Poznaj Sprawdzone Techniki Doprowadzania Kobiety Do Soczystych Orgazmów i Zostań Kochankiem z Jej Marzeń i Snów

Witaj. Z tej strony Aleks.

Na  początek, krótko się przedstawię, a jeśli już mnie dobrze znasz, to możesz przejść do kolejnej sekcji na tej stronie.

Od około 10 lat podpowiadam facetom w jaki sposób mogą robić wrażenie na płci pięknej zarówno w sypialni jak i poza nią.

Dzielę się również wskazówkami na temat tego, jak wzbogacać świat erotyczny kobiet, aby stać się dla nich źródłem niekończących się rozkoszy, kreatywnego seksu i unikatowych łóżkowych incydentów

W swojej działalności podpowiadam również jak będąc facetem można z łatwością, skutecznie i szybko zwiększyć lub odzyskać miłosny potencjał, aby cieszyć się seksem bez żadnych kompleksów i frustracji.

Pomagam również mężczyzną zyskać nowe łóżkowe umiejętności, które sprawią, że w oczach kobiet staną się oni dużo lepszymi, bardziej świadomymi i kreatywnymi kochankami.

Jednak dziś udostępnię Ci zupełnie innego rodzaju wiedzę, w porównaniu do tej, którą znajdziesz w moich publikacjach zamieszczonych w popularnych księgarniach..

Nowa Przygoda

Już za chwilę, będziesz mógł zdobyć informacje, dzięki którym z łatwością zrobisz ogromne wrażenie na kobiecie trafiającej w Twoje ramiona. Zaraz odkryjesz skuteczne wskazówki sprawiające, że sukcesy w sypialni będą bardziej niż pewne i to bez względu na to jak doświadczonym kochankiem jesteś dzisiaj. Dzięki różnorodnym technikom intymnego dotyku, z którymi Cię zapoznam, będziesz w stanie wywołać w kobiecie tak przyjemne odczucia, że ona prawdopodobnie całkowicie zmieni swoją definicję dobrego seksu.

7 Różnych Orgazmów

Jeśli jesteś spragniony nowej, unikatowa wiedzy na temat doprowadzania kobiet do orgazmów, to jesteś w dobrym miejscu.

Już za kilka minut będziesz mógł zdobyć barwną i bogatą instrukcję obsługi kobiecego centrum rozkoszy, dzięki której żadna kobieta nie opuści Twojej sypialni bez poczucia seksualnego spełniania.

W tym miejscu chcę Ci od razu wyjaśnić coś ważnego.

Sekrety, które poznasz, nie są po to, abyś potrafił jedynie doprowadzić kobietę do orgazmu.

Przygotowałem tą stronę po to, abyś już niedługo był w stanie dostarczyć kobiecie, z którą się kochasz aż 7 różnych typów satysfakcjonujących orgazmów.

Psyt… Kilka z nich to prawdopodobnie takie rodzaje orgazmów, o których ona jeszcze nigdy nie słyszała.

Abyś lepiej zrozumiał jak ważne są informacje na tej stronie, przytoczę tutaj jeden fakt z badania, opisanego w czasopiśmie Journal of Research Sex.

Oczywiście to tylko jakieś poglądowe dane w oparciu o badania i rzeczywistość może znacznie odbiegać od poniższego wyniku, ale nie mniej poniższy fakt badawczy coś obrazuje.

70% Kobiet Udaje Orgazmy, Gdyż Czują, Że Muszą Cieszyć  Się Seksem, Nawet Kiedy Współżycie Nie Sprawia Im Przyjemności

Tak jak wspomniałem, choć to tylko badanie na pewnej grupie kobiet i nie można założyć, że zawsze tak jest, to jednak daje dosyć ciekawą informację.

Być może, gdyby takie badanie zrobić w Polsce, to liczby obrazujące wyniki byłyby jeszcze wyższe. Kto wie?

A teraz zastanów się, co by było, gdybyś Ty za każdym razem, gdy kochasz się z kobietom musiał udawać swoje orgazmy?

Potrafiłbyś Udawać Orgazmy?

Oczywiście w przypadku facetów udawanie orgazmów jest prawie, że niemożliwe.

Dla kobiety jest jasne jak słońce czy masz orgazm, czy nie, ponieważ z męskim orgazmem związany jest wytrysk, a to trudno jest oszukać.

Mimo to spróbuj wejść w skórę tych udających orgazmy kobiet i wyobrazić sobie, że…

…za każdym razem, gdy lądujesz ze swoją partnerką w łóżku musisz udawać swoje orgazmy.

…wijesz się i wyginasz na łóżku, jęczysz, mruczysz i zaciskasz mięśnie tylko po to, aby Twoja partnerka myślał, że masz orgazm, choć tak naprawdę mógłbyś leżeć nieruchomo bo i tak nic nie czujesz.

Przerażająca Wizja?

I tak i nie. Jeśli kobieta ma bogaty swój wewnętrzny erotyczny świat i sama potrafi się zaspokajać to takie udawanie może nie być problemem.

Może to robić dla faceta, (mowa o udawaniu orgazmów)  i wcale związek nie musi na tym cierpieć, bo facet może nadrabiać innymi rzeczami w związku.

Jeśli potrafi nadrobić…

Spójrz na ten temat także z innej strony.

Wielu facetów narzeka na kobiety, że leżą jak kłoda w łóżku.

Jednak często Ci faceci nie robią nic, aby sprawić, że kobieta przemieni się z kłody w boginię seksu, gdyż zwyczajnie nie potrafią albo im się nie chce.

Niewygodne Pytania

Co by było, gdybyś Ty cały czas musiał każdej nocy udawać lub po prostu leżeć jak kłoda w łóżku i nie czerpać żadnej przyjemności z miłosnego doświadczenia?

Jak długo wytrzymałbyś w takiej relacji jeśli w dodatku kobieta nie nadrabiała by tego braku inaczej?

Czy myślał być o tym, aby poszukać sobie kochanki na boku? Całkiem możliwe…

Jak często chciałbyś się kochać w ten udawany sposób?Na pewno rzadziej niż, gdybyś nie musiał udawać…

Jak bardzo nudziłbyś się w łóżku, miał wymówki i unikał zbliżeń? No właśnie.

W relacji, gdzie kobieta musi udawać swoje orgazmy oraz pokazywać, że akt miłosny sprawia jej przyjemność, raczej nie będzie zbyt kolorowo.

Jest tak dlatego, że raczej kobiety nie potrafią same się zadowalać tylko oczekuję tego od partnerów.

Oczekuję, że satysfakcja seksualna zostanie osiągnięta z pomocą faceta.

A faceci…

A faceci mają dosyć duży problem z kobiecymi orgazmami na przykład dlatego, że często wydaje im się, że kobieta potrzebuje podczas seksu takich samych czynników generujących orgazmy jak oni.

Ale tak nie jest.

Kobiety potrzebują czegoś zupełnie innego.

Są pod tym względem niczym…

Trudna Układanka

Często doprowadzenie kobiety do orgazmu jest jak ułożenie układanki złożonej z kilkunastu elementów, którą trudno jest poskładać bez dobrej instrukcji.

Zaraz podpowiem Ci co to za elementy i dam Ci nie jedną, a kilka instrukcji, ponieważ każda kobieta jest inna.

Mało prawdopodobne, aby moje bogate i różnorodne podpowiedzi nie zadziałały na Twoją ukochaną.

Dzięki nim żadna kobieta w Twoich ramionach nie będzie musiała udawać i czuć, że jest u boku niewłaściwego faceta.

Nawet jeśli nie osiągnie od razu mocnych orgazmów to i tak nauczę Cię robić jej takie rzeczy, aby czuła się w łóżku z Tobą jak w rajskim ogrodzie pełnym miłosnych uciech.

Niektóre z tych elementów opisuję poniżej.

Właściwy sposób myślenia na temat kobiecych orgazmów, które są czymś zupełnie innym niż męskie orgazmy.

→  Zbudowanie fundamentu, na którym można stawiać kolejne elementy prowadzące do wybuchowych rozkoszy.

Odpowiednia gra wstępna, ale także gra przed-wstępna i inne elementy zwiększające przyjemność oraz prowadzące do elektryzującego finału.

→  Skuteczne i lubiane przez kobiety techniki masażu oraz dotyku, a także sposoby, dzięki którym dopasujesz arsenał nowych sztuczek do jej łóżkowego gust.

→  Odpowiednie słowa i odpowiednie gesty używane w odpowiednim czasie, które mają za zadanie wzmocnić fizyczne doznania.

Tych elementów jest dużo więcej, dlatego coś, w co warto się wyposażyć to…

Dobra Instrukcja Obsługi

Bez dobrej instrukcji obsługi trudno jest złożyć te wszystkie elementy w taki sposób, aby mieć sukcesy w doprowadzaniu kobiet do orgazmów.

Powiem więcej.

Często nawet kobiety mają z tym problem i duże trudności, aby samej sobie sprawić przyjemność.

Oprócz tego, sprawę utrudnia jeszcze jeden fakt.

To, co prowadzi do prawdziwych sukcesów w łóżku zazwyczaj jest to zupełnie coś innego, niż to, o czym możesz przeczytać w prasie, Internecie czy usłyszeć w telewizji.

Bo na przykład.

Niektóre źródła głoszą, że sekret orgazmów tkwi w odpowiednich pozycjach.

Inne media podają, że ważne są uczucia, zrozumienie i otwartość partnerów.

Czasami poleca się afrodyzjaki, feromony lub substancje zwiększające libido.

Kobietom wciska się zabiegi powiększania punktu G kwasem hialuronowym, a nawet wstrzykuje się różne substancje w łechtaczkę, aby była bardziej wrażliwa, choć jest to zabieg o wątpliwej skuteczności.

Tymczasem…

Sekret Tkwi Gdzie Indziej

Na kobiecy orgazm ma wpływ dużo więcej elementów i najczęściej, aby kobieta krzyczała z rozkoszy to wszystkie te elementy muszą wystąpić jednocześnie.

Ale jest dobra wiadomość.

Ilość tych elementów jest skończona i możesz nawet jeszcze dziś poznać je wszystkie, a następnie wdrożyć po kolei każdy z nich i po prostu zacząć mieć sukcesy w sypialni.

Wiem o czym mówię, bo miałem podobnie.

Zero Sukcesów

Kiedyś liczba orgazmów, które moja dziewczyna ze mną przeżywała wynosiła… 0. Tak. Zero.Po prostu w ogóle nie odnajdowałem się w temacie.

Kobiecy orgazm to było dla mnie coś niczym bezludna wyspa na środku oceanu, poza zasięgiem mojego wzroku.

Teraz jestem dużo mądrzejszy, ale na początku moich łóżkowych przygód nie było zbyt kolorowo.

W dodatku nie potrafiłem sobie poradzić z przedwczesnym wytryskiem i gorąca zabawa kończyła się po kilku sekundach bo moja dziewczyna była po prostu cholernie gorąca.

Mój sprzęt na samą myśl o łóżkowych incydentach z nią zamieniał się w wulkan gotowy do eksplozji.

Co więcej, moje spojrzenie na seks było bardzo ograniczone, co również miało ogromny wpływ na jakość miłosnych przygód, które byłem w stanie serwować mojej dziewczynie.

Widzę to dopiero z perspektywy lat, gdyż kiedyś nie zdawałem sobie z tego sprawy i być może Ty dzisiaj jesteś w podobnym miejscu.

W związku z powyższym problemem z szybkim dochodzeniem przyjąłem pewną strategię.

To może wydawać się dziwne, ale dzięki temu, że miałem taki problem to odkryłem sekrety jej łechtaczki.

Strategia polegała na tym, że postanowiłem dostarczyć kobiecie tyle wrażeń już na samym początku miłosnego aktu i podczas gry wstępnej, aby ona była w pełni zadowolona, zanim jeszcze mój przyjaciel przejdzie do akcji.

Zacząłem więc eksperymentować z różnymi technikami seksu oralnego i to nie tylko, szczególnie w okolicach miejsc intymnych, ale również w innych podatnych na pieszczoty rejonach na ciele kobiety.

Na pierwsze sukcesy nie musiałem długo czekać, gdyż odkryłem techniki i taki rodzaj dotyku, którym moja partnerka sama doprowadzała siebie na szczyt rozkoszy.

Dużo Ciekawsze Orgazmy

Stało się coś jeszcze.

Pewnego dnia kobieta powiedziała mi, że orgazmy, które przezywa dzięki mojej stymulacji są bardziej intensywne, ciekawsze i dużo bardziej wypełniające całe jej ciało przyjemną energią.

Oprócz tego powiedziała mi także, że gdy robi to sama ze sobą, to może mieć 2 lub 3 a nawet 4 orgazmy pod rząd, a gdy ja jej to robię to wtedy wystarczy jej jeden orgazm lub 2, ponieważ jest on dużo lepszy niż wszystkie te, które ona przeżywa sama ze sobą.

Po prostu po jednym soczystym orgazmie ona już miała dość, odpływała i zaczynała patrzeć na mnie bardzo rozmarzonym wzrokiem.

Wówczas zacząłem się zastanawiać, co takiego robię więcej, że kobieta doświadcza dużo lepszych doznań.

Te dodatkowe elementy były w stanie uczynić orgazmy dużo mocniejszymi i bardziej satysfakcjonującymi.

I zaraz Ci o tym także opowiem, jeśli będziesz chciał.

Stało się jeszcze coś.

Presja Zniknęła

Kobieta nie przejmowała się już tym, że przejdę do penetracji, szybko dojdę i znowu opuści moją sypialnię niezbyt zadowolona.

W związku z tym, podczas klasycznego seksu ona nie była już tak bardzo napalona i spragniona, a jej pochwa była bardziej rozluźniona i zrelaksowana.

To sprawiło, że ja mogłem wytrwać trochę dłużej i bez problemu doprowadzić ją do kolejnego orgazmu w wyniku stymulacji pochwy i punktu G, choć ona totalnie się tego nie spodziewała.

W ten sposób odkryłem pewien sekret. Tak naprawdę odkryłem ich więcej i opowiadam o nich w kursie, ale poniżej dam Ci jeden z nich.

Sekret Nocy Pełnych Orgazmów

Zauważyłem, że gdy doprowadzisz kobietę do orgazmu podczas gry wstępnej, to wtedy orgazm podczas penetracji może wystąpić dużo szybciej i jest dużo łatwiejszy do osiągnięcia.

Dlaczego tak się dzieje?

Po kilku latach łóżkowych doświadczeń z wieloma kobietami odkryłem, że ciało kobiet po tym jak doświadczą orgazmu, zalewa pewien specyficzny stan.

W tym stanie ciało kobiety jest odprężone, a w jej umyśle nie ma presji i oczekiwań, więc ona może się bardziej zapomnieć i zatracić.

I wtedy, w takim stanie, doprowadzenie kobiety do kolejnego orgazmu jest dużo łatwiejsze.

Ale to tylko jeden z sekretów i na przestrzeni wielu lat odkryłem ich dużo więcej.

Nie twierdzę, że absolutnie wszystkie będą się sprawdzać w Twoim życiu erotycznym, ale z pewnością większość z nich będzie tak działać, że będziesz widział jak z Twoją kobietą dzieją się różne przyjemne rzeczy.

Po kilku latach zdobywania świadomych doświadczeń w wyniku chęci stawania się coraz lepszym kochankiem, zebrałem wszystkie sekrety i stworzyłem coś, co nazwałem…

Instrukcją Doprowadzania Kobiet Do Orgazmów

Było to możliwe, gdyż jako facet nie chciałem jedynie uprawiać seksu, ale chciałem, aby był on coraz lepszy i lepszy.

Pisząc ten tekst jestem szalenie podekscytowany, że już za chwilę i Ty będziesz mógł poznać te moje niezwykłe odkrycia.

Z pewnością i Ciebie uczynią one tak dobrym kochankiem, że kobiety będą z przyjemnością rozchylać przed Tobą swoje udaoczekując na cuda!

Nie żartuję. Zobacz co dziewczyny sądzą o fragmencie kursu, który kiedyś był na YT. To tylko opinie na temat krótkiego fragmentu!

 

Całą moją wiedzę zebrałem w materiale, który nazwałem Władca Orgazmów.

Wymyśliłem taką nazwę dla mojego programu z racji tego, że uprawiając seks i wykorzystując tą wiedzę w praktyce czułem się tak, jakbym to ja był tym głównym elementem, dzięki któremu kobiety odpływały z rozkoszy.

A teraz przeczytaj o tym, co dokładnie możesz znaleźć w tym unikatowym materiale wideo.

Dodam, że jeśli myślisz, że będą to zebrane informacje z kolorowych gazet lub z publicznie dostępnych źródeł to tak nie będzie.

W moim kursie ich nie znajdziesz, a jeśli już jakieś przypadkowo się trafią, to zostaną przedstawione z zupełnie innej, odkrywczej perspektywy.

Unikatowa Zawartość

W tym wyjątkowym kursie poznasz barwne opisy, schematy, techniki i procesy doprowadzania kobiet do różnych rodzajów, różnych typów tych najbardziej przyjemnych orgazmów.

Co więcej, nie tylko udostępnię Ci wszystkie tajemnice, które odkryłem, ale również i te, które będę odkrywał.

Jest to możliwe dzięki temu, że materiał jest cały czas dopracowywany i jeśli tylko odkryję coś nowego, to natychmiast dodaję nową wiedzę na stronie z dostępem do materiału.

Dzięki temu możesz być cały czas na bieżąco z najnowszą wiedzą, kreatywnymi podpowiedziami i unikatowymi technikami.

A teraz trochę więcej szczegółów na temat tego, co zawierają poszczególne moduły.

Moduł 1

Sekrety Kobiecych Orgazmów

W nagraniu wideo nr 1 trwającym 18 minut…

⇒ Dowiesz się jak umysł kobiety współpracuje z jej ciałem wtedy, gdy rozpoczynają się procesy doprowadzające ją na szczyt rozkoszy.

⇒ Zdradzę Ci, który orgazm jest najlepszy oraz podpowiem jakie czynniki mają wpływ na jakość osiąganych orgazmów.

⇒ Dam Ci wskazówki, dzięki którym będziesz mógł swoim zachowaniem tak wpłynąć na umysł i psychikę kobiety, że będzie mogła się całkowicie zapomnieć z Tobą w łóżkowych okolicznościach.

⇒ Poznasz różne typy orgazmów i wiele skutecznych strategii, aby doprowadzić do nich Twoją partnerkę.

⇒ Zdradzę Ci dlaczego chęć osiągnięcia orgazmu może być największą przeszkodą na drodze do jego osiągnięcia.

⇒ Powiem Ci jakie umiejętności warto opanować, jeśli chcesz, aby Twój seks był pasmem niekończących się sukcesów.

⇒ Dużo lepiej zrozumiesz rolę właściwej gry wstępnej oraz podpowiem Ci kilka sposób, aby ją efektywnie i efektownie poprowadzić.

⇒ Poznasz zabójcę kobiecego orgazmu oraz bardzo często błędy odstraszające kobiety, które nagminnie popełniają mężczyźni.

⇒ Opowiem Ci jak możesz ją dotykać na kilkanaście sposobów i prowadzić poprzez różne doświadczenia, aby odkryć maksymalny miłosny potencjał Twojej partnerki.

⇒ Otrzymasz wskazówkę, która podpowie Ci,  jak pewne czynności, które robisz w ciągu dnia nieświadomie obniżają zdolność kobiety do orgazmów i zainteresowanie seksem z Tobą.

⇒ Podpowiem Ci jak wyeliminować niewłaściwe dialogi wewnętrzne i zamienić je na te właściwe, które wzmocnia każdy rodzaj przyjemności, który sprawisz kobiecie.

⇒I wiele, wiele więcej…

Moduł 2

Anatomia Stref Erogennych

W nagraniu wideo nr 2 trwającym 16 minut…

⇒ Poznasz dobrze znane strefy erogenne, ale od zupełnie innej strony.

⇒ Podpowiem Ci jaki wpływ mają wargi sromowe na mocniejszy orgazm.

⇒ Pokażę Ci, których miejsc na ciele kobiety lepiej nie dotykać i to szczególnie w taki sposób, jak robi to większość facetów.

⇒Powiem Ci o kilku sekretach, które skrywa kobieca łechtaczka, a o których mało kto wie, co może okazać się Twoim asem w rękawie.

⇒ Zademonstruję Ci i wyjaśnię na diagramie wiele szczegółów, dzięki którym będziesz wiedział o erogennych miejscach na ciele kobiet więcej niż one same ( np. opowiem Ci o ciele gąbczastym cewki moczowej i o tym jak przyczynia się ono do kobiecego orgazmu z wytryskiem).

⇒ Opowiem Ci o pewnym niewidocznym gołym okiem miejscu w okolicach łechtaczki, które odgrywa dużą rolę w procesie rozpalania kobiety oraz podczas osiągania orgazmów.

⇒ Dowiesz się o pewnej nietypowej reakcji kobiecej łechtaczki, która ma miejsce tuż przed orgazmem. Brak tej wiedzy może być głównym powodem, że Twoja partnerka opuszcza sypialnię niezbyt zadowolona.

⇒ Powiem Ci jak, gdzie i kiedy dotykać kobietę, aby ona była zafascynowana miłością analną, zanim jeszcze jej to zaproponujesz.

⇒ I wiele, wiele więcej…

Moduł 3

Techniki Masażu Intymnego

W nagraniu wideo nr 3 trwającym 13 minut…

⇒ Poznasz kilkanaście technik, którymi podpowiem Ci jak możesz wykorzystywać dłonie oraz palce podczas intymnego masażu, aby dostarczyć kobiecie bardzo dużo różnorodnych doznań.

⇒ Zdradzę Ci techniki masażu, które możesz stosować jeszcze zanim zdejmiesz z niej bielizną, co pozwoli Ci wytworzyć w jej umyśle silny seksualny głód.

⇒ Dowiesz się kiedy wskazany jest lubrykant, a kiedy możesz dotykać jej wrażliwe miejsca bez żadnego dodatkowego nawilżenia.

⇒ Poznasz prosty trik, który zwiększy temperaturę Twojego dotyku, dzięki czemu podczas pieszczot uderzy ją mega przyjemne ciepło, czego prawdopodobnie nigdy wcześniej nie doświadczyła.

⇒ Powiem Ci o tym, które części jej intymnych narządów są odpowiednikiem trzonu męskiego penisa, a także pokażę Ci jak należy je właściwie stymulować (nie chodzi tu o łechtaczkę).

⇒ Wszystko zaprezentuję Ci na bardzo realistycznym modelu kobiecych intymnych stref erogennych, dzięki czemu każdą technikę będziesz mógł skutecznie sprawdzić ze swoją partnerką.

⇒ I wiele, wiele więcej…

Moduł 4

Ekstremalny Orgazm Łechtaczkowy

W nagraniu wideo nr 4 trwającym 22 minuty…

⇒ Zdradzę Ci wszystko co wiem, na temat doprowadzania kobiety do orgazmu łechtaczkowego, a także zademonstruję Ci najlepsze techniki, dzięki czemu z łatwością znajdziesz ten rodzaj dotyku, który rozpala Twoją ukochaną najmocniej.

⇒ Pokażę Ci jak kobiety same doprowadzają się do orgazmów, więc gdy to powtórzysz podczas seksu, to Twoja partnerka będzie w szoku, że znasz ten jej mały sekret.

⇒ Dowiesz się jak połączyć ciepłą wodę, język i usta, aby dać jej przyjemność, jakiej jeszcze nie miała okazji doświadczyć.

⇒ Podpowiem Ci jak dotykać i jak nie dotykać łechtaczki, a także kiedy jest ona spragniona bardzo silnej stymulacji.

⇒ Dowiesz się kiedy lepiej ssać, a kiedy lepiej lizać jej wrażliwe miejsca zlokalizowane w okolicach wejścia do pochwy. Ta 1 rada może być przyczyną rewolucji w Twojej sypialni.

⇒ Opowiem Ci jak dostarczyć kobiecie zbliżonych doznań, do tych, które Ty odczuwasz, gdy ona zajmuje się Twoim przyjacielem pieszcząc go oralnie.

⇒ Dowiesz się jakie znaki i sygnały daje Ci ciało kobiety przeżywającej orgazm, dzięki czemu będziesz mógł być 100% pewien, że ona nie udaje tylko przeżywa realną rozkosz.

⇒ I wiele, wiele więcej…

Moduł 5

Techniki Seksu Oralnego

W nagraniu wideo nr 5 trwającym 18 minut…

⇒ Udostępnię Ci pewien prosty tekst, który możesz wysłać kobiecie poprzez SMS, który sprawi, że ona nie będzie mogła przestać myśleć o niegrzecznych sytuacjach z Tobą w roli głównej.

⇒ Powiem Ci, które miejsca powinieneś dotykać i jak to robić, aby dostarczyć jej dużo ciekawszych doznań niż jakakolwiek zabawka erotyczna.

⇒ Poznasz chyba największy sekret idealnej minetki, dzięki czemu kobieta nie będzie potrafiła sobie wyobrazić, że pomiędzy jej udami mógłby być ktoś inny niż Ty.

⇒ Opowiem Ci jak dać jej dwa albo trzy razy więcej rozkosznych doznań, dzięki stosowaniu kilku gorących technik w tym samym czasie.

⇒ Podpowiem Ci jakie dźwięki wydawane przez facetów kręcą kobiety, a jakie sprawiają, że mają one ochotę uciec mężczyźnie z łóżka, gdyż zabijają całą przyjemność z miłosnego aktu.

⇒ Podpowiem Ci również, co mówić do kobiety, jakich słów i zdań używać, aby ona poczuła się absolutnie komfortowo i niezwykle seksownie, gdy będzie rozchylać przed Tobą swoje uda.

⇒ Dowiesz się co robić podczas seksu oralnego, aby kobieta z dużo większą łatwością osiągnęła orgazm podczas penetracji.

⇒ I wiele, wiele więcej…

Moduł 6

Techniki Stymulacji Punktu G

W nagraniu wideo nr 6 trwającym 15 minut…

⇒ Poznasz kilka sposobów jak bezbłędnie odnaleźć punkt G oraz unikatowe techniki, aby drażnić to miejsce.

⇒ Zrozumiesz, czym jest właściwy nacisk, szybkość i tempo stymulacji oraz jak ogromny ma to wpływ na kobiecy orgazm w wyniku stymulacji punktu G.

⇒ Otrzymasz zbiór technik podstawowych oraz bardziej zaawansowane sposoby dotyku, dzięki czemu każda kobieta, bez wyjątku, będzie mocno reagować na Twoje pieszczoty.

⇒ Zademonstruję Ci technikę, podczas której używając jednej dłoni możesz drażnić aż 3 strefy erogenne w tym samym czasie.

⇒ Poznasz także modyfikacje znanych technik, do stymulacji punktu G, dzięki którym staną się one jeszcze bardziej skuteczne.

⇒ Dowiesz się także, co zrobić, gdy techniki do stymulacji punktu G nie działają na kobietę tak dobrze jak powinny, dzięki czemu będziesz w stanie sprawić, że zaczną one działać.

⇒ Poznasz znaki i sygnały jakie daje Ci jej ciało, które przeżywa orgazm punktu G.

⇒ I wiele, wiele więcej…

Moduł 7

Techniki Głębokiej Penetracji

W nagraniu wideo nr 7 trwającym 10 minut… 

⇒ Poznasz które miejsca w jej pochwie są najbardziej wrażliwe i dowiesz się jak je stymulować palcami lub gadżetami do seksu, aby doprowadzić kobietę do orgazmu.

⇒ Opowiem Ci zarówno o miejscach w pochwie, które są dobrze znanymi źródłami rozkoszy, jak również o tych rejonach, o których prawie nikt nie mówi.

⇒ Pokażę Ci technikę stymulacji pochwy, która dostarczy kobiecie podobnych wrażeń, do tych które może odczuwać podczas seksu analnego.

⇒ Dowiesz się kiedy rozciąganie wejścia do pochwy jest dla kobiety przyjemne, a kiedy nie. Otrzymasz również kilka podpowiedzi jak to robić prawidłowo.

⇒ Powiem Ci kiedy najlepiej używać tylko 1 palca podczas masażu intymnego, kiedy 2, a kiedy możesz użyć 3 lub nawet 4 palców podczas stymulacji pochwy.

⇒ Dowiesz się co dokładnie robić, aby Twoje palce dostarczyły jej lepszych wrażeń niż ulubiona zabawka erotyczna.

⇒ Odkryjesz ciekawą technikę poruszania palcem w pochwie, dzięki czemu będziesz mógł dostarczyć jej lepszych doznań, niż te które dostarcza Twój sprzęt.

⇒ I wiele, wiele więcej…

Moduł 8

Sekrety Kobiecego Wytrysku

W nagraniu wideo nr 8 trwającym 19 minut …

⇒ Dowiesz się jak doprowadzić Twoją partnerkę do jednego z najbardziej tajemniczych orgazmów jakie może przeżyć kobieta, czyli do orgazmu z wytryskiem.

⇒ Powiem Ci jak dokładnie się poruszać w kobiecie, które strefy drażnić i co jeszcze robić, aby pojawienie się orgazmu z wytryskiem było niemal, że pewne.

⇒ Dowiesz się, w którym momencie powinieneś zatrzymać stymulację, co sprawi, że kobieta będzie mogła skupić się w 100% na doświadczeniu tego wybuchowego orgazmu.

⇒ Opowiem Ci jakie kobieta może mieć obawy i co ją może powstrzymywać przed tym, aby pozwolić swojemu ciału ejakulować podczas przeżywania orgazmu.

⇒ Podpowiem Ci także, co takiego powinna zrobić kobieta tuż przed orgazmem, aby jej ciało mogło przeżyć orgazm z wytryskiem.

⇒ Usłyszysz w jaki sposób możesz przekonać kobietę do tego, że orgazm z wytryskiem to nie jest bajka tylko coś, co może przeżyć z Tobą przy najbliższej okazji.

⇒ I wiele, wiele więcej…

Moduł 9

Techniki Zwiększania Przyjemności

W nagraniu wideo nr 9 trwającym 10 minut…

⇒ Poznasz pewne mało znane stymulatory, dzięki którym w banalnie prosty sposób zaangażujesz podczas seksu dużo więcej stref erogennych, co sprawi, że praktycznie w każdej pozycji będziesz mógł sprawić jej ogromną rozkosz.

⇒ Dam Ci pewien podstępny trik, który sprawi, że kobieta będzie doświadczać więcej rozkoszy, a jednocześnie będzie wydawać Ci się bardziej ciasna.

⇒ Powiem Ci o dwóch sztuczkach, których wykonanie podczas penetracji sprawi, że kobieta poczuje się bardzo niegrzecznie i seksownie w tym samym czasie.

⇒ Opowiem Ci o technice zwanej orgazm na krawędzi, dzięki której kobieta wpadnie w stan przyjemnej niecierpliwości, co sprawi, że jej orgazm będzie dużo bardziej głęboki i pełniejszy.

⇒ Przedstawię Ci sposób, dzięki któremu będziesz mógł wydłużyć czas trwania jej orgazmu, dzięki czemu kobieta będzie mogła odpłynąć na dłużej i zatopić się w uczuciu spełniania jeszcze lepiej. A wszystko dzięki Tobie.

⇒I wiele, wiele więcej…

Moduł 10

Ostateczne Mistrzostwo

W nagraniu wideo nr 10 trwającym 19 minut…

⇒ Dowiesz jak wyrzucić z umysłu kobiety mentalne blokady, które mogą powstrzymywać ją przed czerpaniem przyjemności z orgazmów. Gdy Ci się to uda, to ona pomyśli o Tobie jak o księciu na białym koniu, który zabiera ją do krainy rozkoszy.

⇒ Poznasz ciekawe informacje o gadżetach do łóżka i powiem Ci kiedy pomagają one kobiecie osiągać orgazmy podczas miłosnego aktu, a kiedy to utrudniają. Warto to wiedzieć, gdyż obecnie kobiety bardzo dużo korzystają z przeróżnych gadżetów erotycznych.

⇒ Opowiem Ci jak pewien błąd popełniany przez mężczyzn może sprawić, że kobieta straci zdolność do osiągania orgazmów lub ten proces będzie znacznie utrudniony.

⇒ Dowiesz w jaki sposób ciało i umysł kobiety mogą się sprzeciwiać i utrudniać proces doprowadzenia kobiety do orgazmu. Dzięki podpowiedziom, które Ci dam będziesz z góry na wygranej pozycji.

⇒ Powiem Ci co możesz zrobić, gdy Twoja kobieta jeszcze nigdy nie przeżyła orgazmu lub wtedy, gdy jej orgazmy są słabe i niezauważalne. Użyj tego sekretu, gdy zechcesz odkryć jej pełny miłosny potencjał.

⇒ Usłyszysz  również, w jaki sposób sprawdzić na jaki typ orgazmu kobieta najbardziej reaguje, dzięki czemu będziesz mógł sprawiać jej tą przyjemność, którą ona najbardziej pragnie.

⇒ Podpowiem Ci jak sprawić, aby kobieta sama zaczęła wykonywać ćwiczenia, które sprawią, że jej pochwa będzie dostarczać Ci znacznie więcej przyjemności podczas klasycznego seksu.

⇒ I wiele, wiele więcej…

Oczywiście to co przed chwilą miałeś okazję przeczytać, to tylko przekrojowe informacje na temat tego, co znajdziesz w kursie Władca Orgazmów.

Dodatkowe Niespodzianki

Jeśli zdecydujesz się pobrać ten unikatowy materiał już dzisiaj, to zamierzam wręczyć Ci jeszcze kilka bardzo ciekawych bonusów.

Bonus 1 

Kompletny przewodnik to skondensowana wiedza na temat każdego aspektu kobiecego orgazmu w jednym miejscu.

Jest to zapis wszystkich nagrań wideo, dzięki czumu możesz mieć łatwy i szybki dostęp do wszystkich szalenie istotnych kwestii.

Ta publikacja to instrukcja tekstowa obsługi kobiecych najbardziej wrażliwych stref erogennych.

Możesz ją wydrukować lub zapisać na dysku i robić swoje dodatkowe notatki wówczas, gdy będziesz oglądał kurs Władca Orgazmów.

W każdej chwili będziesz mógł wrócić do zdjęć, sposobów postępowania i szczegółowych opisów, gdy będziesz miał taką potrzebę, bez konieczności oglądania całego kursu od początku.

To istna pigułka wiedzy o orgazmach, którą możesz mieć na swoim laptopie lub w telefonie.

Bonus 2

W tym bonusie przedstawię Ci najlepsze pozycje do seksu, które są w pewien sposób fundamentem do wszystkich pozostałych.

Pozostałe pozycje są tylko lekką modyfikację jednego z tych 12 przedstawionych układów ciał.

Do każdej z pozycji dodałem unikatowy komentarz, abyś miał jeszcze lepszy wgląd w najistotniejsze kwestie podczas doprowadzania kobiet do orgazmu.

I tym razem nie mam tu na myśli głębokości pchnięć, szybkości czy rytmu penetracji.

W tej publikacji poznasz pozycje z zupełnie nowej strony.

Ten materiał rzuci zupełnie nowe światło na to, co do tej pory wiedziałeś o pozycjach seksualnych, dzięki czemu będziesz w stanie wznieść poziom ekscytacji swojej partnerki na niespotykany dotąd poziom.

Z tą publikacją czekają Cię niesamowite przygody i atrakcje w zaciszu Twojej, Jej lub Waszej wspólnej sypialni.

Bonus 3

Wideo przewodnik po seksie analnym da Ci szerokie zrozumienie tematu tego niezwykłego doświadczenia.

Poprowadzę Cię niczym za rękę przez wszystkie aspekty miłości analnej i podpowiem kilka sposobów, dzięki którym możesz skutecznie zachęcić Twoją partnerkę do tej nietypowej przygody.

Dam Ci niezwykle proste sposoby na to, aby Twoja kobieta sama zaczęła się interesować seksem analnym i non stop myślała o przyjemności jaką może jej dać ten rodzaj miłosnego aktu.

Psyt… Nie chcesz przecież przekonywać jej na siłę. Nie stosuj również logicznych argumentów w stylu Nie zaszkodzi spróbować? albo Kochanie co myślisz o tym, abym przeleciał Twoją drugą dziurkę? Słyszałem, że może być przyjemnie. Nie, nie! Nie rób tak, to nie działa tak jak powinno!

Otrzymasz w tym wideo techniki, pozycje, sposoby drażnienia tych zakazanych stref oraz pełny wgląd w anatomię. 

Wiedz jednak, że to wszystko nie będzie działać bez właściwego podejścia i sposobu myślenia, który również Ci zdradzę.

Bonus 4

Ilustrowany przewodnik po bardzo przyjemnych i ekscytujących pozycjach do seksu oralnego, którego nie może zabraknąć w Waszej sypialni.

Dzięki zastosowaniu niektórych pozycji, będziesz mógł sprawić, że kobieta poczuje się jak w krainie przyjemności i wiecznej rozkoszy.

W wyniku kochania się w pozostałych, ona będzie mogła realizować swoje najbardziej skrywane fantazje seksualne i to z Tobą.

Jeszcze inne sprawią, że zamienisz swoją sypialnię w seksualne eldorado, do którego ona będzie chciała wracać być może nawet co noc.

Bonus 5

Jestem pewien, że kurs Władca Orgazmów jest zaprojektowany tak, abyś poznał w 100% każdy czynnik, który wpływa na wywołanie w kobiecie silnych, soczystych i satysfakcjonujących orgazmów.

Jednak zdaje sobie sprawę, że studiując nawet najlepiej zaprojektowany kurs, mogą pojawić Ci się jakieś pytania.

W związku z tym udostępniam Ci dostęp do Konsultacji VIP, abyś 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu od zamówienia kursu mógł się ze mną komunikować w tematach dotyczących tego niezwykłego kursu.

Odpowiem na Twoje pytania najszybciej jak to będzie możliwe, dlatego możesz traktować Konsultacje VIP jako strefę błyskawicznego reagowania, w której zyskasz niemalże natychmiastową pomoc bez kolejki.

BONUS 6

Wzbogacające i Aktualizujące Artykuły

Do kursu Władca Orgazmów dołączam również kilka moich artykułów z najnowszymi odkryciami, które czynią ten materiał jeszcze bardziej skutecznym i ciekawym.

Cały czas zdobywam nową wiedzę, więc możesz być pewien, że pobierasz materiał, który zawiera najnowsze i najbardziej aktualne treści.

Wtedy, gdy kupujesz jakaś książkę lub kurs, to warto sprawdzić kiedy została wydana, gdyż bardzo często wiedza w niej zawarta jest nieaktualna. Zdaję sobie z tego sprawę dlatego stale uzupełniam mój kurs o nowe treści i o nowe spojrzenia na umiejętności doprowadzania kobiet do orgazmów, aby wdrażanie moich wskazówek było jeszcze bardziej efektywne.

Czułbym się bardzo źle, gdybym odkrył coś nowego, co może Ci pomóc i nie opisał tego w artykule, który wzbogaci kurs o nowe, świeże spojrzenie i sprawi, że będziesz mógł dawać swojej ukochanej jeszcze lepsze orgazmy i chwile seksualnego spełnienia.

Dlatego oprócz materiału głównego zapoznaj się z podpowiedziami i wskazówkami w dodanych do panelu kursu artykułach, które wzbogacają jeszcze bardziej ten rewelacyjny i skuteczny program.

Teraz Czas Na Twój Ruch

Myślę, że masz dwie możliwości.

Możesz podjąć decyzję, że chcesz pobrać ten materiał i już za chwilę zacząć odkrywać wszystko to, co skrywa przed Tobą kurs wideo Władca Orgazmów.

Albo możesz zignorować całą tą wiadomość i stwierdzić, że nic zaskakującego raczej się nie dowiesz.

Jeśli jednak zdecydujesz się dołączyć do facetów będących w posiadaniu tego unikatowego kursu, to pewnie za jakiś czas wyślesz mi gratulacje lub słowa wdzięczności, za ten niezwykły materiał, tak jak zrobiło to już setki facetów.

Garść Opinii

Nie chcę być gołosłowny. Poniżej wrzucam kilka przykładów, jak moja wiedza sprawdza się w sypialni u innych mężczyzn.

Wiadomości e-mail oraz różnorodne komentarze są chyba najlepszym dowodem na to, że materiał jest wyjątkowy i skuteczny.

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję i stwierdzisz, że musisz mieć ten program, myślę, że warto się zapoznać z opiniami poniżej.

Przytoczę kilka z nich poniżej (Aby zobaczyć wszystkie opinie przewiń zawartość okienka w dół korzystając z suwaka z boku.).

Opinie Audio

Mam też sporo opinii audio na temat moich materiałów, jeśli takich właśnie potrzebujesz. Poniżej podsuwam dwie, a dużo więcej, jeśli chcesz, znajdziesz w menu strony w zakładce pt. Opinie.

Gotowy na rewolucję w sypialni?

Jeżeli tak, to poniżej możesz dokonać zamówienia i pobrać cały materiał na swój komputer lub telefon.

A jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to sprawdź poniżej, w kolejnej sekcji, czy przypadkiem nie znajdziesz na nie odpowiedzi.

 

Zdobądź Nieprzeciętne Umiejętności i Pokaż Kobiecie, Że Jej Ciało Może Być Istną Fabryką Rozkoszy Oraz Niespotykanych Doznań

Podsumujmy teraz cała zawartość kursu i przekonajmy się ile właściwie jest on warty oraz jak duży rabat mogę Ci dzisiaj dać na ten materiał.

Co konkretnie otrzymasz?

MATERIAŁ GŁÓWNY

Moduł 1: Sekrety Kobiecych Orgazmów

Wartość: 37 PLN

Moduł 2: Anatomia Stref Erogennych

Wartość: 37 PLN

Moduł 3: Techniki Masażu Intymnego

Wartość: 37 PLN

Moduł 4: Ekstremalny Orgazm Łechtaczkowy

Wartość:  37 PLN

Moduł 5 : Techniki Seksu Oralnego

Wartość:  37 PLN

Moduł 6 : Techniki Stymulacji Punktu G

Wartość:  37 PLN

Moduł 7 : Techniki Głębokie Penetracji 

Wartość:  37 PLN

Moduł 8 : Sekrety Kobiecego Wytrysku

Wartość: 37 PLN

Moduł 9 : Techniki Zwiększania Przyjemności

Wartość: 37  PLN

Moduł 10: Ostateczne Mistrzostwo

Wartość:  37 PLN

BONUSY

Bonus 1: Szybki Przewodnik

Wartość: 27 PLN

Bonus 2: 10 Pozycji Do Seksu Oralnego

Wartość: 27 PLN

Bonus 3: Seks Analny Od A Do Z

Wartość: 27 PLN

Bonus 4: Orgazmiczne Pozycje

Wartość: 27 PLN

Bonus 5: Dostęp do Konsultacji V.I.P.

Wartość: 97 PLN

Ile To Wszystko Jest Warte?

A więc realna wartość całego zestawu to 575 PLN, ale jeśli podejmiesz decyzję dziś to udostępnię Ci ten materiał prawie 2x taniej.

Dziś możesz pobrać cały kurs wraz ze wszystkimi bonusami nie za 575, a za jedyne 297 PLN.

Wszystkie materiały i całą wiedzę otrzymasz w 3 wersjach:

1. Nagrania wideo do pobrania oraz z dostępem on-line

2. Pliki PDF do odczytu na telefonie

3. Pliki PDF do odczytu na komputerze

Próbujesz Bez Żadnego Ryzyka

gwarancja

Myślę, że warto przetestować ten materiał i dopiero wtedy podjąć ostateczną decyzję.

Daję Ci aż 3 rodzaje gwarancji, co oznacza, że absolutnie całe ryzyko biorę na siebie.

Złota Gwarancja 100% Satysfakcji

Wręczam Ci wraz z kursem Złotą Gwarancję Satysfakcji, dzięki której możesz być 100% pewien, że możesz zwrócić mi ten materiał. Dzięki temu odzyskasz 100% zainwestowanych środków jeżeli uznasz, że kurs nie jest tak dobry jak oczekiwałeś lub po prostu nie trafia w Twój gust pod względem treści albo formy.

Złota Gwarancja Wymiany

Ponieważ ufam Ci i liczę na Twoją szczerość dam Ci jeszcze jedną niesamowitą możliwość Złotej Wymiany. Jeżeli materiał nie przypadnie Ci do gustu, będziesz miał szansę wymienić go na inny kurs, nawet wtedy, jeśli będzie to droższy materiał.

 

Złota Gwarancja Oryginalności

Otrzymujesz również Złotą Gwarancję Oryginalności, która da Ci pewność, że odkrywanie zawartości tego programu będzie dla Ciebie zupełnie nową przygodą. To oznacza, że nawet, jeśli masz wszystkie moje materiały, to w tym programie znajdziesz dziesiątki zupełnie nowych umiejętności, przykładów, taktyk i sposobów na niesamowity seks. Osiągniesz sukcesy szybciej niż myślisz.

Dlaczego Ryzykuję i Daję Ci Te Gwarancje?

Powód jest prosty.

Wręczam Ci te wszystkie gwarancje, gdyż jestem 100% przekonany, że ten kurs jest rewelacyjnej jakości oraz zawiera tak unikatową wiedzę, że będziesz sięgał po nią za każdym razem, gdy tylko będziesz miał ku temu okazję.

Jak bardzo ta propozycja Ci odpowiada?

Czy zgodzisz się z poniższymi stwierdzaniami?

Tak Aleks, chcę uzyskać natychmiastowy dostęp on-line do dziesięciu nagrań wideo z kursu Władca Orgazmów oraz odebrać wszystkie bonusy, o których wspomniałeś.

Tak Aleks, jestem gotowy na rewolucję w moim życiu erotycznym i zyskanie nowych umiejętności, którymi będę mógł zaskoczyć każdą kobietę, bez wyjątku.

Tak Aleks, wiem, że niczym nie ryzykuję, gdyż chronią mnie aż 3 gwarancje, w tym taka, która pozwala mi zwrócić ten materiał, jeżeli uznam, że nie trafia on w mój gust swoją formą lub treściami.

Elektryzujące Dreszcze, Rozkoszne Jęki, Rumieńce Na Policzkach, Rozmarzone Spojrzenie i Uśmiech Pełen Satysfakcji –  To Wszystko Może Niedługo Przytrafić Się Kobiecie Podczas Seksu z Tobą

Wartość pakietu zamawianego osobno to 575 PLN.

Dziś możesz pobrać kurs za…

 575 PLN   297 PLN

Kliknij tutaj, aby przejść do bezpiecznych płatności>>

Po kliknięciu przycisku o treści Zamawiam zostaniesz skierowany na stronę bezpiecznych płatności.

Będziesz mógł wybrać najwygodniejszy dla Ciebie sposób, w jaki Twoja płatność zostanie zrealizowana.

Moje płatności obsługuje firma TPay, czyli ta sama, z której korzysta InPost, Neonet lub Euro Rtv Agd.

Po zatwierdzeniu płatności, najczęściej po około 10 minutach, uzyskasz dostęp on-line do całości kursu oraz bonusy.

Jeżeli nie otrzymasz ode mnie wiadomości e-mail z dostępem to sprawdź folder ze spamem.

Potrzebujesz jeszcze więcej informacji?

Czy Twoje zamówienia jest anonimowe?

Odpowiadam:

Tak. Twoje zamówienie jest anonimowe. Mój system wymaga od Ciebie jedynie podania imienia oraz adresu e-mail, który jest widoczny tylko dla mnie oraz dla firmy obsługującej płatności.

Czy rozmiar penisa będzie miał wpływ na skuteczność tego kursu?

Odpowiadam:

Tak będzie miał, ale tylko w niektórych sytuacjach.

Jednak w materiale powiem Ci jakimi elementami wzbogacić miłosny akt, aby rozmiar nie miał znaczenia.

Będziesz potrafił dostarczyć kobiecie takich bodźców, że ona pomyśli, że Twój sprzęt pasuje idealnie do niej.

Czy ten kurs może być skierowany również do kobiet?

Odpowiadam:

Tak, ten kurs może pomóc również wielu kobietom, które chcą same ze sobą odkrywać sekrety swoich intymnych miejsc erogennych.

Gdy kobieta zyska dużo lepszą znajomość swojego ciała dzięki wiedzy z kursu, to będzie w stanie dużo skuteczniej pokierować swojego  partnera, który być może nawet z zera awansuje na bohatera.

W końcu dobry kochanek lub dobra kochanka to również osoba, która jest świetnym nauczycielem sztuki kochania, czyż nie?

Czy nie masz zbyt mało doświadczenia, aby w 100% wykorzystać wiedzę zawarta w tym kursie?

Odpowiadam:

Tak naprawdę o tym czy ktoś jest dobry w łóżku nie decyduje ilość doświadczeń seksualnych, ale ich jakość.

Wielu facetów ma dużo seksu, ale cały czas uprawiają go w taki sam sposób i przez lata nie wnoszą do sypialni nic nowego.

Materiał Władca Orgazmów pomoże Ci nie tylko mieć więcej seksu, ale także więcej lepszej jakości seksu.

Czy ta wiedza nie jest dla Ciebie, jeśli masz problemy z przedwczesnym wytryskiem?

Odpowiadam:

Jeśli masz problemy z kontrolowaniem wytrysku to ta wiedza tym bardziej jest dla Ciebie.

Ten materiał dostarczy Ci umiejętności, dzięki którym seks z Tobą będzie dla kobiety w 100% satysfakcjonujący, nawet wtedy, gdy Twój penis Cię zawiedzie, gdy stracisz erekcję lub wtedy, gdy nie będziesz mógł opanować swojego wytrysku.

Czy potrzebujesz jeszcze więcej opinii na temat moich kursów?

Odpowiadam: Jeśli potrzebujesz więcej opinii na temat mojej działalności, to poniżej w okienku umieściłem kilka najnowszych maili od moich Czytelników oraz Klientów (Aby zobaczyć wszystkie wiadomości przewiń suwak umieszczony z boku okienka).

 

To chyba wszystko z mojej strony.

Jeśli informacje zawarte na tej stronie wydały Ci się interesujące, to pobierz pełną wersję kursu i widzimy się za kilka minut w nagraniach wideo.

Aleks

Pasjonat odkrywania sekretów seksu i pomagania facetom w tematach seksualnych, twórca bloga WirtuozSeksu.PL.

PS 1. Wszystkie metody i koncepcje zawarte w materiale są przetestowane przez setki mężczyzn, więc możesz być pewien, że i dla Ciebie będzie ta wiedza działać cuda.

Jednak rozumiem, że z jakichś powodów możesz nie być zadowolony z tego co otrzymasz i wtedy wystarczy, że do mnie napiszesz, a ja zwrócę Ci każdy grosz zainwestowany w ten materiał.

PS 2. Jeśli masz wspólne konto z żoną lub dziewczyną i nie chcesz, aby dowiedziała się o tym zakupie, to możesz wygenerować sobie na stronie z płatnościami dane do przekazu pocztowego i opłacić kurs na poczcie z użyciem gotówki.

PS 3. Jestem pewien, że ten materiał nie tylko da Ci wiele nowych umiejętności, ale będzie również dla Ciebie świetną zabawą.

Jestem również przekonany, że będziesz bardzo często wracał do tego kursu, gdy będziesz planował gorący wieczór ze swoją ukochaną.

PS. 4. Kurs możesz oglądać na swoim telefonie lub na komputerze. Materiały są w wersji on-line z możliwością pobrania na dysk, a więc możesz zacząć korzystać z tej wiedzy już za kilka minut.

 

Poznaj Setki Mało Znanych Technik, Gorących Strategi i Sekretów, Dzięki Którym Doprowadzisz Kobietę Do Takich Rozkoszy, o Jakich Jeszcze Nawet Nie Śniła

Wartość pakietu zamawianego osobno to 575 PLN.

Dziś możesz pobrać kurs za…

 575 PLN   297 PLN

Kliknij tutaj, aby przejść do bezpiecznych płatności>>

Po kliknięciu przycisku o treści Zamawiam zostaniesz skierowany na stronę bezpiecznych płatności.

Będziesz mógł wybrać najwygodniejszy dla Ciebie sposób, w jaki Twoja płatność zostanie zrealizowana.

Moje płatności obsługuje firma TPay, czyli ta sama, z której korzysta InPost, Neonet lub Euro Rtv Agd.

Po zatwierdzeniu płatności, najczęściej po około 10 minutach, uzyskasz dostęp on-line do całości kursu oraz bonusy.

Jeżeli nie otrzymasz ode mnie wiadomości e-mail z dostępem to sprawdź folder ze spamem.

Polityka Prywatności   Regulamin