Ten Posiłek Może Pokrzyżować Twoje Plany

ice-cream_orofacial_creativ-common_4_04_2013

Jeśli planujesz wieczór ze swoją kobietą pełen emocji i pożądania to uważaj na to, co będziesz jadł, zanim znajdziecie się w sypialni. Dotyczy to również Twojej partnerki.Nieznany obiekt

Nie wiem czy wiesz, ale romantyczna kolacja, którą przygotujesz  może wpłynąć na Twoją erekcję, długość seksu oraz przyjemność z jego doświadczania. Co możesz, a czego nie możesz spożywać, aby jedzenie nie ograniczyło jakości Waszych igraszek? Oto kilka wskazówek.

Seks i Jedzenie

Seks i jedzenie nie idą w parze. Zarówno do seksu jak i do trawienia potrzebujesz energii i najlepiej, jeśli twój żołądek nie będzie rywalizował o nią z Twoimi ciałem i narządami płciowymi. Daj czas swojemu żołądkowi, aby strawił pokarm, wówczas będziesz kochał się dużo lepiej i będziesz miał dużą większą przyjemność z seksu.

Uczucie pustki w żołądku równie nie jest przyjemne. Trwanie w głodówce sprawi, że podczas seksu skupisz swoją uwagę na myśleniu o zawartości Twojej lodówki, a nie o sprawianiu przyjemności kobiecie, z którą jesteś.

Zjedz lekki posiłek, który szybko strawisz.

Postaw Na Coś Sprawdzonego

Mój przyjaciel przeczytał kiedyś, że świetnym afrodyzjakiem są owoce morza. Więc przygotował romantyczną kolację z krewetek. Nie wiedział jednak, że to będzie najgorsza kolacja w jego życiu. Po prostu był uczulony na krewetki i po zjedzeniu kilku kęsów wystąpiły u niego wyjątkowo silne reakcje alergiczne. Swędzenie, krosty i zaczerwienienie całego ciała. Efekt użycia afrodyzjaku to zepsuta kolacja i niezaspokojona dziewczyna. W dodatku cały ten koszmar trwał kilka dni.

Zostaw eksperymentowanie na inny dzień. Zjedz coś, co dobrze na Ciebie działa. Nie chcę podawać tu konkretnych przykładów, ponieważ to, co toleruje mój organizm może wywołać u Ciebie wzdęcia lub jakieś inne niekontrolowane reakcje.

Nie Za Dużo Alkoholu

Jeśli przesadzisz z alkoholem to nie dość, że Twoja erekcja stanie pod znakiem zapytania, to jeszcze będzie Ci się chciało, co chwilę sikać. I założę się, że będziesz musiał wyjść do ubikacji w najmniej odpowiednim momencie. Lampka wina jest w zupełności wystarczająca. Pomoże się Wam rozluźnić i zrelaksować.

Najlepsza Woda, Ale z Umiarem

Picie dużej ilości płynów nie jest wskazane z kilku względów. Będziesz co chwilę biegał do toalety i dużo trudniej będzie uzyskać Ci jest stan odprężenia. Poza tym parcie na pęcherz wpływa na długość Twojego stosunku, gdyż sprawia dyskomfort w kontrolowaniu Twojego wytrysku. Z pustym pęcherzem możesz uprawiać miłość dłużej niż z pełnym.

Więc jeśli chcesz ugasić pragnienie to nie przesadzaj z ilością. Najlepiej sięgnij po wodę nie gazowaną. Napoje gazowane mogą dodatkowo wywołać wzdęcia i spory dyskomfort.

Unikaj Zimnych Potraw i Napojów

Gdy zjadasz lub wypijasz coś zimnego organizm traci wiele energii, aby ogrzać Twój posiłek. Unikaj więc zimnych napojów i lodów, a będziesz miał więcej energii w sypialni.

 

Jeśli miałeś jakieś niekontrolowane i nieprzyjemne doświadczenia z jedzeniem to podziel się w komentarzu.

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.