Zbuduj Emocjonalne Połączenie, Dzięki Umiejętności Tworzenie Unikalnych Momentów w Relacji, Której Nie Ma 99% Facetów

Z tej strony Aleks.

Jeśli jeszcze mnie nie znasz, to krótko się przedstawię.

Jestem facetem, który od około 10 lat rozwija swoją kreatywność w temacie relacji damsko męskich i ma w tym temacie sporo do powiedzenia.

W związku z tym, na bazie tysięcy doświadczeń, podpowiadam teraz innym mężczyznom jak mogą uczynić relację z kobietą taką, aby była pełna unikatowych momentów.

Podpowiadam również, każdemu kto szuka takiej wiedzy, jak można poprawić łóżkowe umiejętności, aby poczuć się dużo pewniej i bardziej komfortowo w sypialni, a także świetnie się przy tym bawić.

W tym liście przedstawię Ci natomiast pomocną wiedzę, aby Twoje prezenty i niespodzianki, którymi zechcesz obdarować kobietę będą wyjątkowe i niezapomniane.

Sekrety Wyjątkowych Niespodzianek

Jeżeli będziesz nimi podążał, staniesz się dla kobiety facetem, który potrafi ją niebywale zaskoczyć i wywołać na jej twarzy niejeden uśmiech radości.

Natomiast, jeżeli nie będziesz stosował tych zasad podczas prób zrobienia na kobiecie wrażenia, to efektywność Twoich niespodzianek może być dużo mniejsza.

Bez używania poniższych wartościowych zasad, Twoje starania mogą zostać słabo ocenione, a Ty nawet nie będziesz zdawał sobie sprawy, że wszystko to, co robisz daje marne efekty.

Ale dobra wiadomość jest taka, że bardzo łatwo uszlachetnić Twoje działania i skierować je na naprawdę ciekawy kierunek.

Zaraz powiem Ci jak nadać Twojej sztuce obdarowywania kobiet odpowiednich barw, aby mieć kosmiczne efekty.

A to wszystko dzięki kilku prostym, psychologicznym sztuczkom.

Oczywiście to wszystko po to, aby szczerze ją uszczęśliwić, a nie aby podstępnie coś ugrać tylko dla własnych korzyści.

Twoje intencje są bardzo ważne i mocno wpływają na całokształt w niewidzialny sposób.

#1 Psychologiczna Sztuczka

„Brazylijski serial”

Podczas, gdy chcesz zrobić naprawdę duże wrażenie na kobiecie i utrzymać związek na wysokich obrotach, to dobrze by było, aby Twoje działania miały dużo wspólnego z brazylijskim serialem.

Dlaczego?

Odpowiedź może Cię zaskoczyć.

Chodzi o to, że powinieneś wywołać w umyśle kobiety pewne specyficzne uczucia, aby ona z niecierpliwością wypatrywała kolejnych wydarzeń z Twojego życia, które zaistnieją w jej życiu.

Wystąpi wiele ciekawych momentów, gdy kobieta będzie w podekscytowaniu czekać na dzień, tydzień, a niekiedy całe lata na sytuacje związane z Tobą, w których będzie mogła wziąć udział.

Ona ma być tak napalona na przyszłość z Tobą, jak na odcinek jej ulubionego brazylijskiego serialu. Ma czuć całą sobą, że przyszłość z Tobą będzie naprawdę ciekawa.

I już za chwilę podpowiem Ci wielu planów, aby tego dokonać.

Bez tego kobieta szybko straci wizję Waszej wspólnej fascynującej przyszłości, która może ją czekać.

W efekcie bardzo łatwo do jej wyobrażeń o przyszłym życiu będzie mógł wkroczyć ktoś inny, ponieważ Ciebie tam nie będzie.

Jeśli wydaje Ci się, że trudno jest osiągnąć taki efekt, to już za chwilę, przekonasz się, że jest to prostsze niż czytanie o tym.

#2 Psychologiczna Sztuczka

„Męski Minimalizm”

Gdy chcesz, aby kobieta uznała Cię za unikatowego faceta i chciała spędzać z Tobą dużo czasu to musisz się trochę postarać.

To oczywiste, ale nie dla wszystkich.

Ponieważ pisząc „Musisz się postarać” miałem na myśli, że musisz się postarać, ale nie w taki sposób, w jaki większość myśli, że trzeba się starać.

Często kobiety wolą facetów, którzy robią dla nich cokolwiek, niż takich, którzy odwalają każdego tygodnia romantyczny teatrzyk.

Dlatego bardzo ciekawa strategia brzmi tak: staraj się robić jak najmniej oraz generować tym skromnym działaniem jak najwięcej wrażeń.

Sposób, w jaki chcesz zaskoczyć kobietę warto , aby był prosty, męski i minimalistyczny, ale i kreatywny.

Co więcej?

Oprócz tego warto zrealizować go „z charakterem” i pokazać coś co nazywam: wyrazistość swojej osoby.

Im bardziej konkretne i męskie będą Twoje działania, tym bardziej kobieco ona będzie mogła poczuć się przy Tobie.

Dlatego moim zdaniem warto się starać, ale w odwrotny sposób niż większość facetów myśli.

Nie chodzi o to, aby robić dla kobiety więcej, ale aby iść na łatwiznę w pewien sprytny, podstępny i kontrolowany sposób.

Zachęcam postępować tak, aby nie przekroczyć pewnej granicy, którą zaraz poznasz w gotowych przykładach.

Już nie mogę się doczekać, aż wyślę Ci setki przykładów, którymi będziesz mógł wzbogacić swój arsenał skutecznych i budzących podziw pomysłów.

#3 Psychologiczna Sztuczka

„Złośliwy Romantyk”

Często słyszy się np. w mediach, że powinieneś być romantyczny, jeśli chcesz zrobić na kobiecie wrażenie.

Ale to nie do końca prawda.

Bycie romantycznym w sposób, który podpowiadają Ci media i Świat na około jest nudne i przewidywalne..

Jednak wcale tak nie musi być, jeśli podejdziesz do tego tematu z zupełnie innej strony.

Romantyzm może być ciekawy, pod kilkoma warunkami, a poniżej jest jeden z nich.

Oto on.

Jeśli kiedykolwiek przyjdzie Ci do głowy, aby zaskoczyć kobietę w jakiś romantyczny sposób, to warto wzbogacić taką niespodziankę o dodatkowe, kontrastujące emocje.

Jakie?

Mogą to być emocje, które prowadzą do tego, że ona się trochę zezłości i wkurzy na Ciebie lub takie, dzięki którym się zarumieni i zawstydzi.

Wtedy będziesz na wygranej pozycji, a Twój gest będzie dużo więcej znaczył niż gdybyś tylko starał się być romantyczny.

Staniesz się w jej oczach dużo ciekawszym facetem, a także takim, który ją intryguje i budzi z życiowej monotonii.

Oprócz tych dwóch powyższych emocji, dam Ci już za chwilę także inne przykłady, aby uzupełnić romantyczny przekaz.

Tym niespotykanym połączeniem emocji z łatwością sprawisz, że kobiecie zawróci się w głowie i poczuje do Ciebie coś, czego nigdy dotąd nie czuła do nikogo.

To nie wszystko.

To tylko kilka z kilkudziesięciu zasad, które będziesz mógł odkryć w materiale „Zaskocz Kobietę”, który dla Ciebie przygotowałem.

Oczywiście oprócz zasad o trzymasz setki gotowych przykładów na prezenty i niespodzianki. Będziesz mógł w nich przebierać niczym w książce kucharskiej, chcąc odnaleźć fajny przepis.

Połączyłem moje 10 lat doświadczenia oraz pewne unikatowe zasady, tworząc coś, co śmiało można by nazwać…  

„Biblią Zaskakiwania Kobiet”

To nafaszerowany gotowymi strategiami oraz wyjątkowymi instrukcjami kurs, stworzony po to, aby dostarczać kobietom uśmiechów, rumieńców  i wywoływać dreszcze na całym ciele, w tym samym czasie i to bez względu na okazję.

Upoluj materiał i poznaj ponad 200 pomysłów na unikalne momenty, by zawrócić w głowie każdej kobiecie i zrobić na niej imponujące wrażenie kiedy tylko zechcesz.

 

Co Dokładnie Odkryjesz w Tym Materiale?

strzalka1Zdradzę Ci najlepsze przykłady, aby podczas obdarowywania jej jakąś niespodzianką wprowadzić umysł kobiety w „pętlę czasu”. W efekcie ona będzie oczekiwać na kolejne wydarzenia związane z Tobą jak na kolejny odcinek najbardziej wciągającego serialu (to jedna z moich ulubionych strategi).

strzalka1Dam Ci gotowe pomysły, które będziesz mógł zrealizować w ciągu dnia, aby uruchomić w kobiecie specyficzne emocje. Dzięki nim ona uzna Cię za super kochanka, nawet wtedy, gdy Twoje łóżkowe umiejętności będą zupełnie przeciętne.

strzalka1Dowiesz się, jak wytworzyć w umyśle kobiety „pustkę emocjonalną” i sprawić, że dzięki temu zabiegowi, Twoja niespodzianka będzie o wiele bardziej wartościowa.

strzalka1Powiem Ci, dlaczego próba bycia oryginalnym facetem jest z góry skazana na porażkę i dam pomysły, aby zaintrygować kobietę na dziesiątki zupełnie nowych sposobów.

strzalka1Jak postępować na pierwszej, dziesiątej lub setnej randce, aby kobieta uznała Cię za unikatowego gościa, z którym czeka ją naprawdę dobra zabawa i zero nudy.

strzalka1Poznasz metody, aby dokopać się do jej zupełnie nowych emocji i sprawić, kiedy tylko zechcesz, że kobieta poczuje się przy Tobie równie mocno podekscytowana, jak wtedy, gdy rozmawialiście ze sobą pierwszy raz.

strzalka1Odkryjesz najskuteczniejsze strategie, aby z łatwością zaskoczyć kobietę w zwykły dzień bez okazji, jak również podczas popularnych okoliczności takich jak Mikołajki, Walentynki, urodziny czy Dzień Kobiet.

strzalka1Dowiesz się, dlaczego kobieta lepiej ocenia noce spędzone z facetem, który jest świetnym partnerem w ciągu dnia i powiem Ci od A do Z jak to szybko zastosować u Ciebie.

Oprócz tego…

strzalka1Ten materiał pozwoli Ci rozbić jej emocjonalny bank i sprawi, że najlepsze uczucia skryte w jej sercu wyleją się właśnie na Ciebie. To uczyni Waszą relację takim związkiem, w którym jest naprawdę przyjemnie i rozkosznie.

strzalka1Dzięki temu, co zaraz poznasz, wzrośnie Twoja pewność siebie i przestaniesz się obawiać jakiejkolwiek męskiej konkurencji. Będziesz wiedział, że jesteś unikatowym egzemplarzem faceta, który potrafi mocno działać na kobietę i mało kto będzie w stanie Ci dorównać. Poczujesz się lepiej w swojej skórze niż kiedykolwiek wcześniej.

strzalka1Zdradzę Ci jak być „seksownie złośliwym”, przez co dostarczysz kobiecie takich emocji, że ona będzie kochała Cię i nienawidziła w tym samym momencie. W efekcie ona poczuje do Ciebie coś, czego nie czuła nigdy wcześniej do nikogo, a Ty z dumą stwierdzisz, że podstępny plan, którego Cię nauczyłem właśnie zaczyna działać.

strzalka1Poznasz technikę „kapsuły czasu”, aby w dowolnej chwili wywołać w umyśle kobiety najlepsze emocje z tych, które do tej pory miała okazje poczuć.

strzalka1Podsunę Ci zupełnie nowe sposoby, aby wręczyć kobiecie bukiet kwiatów. Dzięki temu co się dowiesz, kobieta uzna Twój podarunek za najlepszy bukiet, jaki kiedykolwiek miała okazję otrzymać, pomimo, że będzie to prawdopodobnie najtańszy egzemplarz z kwiaciarni.

strzalka1Opowiem Ci jak nawiązywać do pewnych istotnych szczegółów podczas rozmów z kobietą, aby chwile spędzone wspólnie były jeszcze bardziej przyjemne.

strzalka1Odkryję przed Tobą fantastyczne komplementy i powiem Ci jak oraz kiedy ich używać, aby kobieta zapamiętała każde Twoje słowo na zawsze. Mam na myśli dużo ciekawszy sposób, niż mówienie komplementów wprost i będziesz zaskoczony i wkurzony, że do tej pory sam tego nie odkryłeś.

strzalka1Poznasz zasadę „emocjonalnych przeciwieństw”, dzięki której będziesz w stanie wywołać w kobiecie przeciwstawne uczucia w tym samym czasie takie jak złość i miłość lub onieśmielenie i podekscytowanie. Będziesz mi wdzięczny, że pokazałem Ci jak to robić.

To nie wszystko…

strzalka1Udostępnię Ci również kilkanaście bardzo mocnych strategii, które choć raz warto zrealizować w swoim związku z kobietą, aby zaskoczyć ją naprawdę mocnymi emocjami. Prawdopodobnie do tej pory nie zrealizowałeś żadnej z tych metod i będziesz w szoku widząc efekty, które przynoszą te nietypowe działania.

strzalka1Opowiem Ci jak pokazać kobiecie, że jesteś mężczyzną, który potrafi zrobić dla niej coś z ogromnym rozmachem, pomimo, że wcale nie będziesz musiał wkładać w to dużo pracy. I nie mam na myśli wydawania ogromnych sum na kwiaty lub na bardzo drogie prezenty. Pokażę Ci sprytną drogę na skróty.

strzalka1Udowodnię Ci, dlaczego wyjście na kolację lub do kina to jeden z najgorszych pomysłów, aby spędzać czas z kobietą. W zamian dam Ci dziesiątki przykładów, które podpowiedzą Ci co robić zamiast tego. Ewentualnie będziesz mógł zamienić przeciętną kolację w jedną z tych niezapomnianych, jeśli tylko podążysz za moimi wskazówkami.

strzalka1Dowiesz się jak sprawić, aby kobieta była z Ciebie dumna i z podziwem opowiadała o Tobie wszystkim swoim koleżankom i znajomym. Będziesz się czuł jak gwiazda rocka lub jak znany aktor.

strzalka1Podam Ci kilka barwnych sposobów, aby wykorzystać efekt „kontrolowanego oczekiwania”, dzięki czemu z łatwością zamienisz zwykłą sytuację na niezwykle tajemniczą chwilę. Ona czeka na takie chwile z niecierpliwością, a ty będziesz prawdopodobnie pierwszym facetem w jej życiu, który stanie na wysokości zadania.

strzalka1Opowiem Ci jak być „męskim romantykiem” i podam kilkanaście strategii, aby zrobić jej romantyczną niespodziankę zachowując męską i dominującą rolę w relacji.

strzalka1Zdradzę Ci również nieprawdopodobną zależność i wyjaśnię, dlaczego czasami powinieneś zlecić komuś, aby zrobił coś wyjątkowego dla Twojej kobiety w Twoim imieniu. Otrzymasz ode mnie kilka najlepszych sposobów, aby zrealizować ten podstępny plan i osiągnąć natychmiastowy sukces w oczarowaniu kobiety.

strzalka1Dam Ci kilka sprytnych metod, na to, aby kobieta uznała Twoje zaplanowane działania za spontaniczny i błyskotliwy przejaw Twojej męskiej inteligencji i charakteru. Otrzymasz gotowy plan działania.

strzalka1Poznasz sekrety, które trzymałem dotąd w tajemnicy, dzięki czemu z łatwością zrobisz wrażenie na każdej kobiecie, nawet wtedy, gdy ona jest pewna, że już doświadczyła w swoim życiu wszystkiego.

strzalka1Zdradzę Ci jak zamienić zwykły upominek o wartości kilku złotych, w element Waszej niesamowitej miłosnej historii. Podsunę Ci kilka pomysłów, dzięki którym osiągniesz taki niezwykły efekt.

strzalka1Dowiesz się, jak sprawić, aby najgorsza randka (lub prezent), stała się jedną z najlepszych randek (prezentów) w jej życiu i pozostała w jej pamięci na zawsze.

strzalka1Powiem Ci, co dokładnie robić, aby Twoje zachowanie stało się dla kobiety nierozwiązaną tajemnicą. Dzięki temu zaczarujesz jej umysł, w taki sposób, jakbyś zaskoczył kobietę karcianą sztuczką, której sekret wykonania znasz tylko Ty. Wywołasz w niej uczucia, które będą bardzo silnym afrodyzjakiem.

W tej Księdze Zaskakiwania Kobiet…

strzalka1Poznasz także kilka rodzajów podstępnych zachowań, które sprawią, że koleżanki Twojej kobiety staną się o Ciebie zazdrosne. One będą marzyć, aby trafił się im podobny facet do Ciebie, a Twoja kobieta będzie z Ciebie niebywale dumna. W efekcie ona będzie szalała za Tobą jak nigdy wcześniej i będzie wdzięczna, że jesteś w jej życiu.

strzalka1Dowiesz się, kiedy i w jaki sposób, kobieta powinna powalczyć o to, abyś Ty sprawił jej jakąś przyjemność lub wręczył prezent. W efekcie ona doświadczy radości, nie tylko z niespodzianki, ale będzie się cieszyć również tym, że ukończyła Twoje zadanie. Powiem Ci jak w seksowny sposób zmusić kobietę, aby zagrała z Tobą w tą podstępną grę.

strzalka1Opowiem Ci jak w kilka chwil stworzyć „unikatowe dzieło sztuki” związane z Waszą relacją. Zdradzę Ci, co dokładnie robić, aby kobieta uznała to dzieło, za najlepszą twórczość, z jaką do tej pory się spotkała. Ona uzna Twoją pracę za mistrzostwo, nawet wtedy, gdy Ty kompletnie nie masz żadnego talentu. Ale musisz spełnić 1 warunek, który Ci opiszę.

strzalka1Dam Ci wiele technik, które nazywam „kołami ratunkowymi”, abyś mógł wyjść z twarzą z różnych problemów, które możesz mieć podczas relacji z kobietą. Dzięki nim szybko zmienisz emocje z negatywnych na pozytywne i z powrotem będziesz mógł doświadczać wspaniałych chwil.

strzalka1Zdradzę Ci sekret bycia zagadkowym mężczyzną i podam konkretne przykłady, jak tego dokonać. Dzięki temu Twoja kobieta będzie pewna, że dzień, w którym nastanie nuda i monotonia w Waszej relacji, to dzień, który nigdy nie nastąpi.

strzalka1Podam Ci jak na tacy najlepsze sposoby, aby podkręcić i podgrzać atmosferę podczas spotkań z kobietą i dostarczyć jej emocji, których pragnie. W ten sposób zwykłe chwile, będziesz mógł zamieniać na niezapomniane wydarzenia niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

strzalka1Zdradzę Ci jak onieśmielać nawet bardzo pewną siebie kobietę, po to, aby poczuła się przy Tobie jak mała księżniczka u boku rycerskiego księcia.

strzalka1Powiem Ci jak kreować  w głowie kobiety takie sytuacje, których ona pragnie, po to, aby móc je później zrealizować. W efekcie ona będzie myślała, że potrafisz czytać w jej myślach.

strzalka1Poznasz kilka historii z życia atrakcyjnych kobiet, z których dowiesz się, w jaki sposób przeciętny facet może zrobić nieprzeciętne wrażenie. Będziesz mógł wykreować podobne sytuacje w swoim związku lub nawet na pierwszej randce, aby zabłysnąć w oczach kobiety i szybko zostać jej źródłem niekończących się rozkoszy lub na nowo obudzić miłość i pożądanie.

strzalka1Zdradzę Ci moje autorskie techniki, które pozwolą Ci być w oczach kobiety romantycznym, męskim i złośliwym facetem w tym samym czasie. W ten sposób z łatwością uzależnisz kobietę od swojej nieprzeciętnej osobowości.

strzalka1Oprócz tego dam Ci sposoby, aby podkreślić przed kobietą Twój silny i męski charakter. W efekcie ona uzna Cię nie tylko za kreatywnego faceta z poczuciem humoru, ale również za takiego, który będzie jej obrońcą i życiowym partnerem.

strzalka1Powiem Ci, dlaczego czasami poważne elementy Waszej relacji powinieneś traktować niepoważnie, a czasami do tych niepoważnych powinieneś podchodzić z powagą. Powiem Ci gdzie jest granica tego typu zachowań i podam gotowe przykłady, które sprawią, że Twoja kobieta zaniemówi ze zdziwienia i z wrażenia.

strzalka1Poznasz dziwny trick, aby wykorzystać obcego faceta, po to, aby szybko podnieść pewność siebie Twojej drugiej połówki. Ten zabawny zbieg okoliczności, który podstępnie zaplanujesz, nie tylko poprawi jej humor, ale również sprawi, że ona poczuje się dużo bardziej atrakcyjną kobietą.

strzalka1Poznasz kilka wyjątkowych elementów, które uczynią Twoje relacje z kobietą niepowtarzalnymi. Powiem Ci jak przemycić je do Waszego życia. W efekcie kobieta uzna Cię za najlepszy wybór w swoim życiu i same nie będzie wiedziała dlaczego tak właśnie myśli.

Jakby Tego Było Mało…

strzalka1Dam Ci również kilka magicznych zdań do nauczenia się na pamięć. Jeżeli powtórzysz je w towarzystwie kobiety w odpowiednich okolicznościach to szczęka opadnie jej aż do samej ziemi.

strzalka1Odkryję przed Tobą jak nagradzać kobietę za małe sukcesy, które osiąga w swoim życiu. Dzięki temu ona będzie przekonana, że jedyną osobą, która jej kibicuje i która ją wspiera jesteś właśnie Ty. Dam Ci unikatowe przykłady, abyś był pewien, że ona jeszcze nigdy tego nie przeżyła z nikim.

strzalka1Dam Ci kilka podstępnych gier słownych, dzięki którym będziesz w stanie wyrazić swoje uczucia w genialny i niepowtarzalny sposób. W efekcie będziesz prawdopodobnie pierwszym i jedynym facetem, który zrobił dla niej coś tak szalonego.

strzalka1Pomimo, że kobiety uwielbiają, gdy mężczyzna organizuje i planuje czas, to w tym materiale odkryjesz 1 szokujący element, który uczyni tą pożądana przez kobiety męską cechę jeszcze lepszą. Gdy poznasz tą sztuczkę poczujesz się jakbyś trafił na żyłę złota.

strzalka1Dam Ci przykłady kilku prostych podarunków, które będą intrygować kobietę nawet przez kilka lat, o ile nie zdradzisz jej szczegółów tego podstępnego podejścia.

strzalka1Dowiesz się jak wyrażać swoje uczucia bez używania słów stosując technikę „wizualnego niedopowiedzenia”. Dzięki niej Twój miłosny przekaz nabierze dużo głębszego znaczenia i będzie wywoływał w kobiecie dokładnie takie emocje, jakie ona sama chce do Ciebie poczuć.

strzalka1Poznasz kilka strategii, dzięki którym będziesz mógł rozbawić i wzruszyć do łez każdą kobietę w tym samym momencie. W efekcie ona poczuje się jakby znajdowała się na romantycznej karuzeli i w szybkiej kolejce górskiej w tym samym czasie.

strzalka1Powiem Ci jak robić kobiecie na złość w seksowny i pożądany przez kobiety sposób. Przez to ona będzie mówiła, że chce Cię „zabić” i ma Ciebie dosyć, a w głębi serca będzie myślała, że Cię kocha i nie może bez Ciebie żyć.

strzalka1Zdradzę Ci kilka nietypowych okoliczności, w których każda kobieta chce się znaleźć. Jeżeli przyczynisz się do realizacji tych pragnień, to ona uzna Cię za niezwykłego gościa, który potrafi spełniać jej życzenia. Nawet te, o których nigdy nikomu nie mówiła.

strzalka1Opowiem Ci o tym, kiedy i w jaki sposób powinieneś uczcić swoją znajomość z kobietą. Poznasz również nietypową, zabawną i wzruszającą metodę, aby podziękować jej, za to, że jest przy Tobie. Po tym ona zaniemówi z wrażenia.

strzalka1Dam Ci świetny pomysł z użyciem zdrapki lotto, aby dać do zrozumienia kobiecie, że jest dla Ciebie więcej warta niż milion dolarów. Gdy to zrobisz to ona będzie wprost oczarowana Twoją kreatywnością.

strzalka1Odkryjesz genialne sposoby, aby zaprosić kobietę na randkę, dzięki czemu ona jeszcze przed spotkaniem będzie pewna, że czeka ją jeden z najlepszych wieczorów w jej życiu.

strzalka1Powiem Ci o kilku nietypowych rodzajach zachowań, które powinieneś odgrywać publicznie przy kobiecie, aby ona uznała Cię za jedyny egzemplarz wyjątkowego mężczyzny na tej planecie.

strzalka1Poznasz kilka nietypowych rodzajów umów i zasad, które możesz ustalić z kobietą. Dzięki nim zamienisz zwykłą relacją na wyjątkowy związek oparty o „specjalne ” zasady, które dodadzą smaku Waszym przygodom

strzalka1Dowiesz się, dlaczego kupienie pewnego drobiazgu jej koleżankom przyczyni się do tego, że Twoja kobieta będzie z Ciebie dumna i zakocha się w Tobie na zabój. Powiem Ci jak i kiedy to zrobić, aby osiągnąć maksymalne korzyści z tego podstępnego planu.

strzalka1Zdradzę Ci, w jakich sytuacjach warto się zachować inaczej niż kobieta oczekuje. W ten sposób staniesz się w jej oczach nieokiełznanym facetem, który wie czego chce. To zachowanie zrobi na niej ogromne wrażenie.

strzalka1Zdradzę Ci również kilka sposobów, aby zaskoczyć kobietę małą niepozorną przesyłką o ogromnej wartości emocjonalnej. W ten sposób dostarczysz jej niebywałych wrażeń nie wydając więcej niż kilkanaście złotych.

strzalka1Poznasz seksowne, męskie i romantyczne sposoby, aby dać kobiecie do zrozumienia, że nie możesz bez niej żyć. Gdy zrobisz to, czego Cię nauczę, kobieta poczuje się naprawdę niesamowicie.

W Tej „Biblii” Odkryjesz Również…

strzalka1Opowiem Ci jak w seksowny sposób wyjaśniać swoje decyzje, które podejmujesz w związku z kobietą. W ten sposób ona poczuje się wyjątkowo, nawet wtedy, gdy kupisz jej zwykłą czekoladę lub zabierzesz na zakupy do marketu. Już za chwilę poznasz, co konkretnie mówić i w jakich okolicznościach, aby dodać dreszczyku emocji do przeciętnych wydarzeń.

strzalka1Odkryjesz zasadę „kawałka tortu”, dzięki której kobieta uzna, że z nikim wcześniej nie była tak szczęśliwa jak z Tobą. Natomiast, jeżeli nie będziesz stosował tej zasady, to ona może uznać, że nie jest zbyt szczęśliwa przy Twoim boku.

strzalka1Dam Ci pewną tajemniczą instrukcję, której będziesz mógł użyć chcąc zaprosić kobietę na randkę. Możesz jej też użyć, gdy chcesz, aby ona zrobiła coś dla Ciebie. Wystarczy, że wyślesz jej serię tajemniczych wskazówek, za którymi będzie mogła podążać. Zaraz Ci dam gotowy schemat, jeśli będziesz chciał.

strzalka1Poznasz pewien rodzaj „przedstawienia”, którym będziesz mógł zaskoczyć kobietę będąc z nią sam na sam. W efekcie zrobisz na niej większe wrażenie, niż wtedy, gdybyś zrobił jej kreatywny i seksowny striptiz.

strzalka1Zdradzę Ci kilka trików, które możesz wykonać, jeśli chcesz pokazać kobiecie, że jest naprawdę gorącą, piękną i atrakcyjną kobietą. Zastosuj te sztuczki i obserwuj jak ona rozpływa się w zachwycie.

strzalka1Dowiesz się, co dokładnie robić, aby podnieść wartość kobiety w jej oczach i poziom zadowolenia z życia. Dzięki temu ona będzie się czuć przy Tobie dużo bardziej szczęśliwą i spełniającą się kobietą.

strzalka1Zdradzę Ci wiele opcji na szybkie i proste, ale genialne niespodzianki, o które kobieta nawet nie podejrzewałaby Cię w najśmielszych snach. W efekcie jej zaskoczenie i podekscytowanie sięgnie zenitu, a Ty będziesz się cieszył, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

strzalka1Otrzymasz dziesiątki przykładów, którymi będziesz mógł wzbogacić randki, spotkania, a także zwykłe chwile. Nauczysz się jak oczarować kobietę zarówno w zwykły dzień jak i w dniach związanych z przeróżnymi okazjami, takimi jak Dzień Kobiet, Walentynki, czy urodziny.

strzalka1Już za chwilę posiądziesz kompletne narzędzia, którymi zwalczysz nudę i monotonię w związku zanim jeszcze się pojawi. Zamiast tego od razu zaczniesz rozpalać ogień wspaniałych uczuć.

strzalka1Bez względu na wiek, odkryjesz setki przykładów, które z łatwością wdrożysz w każdej relacji z kobietą lub wykorzystasz je już na pierwszej randce, aby zrobić ogromne wrażenie na kobiecie, na której Ci zależy.

strzalka1I wiele, wiele więcej….

Ile To Jest Warte?

Ciężko było mi ustalić wartość tego materiału, ponieważ NIE JEST to zwykła książka, którą pisze się w ciągu miesiąca, albo dwóch.

Jest to unikatowy kurs, który powstawał przez prawie 10 lat oraz taki, który kilkukrotnie był uzupełniany i doładowywany.

Materiał „Zaskocz Kobietę” to zbiór ponad 200 unikatowych doświadczeń i sytuacji, które już za chwilę mogą być częścią Twojego życia.

To istna fabryka różnego rodzaju emocji, którymi możesz bez problemu uczynić każdą kobietę oddaną Tobie na zawsze.

Bezcenna Wiedza Za 1 PLN?

A co, gdybym powiedział Ci, że możesz kupić sobie ode mnie jedno unikatowe przeżycie?

W ten sposób mógłbyś wdrożyć u siebie gotowy plan, aby natychmiast podnieść ilość pozytywnych wibracji w Twoim związku.

Ile byłbyś w stanie zaoferować mi za takie unikatowe chwile, o których Twoja kobieta, będzie opowiadała swoim koleżankom?

Ile warte jest dla Ciebie uczucie kobiety, która jest dumna, że jest przy niej taki zajebisty facet jak Ty?

Zaskoczę Cię.

Nie wydasz więcej niż 1 PLN.

Będziesz mógł zdobyć ponad 200 najlepszych strategii na tworzenie rewelacyjnych chwil za 197,77 PLN.

zlotowka

W związku z tą niepowtarzalną okazją koszt jednej unikatowej chwili, niespodzianki lub prezentu, który wzbogaci Twoją wyobraźnię wyniesie Cię niecałą 1 złotówkę.

Tylko pomyśl…

Inwestujesz, co jakiś czas 1 złotówkę i możesz:

strzalka1 zamienić przeciętny, monotonny i nudny dzień na taki, którego kobieta nie zapomni do końca swych dni

strzalka1 zrobić jej męską i prostą niespodziankę, która będzie dla niej więcej warta niż gdybyś zasypał ją wiadrem kwiatów

strzalka1 zastosować jedną z kilkudziesięciu sztuczek, aby kobieta uznała Cię za faceta, na którego zawsze czekała

strzalka1 zaskoczyć kobietę w momentach, w których kompletnie się nie spodziewa i w sposób, którego nie byłaby w stanie przewidzieć, nawet, gdyby próbowała to zrobić

strzalka1 i wiele, więcej…

A więc za jedyną 1 złotówkę  możesz kupić sobie pewność, że:

strzalka1 będziesz fantastycznym partnerem dla kobiety, o którym ona zawsze marzyła

strzalka1 staniesz się unikatowym facetem, któremu ciężko będzie dorównać

strzalka1 Wasze miłosne przygody nabiorą zupełnie nowego blasku i wibracji

strzalka1 będziesz wiedział co dokładnie robić, nawet gdy jeszcze nigdy nie miałeś kobiety

strzalka1 na zawołanie wywołasz iskry i rozpalisz ogień emocji pomiędzy Tobą i kobietą

strzalka1 i wiele, wiele więcej…

Wiem, Co Możesz Myśleć

„To chyba zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe.”

W 100% Cię rozumiem.

Zanim zdobyłem tą wiedzę, sam byłem bardzo sceptyczny, jeśli chodzi o wszystkie techniki i cudowne sposoby na sprawianie kobietom radości.

Było tak, gdyż po prostu dostępna wiedza na rynku o sztuce obdarowywania kobiet była po prostu słaba.

Więc zacząłem filtrować wszystkie popularne metody zaskakiwania kobiet, wzbogacać je oraz ulepszać np. moimi unikatowymi zasadami i doświadczeniami, które Ci opisałem powyżej ( to i tak tylko kilka z nich ).

W efekcie stało się coś niewiarygodnego.

Stworzyłem setki niepowtarzalnych sztuczek i trików, pomysłów na niespodzianki i fantastyczne chwile opartych o zupełnie nowe mechanizmy, które w relacjach z kobietami działają cuda.

Masz 2 Możliwości

Pierwsza.

Możesz podjąć działanie już teraz odkryć zawartość tego szokującego materiału.

Dzięki tej decyzji już za kilka minut zaczniesz po kolei odkrywać kolejne sekrety dostarczania kobiecie niepowtarzalnych doświadczeń.

Druga.

Możesz zignorować cały ten list i powiedzieć sobie – ” Przecież ja już wszystko wiem… ”

Więc….

Teraz jest ten czas, abyś podjął działanie i odebrał swoją kopię tego zabójczo efektywnego poradnika.

Bez względu na Twoją decyzję, życzę Ci dobrej zabawy i sukcesów w wykorzystaniu podpowiedzi z tego listu.

Mam też nadzieję, że ten tekst zainspirował Cię do nowych pomysłów i wzmocnił Twoje chęci do tego, aby stworzyć naprawdę fantastyczny związek.

Zacznij Tworzyć Niezwykłe Emocje w Waszej Relacji, Aby Kobieta Poczuła z Tobą Silną Więź

***

Cały materiał jest w cenie 1 kolacji w restauracji, ale żadna kolacja nie dostarczy kobiecie tyle wrażeń, co Ty z pomocą tego materiału.

***

Poznasz ponad 200 najlepszych sposobów, aby sprawiać kobietom radość w różnych sytuacjach, a przy okazji dobrze się przy tym bawić.

***

Każdy jeden genialny pomysł z kursu Zaskocz Kobietę będzie Cię kosztował niecałe 1 PLN ale będzie wart więcej niż typowe drogie prezenty.

197,77 PLN

KUPUJESZ Z GWARANCJĄ 365 DNI NA ZWROT

KUPUJĄC DZIŚ OSZCZĘDZASZ AŻ 100 PLN

OTRZYMUJESZ NATYCHMIASTOWY DOSTĘP

 platnosci

Po kliknięciu przycisku o treści Zamawiam zostaniesz skierowany na stronę bezpiecznych płatności.

Będziesz mógł wybrać najwygodniejszy dla Ciebie sposób, w jaki Twoja płatność zostanie zrealizowana.

Moje płatności obsługuje firma TPay, czyli ta sama, z której korzysta InPost, Neonet lub Euro Rtv Agd.

Po zatwierdzeniu płatności, najczęściej po około 10 minutach, uzyskasz dostęp on-line do całości kursu oraz bonusy.

Jeżeli nie otrzymasz ode mnie wiadomości e-mail z dostępem to sprawdź folder ze spamem.

::: S  T  R  E  F  A     P  Y  T  A  Ń :::

Czy Dostanę Gwarancję 100 % Satysfakcji?

Z każdym moim materiałem otrzymujesz podwójną gwarancję satysfakcji.

W przypadku materiału „Zaskocz Kobietę”, na zwrot masz aż 365 dni.

Daję Ci rok na decyzję, ponieważ materiał jest bardzo obszerny i potrzebujesz czasu, aby przetestować całą jego zawartość u siebie w relacji.

Jeżeli materiał nie będzie tak świetny, jak opisałem, to zwrócę Ci pieniądze lub wyślę Ci w zamian inny kurs. Sam zdecydujesz co chcesz, zwrot czy wymianę.

To ja ponoszą całe ryzyko, a Ty możesz cieszyć się możliwościami, które Ci daję.

Jeśli ten kurs Ci nie pomoże, to po prostu będzie dla Ciebie darmowy.

Myślę, że ta nietypowa propozycja jest nie do odrzucenia. Grzech nie spróbować.

gwarancja

Czy Mogę Zapłacić Na Poczcie?

Oczywiście, że możesz.

Klikając przycisk „POBIERZ MATERIAŁ >>” i wchodząc w „płatności” możesz wybrać opcję płatności poprzez przekaz pocztowy.

Korzystam tylko z najlepszych systemów płatności, które oferuję najwięcej bezpiecznych opcji.

Czy Zamówienie Jest Anonimowe?

Twoje zamówienie jest w 100 % anonimowe.

Ponieważ szanują Twoją prywatność, podajesz mi tylko adres e-mail oraz imię.

Informacja o tym przelewie w Twojej historii bankowych operacji, będzie tylko zbiorem liter i cyfr, tak jak poniżej.

transfer

W Jakiej Formie Otrzymam Materiały?

telefon tablet komp line

Otrzymasz hasło i link do platformy, z której będziesz mógł pobrać kurs na telefon lub komputer.

Oprócz tego, będziesz miał bezterminowy dostęp do materiałów z każdego miejsca na ziemi.

Materiał jest tak dopasowany, aby wygodnie było Ci go studiować zarówno na smartfonie, tablecie oraz na laptopie.

Będziesz mógł odkrywać wszystkie sekrety, dokładnie tam, gdzie będzie Ci najwygodniej.

Będziesz mógł zaglądać do materiału, gdy tylko będziesz potrzebował szybkiej inspiracji.

Dlaczego Twoje Kursy Tyle Kosztują?

Gdybym umieścił swoje materiały w księgarniach poprzez wydawnictwo, to cena byłaby dużo niższa.

Ale wtedy musiałbym ocenzurować treści i materiał straciłby bardzo dużo na wartości.

Nie mógłbym przekazać wszystkiego w taki sposób jak chce, bo moje poglądy są nieco „zakazane”, ale skuteczne.

Oprócz tego…

Opisywane metody mogłyby przestać działać, ponieważ każdy by je poznał i stały by się zbyt popularne, a więc mniej wartościowe..

Więc podjąłem decyzję, że wydam materiały samodzielnie bez cenzury, ale w 100 % zachowam oryginalną treść.

Dlatego możesz być pewien, że kupujesz unikatowy materiał, dzięki któremu szybko staniesz się specjalistą od obdarowywania i zaskakiwania kobiet.

Jak Obszerny Jest Kurs „Zaskocz Kobietę” ?

Materiał „Zaskocz Kobietę” to ponad 150 stron nafaszerowanych najlepszymi metodami, aby w unikatowy sposób zaimponować każdej kobiecie.

Poznasz w nim więcej kreatywnych, zaskakujących i kreatywnych przykładów, niż jesteś w stanie wykorzystać w swoim związku.

Materiał jest tak obszerny, że braknie Ci życia, aby oczarować kobietę wszystkimi sztuczkami, dlatego wybierz tylko te, które Ci się najbardziej podobają i ciesz się natychmiastowymi efektami.

Jestem pewien, że już po pierwszych kilku minutach zapoznawania się z materiałem, zatrzymasz się i zaczniesz wdrażać w życie te wszystkie wyjątkowe strategie, które poznasz.

Po prostu będziesz ciekawy efektów, jakie dają moje nietypowe lekcje.

Jestem pewien, że będziesz wracał do tego materiału setki razy i uznasz go za jedną z najlepszych inwestycji w swoim życiu.

Czy Twoje Strategie Działają Bez Względu Na Wiek?

W programie „Zaskocz Kobietę” podaję nie tylko gotowe pomysły, ale również zasady.

Gdy będziesz je stosował to możesz dopasować swój podstępny plan zarówno do młodszych jak również do starszych Pań.

Każdy sposób możesz modyfikować i uczynić go mniej lub bardziej szalonym, mniej lub bardziej ekskluzywnym, prostszym lub bardziej skomplikowanym.

Wszystko po to, aby idealnie trafić w gust i charakter kobiety, którą chcesz zaskoczyć.

Czy Mogę Liczyć Na Twoją Pomoc?

Oczywiście, że tak.

Jeżeli po zapoznaniu się z materiałem, będziesz miał jakieś pytania związane z kursem, to pomogę Ci na nie odpowiedzieć.

Więcej Pytań?

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytanie, na które odpowiedzi nie znalazłeś w powyższym tekście, to napisz do mnie na adres:  e-mail .

Jestem do Twojej dyspozycji i jestem tu po to, aby Ci pomóc.

Aleks

Poznaj Sposoby Zaskakiwania Kobiet i Ciesz Się Niesamowitymi Emocjami, Które Ta Wiedza Wniesie Do Waszej Relacji

***

Cały materiał jest w cenie 1 kolacji w restauracji, ale żadna kolacja nie dostarczy kobiecie tyle wrażeń, co Ty z pomocą tego materiału.

***

Poznasz ponad 200 najlepszych sposobów, aby sprawiać kobietom radość w różnych sytuacjach, a przy okazji dobrze się przy tym bawić.

***

Każdy jeden genialny pomysł z kursu Zaskocz Kobietę będzie Cię kosztował niecałe 1 PLN.

197,77 PLN

KUPUJESZ Z GWARANCJĄ 365 DNI NA ZWROT

KUPUJĄC DZIŚ OSZCZĘDZASZ AŻ 100 PLN

OTRZYMUJESZ NATYCHMIASTOWY DOSTĘP

platnosci

Po kliknięciu przycisku o treści Zamawiam zostaniesz skierowany na stronę bezpiecznych płatności.

Będziesz mógł wybrać najwygodniejszy dla Ciebie sposób, w jaki Twoja płatność zostanie zrealizowana.

Moje płatności obsługuje firma TPay, czyli ta sama, z której korzysta InPost, Neonet lub Euro Rtv Agd.

Po zatwierdzeniu płatności, najczęściej po około 10 minutach, uzyskasz dostęp on-line do całości kursu oraz bonusy.

Jeżeli nie otrzymasz ode mnie wiadomości e-mail z dostępem to sprawdź folder ze spamem.

::: S  T  R  E  F  A     O  P  I  N  I  I :::

Marcin napisał…

kom 1

Karol o efektach…

kom 2

Mail od Marka…

kom 3

A to wiadomość o Marcina…

koment4

A poniżej Kamil napisał kilka zdań….

koment5

Na koniec podsyłam jeszcze kilka nowszych opinii przesłanych od Czytelników:

Spraw, Aby Kobieta Szalała Za Tobą i Uznała Cię Za Niedościgniony Ideał Faceta Na Tej Planecie

***

Cały materiał jest w cenie 1 kolacji w restauracji, ale żadna kolacja nie dostarczy kobiecie tyle wrażeń, co Ty z pomocą tego materiału.

***

Poznasz ponad 200 najlepszych sposobów, aby sprawiać kobietom radość w różnych sytuacjach, a przy okazji dobrze się przy tym bawić.

***

Każdy jeden genialny pomysł z kursu Zaskocz Kobietę będzie Cię kosztował niecałe 1 PLN.

197,77 PLN

KUPUJESZ Z GWARANCJĄ 365 DNI NA ZWROT

KUPUJĄC DZIŚ OSZCZĘDZASZ AŻ 100 PLN

OTRZYMUJESZ NATYCHMIASTOWY DOSTĘP

platnosci

Po kliknięciu przycisku o treści Zamawiam zostaniesz skierowany na stronę bezpiecznych płatności.

Będziesz mógł wybrać najwygodniejszy dla Ciebie sposób, w jaki Twoja płatność zostanie zrealizowana.

Moje płatności obsługuje firma TPay, czyli ta sama, z której korzysta InPost, Neonet lub Euro Rtv Agd.

Po zatwierdzeniu płatności, najczęściej po około 10 minutach, uzyskasz dostęp on-line do całości kursu oraz bonusy.

Jeżeli nie otrzymasz ode mnie wiadomości e-mail z dostępem to sprawdź folder ze spamem.

Polityka Prywatności   Regulamin