Audio Ze Szkolenia Podrywu i Uwodzenia

Mam dzisiaj propozycję, która dla wielu z Was będzie czymś, na co czekaliście byś może wiele miesięcy. Czytaj uważnie;)

Jeśli śledzisz mój newsletter to wiesz, że w maju przeprowadziłem kilka indywidualnych szkoleń na żywo z moich unikatowych technik poznawania oraz uwodzenia kobiet.

Podczas moich rozmów z facetami sporo było też wiedzy o skutecznym randkowaniu i tworzeniu relacji z kobietami. Osoby uczestniczące w szkoleniu otrzymały setki niesamowitych wskazówek.

Prawie każde spotkanie było nagrywane na dyktafon dzięki temu powstała ogromna baza wiedzy, którą…

…chciałbym się podzielić z kilkoma osobami!

Co prawda, jeszcze zostało mi jedno spotkanie indywidualne, które zostało przełożone na czerwiec, ale już dziś mam dla Ciebie pewną propozycję, na którą wpadłem kilka dni temu po przeprowadzeniu prawie 10-ciu spotkań w związku ze szkoleniem Poznaj Kobietę.

(Chodzi o szkolenie o aktualnej wartości 1997 PLN opisane pod tym linkiem)

Ale po co dziś piszę do Ciebie?

Tak naprawdę każde szkolenie było trochę inne ponieważ każdy facet był trochę inny. Czasami ktoś pytał o coś, o co nie pytał ktoś inny.

Był ktoś z małej miejscowości, był ktoś z dużego miasta, był ktoś po rozstaniu, ktoś kto chciał udoskonalić swój podryw i ktoś kompletnie bez doświadczenia.

Był ktoś nieśmiały i ktoś śmiały. Był ktoś miły i ktoś bardziej dominujący.

Z tego powodu wszystkie te nagrania audio mają bardzo dużą wartość, gdyż porusza dużo różnych tematów i aspektów z wielu stron, a także dopasowane jest do różnych facetów.

Ale jest mały problem.

Problem jest taki, że w sumie zapis wszystkich szkoleń to prawie 80 godzin i wiele omawianych tematów się powtarza.

Poczałkowo pomyślałem, aby wybrać najlepsze fragmenty, zrobić z tego świetne audio trwające około 8-10 godzin i wysłać je tylko uczestnikom, aby mieli jeszcze lepsze efekty.

Chodzi o to, że ktoś podczas naszego spotkania być może zapomniał o coś dopytać, a wątek został omówiony z kimś innym, więc takie audio wspaniale uzupełniłoby wiedzę osób, z którymi się spotkałem.

Ja też podczas spotkania z jakąś osobą wiele razy mówiłem coś takiego, czego nie poruszałem z innym facetem, więc pomyślałem, że będzie super jak każdemu z uczestników wyślę audio z najlepszymi fragmentami.

Ale wpadłem na pomysł, że podzielę się tym nagraniem z kilkoma osobami ekstra. Możesz być jedną z nich.

Poniżej jest informacja jak uzyskać do niego dostęp i kilka odpowiedzi na pytania, które nadesłaliście po mailu, który wysłałem wczoraj.

A więc tak.

Decydując się na to nagranie w sumie otrzymałbyś około 8-10 godzin świetnego materiału w pigułce o nowych i mało znanych technikach podrywu i uwodzenia.

Nagranie audio będzie wygodne, gdyż będziesz mógł je słuchać na przykład w aucie albo podczas treningu na siłowni lub w trakcie jakiejś innej aktywności fizycznej.

Co więcej, nagranie audio będzie tak jak wspomniałem na podstawie kilku szkoleń i z tego powodu będzie mieć być może nawet większą wartość niż osobiste spotkanie ze mną.

Na każdym szkoleniu poruszałem trochę inne kwestie, omawiałem pewne sprawy z różnych perspektyw, szerzej lub w ograniczonym zakresie, w zależności od potrzeby osoby biorącej udział w szkoleniu.

Taki materiał w pigułce będący sumą najlepszych fragmentów z indywidualnych szkoleń  jeszcze lepiej trafi do słuchacza i uczyni poznawanie kobiet jeszcze łatwiejszym!

Niektórzy z uczestników mówili, że interesowali się uwodzeniem kobiet,słuchali kilku trenerów, ale takich technik, które się dowiedział ode mnie nigdzie jeszcze nie słyszeli. Nie bez powodu dawałem gwarancję 100% unikatowości.

Posłuchaj na przykład, co na temat naszego spotkania powiedział Kamil, który był osobą zorientowaną w wiedzy nt. poznawania kobiet dostępnej na rynku…

 Kamil nie jest jedynym, który tak twierdzi. Inny kolega powiedział, że 10 minut ze mną było cenniejsze niż 7 dni na szkoleniu w Sopocie na kursie z uwodzenia. Oto jego wypowiedź:

Jestem pewien, że Twoje zdanie po odkryciu sekretów, którymi się dzielę, będzie podobne.

Ważne kwestie przed pobraniem nagrania!

(1) Po pierwsze…

Po zamówieniu, zanim wyślę Ci ten materiał poproszę Cię o wiadomość e-mail z informacją, że zostałeś poinformowany o tym, że możesz te techniki używać tylko do prywatnych celów, nie możesz ich udostępniać nikomu, ani odsprzedawać, ani tworzyć na bazie tej wiedzy szkoleń i kursów pod swoim nazwiskiem. Omawiane techniki są efektem moich wieloletnich doświadczeń, są unikatowe i chronione prawami autorskimi.

(2) Po drugie…

Po wczorajszym mailu z propozycją udostępnienia nagrań pytaliście o rabaty.

Na ten materiał nie będzie żadnego rabatu, ani promocji, choć w ten sposób pewnie zarobiłbym dużo więcej.

Będzie jedynie niższa cena niż za indywidualne spotkanie.  Zaraz Ci powiem jaka dokładnie i dlaczego.

Byłoby to nieuczciwe z mojej strony, abym wiedzę, za którą niektórzy zapłacili 1497 PLN udostępnił np. za 300 PLN.

Chciałbyś zapłacić za szkolenie prawie 1500 zł, które po miesiącu ktoś by sprzedał za 300?

(3) Po trzecie…

Oprócz tego, jeśli ten materiał byłby zbyt łatwo dostępny za niską cenę to z czasem przestał by działać.

To samo stało się z wiedzą, której obecnie różni trenerzy i coach’e promują na szkoleniach z uwodzenia kobiet.

Obecnie ta wiedza stała się tak popularna, że jak próbujesz poznać kobietę to wiele Pań pyta się facetów od razu “Od jakiego trenera z YouTube jesteś? Hmm?”

Znam takich przypadków masę, a jeśli nawet kobiety nie pytają czegoś w tym stylu, to po prostu spławiają tego typu podrywaczy.

Większość szkoleń łamie pewną zasadę, którą ja się kieruję w moim życiu, która brzmi mnie więcej tak:

Skuteczny podryw ANI TROCHĘ nie może wyglądać jak podryw!

Możesz się z tym nie zgodzić, ale to wiedza z moich doświadczeń. Kobiety lubią być podrywane, ale nie w sposób, który wygląda jak podryw.

Podobnie jest z kupowaniem produktów przez społeczeństwo. Ludzie lubią kupować, ale nie lubią jak im się coś chce sprzedać tak, że o tym wiedzą.

Ludzie lubią myśleć, że sami decydują, choć i tak ktoś prowadzi ich za rękę do momentu zakupu.

I tak samo powinno się działać w temacie poznawaniu kobiet – strategicznie i z głową.

(4) Po czwarte…

Jeśli wolisz to możesz się spotkać ze mną osobiście.

Obecnie cena indywidualnego szkolenia to 1997 PLN za szkolenie na Skype oraz 2997 PLN za szkolenie na żywo w Twoim mieście.

Ale…

Ale mam ciekawą propozycję, która może zainteresować tych, którzy lubią słuchać audio i nie mają czasu, aby spotkać się z mną na 8 godzin.

Zapis nagrań z najlepszymi fragmentami szkoleń, które przeprowadziłem w maju jest dostępny w cenie 997 PLN.

Materiał będzie miał około 8-10 godzin i będzie pigułką wiedzy o podrywie, uwodzeniu oraz o randkowaniu.

Potrzebuję około tygodnia, aby odsłuchać wszystko i przygotować z tego kurs z najlepszymi fragmentami.

W końcu to prawie 80 godzin nagrań, więc czeka mnie sporo pracy.

Jeszcze coś ekstra…

Oprócz tego postanowiłem, że do każdego zakupu w maju dodam 30 minut konsultacji telefonicznej, gdyby ktoś z Was chciał jakieś zagadnienie jeszcze lepiej omówić lub gdyby miał jakieś pytanie, na które nie uzyskał odpowiedzi w kursie.

Myślę, że taki bonus będzie bardzo wartościowym dodatkiem.

Podsumowując…

–>Otrzymasz najpóźniej 5 czerwca nagranie audio 8-10 godzin z najlepszymi fragmentami z indywidualnych szkoleń na temat podrywu, uwodzenia i randkowania. To zupełnie nowa wiedza z prostymi i skutecznymi technikami do poznawania kobiet, której nigdzie nie znajdziesz, ponieważ jest efektem moich unikatowych doświadczeń.

–>Zamawiając nagrania do końca maja otrzymasz 30 minut konsultacji w prezencie.

–>Po dokonaniu wpłaty, zanim wyślę Ci kurs poproszę Cię o to, abyś napisał mi krótką informację, że jesteś świadomy, że możesz tą wiedzę używać tylko do prywatnych celów. Przepraszam za to utrudnienie, ale po prostu nie wiem czy tego materiału nie kupi jakaś nieuczciwa osoba, która wyda taki sam kurs pod swoim imieniem. Chciałbym się przed tym zabezpieczyć, a także Ciebie, aby ta wiedza nie stałą się zbyt popularna i z czasem mniej skuteczna.

–> Ten materiał obowiązuje gwarancja unikatowości, czyli gwarancja, że otrzymasz wiedzę, której nie znajdziesz w innym miejscu popartą moimi doświadczeniami. Masz też gwarancję wymiany tego materiału na inne kursy o takiej samej wartości, ale nie możesz kupić tego kursu i go oddać po tygodniu.

–> Szkolenie jest w formie przyjacielskiej rozmowy, a nie sztywnej wiedzy. Z tego powodu będziesz się czuł jakbyś słuchał 2-óch kumpli, którzy rozmawiają sobie o szokujących odkryciach w tematach poznawania i uwodzenia kobiet.

>>Kliknij tutaj, aby dokonać wpłaty 989 PLN i uzyskać dostęp do nagrań>>

UWAGA! Podczas zamówienia podaj kod rabatowy wirtuoz67, aby obniżyć cenę o 67%

A poniżej, jeśli jeszcze nie czytałeś opisu szkolenia Poznaj Kobietę, to możesz się dowiedzieć o czym mniej więcej rozmawiałem na nim z facetami.

Ale tak naprawdę tematów było dużo więcej.

>>Prezentacja szkolenia Poznaj Kobietę>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.