Ale Piękny Ptaszek! (S.L.K.)

Jak uczynić Twój sprzęt dużo bardziej atrakcyjnym, dzięki kilku sztuczkom greckich kochanków? Co tak naprawdę znaczy dla kobiet wyrażenie “atrakcyjny penis”? Jak sprawić, aby ona pokochała Twojego “ptaszka” i nawet chwaliła go wśród swoich koleżanek, bez względu na jego rozmiar?

Na te pytania uzyskasz odpowiedzi w artykule dostępnym w nowym miejscu, czyli w “Strefie Lepszego Kochanka” (S.L.K.)

Znajdziesz w niej najnowsze artykuły zawierające wskazówki i podpowiedzi, których nie udostępniam w żadnym innym miejscu.

Będą w niej aż 33 fantastyczne wpisy, dla facetów, którzy chcą być jeszcze lepszymi kochankami, którym podobają się moje dotychczasowe bezpłatne porady, a chcieli by jeszcze więcej łóżkowych inspiracji.

Bezterminowy dostęp do tej strefy, w której poznasz moje najnowsze odkrycia, możesz wykupić wchodząc na stronę umieszczoną pod poniższym linkiem.

Jeżeli interesują Cię tylko darmowe wpisy, to zapraszam do czytania pozostałych moich postów na blogu, w których również jest sporo genialnych wskazówek.

>>Bezterminowy dostęp do “Strefy Lepszego Kochanka” >>

Aleks

PS. Masz już mój bezpłatny e-book z wartościowymi wskazówkami? Jeśli nie, to wejdź na stronę https://lepszykochanek.pl/ i ciesz się dostępem do unikatowej wiedzy.

PPS. Odwiedź mój sklep i sprawdź, czy nie ma tam czegoś, co dziś może Cię zainteresować. Do sklepu przejdziesz wchodząc na stronę https://wirtuozseksu.pl/blog/kursy/

 

6 Comments on “Ale Piękny Ptaszek! (S.L.K.)

  1. Anonimie, atrakcyjność sprzętu nie ma nic wspólnego z jego długością, tak samo jak wzrost nie decyduje o atrakcyjności mężczyzny. Ale może po tym “towarze” trafisz do księgi Guinnessa? 😉

      • To co jest ważne zmienia się od punktu widzenia i tego jak patrzysz i jak rozumiesz życie erotyczne człowieka. Jeśli patrzysz na życie erotyczne wzorcami z filmów porno, w których kobiety zachwycają się ogromnymi sprzętami, aby faceci wydawali miliardy na leczenie swoich nieistniejących kompleksów, albo z opowieści kolegów, to może rozmiar być najważniejszy. Ale jak spojrzysz na seks np. jako na akt tworzenia życia, albo na artystyczną sztukę to wszystko się zmienia 😉 A jak masz obok siebie właściwa kobietę, to wszystkie puzzle bez względu na rozmiar układają się w piękny obraz 😉 Dla jednego ważne aby zjeść jak najwięcej, a dla innego ważne, aby zjeść coś pięknego, choćby nie było tego wiele. Jeden chce zapchać żołądek, a ktoś inny chce nasycić swoje wszystkie zmysły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.