Zostań Mistrzem Kontroli Przedwczesnego Wytrysku, Dzięki Pewnej Unikatowej Strategii, Którą Odkryłem 


Na tej stronie, już za chwilę zdradzę Ci fantastyczne techniki, dzięki którym zaszokujesz kobietę wytrzymałością w łóżku i przestaniesz stresować się tym, że przedwczesny wytrysk niszczy lub ogranicza Twoje seksualne życie.


Nawet jeśli do tej pory potrafiłeś się kochać tylko 2 minuty albo krócej, to pokażę Ci kilka sposobów, aby móc kochać się nawet 2 godziny (i to już za kilka dni albo szybciej). To wszystko dzięki strategiom kontroli przedwczesnego wytrysku, które odkrywałem od 2011 do 2023 roku.


Być może brzmi to dla Ciebie teraz jak bajka, ale uwierz mi, że to realny początek końca Twoich problemów z przedwczesnym wytryskiem. Wystarczy, że zdobędziesz tą wiedzę, którą ja mam teraz w swojej głowie. Dobra wiadomość – dziś chcę się tymi sekretami z Tobą podzielić.


List od:

Aleks, autor kursów na temat technik seksualnych oraz materiałów pełnych inspiracji pomagających udoskonalić sztukę kochania

Temat:

Poznaj Zupełnie Nową, Szokująco Skuteczną Metodę o Nazwie Najsłabsze Ogniwo Kontroli Wytrysku, Dzięki Której Każdy Facet Może Totalnie Pozbyć Się Problemu Zbyt Szybkiego Wytrysku Łatwiej Niż Kiedykolwiek Wcześniej

Witaj Czytelniku.

Cieszę się, że jesteś otwarty na nowe informacje i chcesz poprawić swoje łóżkowe umiejętności, aby jeszcze bardziej zachwycać kobiety w sypialni.

A być może chcesz pozbyć się wszelkich problemów, kompleksów oraz czynników związanych z szybkim wytryskiem niszczących świetny seks, tak jak zrobił to Łukasz:

Jestem Aleks. Od ponad 10-ciu lat podpowiadam facetom, co mają robić w łóżku, aby seks był nie tylko dużo ciekawszy, ale także dużo bardziej komfortowy pełen luzu i satysfakcjonujących chwil.

Jeśli czytałeś setki opinii na moim blogu oraz tych umieszczonych w opisach moich materiałów, to nie muszę Ci mówić, że metody, o których piszę, są niezwykle skuteczne.

Jednak okazuje się, że to o czym mówię, co podpowiadam i co przekazuję w formie prostych wskazówek nie jest dla każdego.

Ta wiedza, jest skierowana tylko dla tych facetów, którzy zdają sobie sprawę, że mogą się od kogoś czegoś nauczyć, którzy są otwarci na informacje i naprawdę chcą doskonalić sztukę miłosną.

Jeśli mi zaufasz i zechcesz przetestować to o czym mówię, to jestem na 100% pewien, że niedługo napiszesz do mnie podobnego maila jak jeden z Kursantów.

Jeszcze czytasz?

Gratuluję, gdyż wielu zamyka od razu tą stronę myśląc, że już wszystko wiedzą w temacie kontroli przedwczesnego wytrysku i dobrego seksu.

Tymczasem ja nawet po 10-ciu latach dzielenia się wiedzą, wciąż odkrywam nowe strategie zarządzania i panowania nad podnieceniem.

Nowa gorąca dziewczyna, podniecająca sytuacja, piękne zapachy perfum, gorące  i jędrne pośladki, idealne piersi i niezwykle ciasna szparka mogą bardzo utrudnić kontrolę wytrysku jeśli nie dysponuje się wyjątkowo skuteczną wiedzą.

Dlatego wciąż doskonalę nie tylko techniki, ale także sposób przekazywania wiedzy, abyś jeszcze szybciej zrozumiał nowe strategie i miał sukcesy nawet w 24 godziny.

Oczywiście dzielę się tą wiedzą na bieżąco ze wszystkimi, którzy chcą ją poznać.

Więc przejdźmy teraz do konkretów.

Poświęć kilka minut na przeczytanie tej strony i daj mi się pozytywnie zaskoczyć.

Może na początek opowiem Ci jak to się stało, że odkryłem METODY szybkiej kontroli wytrysku, dzięki którym możesz pozbyć się problemu przedwczesnej ejakulacji nawet w 1 dobę?

Tak… Napisałem METODY.

Nie ma jednej.

Jest ich bardzo dużo, a w dodatku wciaż odkrywam nowe dopasowane do przeróżnych „łóżkowych” sytuacji.

To dlatego, że każdy z nas jest inny i na każdego faceta podczas seksu wpływają inne czynniki.

Często sukcesem nie jest znajomość jednej metody, ale znajomość kilku i umiejętność dopasowania strategi do sytuacji.

Dlatego moje materiały są aktualizowane o nową wiedzę jako jedne z niewielu kursów tego typu na rynku.

Po pierwsze, tak jak ja kiedyś, Ty również musisz zdać sobie sprawę, że…

Facetami Sprytnie Się Steruje

Inaczej mówiąc. Karmi się mężczyzn innymi informacjami niż takie, które NAPRAWDĘ rozwiązałyby ich problemy.

Korporacje farmaceutyczne wydają miliony, aby goście czuli, że potrzebują ich suplementów na przedwczesny wytrysk, prezerwatyw wydłużających seks, kremów i magicznych pigułek, aby kochać się dłużej i dobrze się bawić z kobietą w sypialni.

Atakuje się mężczyzn artykułami, reklamami i wiadomościami, które mają za zadanie przekonać ich, że bez pomocy specjalnych produktów nie osiągniesz sukcesu w sypialni.

Niedługo chyba bez wzięcia kilku tabletek i bez posmarowanie sprzętu jakimś kremem w ogóle nie będzie możliwe to, aby cieszyć się z pięknych chwil podczas seksualnych przygód.

Mogę powiedzieć Ci, z własnego doświadczenia, że bardzo trudno odkryć skuteczną wiedzę o przedwczesnym wytrysku z łatwo dostępnych źródeł wiedzy takich jak gazety, reklamy, media, czy blogi.

Artykuły bardzo często są sponsorowane przez firmy produkujące różne pigułki i substancje niby polepszające seks.

Nastawienie na to, aby zwiększyć sprzedaż sprawia, że faszeruje się facetów niepotrzebną i błędną wiedzą pogłębiając ich kompleksy.

Zadaniem tych firm jest sprzedawać suplementy, a nie pokazać Ci jak rozwiązać problemy w łóżku raz na zawsze, w prosty i skuteczny sposób.

Większość wiedzy jaka jest dostępna na portalach jest publikowana po to, abyś w końcu zaczął coś kupować i został klientem jakichś substancji, czy to suplementów, czy to leków albo jeszcze innych preparatów.

W ten sposób odbiera Ci się moc i możliwości rozwiązania prostych problemów naturalnymi oraz bezpłatnymi sposobami.

Skrywane Informacje

Firmy produkujące suplementy chcą, abyś uwierzył, że potrzebujesz ich produktów do końca swojego życia.

A ja Ci mówię, że nie potrzebujesz używać tych śmieciowych wytworów rynku NIGDY więcej, bo każdy facet może nauczyć się być fantastycznym kochankiem dysponując jedynie właściwą wiedzą. 

Rozwiązaniem Twoich problemów jest po prostu INFORMACJA, której możesz użyć natychmiast.

Dzięki INFORMACJI możesz zaatakować prawdziwą przyczynę, a nie tylko częściowo maskować symptomy kupując drogie suplementy na przedwczesny wytrysk do końca życia.

Poprzez użycie kilku prostych i mało znanych technik, których Cię nauczę:

–> będziesz mógł kochać się tak długo jak chcesz i kiedy chcesz,

–> Twoje obawy związane z przedwczesnym wytryskiem znikną raz na zawsze.

–> będziesz mógł także dopasować różne techniki do różnych sytuacji, które mają miejsce w Twoim życiu erotycznym.

–> przestaniesz być zły, sfrustrowany i pełen obaw, a zaczniesz być pewny siebie i dumny z tego, że za każdym razem potrafisz zadecydować kiedy zakończyć seks.

Ernest po zapoznaniu się z wiedzą z kursu napisał:

Naprawdę dobre. Już podczas pierwszej próby mogłem oddalić finisz przez co dalej byłem pełen mocy.

Ta cała kontrola wytrysku jest naprawdę prosta.

To jak nauka zmiany biegów w aucie, aby jechać tak długo jak chcesz i dojechać gdzie chcesz bez spalenia sprzęgła i bez zniszczenia skrzyni biegów.

Więc…

…już teraz możesz powiedzieć Do widzenia! problemom i niepokojom, które powstrzymują Cię przed czerpaniem pełnej radości i satysfakcji z bycia facetem:

zarządzającym po mistrzowsku swoim penisem,

– mającym pełną kontrolę nad wytryskiem oraz długością seksu,

– potrafiącym tak sterować swoim podnieceniem, aby nigdy więcej nie zawieść żadnej kobiety.

Więc, jaki jest ten sekret?

Wiedz, że kontrola przedwczesnego wytrysku to umiejętność, której każdy bez problemu może się nauczyć.

Wystarczy…

A. Stosować odpowiednie techniki mentalne i fizyczne, które zaraz poznasz, w odpowiedniej sytuacji.

B. Używać ich we właściwych momentach podczas miłosnego aktu, a także przed gorącym seksem, podczas przygotowań.

C. Dopasować techniki i styl zarządzania podnieceniem do siebie oraz do Twojej partnerki.

Poniższemu czytelnikowi udało się to w 2 dni!

Zobacz co napisał…

Pomijany Aspekt

I jeszcze coś.

To nie jest tak, że kontrola wytrysku zależy tylko i wyłącznie od faceta.

Przecież seks uprawia się z kobietą i Twoja partnerka też może być odpowiedzialna za Twoje problemy robiąc w łóżku rzeczy, których nie powinna.

To jest tak, jakbyś chciał nauczyć się jazdy na 2-osobowym rowerze tzw. tandemie, a kobieta usiadła by na kierownicy zamiast na siedzeniu za Tobą.

Ty nie mógłbyś zapanować nad równowagą, ale to nie byłaby Twoja wina, ani wina roweru, tylko wina kobiety, która zajęłaby na rowerze złą pozycję.

Mało kto bierze pod uwagę ten fakt i dlatego mało facetów odnosi realne i długoterminowe sukcesy w temacie kontroli przedwczesnego wytrysku.

Kontrola Wytrysku i Strategia

Aby się nauczyć tej umiejętności korzystając z moich strategii, trzeba zapanować nad kilkoma elementami, które się na konkretne strategie składają.

Dobra wiadomość jest taka, że ilość tych elementów jest skończona.  Każdy może je opanować i to bardzo szybko, jeśli tylko posłucha moich słów ze zrozumieniem.

Warto zdać sobie również sprawę z pewnego bardzo ważnego faktu.


TWOJA UMIEJĘTNOŚĆ KONTROLI WYTRYSKU JEST TAK DOBRA JAK NAJSŁABSZE OGNIWO, OD KTÓREGO TA UMIEJĘTNOŚĆ ZALEŻY


Wtedy, gdy poznasz każdy możliwy element, który sprawia, że tracisz kontrolę nad wytryskiem, będziesz mógł szybko wpłynąć na najsłabsze ogniwo tego procesu.

Wpływając na najsłabsze ogniwo podczas kontroli podniecenia, sprawisz, że przedwczesny wytrysk będzie wręcz niemożliwy w niektórych sytuacjach.

Najsłabsze Ogniwo

Wyjaśnię Ci to jeszcze trochę inaczej. To jest trochę tak jak z łańcuchem.

Łańcuch jest tak silny jak najsłabsze ogniwo tego łańcucha. Jednak jest też coś jeszcze – najsłabsze ogniwo może ulec zmianie.

Można by to porównać także do treningu.

Dziś Twoim najsłabszym ogniwem, które np. powstrzymuje Cię przed wyciskaniem 100 kg na klatę może być zła technika, a innym razem zmęczenie, brak snu albo jeszcze inne okoliczności takie jak nastawienie psychiczne.

I bardzo podobnie jest z umiejętnością panowania nad przedwczesnym wytryskiem.

Tutaj również słabe ogniwa mogą się zmieniać, dlatego warto poznać wszystkie czynniki od których zależy mistrzowska kontrola wytrysku.

Kurs porusza różnorodne aspekty panowania nad podnieceniem i świetnie opisał to jeden z Czytelników, którego poprosiłem o opinię.

60 Minutowy Kochanek

Pokażę Ci na jasnych i przejrzystych przykładach, co i kiedy powinieneś robić, przed i w trakcie seksu, aby wydłużyć seksualne aktywności z 2 minut do 60 minut i to z łatwością.

Ale wiedz również, że metoda najsłabszego ogniwa to jedno z wielu skutecznych podejść.

Najlepiej poznać wszystkie strategie, które pozwalają kontrolować przedwczesny wytrysk, podniecenie ratujące seks przed porażką.

Warto znać wszystkie strategie na przedwczesny wytrysk, aby w odpowiednich momentach korzystać z właściwych technik i sztuczek.

Poniższy schemat obrazuje powierzchownie jedną z metod, którą szczegółowo omawiam w materiale.

Ale nie bierz tej podpowiedzi zbyt do siebie, gdyż być może w Twojej sytuacji sprawdzą się inne metody.

Koniecznie poznaj je wszystkie.

 

wykres

Sukcesy Są Blisko!

Całkiem możliwe, że już dziś jesteś dosłownie o krok od długiego i satysfakcjonującego seksu i potężnej pewności siebie, ale nie wiesz, co takiego robisz źle.

W efekcie zamiast mieć całkowitą kontrolę masz…

Całkowity Brak Kontroli

Miałem kiedyś podobnie.

Po minucie penetracji było po mnie i choć robiłem wiele, to nie potrafiłem zatrzymać wytrysku, aby wytrwać choć kilka minut dłużej.

To nic dziwnego, bo przecież nikt nie uczy nas tego, w jaki sposób świadomie zarządzać swoim podnieceniem.

Nikt nie informuje nas co dokładnie dzieje się w naszej głowie oraz w ciele, że nie możemy przejąć kontroli nad swoim „przyjacielem zza rozporka.”

Wielowymiarowe Rozwiązanie

Przygotowałem ten kurs, abyś mógł poznać każdy element procesu osiągania wytrysku, zapanować nad sytuacją i poczuć ogromną ulgę w łóżkowych sytuacjach.

Już za chwilę dowiesz się od którego „słabego ogniwa” zależy to, czy Ty panujesz nad swoim penisem, czy to on panuje nad Tobą.

Wtedy, gdy z moją pomocą zlokalizujesz prawdziwy problem przedwczesnego wytrysku i najsłabsze ogniwo wpływające na brak umiejętności kontroli ejakulacji, to będziesz mógł natychmiast podjąć działanie i osiągnąć sukces nawet w kilka godzin.

Po to właśnie powstał ten unikatowy, wieloczęściowy program , który jest istną rewolucją w sposobach kontroli wytrysku. 

Mówi się, że „diabeł tkwi w szczegółach” dlatego wziąłem pod lupę nawet najmniejsze szczegóły.

Co to znaczy w tym przypadku?

Między innymi to, że w kursie biorę także pod uwagę, jako chyba jedyny trener technik kontroli wytrysku, że słabym ogniwem mogą być także zewnętrzne czynniki.

Słabym ogniwem może być np. coś co robi podczas seksu Twoja seksualna partnerka psując cały Twój wysiłek.

Tak też może być i można nad tym skutecznie zapanować dysponując odpowiednią wiedzą i podpowiedziami oraz planem działania.

W dodatku ten materiał jest inny niż wszystkie kursy, które do tej pory znałeś w temacie kontroli wytrysku, gdyż zawiera moje unikatowe odkrycia i doświadczenia.

Co Dokładnie w Środku?

Zanim zdecydujesz się pobrać ten materiał i poznać najlepsze techniki kontroli wytrysku, sprawdź czego dokładnie się nauczysz.

Przedstawię Ci teraz skrót najważniejszych informacji, abyś był pewien, że ten produkt jest świetnie zaprojektowany.

Przeczytaj, zastanów się i oceń jak bardzo Ci się to wszystko przyda i dopiero wtedy zamów swoją kopię.

Jeśli już teraz chcesz pobrać kurs, to przejdź na sam dół tej strony.

I tak niczym nie ryzykujesz, gdyż oczywiście ten kurs posiada bezwarunkową gwarancję satysfakcji.

gwarancja

Więc może zamiast czytać co zawiera kurs warto będzie od razu zacząć z niego korzystać i jeszcze bardziej przyspieszyć sukcesy?

Ale jeśli chcesz się dowiedzieć co w środku to czytaj dalej….

MODUŁ 1

Prezentacja Wideo

Anatomia Wytrysku  

W tym nagraniu…

Dowiesz się, jakie warunki muszą być spełnione, aby nastąpiła ejakulacja.

Dzięki temu będziesz mógł stworzyć przeciwne okoliczności i sprawić, że przedwczesny wytrysk będzie niemalże niemożliwy.

Dzięki temu przestaniesz dostrzegać ten problem w swojej sypialni, a zaczniesz zauważać niesamowite możliwości, które masz, aby zapanować nad swoim rosnącym podnieceniem.

To pozwoli Ci już pierwszej nocy zaobserwować ogromną radość i wdzięczność na Twarzy kobiety, ponieważ będziesz potrafił kochać się z nią dłużej niż kiedykolwiek wcześniej.

Przestaniesz martwić się każdej nocy i obawiać o swoje łóżkowe możliwości, a zaczniesz emanować dobrym humorem, ponieważ będziesz wiedział, że masz totalną kontrolę nad ejakulacją nawet w najbardziej gorących pozycjach.

Marcin po kursie napisał:

Od czasu jak zacząłem stosować Twoje techniki w naszej sypialni jest wspaniale. Nie pokazuje wszystkiego od razu zacząłem od wielokrotnego orgazmu dwa, no maksymalnie trzy. Wdzięczność mojej żony nie nadaje się do opisania na żadnym forum. Było cudownie. Dlatego każda informacja, którą nam dajesz jest bardzo cenna.

Dowiesz się co dokładnie dzieje się w Twoich spodniach z zupełnie nowej strony, abyś mógł poczuć się tak, jakbyś odnalazł zaginioną instrukcję do obsługi swojego sprzętu.

Odkryjesz sekret regulowania poziomu ekscytacji, dzięki któremu będziesz mógł wydłużyć seks z 2 minut do 2 godzin w prosty i skuteczny sposób. Wiem, że to może brzmieć mało prawdopodobnie dla niektórych, ale gdyby to nie było prawdą, to bym tego tu nie napisał.

Wytłumaczę Ci dlaczego mięśnie Kegla są najmniej potrzebne podczas seksu (a wszyscy mówią, że są potrzebne do kontroli wytrysku) oraz powiem Ci, których mięśni powinieneś używać w zamian, zamiast mięśni Kegla.

Dzięki temu przestaniesz popełniać typowe błędy w łóżku, które oddalają Cię od pełnego sukcesu tylko po to, abyś w końcu wylądował u kogoś, kto przepisze Ci leki i pogłębi jeszcze bardziej Twój problem w większości przypadków.

To sprawi, że każdej nocy będziesz dumny z siebie, bo będziesz wiedział, że to Ty, a nie Twój penis, decydujesz kiedy i jak chcesz skończyć.

MODUŁ 2

Prezentacja Wideo

Fizyczna Kontrola

W tym nagraniu…

Powiem Ci o mało znanych czynnikach, które mogą pokrzyżować Twoje plany podczas nauki kontroli wytrysku, o których nie wie większość mężczyzn.

Dowiesz się, co takiego robi nieświadomie około 2% mężczyzn, że potrafią się kochać tak długo jak chcą, podczas, gdy pozostałe 98 % kończy penetrację po 2 minutach. 

To wiedza na podstawie moich unikatowych wniosków i doświadczeń oraz wielu lat konsultacji z setkami mężczyzn.

Dzięki temu odkryjesz prawdziwy sekret długiego oraz w 100% satysfakcjonującego seksu i przestaniesz marnować czas na naukę nieskutecznych metod, które reklamuje się w Internecie jako skuteczne.

Poznasz 1 kluczowy czynnik, który decyduje o Twoim sukcesie nad przejęciem kontroli. Bez niego nie ruszysz z miejsca, a gdy go poznasz, wówczas opanowanie przedwczesnego wytrysku będzie wyjątkowo łatwe.

Patryk napisał:

Metoda wypróbowana i działa. Nie wiem co jest w pełnej wersji, ale te kilka trików daje mega kopa. Oczywiście trzeba wszystko dopracować, ale za pierwszym razem mogłem kochać się 10 minut bez przerwy, co jest jak dla mnie mega wynikiem. Polecam i pozdrawiam szamana Aleksa.

Powiem Ci jak w 100% zapanować nad swoim pożądaniem, bez użycia kremów, pigułek, żeli lub sprayów. Nigdy nie będą Ci potrzebne, co sprawi, że zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy.

Podam Ci dziwny, ale sprawdzony sposób, który pozwoli Ci się kochać minimum 20 minut dłużej, który nie wymaga wcześniejszych przygotowań i działa od razu.

Dowiesz się jak w naturalny sposób bez magicznych sztuczek, uprawiać seks tak długo jak chcesz i osiągnąć orgazm dopiero wtedy, gdy będziesz go naprawdę chciał.

Poznasz dobrze swoje ciało, dzięki czemu będziesz w stanie uruchomić uśpione procesy w Twoim ciele i umyśle, które zablokują Twój wytrysk na tak długo jak chcesz.

MODUŁ 3

Prezentacja Wideo

Mentalna Kontrola

W tym nagraniu…

Odkryjesz jak sprytnie ominąć mentalne blokady, które uniemożliwiają Ci kochać się z kobietą tak długo jak chcesz.

W efekcie odzyskasz pewność siebie, którą najczęściej tracisz zanim jeszcze ściągniesz swoje spodnie zostając pochłonięty przez obawy i stres.

Gdy nauczysz się ich unikać, to na Twojej twarzy przed seksem będzie pojawiał się diabelski oraz podstępny uśmiech, zamiast obaw i strachu.

Nauczę Cię jak manipulować Twoim umysłem, aby zamienić negatywne myśli na pozytywne, aby od razu poczuć się pewnie w sypialni, nawet w najbardziej podniecających okolicznościach.

Poznasz prawdziwe przyczyny i natychmiastowe rozwiązanie problemu przedwczesnego wytrysku, w wyniku, czego będziesz wiedział jak unikać problemów, zanim jeszcze się pojawią.

Andrzej napisał:

Rzeczywiście ćwiczenia te mają dość znaczny wpływ i pomagają mi się kochać z moją partnerką dłużej z czego jestem bardzo zadowolony. Dzięki za porady.

Przestaniesz mieć myśli w stylu Jak długo wytrzymać w kobiecie?, a zaczniesz się zastanawiać Ile przyjemności kobieta będzie w stanie znieść tej nocy?, dzięki Twoim nowym umiejętnościom.

Powiem Ci jak wzmacniać i jak osłabiać erekcję, w wyniku, czego przejmiesz panowanie nad wytryskiem nawet w najbardziej ekscytujących pozycjach takich jak na przykład pozycja na pieska.

Poznasz prawdziwe przyczyny problemów w łóżku, dzięki czemu zauważysz je i ominiesz zanim jeszcze się pojawią.

To sprawi, że będziesz mógł kochać się nawet kilka godzin jeszcze tego samego dnia, w którym zamówisz kurs , dzięki czemu zaszokujesz kobietę swoimi ponadprzeciętnymi możliwościami, którymi dysponują tylko najlepsi.

Otrzymasz gotowe i sprawdzone strategie kontroli sytuacyjnej, które będziesz mógł wdrożyć przed oraz w trakcie seksu, które ułatwią Ci osiągnięcie sukcesu w sypialni.

MODUŁ 4

Prezentacja Wideo

Techniki Mistrzów Ejakulacji

W tym nagraniu…

Powiem Ci, które dokładnie elementy sprawiają, że Twoja nauka kontroli wytrysku może trwać nie 30, nie 14, nawet nie 7, ale tylko 1 dzień.

To sprawi, że będziesz mógł zamienić rozczarowanie u Twojej kobiety na dźwięki zachwytu wylatujące z jej ust już za kilka godzin podczas długiej i pasjonującej nocy pełnej intensywnego seksu.

Dam Ci metodę zwaną neuronowym torowaniem, znaną ze sportów walki, aby szybko przygotować się do długiego seksu.

Gdy ją zastosujesz, to wtedy Twój sukces już przy pierwszej próbie będzie prawdopodobnie nieunikniony.

Otrzymasz prostą strategię do wdrożenia od zaraz, dzięki, której będziesz mógł mieć nawet kilka orgazmów w ciągu jednej nocy.

Dzięki czemu Twoja partnerka będzie musiała na nowo zdefiniować wyrażenie rewelacyjny seks, gdyż będziesz w stanie pokazać jej zupełnie nowe atrakcje.

Olaf napisał:

Jest w tym dużo racji, bo faktycznie miałem sytuacje, że jak zażyłem wiagrę pierwszy raz i miałem erekcję przez 4 godziny, to na drugi dzień moje mięśnie były przemęczone, a nie miałem już wspomagacza i mi opadł, podczas lodzika, co mi się nigdy nie zdarzyło w takim przypadku. Nie życzę nikomu. Ale to jest rewolucja co pokazujesz.

Dowiesz się jak wykorzystać mechanizm sprzężenia zwrotnego, aby zamienić łóżkowe problemy na pełną kontrolę nad ejakulacją i erekcją.

Dzięki temu przestaniesz martwić się raz na zawsze tym, że Twój penis może odmówić Ci posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie, a zaczniesz cieszyć się szalonym i spontanicznym seksem.

Poznasz metody rosyjskich komandosów ze specnazu, na natychmiastowe zwiększanie siły i skupienia, dzięki czemu opanujesz wytrysk i podniecenie z jeszcze większą łatwością.

Powiem Ci jak nauczyć się kontroli wytrysku nawet, gdy nie masz kobiety, abyś był pewien, że odniesiesz sukces już za pierwszym razem, nawet w towarzystwie bardzo seksownej kobiety którą poznasz.

Opowiem Ci jak stosować techniki oszałamiające podniecenie, aby zatrzymać rosnącą falę ekscytacji nawet w ciągu kilku sekund i nie dopuścić do utraty kontroli i przedwczesnego wytrysku.

MODUŁ 5

Prezentacja Wideo:

Ostateczne Mistrzostwo

W tym nagraniu…

Opowiem Ci o nietypowych sytuacjach, które doświadczyli moi kursanci, które powodowały u nich problemy z wytryskiem. Dzięki temu osiągniesz sukcesy, nawet w skomplikowanych przypadkach.

Dzięki temu będziesz wiedział, co robić w absolutnie każdej sytuacji, aby szybko osiągnąć sukcesy w najbardziej podniecających momentach.

Otrzymasz ode mnie listę kilku naturalnych ziół, które pomogą Ci w jeszcze szybszym zapanowaniu nad podnieceniem, erekcją i wytryskiem. To jedynie dodatek i urozmaicenie i tak niesamowicie skutecznych metod, które przygotowałem.

Powiem Ci o pewnej czynności, wykonywanej codziennie, która jest bardzo często powodem braku kontroli w sypialni. Możesz ją wykonywać nieświadomie. Jeśli ją poznasz, być może ten kurs nie będzie Ci nawet potrzebny.

Wojtek napisał:

Coś niesamowitego. Nie miałem pojęcia, że tak proste ćwiczenia mogą wydłużyć seks. Przez długi czas szukałem jakichś poważnych informacji i w końcu znalazłem.

Powiem Ci kiedy masturbacja jest przyczyną przedwczesnego wytrysku, a kiedy jest skutecznym narzędziem pomagającym wydłużyć seks.

Odkryje przed Tobą prawdziwy sekret przedłużania stosunku w wyniku czego całkowicie zmienisz swoją definicję długiego, fantastycznego i satysfakcjonującego seksu.

Dowiesz się, co robić, aby kontrola wytrysku stała się całkowicie automatycznym procesem, o którym nie musisz w ogóle myśleć.

Powiem Ci, co tak naprawdę kobiety myślą o długim seksie i kiedy go najbardziej potrzebują. Dzięki temu Twoja partnerka będzie uważać, że potrafisz czytać w jej myślach.

I wiele, wiele więcej…

Oprócz Genialnego Materiału Otrzymasz Także 3 Fantastyczne Bonusy

BONUS 1

Konsultacje VIP

vip

Jestem pewien, że program Totalna Kontrola Wytrysku jest zaprojektowany tak, abyś poznał w 100% każdy aspekt osiągania nieprzeciętnej wytrzymałości w łóżku.

Jednak zdaje sobie sprawę, że nawet kompletne i dokładne nagrania mogą sprawić, że będziesz chciał zadać mi jakieś pytanie.

Dlatego udostępniam Ci „Konsultacje VIP”, abyś 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu mógł się ze mną komunikować w tematach dotyczących przedwczesnego wytrysku.

Odpowiem na nie najszybciej jak to będzie możliwe, dlatego możesz traktować „Konsultację VIP” niczym pogotowie ratunkowe specjalizujące się w przedwczesnym wytrysku.

Otrzymasz niemalże natychmiastowe podpowiedzi np. tak jak poniższy Kursant, który pomimo sypiania z wieloma kobietami wciąż miał problem z wytryskiem.


BONUS 2

Kompletny Zapis Nagrań 

Wyślę Ci również kompletny zapis nagrań zawierający strategie i techniki, aby krok po kroku przeprogramować Twoje ciało i umysł, tak abyś mógł cieszyć się dłuższym seksem.

Dzięki niemu odbudujesz pewność siebie i kontrolę, która należy się każdemu facetowi. Z ta wiedzą przedwczesny problem przestaje być problemem, a seks zaczyna być przyjemnością na niespotykanym poziomie.

Wszystko jest wyjaśnione jasno, zwięźle i jest łatwe do zrozumienia. Potężne techniki, wskazówki oraz strategie są przetestowane i sprawdzone.

Wszystkie nagrania zgromadzone w jednym miejscu pozwolą Ci wygodnie korzystać z kursu w każdych okolicznościach i w dowolnym momencie wrócić do interesujących Cię kwestii za pomocą jednego kilku kliknięć.

BONUS 3

Szybka Kontrola Wytrysku Techniki Ratunkowe

Otrzymasz także publikację pt. Szybka Kontrola Wytrysku Techniki Ratunkowe wzbogacającą materiał główny o techniki szybkiego reagowania w razie pojawienia się problemu przedwczesnego wytrysku.

W pewnych sytuacjach opanowanie przedwczesnego wytrysku i opóźnienie orgazmu może być bardzo łatwe.

Opowiem Ci co to za sytuację i dam konkretne przykłady, abyś mógł się jeszcze lepiej odnajdywać w temacie problemu przedwczesnego wytrysku.

BONUS 4

Dodatkowe Artykuły

Kontrola Wytrysku PLUS+

Do kursu Totalna Kontrola Wytrysku w 24H dołączam również kilka moich artykułów z najnowszymi odkryciami, które czynią ten materiał jeszcze bardziej skutecznym i ciekawym.

Cały czas zdobywam nową wiedzę, więc możesz być pewien, że pobierasz materiał, który zawiera najnowsze i najbardziej aktualne treści.

Gdy kupujesz jakaś książkę lub kurs, to warto sprawdzić kiedy została wydana, gdyż bardzo często wiedza w niej zawarta jest nieaktualna.

Zdaję sobie z tego sprawę dlatego stale uzupełniam mój kurs o nowe treści i o nowe spojrzenia na problem przedwczesnego wytrysku, aby wdrażania moich wskazówek było jeszcze bardziej efektywne.

Czułbym się bardzo źle, gdybym odkrył coś nowego, co może Ci pomóc i nie opisał tego w artykule, który wzbogaci kurs o nowe, świeże spojrzenie i sprawi, że będziesz mógł jeszcze lepiej kontrolować wytrysk.

Dlatego oprócz materiału głównego zapoznaj się z podpowiedziami i wskazówkami w dodanych do panelu kursu artykułach, które wzbogacają jeszcze bardziej ten rewelacyjny i skuteczny program.

Dzięki takiemu podejściu i dbałości o najwyższą jakość dostaję setki opinii w tym takie:

4 w 1

Cały kurs otrzymasz aż w czterech formatach: wideo, audio, PDF do odczytu na komputerze oraz PDF do odczytu na telefonie komórkowym.

Wprowadziłem to specjalnie po to, abyś mógł się uczyć i korzystać z tych materiałów tak jak lubisz i kiedy tylko chcesz.

audio wideo

Będę Twoim Prywatnym Trenerem

Będziesz mógł słuchać, czytać i korzystać z tego programu, gdziekolwiek będziesz chciał, czując się przy tym absolutnie komfortowo, gdyż będziesz całkowicie anonimowy.

Poczujesz się jakbyś wynajął mnie jako swojego prywatnego trenera, gdzie mówię bezpośrednio do Ciebie na temat wszystkich aspektów opóźniania przedwczesnego wytrysku zamieniając Twojego penisa w dzikiego i niezmordowanego ogiera.

Kurs możesz oglądać na wideo, odsłuchać w odtwarzaczu mp3, przeczytać na komputerze lub uruchomić go i przeczytać na telefonie komórkowym.

Dzięki temu zapoznasz się z tym niezwykłym materiałem szybko i wygodnie.

Łącząc kilka sposobów nauki albo wybierając ten, który najbardziej lubisz, uczynisz Twoją transformację z przeciętnego faceta w mistrza kontroli wytrysku jeszcze bardziej skuteczną.

Ile To Wszystko Jest Warte?

Ile warta jest dla Ciebie wiedza, która rozwiązuje problem przedwczesnego wytrysku nawet w kilka godzin bez drogich i uzależniających suplementów, żeli i bez stresującej wizyty u lekarza?

Psssyt….Oczywiście wiedz, że nie odradzam Ci wizyty u lekarza, bo bym wylądował w więzieniu. Idź jak chcesz, bo w niektórych przypadkach moim zdaniem medycyna może bardzo pomóc. Ale jeśli masz problem z przedwczesnym wytryskiem to zachęcam, abyś najpierw poznał moje podejście wypracowane latami bogatych doświadczeń.

Ile warte jest dla Ciebie zadowolenie, satysfakcja i rumieńce zawstydzenia wymalowane na twarzy Twojej kobiety, którą zaskoczysz długim i intensywnym seksem?

Ile warte jest dla Ciebie pozbycie się raz na zawsze frustracji, złości i obaw o Twoje łóżkowe możliwości i zamienienie ich na uczucie dumy i pewności siebie?

Ile warte jest dla Ciebie odzyskanie kontroli i poczucia, że jesteś facetem, który ma pełną kontrolę w sypialni?

Szybko i Przyjemnie

Z tą wiedzą, którą zaraz odkryjesz, opanujesz ten problem w komfortowy i przyjemny sposób, wdrażając moje wskazówki i podpowiedzi.

Każde zdanie, którego użyłem w tym programie jest przemyślane, co sprawia, że kurs jest mocno skoncentrowany i nafaszerowany praktycznymi wskazówkami.

Wszystko po to, abyś jak najszybciej zapoznał się ze wszystkimi narzędziami totalnej kontroli wytrysku, i abyś odniósł pierwszy sukces jeszcze dzisiejszego dnia.

Opinie Audio

Być może zanim zdecydujesz się na pobranie tego materiału potrzebujesz jeszcze usłyszeć kilka opinii audio?

Umieszczam je poniżej. Są to opinie nagrane przez przeróżnych facetów korzystających z tego kursu.

Wrzucam je w takiej formie w jakiej je otrzymałem, więc nie zdziw się, że jakość nagrania jest kiepska.

Te też utwierdzi Cię w przekonaniu, że nie jesteś jedynym facetem na Ziemi, który miał problem z przedwczesnym wytryskiem.

Usłyszysz też, że problem ten można rozwiązać i to niekiedy nawet błyskawicznie.

 

„…efekty mogą być widoczne od razu…”

„…dzięki kursowi ostatecznie uporałem się z moim problemem, nabrałem większej świadomości swojego ciała…”

„…pierwsze widoczne efekty są po zglebieniu całości pakietu…”

„…testowałem na kilku różnych partnerkach … każda była praktycznie zachwycona…”

„…miesiąc korzystam i są efekty, a po tabletkach są mizerne efekty…”

„…pierwsze efekty zauważyłem już po kilku dniach, natomiast sądzę, że gdybym wziął się bardziej za kurs od początku,być może mogłyby się one pojawić już po pierwszej dobie…”

Masz Dwie Możliwości: A i B

 A.

Możesz zignorować to, co przeczytałeś i powiedzieć sobie „Przecież ja już wszystko wiem…”

 B.

Możesz podjąć działanie już teraz i przekonać się  jak bardzo podoba Ci się kurs Totalna Kontrola Wytrysku w 24 H.

Możesz zdecydować teraz i dowiedzieć się jak szybkie rezultaty będzie miał stosując się do podpowiedzi w nim umieszczonych.

Całe ryzyko, aby ten materiał był świetny jest po mojej stronie.

Ty masz gwarancję 100% satysfakcji lub zwrot 100% zainwestowanej kasy na życzenie bez podawania przyczyny.

gwarancja

W związku z powyższym myślę, że teraz jest dobry czas, abyś podjął decyzję i odebrał swoją kopię tego rewelacyjnego programu.

Jest to unikatowy kurs na rynku kursów w temacie radzenia sobie z przedwczesnym wytryskiem, gdyż zawiera szokujące, nieprzeciętne i otwierające oczy treści.

Dziś możesz nabyć ten program w cenie jednej paczki popularnych kapsułek na przedwczesny wytrysk, które moim zdaniem nie działają i bardziej szkodzą niż pomagają.

Jednak oczywiście zanim zgodzisz się ze mną, zapytaj o zdanie lekarza, gdyż ja nie jestem lekarzem i nie mogę odradzać Ci wizyty u specjalisty, ale mogę podzielić się swoim bogatym, prywatnym doświadczeniem, co właśnie zamierzam zrobić.

Zamień Porażki, Stresujące Momenty i Frustracje w Niekończące Się Pasmo Sukcesów w Panowaniu Nad Przedwczesnym Wytryskiem i Poczuj Się Pewnie w Każdej Intymnej Sytuacji z Kobietą

Realna wartość pakietu:

777 PLN

Cena pakietu dziś: 

777 PLN  497 PLN

>>>Pobierz kurs z gwarancją 100% satysfakcji. Zero Ryzyka. 100% efektów.

>>>Otrzymasz produkt on-line wysokiej jakości w formie audio, wideo oraz PDF

>>>Otrzymasz natychmiastowy dostęp. Rozpocznij kurs już za kilka minut.

Po kliknięciu przycisku o treści Zamawiam zostaniesz skierowany na stronę bezpiecznych płatności.

Będziesz mógł wybrać najwygodniejszy dla Ciebie sposób, w jaki Twoja płatność zostanie zrealizowana.

Moje płatności obsługuje firma TPay, czyli ta sama, z której korzysta InPost, Neonet lub Euro Rtv Agd.

Po zatwierdzeniu płatności, najczęściej po około 10 minutach, uzyskasz dostęp on-line do całości kursu oraz bonusy.

Jeżeli nie otrzymasz ode mnie wiadomości e-mail z dostępem to sprawdź folder ze spamem.

 

STREFA DODATKOWYCH PYTAŃ

Zamieszczam teraz kilka pytań, które mogą pojawić się w Twojej głowie.

Od razu na nie odpowiedziałem, gdyż są często zadawane.

Jeśli masz jakieś jeszcze niestandardowe pytanie to możesz napisać do mnie, a na nie odpowiem.

 

Pytanie:  Czy możesz zapłacić na poczcie?

Odpowiedź:  TAK! Podczas procesu dokonywania płatności możesz wybrać taką opcję i wydrukować sobie dane do przelewu.

 

Pytanie: Czy możesz zwrócić produkt?

Odpowiedź:  TAK! Zawsze daję taka możliwość, gdyż do tego obliguje mnie prawo związane z kupowaniem produktów on-line. Nie ma możliwości, aby ktoś nie uznał takiej gwarancji, gdyż wówczas łamie prawo.

 

Pytanie: Czy będziesz mógł, poprosić o zwrot pieniędzy, gdy stwierdzisz, że ten kurs jakimś cudem nie działa na Ciebie?

Odpowiedź: TAK! Wystarczy, że napiszesz do mnie. Przeanalizujemy Twoją sytuację i jeśli dalej nie rozwiążesz swojego problemu zwrócę Ci 100% środków. Warto konsultować, czy wszystko dobrze zrozumiałeś. Po to właśnie jest „Konsultacja VIP”, do której masz dostęp.

 

Pytanie: Czy nikt nie dowie, się o Tym zamówieniu i pozostaniesz anonimowy?

Odpowiedź: TAK! Podajesz mi tylko maila i imię. A jeśli masz wspólne konto z żoną i nie chcesz, aby wiedziała o Twoim zakupie to zrób przelew na poczcie według instrukcji podczas procesu płatności.

Ale wtedy Twoja żona nie będzie dumna z Ciebie, że próbujesz sam poradzić sobie z problemem przedwczesnego wytrysku, aby dostarczać jej więcej wrażeń.

 

Pytanie:  Czy to co piszę na pewno działa?

Odpowiedź:  TAK! Dowodem są opinie zarówno mailowe jak i audio, które otrzymuję. Tylko kilka podałem na tej stronie. Poniżej jeszcze jedna.

 

Pobierz Materiały z Unikalnymi Technikami, Zostań Mistrzem Kontroli Wytrysku i Kochaj Się Tak Długo Jak Chcesz

Realna wartość pakietu:

777 PLN

Cena pakietu dziś: 

777 PLN  497 PLN

>>>Pobierz kurs z gwarancją 100% satysfakcji. Zero Ryzyka. 100% efektów.

>>>Otrzymasz produkt on-line wysokiej jakości w formie audio, wideo oraz PDF

>>>Otrzymasz natychmiastowy dostęp. Rozpocznij kurs już za kilka minut.

Po kliknięciu przycisku Zamawiam zostaniesz skierowany na stronę bezpiecznych płatności.

Moje płatności obsługuje firma TPay, czyli ta sama, z której korzysta InPost, Neonet lub Euro Rtv Agd.

W kolejnych krokach będziesz mógł wybrać najwygodniejszy dla Ciebie sposób, w jaki Twoja płatność zostanie zrealizowana.

Po zatwierdzeniu płatności, najczęściej po około 10 minutach, uzyskasz dostęp on-line do całości kursu oraz bonusy.

Jeżeli nie otrzymasz ode mnie wiadomości e-mail z dostępem to sprawdź folder ze spamem.

   

Jeśli chcesz przeczytaj kilka najnowszych opinii o moich kursach .


Takie produkty, dają niesamowitego kopa i właśnie tę seksualną pewność siebie, którą kobiety w jakiś dziwny sposób wyczuwają  i przestają się już opierać.


Zaraz to wypróbuje, ale raczej podziała jak każdy Twój kurs.


To, że wpadłem na Twój blog i załapałem się na Twój kurs to jedna z najlepszych rzeczy jaka mnie spotkała w życiu. Dzięki temu stałem się pewny siebie i wyszedłem z kompleksów.


W tym momencie mogę śmiało powiedzieć, że jestem najlepszym prezentem  jakikolwiek może dostać dziewczyna.


Twoją wiedzę na temat stosunku seksualnego nie raz pomogła mi  doprowadzić partnerkę do niezwykłych doznań.


Moja partnerka wręcz oszalała w łóżku.


Odkąd zacząłem zdobywać wiedzę od Aleksa  każde spotkanie z moją dziewczyną poprzedzała lektura  fragmentu któregoś z jego poradników, co sprawiło, że moja dziewczyna zawsze była niesamowicie zadowolona z naszego seksu.


Gdybym nie trafił na Aleksa dalej kochałbym się z żoną raz na 3 tygodnie w nudny sposób, dlatego że dla mojej żony seks mógłby przestać istnieć.


Korzystałem z wielu źródeł,  by zdobyć należytą wiedzę w tematach seksualnych i bez wątpienia mogą powiedzieć,  że właśnie Ty nauczyłeś mnie najwięcej.


Twoje wskazówki uważam za mocne, ponieważ dzięki nim nie uprawiam już seksu jak każdy inny mężczyzna, ale rżnę kobiety niczym bóg seksu Eros.


Aleks, przez Ciebie moja kobieta nie wypuszcza mnie z łóżka. Jestem zdumiony.


 

Przez kilka lat mojej pracy, takich opinii z niesamowitymi wynikami facetów otrzymałem OGROM.

Jeśli chcesz mogę Ci je wszystkie pokazać, gdy odwiedzisz moje biuro, ale czy to miałoby sens?

Czy nie lepiej od razu przetestować ten kurs osobiście?

Do o usłyszenia za kilka minut, jeśli zdecydujesz się na to, aby zapoznać się z tym fantastycznym produktem, który dla Ciebie przygotowałem.

Sukcesów!

Aleks,

twórca Programu Totalna Kontrola Wytrysku w 24 H, czyli prawdopodobnie jedynego systemu na tej planecie, dzięki któremu nauczysz się panować nad przedwczesnym wytryskiem w mniej niż 1 dobę, dzięki zupełnie nowemu podejściu do tego męskiego problemu.

P.S. 1

Długi seks pełen przeróżnych atrakcji to jeden ze sposobów, aby zaimponować kobiecie w łóżku i dostarczyć jej tyle wrażeń, że zapamięta każdą noc z Tobą na zawsze więc warto się tego nauczyć.

P.S. 2

Wszystko to, co usłyszysz w tym kursie jest sprawdzone i działa, a u niektórych dzieją się cuda. To dzięki temu, że kurs porusza wiele aspektów kontroli wytrysku. Mało osób zdaje sobie sprawę, że nawet poprzednie związki mogą niszczyć Twój obecny seks, co świetnie podsumował jeden z moich Czytelników…

P.S. 3

Bez umiejętności kontroli wytrysku i bez właściwego spojrzenia na problem przedwczesnego wytrysku jestem pewien, że nigdy nie uwolnisz swojego pełnego seksualnego potencjału w sypialni, na który Twoja kobieta być może czeka. Pytanie jak długo ona będzie na to czekać i czy potrafisz tak ustawić swoją relację, aby seks nie był powodem rozstania?

 

Zostań Gwiazdą w Sypialni, Zachwyć Kobietę Swoją Wytrzymałością z Pomocą Kosmicznie Skutecznych Technik Na Przedwczesny Wytrysk, Które Zaraz Poznasz

 

Realna wartość pakietu:

777 PLN

Cena pakietu dziś: 

777 PLN  497 PLN

>>>Pobierz kurs z gwarancją 100% satysfakcji. Zero Ryzyka. 100% efektów.

>>>Otrzymasz produkt on-line wysokiej jakości w formie audio, wideo oraz PDF

>>>Otrzymasz natychmiastowy dostęp. Rozpocznij kurs już za kilka minut.

Po kliknięciu przycisku o treści Zamawiam zostaniesz skierowany na stronę bezpiecznych płatności.

Będziesz mógł wybrać najwygodniejszy dla Ciebie sposób, w jaki Twoja płatność zostanie zrealizowana.

Moje płatności obsługuje firma TPay, czyli ta sama, z której korzysta InPost, Neonet lub Euro Rtv Agd.

Po zatwierdzeniu płatności, najczęściej po około 10 minutach, uzyskasz dostęp on-line do całości kursu oraz bonusy.

Jeżeli nie otrzymasz ode mnie wiadomości e-mail z dostępem to sprawdź folder ze spamem.

Polityka Prywatności   Regulamin