychikę w taki sposób, aby cały ten interes zwrócił się producentom 1000-krotnie. Dlatego, jeśli będziesz oglądał tego typu filmy z kobietą, to skutki uboczne mogą być jeszcze gorsze i prędzej czy później Cię dopadną. Ale to nie znaczy, że nie można nic oglądać. Dlatego polecę Ci ciekawą stronę i podpowiem, na co zwrócić uwagę oglądając filmy XXX, aby nie wpaść w tą porno-pułapkę.
 • Poznasz całą masę szczegółów, na które warto zwracać uwagę kochając się z kobietą w różnych miejscach. Te drobne szczegóły mogą sprawić, że seks będzie dużo lepszy. A jeśli nie zwrócisz na nie uwagi to może być tak, że seks będzie mało udany.
 • Usłyszysz co zrobić, gdy seks Wam się nie uda, gdy coś pójdzie nie tak. To normalne, że nie zawsze akt miłosny jest na 100%. Czasami się coś nie uda, tak samo jak podczas gotowania, czasami się coś przypali. Jednak ważne jest to, co zrobisz i jak się zachowasz, gdy coś Wam nie wyjdzie. Dobry kucharz zawsze uratuje sytuacje z przypaloną potrawą, a dobry kochanek potrafi uratować sytuację z seksem, który się nie udał. Powiem Ci jak to robić i to nie tylko ze swojego doświadczenia, ale również z doświadczenia wielu moich Czytelników.
 • Podpowiem Ci jak wykorzystać świece na kilka sposobów, aby uczynić seks magicznym. Być może jeden z tych sposobów już znasz albo i nie. Na pewno odkryjesz coś nowego. A nawet jeśli już coś znasz, to powiem Ci o tych trikach ze świecami w unikatowych kontekstach, więc i tak wyciągniesz z tego coś nowego.
 • Opowiem Ci dlaczego warto kochać się z kobietą w nietypowych miejscach choć przez kilka minut, raz na jakiś czas. To może bardzo pozytywnie wpłynąć na poziom satysfakcji seksualnej w przypadku wielu kobiet oraz na jej wyobraźnię. Dzięki unikatowym miejscom możesz wzbogacić jej erotyczny świat, a to przyczyni się do tego, że będziesz w jej oczach niezastąpionym kochankiem, który wprowadza ją w nowe przygody.
 • Usłyszysz o pewnym erotycznym konkursie, w który możesz zaangażować się z kobietą podczas seksualnych aktywności. To Was mocno rozpali. Ten przykład sprawi również, że będziesz w stanie wymyślić także inne przykłady seksownych konkursów, które wzbogacą seks o oryginalne atrakcje i doznania.
 • Dowiesz się jak stworzyć unikatowe okoliczności podczas gry wstępnej, które sprawią, że podczas seksu Wasze receptory węchu i smaku oszaleją z wrażenia. Będzie to dla nich raj, a seks w takich okolicznościach będzie śmiało można nazwać „przepysznym”.
 • Opowiem Ci dlaczego warto i jak planować pewne „operacje seksualne”. Dobry plan to chyba 90% sukcesu. Otrzymasz gotowy przykład, aby lepiej zrozumieć, o co mi chodzi. To nie będzie tylko przykład, to będzie też gotowy scenariusz, który możesz wdrożyć w całości lub wykorzystując jakieś jego elementy.
 • Dam Ci kilka erotycznych „rymowanych tekstów”, które nie tylko podniecą, ale i rozbawią kobietę. Powiem Ci także w jakich sytuacjach ich użyć, aby pasowały do okoliczności.
 • Dam Ci przykład pewnego NIE-erotycznego sklepu, który warto odwiedzić, aby kupić w nim kilka tanich gadżetów, którymi wzbogacisz miłosną ucztę.
 • Usłyszysz kilka trików z wykorzystaniem lustra i kilka argumentów, dlaczego warto spróbować tych nietypowych akcji.
 • Opiszę Ci jak sprawić, aby chwile, w których kobieta się masturbuje, były dużo ciekawsze, dzięki temu, że będziesz kochał się z nią w różnych miejscach. Ona może nie wpaść na to, więc dobrze będzie, abyś jej to delikatnie zasugerował. Będzie zdziwiona Twoją propozycją, ale i stanie się prawdopodobnie mocno podniecona.
 • Dam Ci egzotyczny i pełen namiętności scenariusz na to, aby rozpocząć miłosny akt zaraz przy drzwiach wejściowych, gdy kobieta przekroczy próg mieszkania. Dam Ci też podpowiedź, jak zrobić grę wstępną z wykorzystaniem telefonu i sprawić, że ona stanie się napalona na ten gorący scenariusz.
 • Otrzymasz sztuczkę, dzięki której kobieta poczuje się niczym na ścianie tortur, gdzie Ty będziesz torturował jej ciało przyjemnościami w większej ilości, niż ona jest w stanie znieść. To doprowadzi jej ciało i zmysły do przesycenia rozkoszą i to stan, który choć raz warto, abyś jej zaserwował.
 • W tym module również otrzymasz sporo tekstów dopasowanych do konkretnych miejsc, w których będziecie się kochać. Dzięki temu, że opiszę je na podstawie zdjęć, to dużo lepiej je zapamiętasz, aby użyć ich w odpowiedniej chwili.
 • Powiem Ci o gorącym tekście, który warto jej powiedzieć, wtedy gdy ona idzie pod prysznic, aby rozpalić jej wyobraźnię do czerwoności i przyczynić się do tego, że ten prysznic zostanie zapamiętany chyba na zawsze.
 • Dam Ci pewien trik do seksu, który przez przypadek odkryłem podczas, gdy barman nalewał mi drinka w klubie. Gdy zrobiłem tą sztuczkę z kobietą, efekty przeszły moje wstępne oczekiwania. A gdy ją jeszcze dopracowałem, to było naprawdę gorąco i zaskakująco.
 • Opowiem Ci jak wykorzystać takie elementy mieszkania jak futryna drzwi, krawędź ściany, narożniki, różnego rodzaju krzesła i fotele, elementy kanapy i łóżka lub biura. Poznasz wiele sposobów na lepszy seks, które kryje Twoje mieszkanie lub jakieś pomieszczenie, w którym przebywacie. 
 • To oczywiście tylko cześć z tego, czego się dowiesz z mojego najnowszego kursu, nad którym pracowałem kilka lat. Pierwsza wersję kursu wydałem w 2015 roku. Najnowszy kurs jest dopasowany do mojego obecnego poziomu doskonałości i jest efektem dużo większej ilości doświadczeń, a więc jest o 70-90% lepszy, w zależności od tego które jego elementy weźmiemy pod uwagę. Obecny kurs jest kilka razy lepszy i to nie tylko od strony zawartości, ale również od strony jego jakości, prezentacji, czytelności i przyjemności w odbiorze.  Dzięki temu, że cały czas się rozwijam, moje produkty są o niebo lepsze. W zasadzie mógłbym powiedzieć, że pomiędzy poprzednią wersją kursu z 2015 roku, a tą, którą wydaje obecnie w 2022 roku jest przeogromna przepaść.

MODUŁ 5

Wideo Album w Jakości FULL HD (1920×1080)

Prezentacja Gorących Momentów Trwa Aż Godzinę!

Jak możesz wykorzystać ten rewelacyjny album?

 • Ten wideo album to nie tylko album z pozycjami. Wideo jest 60-cio minutową prezentacją przeróżnych pozycji i gorących momentów. Możesz go włączyć na dużym ekranie i obejrzeć wspólnie z kobietą poprzez YouTube lub odpalając wideo z PenDrive’a, jeśli zgrasz je po pobraniu z mojej strony.
 • Ta prezentacja nie zawiera żadnych moich podpowiedzi. Dzięki temu możecie sami interpretować zdjęcia i układy ciał. Tego typu seans połączony z interpretacją zdjęć może być świetną i podniecającą zabawą, która może okazać się jedną z najlepszych gier wstępnych, jakie przeżyłeś ze swoją ukochaną.
 • Wideo trwa aż godzinę więc możesz je nawet włączyć w tle na imprezie z kumplami, aby robiło ciekawy klimat.
 • Nagranie zawiera prawie 250 zdjęć wyjątkowych chwil. Jest zbiorem wszystkich pozycji przedstawionych w modułach, z których składa się kurs „Pozycje Seksualne Mistrzów”.
 • Ten wideo album ogląda się niezwykle przyjemnie, gdyż w tle dodałem fajną muzykę. Jednak jeśli muzyka Ci nie odpowiada, to możesz ją wyłączyć, a w tle włączyć inną. W jednym z modułów podaję zbiór bardzo seksownych i uwodzicielskich kawałków, które dobrze wpisują się jako tło muzyczne do tego albumu.
 • Oglądając album z kobietą możecie wciskać pauzę i przejść od razu do praktyki, aby sprawdzać jak bardzo podoba Wam się dany układ ciał. Jeśli się na to zdecydujesz, to czeka Was rozpalająca, zabawna i prześwietna uczta dla Waszych ciał, umysłu i wyobraźni.
 • Zachęcam Cię też do tego, aby obejrzeć ten wideo album przed zapoznaniem się ze wszystkimi modułami, a następnie po tym, jak poznasz cały kurs. Wtedy najlepiej odczujesz, jak wiele się nauczyłeś dzięki materiałowi „Pozycje Seksualne Mistrzów.” Po prostu ktoś doświadczony dostrzega więcej, a Ty dzięki temu, co dla Ciebie przygotowałem możesz zyskać moją wiedzę i dostęp do setek unikalnych doświadczeń w kilka godzin.

Ile To Warte?

Już Ci wyjaśnię dlaczego ten kurs to świetna inwestycja i skąd się wzięła jego cena.

Po pierwsze.

Ten materiał to efekt wielu lat mojej pracy. Dowodem na to jest fakt, że pierwszą wersję kursu wydałem w 2015 roku pod nazwą „Zakazane pozycje do seksu”, czyli 7 lat temu. To znaczy, że obecny materiał efektem jest efektem ponad 10-ciu lat mojej przygody związanej z miłosną edukacją. Choć tak naprawdę jest efektem doświadczeń z całego życia.

Kurs, który masz obecnie przed sobą jest bardzo mocno stuningowany – wzbogacony o dużą ilość nowych doświadczeń, zachwycających podpowiedzi, nowych kontekstów i prześwietnych porad, których nie było w poprzednim kursie.

Jest w nim wiedza, która wynika z mojego obecnego poziomu doskonałości i powstała na podstawie 7 lat zupełnie NOWYCH doświadczeń.

Ta wiedza ulepszy Twój seks, uczyni go pełnym luzu i komfortu, kreatywnym i oryginalnym. Kurs jest także dużo bardziej przyjemny w odbiorze, zawiera bardziej doprecyzowane wskazówki, przez co zachwyca jeszcze bardziej.

Skorzysta KAŻDY – zarówno ten kto zaczyna swoją przygodę jak i ten, kogo „wąs niejedną cipką trząsł” 🙂 Jeśli jesteś doświadczony to ten materiał wprowadzi Cię na poziom mistrzowski.  A jeśli jesteś początkujący to szybko staniesz się wybitnie dobry.

Po drugie.

Kurs jest dużo lepiej wydany, w lepszej jakości, gdyż nauczyłem się lepiej obsługiwać program do produkcji audio i wideo. Kupiłem również lepszy mikrofon więc nagrania są czystsze i przyjemniej się je słucha.

Oprócz tego kurs „Pozycje Seksualne Mistrzów” zawiera 3-4 razy więcej nagrań niż pierwsza wersja tego materiału i wszystko jest w formie prezentacji wideo. Cały materiał możesz obejrzeć kiedy tylko chcesz.

Przygotowałem także zapis całego materiału w postaci e-booka, abyś nie musiał robić notatek. Zrobiłem je za Ciebie, abyś szybko przypomniał sobie te kwestie, które Ci się spodobają najbardziej.

Nie zlecam produkcji u osób z zewnątrz, gdyż wszystko chciałem stworzyć według swojej wizji, aby miało jak największą wartość i aby nikt nie zakłócił tego, co chcę przekazać.

Po trzecie.

Najnowszy materiał zawiera także dodatkowy moduł w postaci 60-cio minutowej prezentacji pozycji seksualnych w formie Wideo Albumu w jakości Full HD (1920×1080) z ruchomymi zdjęciami i z różnorodnym podkładem muzycznym (za sam podkład zapłaciłem prawie 1000 PLN).

Oprócz tego wspomnę, że nad produkcją tylko tego jednego wideo pracowałem ponad tydzień.

Ten album to jest zupełnie nowa jakość. Najlepiej obejrzeć go na dużym ekranie.

Na 43″ calowym TV prezentuje się w rzeczywistości tak jak na poniższym zdjęciu.

Na żywo wygląda to dużo lepiej, zdjęcie nie oddaje efektu i palety barw dużego ekranu.

 

 

Po czwarte.

Albumy, które są na rynku są tendencyjne, zawierają „martwe” pozycje, mają najczęściej od około 60 do 101 zdjęć lub rysunków i kosztują około 100 PLN.

Oprócz tego są najczęściej w postaci drukowanej lub PDF. Drukowana wersja ma swoje ograniczenia jeśli chodzi o wielkość prezentacji i sposób oglądania, między innymi.

Mój album jest chyba pierwszym takim dziełem na tej planecie. Ten zmysłowy pokaz pozycji wygląda niezwykle seksownie, gdy jest oglądany na dużym ekranie TV.

Oprócz tego, ja przekażę w Twoje ręce album, w którym jest prawie 250 zdjęć przedstawiających nie tylko pozycje, ale także unikatowe gesty i momenty, którymi możesz zaskoczyć kobietę, które zamieniają seks w ucztę dla zmysłów!

A wszystko przedstawiają Ci dwie kobiety, więc jest możliwość różnorodnej interpretacji zdjęć i aktywności, w które się kobiety angażują, do czego Cię zachęcę na kilka sposobów w materiale głównym.

To również cecha tego produktu, która czyni go unikatem i to chyba nawet na skalę światową. Dzięki temu zabiegowi album staje się wielowymiarowy i możesz odkrywać sekrety ukryte w tych zdjęciach przez wiele lat.

Myślę, że sam ten wideo album, bez pozostałych modułów jest wart około 500 PLN i na pewno znalazła by się cała masa osób, którzy w tej cenie by go z chęcią zamówili.

Po piąte.

Materiał, który wydałem 7 lat temu był zamawiany najczęściej za kwotę 297 PLN i zbierał niezwykle pozytywne opinie.

Nie pamiętam też, aby choć jedna osoba zwróciła ten poprzedni kurs, korzystając z gwarancji satysfakcji. Każdy był zachwycony.

Ogrom opinii na temat poprzedniej wersji kursu z 2015 roku jest w zakładce OPINIE na moim blogu, a poniżej umieszczam tylko kilka wypowiedzi z opinii audio, które otrzymałem.

Podsuwam na dziś również opinie uczestników poprzedniej wersji kursu, gdyż nowy materiał jest jeszcze nowy i dopiero zaczynają do mnie przychodzić nagrania audio na jego temat.

TUTAJ możesz posłuchać pierwszego audio-komentarza, które nadesłał mi zadowolony uczestnik tego nowego kursu.

„coś czego nigdzie indziej nie widziałem”

A poniżej możesz posłuchać opinie na temat starszej wersji kursu.

Umieszczam je tutaj nie przypadkowo. Chodzi o to, że te opinie dotyczą również nowej wersji, gdyż wszystko co było w starym kursie jest również i w nowym, ale oczywiście zostało wielowymiarowo rozbudowane.

 

„jestem zaskoczony tymi wszystkimi możliwościami, które zobaczyłem w tym produkcie”

„to jest niewiarygodne jakie rzeczy można robić z kobietą i w dodatku być za to przez nią uwielbianym”

„wielkim zaskoczeniem było to, że przy każdej pozycji dowiedziałem się o jakimś nowym detalu, o którym nie wiedziałem lub o jakimś smaczku”

 

Tak jak sam widzisz, choć opinie na temat kursu „Zakazane Pozycje Do Seksu” są świetne, to kurs „Pozycje Seksualne Mistrzów” jest kilka razy lepszy, ciekawszy i dopracowany prawie, że do perfekcji.

Wydałem go po to, aby zachwycić Cię jeszcze bardziej, na maksa, wykorzystując wszystkie moje obecne możliwości i mój obecny poziom wiedzy.

Niektóre kwestie w nowym kursie są 70% bardziej bogato omówione, a niektóre 90% lepiej przedstawione. Jest tez cała masa nowych podpowiedzi, co widać po objętości materiału.

Po prostu jest on kilka razy bardziej napakowany sekretami, trikami, sztuczkami i wskazówkami, przez co jest kilka razy bardziej efektywny i efektowny.

Dużo lepiej trafia w gusta i dużo lepiej, skuteczniej i precyzyjniej wyjaśnia wiele zagadnień.

Było to możliwe ponieważ na dziś mam również więcej efektów w pomocy moim Czytelnikom na drodze do stawania się lepszymi kochankami i to doświadczenie również zawarłem w tym kursie.

Po co o tym wszystkim wspominam?

Piszę Ci o tym, abyś wiedział, że cena tego materiału nie wzięła się z kosmosu i kupujesz coś, co ma naprawdę ogromną wartość i jest warte tej ceny.

Coś jeszcze….

Abyś zrozumiał skąd wzięła się cena tego kursu, posłuchaj szczegółowej odpowiedzi na poniższe pytanie. ( nigdy o tym nie wspominałem)

Jak Powstał Ten Potężny Kurs?

Jeśli Cię to nie interesuje, to możesz pominąć ten element prezentacji produktu i przejść do kolejnego, ale myślę, że warto przeczytać jak wiele pracy mnie to kosztowało oraz o tym, co mnie do stworzenia tego kursu zainspirowało.

Krok pierwszy

Wszystko zaczęło się od pomysłu, aby stworzyć unikatowy kurs z potężną wiedzą połączony z wideo albumem z wyjątkowymi pozycjami seksualnymi.

Takie połączenie chciałem zrobić po to, aby cały materiał był dużo ciekawszy i lepiej zrozumiały, a także, aby chciało się go poznać w całości.

Dodatkowo chciałem, aby album, na którym bazował kurs nie przedstawiał tylko pozycji, ale był taki, który będzie zawierał dużo, dużo więcej wiedzy przekazanej w zdjęciach.

Chciałem, aby zdjęcia przedstawiały gorące momenty, przeróżne generatory emocji i pokazywały jakieś emocje oraz wyjątkowe sytuacje i ero-sztuczki.

Według mojej oceny albumy z pozycjami, które dostępne były na rynku bardzo niewiele wnosiły do życia erotycznego osób, które z nich korzystały.

Kupując taki typowy album, to tak jakbyś kupił sobie zdjęcia kulturysty, który prezentuje swoje ciało w 100 pozycjach.

Czy taki album, oparty na zdjęciach samych pozycji ciała uczyniłby Cię lepszym kulturystą?

Co najwyżej dzięki takiemu albumowi mógłbyś podziwiać piękne męskie ciało na 100 sposobów i marzyć o tym, że tez takie będziesz miał kiedyś.

Ale od samego oglądania i przyjmowania podobnych pozycji jak na zdjęciach mięśnie by nie urosły.

I właśnie podobnie jest z większością albumów. Od samego oglądania zdjęć nie staniesz się lepszym kochankiem.

Oprócz tego albumy dostępne w sklepach są raczej tendencyjne i oparte na tych samych utartych schematach, a także pokazują seks głównie jako namiętne wydarzenie.

A tymczasem przecież można się kochać w potoku przeróżnych emocji, w innej, niż ta namiętna, atmosferze, np. w aurze dobrej zabawy, kreatywnej przygody lub seksownie złośliwej atmosferze i innych.

To również udowadniam w tym kursie.

Co więcej, kursy, które są dostępne na rynku nie przedstawiają tak naprawdę pozycji seksualnych, tylko pozycje do penetracji, czyli pewną część pozycji seksualnych.

A przecież seks to nie tylko penetracja.

Seksualnych aktywności jest dużo więcej i będziesz zdziwiony, że o wielu z nich jeszcze nigdy do tej pory nie słyszałeś.

Czas to zmienić! Z pomocą tego kursu będzie to możliwe.

Krok drugi

Musiałem znaleźć dziewczyny, którym spodoba się ten pomysł, które pomogą mi zrealizować moją wizję.

Jedna z kobiet miała wcielić się w rolę faceta, aby cały kurs był jeszcze ciekawszy i dawał więcej możliwości interpretacji.

Takie podejście do tematu miało tez wiele innych korzyści, o których powiem Ci w kursie.

Nie było łatwo, ale udało mi się przekonać kilka modelek odpowiednimi argumentami i zaprosić je na sesję próbną.

Pokazuję Ci tylko te dziewczyny, które ostatecznie wybrałem. Twarzy pozostałych nie mogę ujawnić.

Krok trzeci

Następnie musiałem znaleźć odpowiedni apartament, w którym odbyłaby się sesja zdjęć.

Tu też nie było łatwo, gdyż właściciele lokali, gdy słyszeli o temacie sesji, to nie chcieli się zgodzić na wynajęcie lokalu.

Oczywiście słysząc o tym, że apartament będzie wynajęty do sesji, podnosili ceny chyba 10-cio krotnie.

Krok czwarty

Podczas sesji zdjęciowej, musiałem przygotować się około miesiąca i mieć dobry plan, aby zrobić dużo zdjęć.

Uwierz mi na słowo, że wymyślenie kilkuset scenariuszy sesji przedstawiających unikatowe momenty nie należy do prostych zadań.

W sumie zostało zrobione kilka tysięcy zdjęć, z których wybrałem około 250 tych najlepszych, które będziesz miał okazję poznać.

Krok piąty.

Wtedy, gdy już odebrałem zdjęcia odkryłem, że każde ze zdjęć można wzbogacić unikatową interpretacją.

Dzięki temu osoba, która będzie korzystać z tego kursu pozna setki sposobów na unikalne momenty, którymi może wzbogacić seks. 

Chodzi o to, że tak naprawdę, to samo zdjęcie mogło przedstawiać przeróżne atrakcje dla ciała i umysłu, ale ktoś, kto jest mało doświadczony po prostu ich nie zauważy.

Dlatego dokonałem interpretacji każdego ze zdjęć i to na kilka sposobów, aby przez ten kurs przemawiały jeszcze lepiej moje doświadczenia i odkryta, unikatowa wiedza poparta oczywiście wieloletnim doświadczeniem.

W dodatku wzbogaciłem tą interpretację o nowe seks sztuczki, podpowiedzi do gry wstępnej, porady na przedwczesny wytrysk i problemy z erekcją, które można w tych konkretnych układach ciał stosować.

To dlatego właśnie nazywam ten kurs wielowymiarowym i tak naprawdę jeśli nazwał bym ten produkt albumem z pozycjami, to było by to bardzo, bardzo ograniczone określenie tej fantastycznej produkcji.

Piszę o tym dlatego, że jeśli już masz jakiś album z pozycjami, albo nawet kilka, to wiedz, że ja mam dla Ciebie produkt zupełnie inny, w zupełnie innej jakości i taki, którego nie da się porównać z typowymi albumami dostępnymi na rynku, gdyż jest to po prostu kurs innowacyjny i wyznaczający nowe standardy.

Krok szósty

Na koniec pozostało przygotowanie nagrań, w których każde zdanie nie będzie przypadkowe.

Nie mam zwyczaju „lać wody”, dlatego kurs jest pełen konkretów i skondensowanej wiedzy.

To sprawia, że każdy jego uczestnik może mieć szybkie efekty i to takie, które będą naprawdę spektakularne.

Do nagrań przygotowałem także zapis każdego słowa w formie publikacji z ilustracjami.

To wszystko kosztowało mnie kilka miesięcy pracy – poprawek, pisania tekstów i tworzenia nagrań.

Opłacało się.

Efekt jest moim zdaniem zdumiewający.

Możesz być pewien, że już za chwile będziesz mógł pobrać produkt wysokiej jakości i taki, który po prostu zachwyca.

W dodatku wiedz, że….

To nie jest typowa inwestycja w wiedzę.

To jazda testowa i to z ubezpieczeniem!

Jak każdy mój materiał i ten jest objęty potrójną gwarancją.

Składa się na nią gwarancja zwrotu, wymiany oraz unikatowości.

Gwarancja satysfakcji znaczy, że jeśli Cie on nie zachwyci, to możesz mi go zwrócić, a ja oddam Ci 100% zainwestowanych w tą wiedzę środków. Zgodnie z prawem masz na to 14 dni. W tym czasie możesz zwrócić dowolny produkt elektroniczny.

Gwarancja wymiany to coś, co sprawia, że jeśli uznasz ten materiał za niespójny z Tobą, z Twoim stylem, z Twoim charakterem, to ja wyślę Ci inny materiał na Twoje życzenie teraz lub w przyszłości. No albo po prostu możesz chcieć zwrotu kasy i tyle.

Gwarancja unikatowości polega na tym, że wiedza którą się dzielę jest po prostu wyjątkowa, gdyż jest ona efektem moich prywatnych doświadczeń.

Daję aż tyle gwarancji, ponieważ jestem pewien, że ten materiał będzie czymś, co uczyni życie seksualne Twoje i Twojej ukochanej niekończącą się przygodą.

Możesz zacząć tą przygodę już od dziś.

Zyskaj Tajną Wiedzę Na Temat Seksualnych Uciech i Kochaj Się Jak Mistrz Seksu

Podejmij decyzję teraz i zamów kurs, a otrzymasz:

>> Natychmiastowy dostęp do całości kursu. Ogromna ilość konkretów. Zero lania wody. Każde zdanie nie jest przypadkowe, tylko zaprojektowane, abyś odnosił szybkie sukcesy.

>> Wyślę Ci 4 nagrania wideo, 4 e-booki z zapisem treści i ilustracjami oraz Wideo Album Full HD. Możesz korzystać z tego kursu tak jak Ci wygodnie – oglądać, słuchać lub czytać.

>> 3 proste i jasne gwarancje: gwarancja 100% satysfakcji, gwarancja wymiany i gwarancja unikatowości. Zero „gwiazdek”, niedopowiedzeń i haczyków. Zwrot na życzenie, jeśli nie będziesz zachwycony.

>>Dziś udostępniam Ci ten wielowymiarowy kurs na temat sztuki kochania za 497 PLN, co moim zdaniem jest świetną okazją. Już za chwilę sam się przekonasz, że ten materiał jest wart co najmniej 3 x więcej.

***

Wartość pakietu zamawianego osobno to 1297 PLN, ale dziś możesz pobrać kurs za…

 1297 PLN   497 PLN

Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp>>

Po kliknięciu przycisku o treści „Zamawiam>>” zostaniesz skierowany na stronę bezpiecznych płatności.

Będziesz mógł wybrać najwygodniejszy dla Ciebie sposób, w jaki Twoja płatność zostanie zrealizowana.

Moje płatności obsługuje firma TPay, czyli ta sama, z której korzysta InPost, Neonet lub Euro Rtv Agd.

Po zatwierdzeniu płatności, najczęściej po około 10 minutach, uzyskasz dostęp on-line do całości kursu.

Jeżeli nie otrzymasz ode mnie wiadomości e-mail z dostępem do kursu to sprawdź folder ze spamem lub napisz do mnie.

Co moi Czytelnicy sądzą o innych kursach?

Jeśli lubisz poczytać ogólne zdanie innych osób zanim zdecydujesz się na ostateczną decyzję, to poniższy tekst Cię zainteresuje.

Podsyłam Ci poniżej kilka świeżych wiadomości od moich stałych Czytelników, którzy są ze mną już od wielu lat.

To, co piszą Panowie mówi samo za siebie. Informacje zbyt prywatne zostały zamazane.

„Zakupiłem w ciemno…”

„Proponuję, abyś zwiększył ceny…”

„Materiał jest rewelacyjny….”

„…mogą fajnie podkręcić emocje.”

„…materiały pomogły mi stanąć na nogi.”

„Jestem pod ogromnym, ogromnym wrażeniem.”

„…naszpikowane dawką konkretnej wiedzy”

„Konkurencja słabo przy Tobie wypada…”

Gotowy na nowe seksualne przygody i na to, aby tak jak u kolegi powyżej, ta wiedza płynąca z mojego doświadczenia wpłynęła również na Twoje życie niesamowicie?

Mam nadzieje, że nie możesz się doczekać, aż zdobędziesz ten materiał,  wciśniesz przycisk PLAY i zaczniesz tą fantastyczną ero-edukację.

Jeśli masz jakieś pytania, coś jest dla Ciebie niejasne, to śmiało możesz mi je zadać. Przejdź do zakładki KONTAKT w menu strony i napisz do mnie maila.

Ja już się z Tobą żegnam, życzę sukcesów i rewelacyjnej zabawy w odgrywaniu roli  „Mistrza Pozycji Seksualnych” w swojej sypialni.

Aleks

Dzięki Temu Czego Cię Nauczę z Pomocą Dwóch Wspaniałych Kobiet Twoje Łóżkowe Umiejętności Wskoczą Na Mistrzowski Poziom

 

 Już za chwilę, po dokonaniu zamówienia otrzymasz:

>> Natychmiastowy dostęp do całości kursu. Ogromna ilość konkretów. Zero lania wody. Każde zdanie nie jest przypadkowe, tylko zaprojektowane, abyś odnosił szybkie sukcesy.

>> Wyślę Ci 4 nagrania wideo, 4 e-booki z zapisem treści i ilustracjami oraz Wideo Album Full HD. Możesz korzystać z tego kursu tak jak Ci wygodnie – oglądać, słuchać lub czytać.

>> 3 proste i jasne gwarancje: gwarancja 100% satysfakcji, gwarancja wymiany i gwarancja unikatowości. Zero „gwiazdek”, niedopowiedzeń i haczyków. Zwrot na życzenie, jeśli nie będziesz zachwycony.

>>Dziś udostępniam Ci ten wielowymiarowy kurs na temat sztuki kochania za 497 PLN, co moim zdaniem jest świetną okazją. Już za chwilę sam się przekonasz, że ten materiał jest wart co najmniej 3 x więcej.

***

Wartość pakietu zamawianego osobno to 1297 PLN, ale dziś możesz pobrać kurs za…

 1297 PLN  497 PLN

Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp>>

Po kliknięciu przycisku o treści „Zamawiam>>” zostaniesz skierowany na stronę bezpiecznych płatności.

Będziesz mógł wybrać najwygodniejszy dla Ciebie sposób, w jaki Twoja płatność zostanie zrealizowana.

Moje płatności obsługuje firma TPay, czyli ta sama, z której korzysta InPost, Neonet lub Euro Rtv Agd.

Po zatwierdzeniu płatności, najczęściej po około 10 minutach, uzyskasz dostęp on-line do całości kursu.

Jeżeli nie otrzymasz ode mnie wiadomości e-mail z dostępem do kursu to sprawdź folder ze spamem lub napisz do mnie.

P.S. 1

Twoja decyzja jest totalnie chroniona. Masz aż 3 rodzaje gwarancji. Całe ryzyko, aby ten materiał był rewelacyjny ponoszę ja, gdyż jeśli nie spełni Twoich oczekiwań to po prostu możesz mi go oddać.

P.S. 2

Zaskakująca wiedza, którą otrzymasz jest niespotykana i nie znajdziesz jej w innych kursach na rynku, gdyż to wiedza z mojego prywatnego pamiętnika.

P.S. 3

Z tym materiałem każdy facet może zamienić seks w świetny i niezapomniany seks. Dobra zabawa dla kobiety oraz dla Ciebie gwarantowana.

P.S. 4

Chyba jeszcze nie wiesz, ale otrzymasz także bezcenne bonusy do tego kursu: Uśmiechy na zachwyconej i zarumienionej twarzy Twojej partnerki, żony, dziewczyny lub kochanki… Jej maślane i rozochocone oczy wpatrzone w Ciebie… I wyraz twarzy mówiący „łaaaaaaaaaał, jeszcze takich wrażeń nigdy i z nikim nie miałam”.

 

Pobierz Ten Zaskakujący Kurs i Zamień Zwykły Seks w EROTYCZNE SHOW, Którym Zachwycisz i Zauroczysz Każdą Kobietę

 

 Decydując się na ten kurs otrzymasz:

>> Natychmiastowy dostęp do całości kursu. Ogromna ilość konkretów. Zero lania wody. Każde zdanie nie jest przypadkowe, tylko zaprojektowane, abyś odnosił szybkie sukcesy.

>> Wyślę Ci 4 nagrania wideo, 4 e-booki z zapisem treści i ilustracjami oraz Wideo Album Full HD. Możesz korzystać z tego kursu tak jak Ci wygodnie – oglądać, słuchać lub czytać.

>> 3 proste i jasne gwarancje: gwarancja 100% satysfakcji, gwarancja wymiany i gwarancja unikatowości. Zero „gwiazdek”, niedopowiedzeń i haczyków. Zwrot na życzenie, jeśli nie będziesz zachwycony.

>>Dziś udostępniam Ci ten wielowymiarowy kurs na temat sztuki kochania za 497 PLN, co moim zdaniem jest świetną okazją. Już za chwilę sam się przekonasz, że ten materiał jest wart dużo więcej.

***

Wartość pakietu zamawianego osobno to 1297 PLN, ale dziś możesz pobrać kurs za…

 1297 PLN  497 PLN

Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp>>

Po kliknięciu przycisku o treści „Zamawiam>>” zostaniesz skierowany na stronę bezpiecznych płatności.

Będziesz mógł wybrać najwygodniejszy dla Ciebie sposób, w jaki Twoja płatność zostanie zrealizowana.

Moje płatności obsługuje firma TPay, czyli ta sama, z której korzysta InPost, Neonet lub Euro Rtv Agd.

Po zatwierdzeniu płatności, najczęściej po około 10 minutach, uzyskasz dostęp on-line do całości kursu.

Jeżeli nie otrzymasz ode mnie wiadomości e-mail z dostępem do kursu to sprawdź folder ze spamem lub napisz do mnie.

 

Polityka Prywatności Regulamin