Portret Kochanka Idealnego

Man and Two Women in Bed Together

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, co wyróżnia wspaniałego kochanka z pośród innych mężczyzn? O czym myśli? Jak mówi? Jakimi cechami się charakteryzuje? Jak się porusza? Co takiego jest w jego zachowaniu, że kobiety marzą o nim i śnią? Co myśli o kobietach i jak na nie patrzy? Spotkałeś kiedyś kogoś takiego? Może ktoś taki nie istnieje? Poznaj go i dowiedz się jak być lepszym kochankiem.

Zanim odpowiem Ci na szereg tych pytań, chciałbym, żebyś wiedział jedną bardzo ważną rzecz. To co czyni mężczyznę wspaniałym kochankiem, nie jest związane z wyglądem jego ciała. Nie musi on mieć sylwetki jak model z okładki Man’s Health. W rzeczywistości bardzo rzadko tak jest.

To co czyni go na tle innych mężczyzn wyjątkowym jest głównie związane ze sposobem jego myślenia, z doświadczeniem, z arsenałem umiejętności, którymi zaskakuje kobiety, więc nie daj się zwieść.

Kobiety bardziej pociąga to jak się z nim czują, niż to jak wygląda.

Więc jak być lepszym kochankiem?

Kochanek idealny jest seksualnie pewny siebie

Wie, że jeśli chodzi o seks nie ma nic bardziej istotnego niż pewność siebie. Wie, że niepewność jest gorsza niż cuchnący oddech i tworzy złe emocje, zabija nastrój i szanse na wspaniałą noc. Pewność siebie może być przejawiona na przykład w znajomości setek pomysłów na grę wstępną, w umiejętności seksownych rozmów i w wielu innych umiejętnościach.

Kochanek idealny żyje chwilą

Nie spieszy się. Podczas gorących momentów, nie myślą o przeszłości, ani o przyszłości. Jest obecny tu i teraz, dzięki czemu może doświadczać w 100 % tego, co go spotyka w intymnych sytuacjach. Poza nimi, pozytywnie patrzy na przeszłość i przyszłość.

Kochanek idealny jest zmysłowy

Wie, że to jak patrzy na otaczający świat, ma wpływ na to co dzieje się w sypialni, dlatego obserwuje świat wszystkimi zmysłami.

Kochanek idealny jest zadbany

Dba nie tylko o swój wygląd, ale o smak i zapach. Wie, że seks z mężczyzną mającym wiele wspólnych cech z koszem na śmieci nie będzie zbyt przyjemny.

Kochanek idealny wie jak dotykać

Wie, że całe ciało kobiety jest jedną wielką strefą erogenną i zna je lepiej niż ona sama.

Kochanek idealny budzi w kobietach zaufanie

Jest cichy i spokojny bez zbędnych niepokojów wewnętrznych. Nie ma wokół niego nerwowej energii. Seks to coś czego pragnie, a nie coś czego się boi, dlatego czuje się dobrze w towarzystwie kobiet i one czują się wspaniale w jego towarzystwie.

Kochanek idealny wie za czym najbardziej kobiety tęsknią

Wie co sprawia Paniom przyjemność i potrafi im to dać. Ale nie robi tego od razu. Daje dopiero wtedy, gdy wystarczająco tego pragną.

Kochanek idealny wie jak wpływać na emocje

Nie ważne czy kocha się z kobietą jedną noc, czy jest w długim związki. W obu przypadkach potrafi sprawić, że kobieta kąpie się w emocjach. Potrafi sprawić, że kobieta doświadcza dużej ilości różnorodnych wrażeń.

Kochanek idealny wie co to znaczy „w sam raz”

Nigdy nie daje kobietom zbyt mało, ani zbyt dużo. Wie, że jeśli da zbyt dużo, to kobieta może, się szybko znudzić i przestanie jej to sprawiać przyjemność, natomiast jeśli da zbyt mało, nie będzie w stanie poczuć tego wystarczająco mocno, aby zatęsknić za tym co ją spotkało.

Kochanek idealny wie co znaczy „czasami”

Wie co to znaczy różnorodność, w wyniku tego jego ruchy są nieprzewidywalne. Kobieta nie wie czego się może po nim spodziewać, co sprawia, że jej poziom ekscytacji za każdym razem sięga zenitu.

Kochanek idealny może się kochać całą noc

Seks może trwać dłużej nie dlatego, że jest w stanie opóźnić wytrysk w nieskończoność, ale dlatego, że wie co jeszcze może robić z kobietą podczas seksu i nie myśli jedynie o poruszaniu biodrami w przód i w tył.

Kochanek idealny może nauczyć kobietę czegoś nowego

Oprócz tego, że wie o kobietach więcej niż one same wiedzą o sobie, potrafi sprawić, że czują się absolutnie komfortowo w doświadczaniu i eksperymentowaniu z nowymi rzeczami. Dzięki temu seks staje się niekończącą się przygodą.

Kochanek idealny nigdy nie przestaje się uczyć

Nigdy nie zakłada, że wszystko wie i zawsze jest otwarty na naukę.  To jest coś co oddziela go od tłumów mężczyzn, którzy zakładają, że wszystko wiedzą.

Kochanek idealny kocha kobiety i sprawianie im przyjemności

Dlatego one kochają jego i nie mogą się mu oprzeć.

Możesz nim być, jeśli zaczniesz rozwijać swoje łóżkowe umiejętności. Z moją pomocą zrobisz to szybciej, łatwiej i przyjemniej. >>Wybierz od którego materiału chcesz zacząć tą nową przygodę>>

Aleks

PS. Masz już mój bezpłatny e-book z wartościowymi wskazówkami? Jeśli nie, to wejdź na stronę https://lepszykochanek.pl/ i ciesz się dostępem do unikatowej wiedzy.

PPS. Odwiedź mój sklep i sprawdź, czy nie ma tam czegoś, co dziś może Cię zainteresować. Do sklepu przejdziesz wchodząc na stronę https://wirtuozseksu.pl/blog/kursy/

Tagged with: , , , , ,

1 Comment on “Portret Kochanka Idealnego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.