Jak Przyspieszyć Kobiecy Orgazm?

przyspiesz orgazm

Czy chcesz wiedzieć co robić, aby kobieta szybciej osiągała orgazmy. Oto kilka rewelacyjnych wskazówek.

Zanim zdradzę Ci sekrety przyspieszania kobiecego orgazmu, poznaj pewien mało znany fakt, o którym mało kto wspomina.

Moje podejście jest trochę nietypowe i może Cię mocno zaskoczyć, więc przeczytaj uważnie ten wpis do samego końca.

O co chodzi?

Bo widzisz…

Zazwyczaj mówi się, że to mężczyźni mają przedwczesny orgazm połączony z wytryskiem.

Tymczasem nie do końca jest to prawda, ponieważ przedwczesny orgazm dotyczy również kobiet.

Co to znaczy?

Jest to stan, w którym kobieta w niekontrolowany  sposób doświadcza orgazmicznych doznań, które dopadają ją wcześniej niż zwykle lub wtedy, gdy ona się tego w ogóle nie spodziewa.

Po prostu tak mocno możesz na nią zadziałać swoją postawą, albo możesz zrobić z jej ciałem i umysłem takie rzeczy, że ona nie będzie mogła nad sobą panować i po prostu eksploduje.

Ale to tylko część korzyści…

Najlepsze jest to, że gdy doprowadzisz kobietę do tego unikatowego stanu to ona pomyśli, że jej orgazmy są pod Twoją kontrolą.

Zaskocz ją w łóżku takim doświadczeniem, a ona nie zapomni tego do końca życia i będzie chciała doświadczać tego częściej.

Jeżeli potrafisz tego dokonać – a zaraz Cię tego nauczę, to będziesz się czuł tak, jakbyś posiadał tajny kod do uruchomienia “super mocy” pomiędzy jej udami.

Co więcej…

O ile przedwczesny orgazm połączony z wytryskiem u mężczyzn to problem, to u kobiet jest to ten typ problemu, który większość kobiet chciałaby mieć.

Czyż nie?

Oprócz tego…

Jeśli doprowadzisz kobietę na szczyt wcześniej niż mogłoby jej się wydawać, że to nastąpi, to zawsze możesz to powtórzyć jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz.

Oprócz tego kolejne orgazmy mogą być łatwiejsze do osiągnięcia, mocniejsze i dużo przyjemniejsze, czyli odwrotnie niż u większości facetów.

Więc co robić, aby zalać kobietę falami wstrząsających wrażeń wcześniej niż się tego spodziewa?

Pozwól, że zacznę od najmocniejszych wskazówek, ale wiedz, że im więcej ich zastosujesz w tym samym czasie, tym osiagniesz lepsze efekty.

PO PIERWSZE

Wybieraj takie pozycje, w których Twój wzgórek łonowy lub trzon penisa uderza i drażni łechtaczkę.

Jeśli pozycja na to nie pozwala, użyj dłoni i palców, aby dostarczyć jej dodatkowych doznań stymulując jej centrum rozkoszy.

Często wystarczy, że będziesz mocno przyciskał dłoń do łechtaczki i pozwolisz, aby Twoja dłoń poruszała się w minimalny sposób wynikający z ogólnych ruchów Waszych ciał.

Chodzi o to, że gdy kochasz się z kobietą np w pozycji od tyłu i trzymasz dłoń na jej łechtaczce, to i tak ta dłoń będzie wykonywać drobne ruchy.

Te ruchy, co prawda, będą minimalne, ale łechtaczka jest bardzo wrażliwa i często to wystarcza, aby wzbogacić penetrację o nieziemskie doznania.

PO DRUGIE

Aby doprowadzić do przedwczesnego orgazmu wybieraj takie układy ciał, abyś mógł efektywnie wykorzystać obie swoje dłonie.

Użyj ich do draźnienia odpowiednich stref erogennych lub do wywoływania różnych emocji, stosując fizyczne generatory i wzmacniacze podniecenia.

Gdy jedna Twoja dłoń napiera na łechtaczkę, w sposób opisany w pierwszym przykładzie, użyj drugiej dłoni, aby trzymać dominująco szyję kobiety, włosy lub brodę i policzki jak na poniższym zdjęciu.

image3022

PO TRZECIE

Wzmocnij fizyczne doznania używając specjalnych słów, które będą pewnego rodzaju kodami.

Czasami tylko jedno takie słowo użyte podczas gorącej nocy w dobrym kontekście sprawi, że kobietę zaleje fala emocji i podekscytowania.

Dzięki temu kobieta będzie doświadczać wszystkiego w sypialni dużo mocniej i szybciej.

Gdy wyszeptasz jej do ucha “Mam ochotę, abyś była dziś cholernie niegrzeczna” to w jej głowie od razu pojawią się wszystkie emocje związane z byciem …

… “cholernie niegrzeczną”.

Takich słów, które generują falę konkretnych emocji jest dużo więcej i możesz je poznać w materiale Protokół Pożądania.

PO CZWARTE

Postaraj się użyć jakiegoś nowego komplementu lub wyrażenia, którego nigdy wcześniej jej nie mówiłeś.

W ten sposób jeszcze bardziej wzrosnie jej podekscytowanie i będzie do kolejny czynnik, aby przyspieszyć orgazmiczną ekslozję.

Możesz wbić zęby w jej szyję i powiedzieć na przykład coś w stylu poniższego przykładu.

“Nie wiem jak Ty to robisz, ale im dłużej Cię pożeram, tym bardziej robie się głodny.”

Więcej unikatowych zwrotów będziesz mógł pobrać na dole, jeśli będziesz chciał.

PO PIĄTE

Gdy chcesz doprowadzić do przedwczesnego orgazmu podczas seksu oralnego, to staraj się draźnić kilka stref erogennych w tym samym czasie.

To będzie wymagało od Ciebie trochę koordynacji, podzielności uwagi i praktyki, ale będzie warto i szybko doświadczysz efektów.

Jednym palcem dłoni możesz stymulować jej odbyt, drugim wejście do pochwy, językiem łechtaczkę i wargi sromowe, a drugą dłonią stymulować sutki.

Stymulując jej 4 strefy erogenne w tym samym, sprawisz, że kobieta dojdzie szybciej, mocniej, a jej orgazm będzie dłuższy i bardziej satysfakcjonujący.

Seks oralny również możesz wzbogacić o odpowiednie komplemnety, aby rozpalić jej centrum rozkoszy również od strony mentalnej.

Po prostu przerwij na chwilę oralne pieszczoty, udaj się w górę, pocałuj kobietę w usta i wyszeptaj jej do ucha coś w stylu poniższego zdania.

“Nie wiem jak to jest, ale im dłużej pożeram Twoją cipkę tym bardziej robię się głodny.”

Specjalnie dałem Ci podobny przykład do tego powyżej, abyś wiedział, że tych samych zwrotów można używać w różnych kontekstach.

PO SZÓSTE

Zacznij od gry wstępnej dużo wcześniej przed seksem lub przed spotkaniem.

Rozpalaj jej umysł kilka godzin wcześniej, aby była bardziej napalona na Ciebie.

Pozwól jej wiedzieć, że masz jakiś nowy, zniewalający plan, który zamierzasz zrealizować.

W tym celu możesz jej wysłać wiadomości w podobnym stylu do tego przykładu, który dałem Ci powyżej.

W pierwszym smsie napisz, że jesteś cholernie głodny i masz ochotę na jakieś gorące i wykwintne danie…

A w drugiej wiadomości dodaj, że tym gorącym i wykwintnym daniem, które zamierzasz pożreć jest ona…

Gdy później kobieta znajdzie się w Twoich ramionach, to będzie już w połowie gry wstępnej.

Po prostu ona sama sobie zrobi grę wstępną w swojej głowie, w wyniku tego, że wcześniej rozbudziłeś jej wyobraźnię.

Jeszcze zanim ją dotkniesz ona będzie się czuła jakby miała w sobie dynamit, który zaraz wybuchnie.

PO SIÓDME

Zmień okoliczności, w których się kochacie i to najlepiej na takie, w których jeszcze nigdy wcześniej tego nie robiliście.

To sprawi, że mózg kobiety automatycznie wydzieli więcej serotoniny i adrenaliny.

W wyniku tego kobieta będzie o wiele bardziej podekscytowana i poczuje się tak,  jakbyście kochali się pierwszy raz.

W wyniku tego jej system nerwowy, będzie bardziej wrażliwy i będzie lepiej przekazywał sygnały pomiędzy mózgiem a genitaliami, co przyczyni się do lepszych orgazmów.

COŚ JESCZE…

To był długi wpis i jeżeli dotrwałeś do końca, to jest dla mnie znak, że naprawdę interesuje Cię  wiedza o tym jak być lepszym facetem, a może nawet najlepszym.

W związku z tym chciałbym nagrodzić Twoje zaanagżowanie i udostępnić Ci materiał, w którym znajdziesz więcej tego typu rewelacyjnych sekretów.

Ten materiał to Protokół Pożądania, a dziś możesz go mieć za pół ceny. To taka nietypowa promocja dla tych, którzy czytaja moje wpisy do samego końca.

Ale to, co dobre nie trwa wiecznie i ta możliwość wygaśnie w poniedziałek o północy, więc najlepiej skorzystaj już teraz z tej nietypowej okazji.

Dobrej zabawy i oszałamiających efektów.

Aleks

=============================================

Jeśli jeszcze nie zapisałeś się na mój bezpłatny kurs, a chcesz:

 Odkryć najlepsze wskazówki i triki do łóżka

 Poznać nietypowe metody powiększania penisa

 Nauczyć się najlepszych metod kontroli wytrysku

 Zapomnieć o problemach z erekcją i zwiększyć libido

 Poznać pozycje miłosne, za którymi szaleją wszystkie kobiety

To tutaj możesz to zrobić wchodząc na stronę http://kursseksu.pl/

=============================================

8 comments on “Jak Przyspieszyć Kobiecy Orgazm?
 1. Gość pisze:

  Przesadziłeś z tą wskazówką, aby przerwać oralny i pocałować ją w usta, w życiu żadna by tego nie chciała. Kobiety czują obrzydzenie wobec wydzielin z ich stref intymnych

  • ALEKS pisze:

   To wszystko zależy od wielu czynników. NIektóre kobiety zwrócą na to uwagę, a niektóre nie, a jeszcze na inne może to działać jako plus. Poza tym, seks oralny nie musi wyglądać tak, że po minucie cała Twoja twarz i usta jest w “kobiecych wydzielinach”. Zawsze piszę, aby dopasować moje wskazówki do swojej kobiety. Potraktuj moje wpisy jak szwedzki stół, bierz to co działa dla Ciebie 😉

   • Gość pisze:

    Dziękuję za odpowiedź, jednakże z 1 aspektem życia intymnego z moją dziewczyną jest mi trudno, mianowicie jesteśmy jeszcze przed ślubem. Moja dziewczyna wzbrania się przed seksem, z powodów religijnych, ma po prostu wyrzuty sumienia po każdym razie, ze względu na grzech, mimo że jej się podobało. Od prawie pół roku do niczego nie doszło, ze względów religijnych. Od tamtej pory ona chce żyć w czystości aż do ślubu. Co o tym sądzisz?

 2. Marek z Gdańska pisze:

  Witaj Aleks. Dużo mi pomogłęś w doprowadzeniu mojej kobiety do orgazmu. Ona sama sobie dawała orgazmy, a ja nie mogłem i wiesz co się okazało? Ja nie miałem pojęcia jak to robić:D:D:D:D, Robiłem na czuja, ale dzięki Tobie odkryłem o co w tym chodzi. A moja kobieta się wstydziłą mnie naprowadzić na właściwą drogę i technikę, albo nie wiedziała jak to zrobić  😀 😀 😀 Teraz jest dużo Lepiej! Dzienki

 3. Lady pisze:

  O! O! O! O my God! Jesteś super;-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.