7 Gorących Tekstów Do Łóżka

Ostre, zabawne, złośliwe, romantyczne, grzeczne i niegrzeczne, a wszystkie seksowne i uwodzicielskie.

Już za chwilę podam Ci 7 najlepiej ocenianych tekstów wzbogacających seks, które sporo kobiet chciała by usłyszeć „w łóżku”.

Ponieważ często zdarza mi się słyszeć od facetów, że wiedza, którą się dzielę nie działa, to postanowiłem zrobić mały test.

Kiedyś opublikowałem na moim Facebooku kilka tekstów do łóżka, aby sprawdzić odpowiedź na poniższe pytanie.

Niestety Fan Page został usunięty, gdyż w naszym kraju trudno jest dzielić się wiedzą ulepszającą życie erotyczne.

Publikując post na Facebook chciałem sprawdzić, ile kobiet uzna, że moje podpowiedzi są do dupy.

Gorące teksty

Stało się coś ciekawego. Posty z tekstami otrzymały sporo lajków, a poniżej są efekty.

To, co za chwile zobaczysz, to chyba jeden z wielu dobrych dowodów na efektywność wskazówek, którymi się dzielę.

Oczywiście, aby teksty spełniały swoją rolę muszą być wypowiadane w odpowiednich momentach, kontekstach sytuacyjnych i muszą być dopasowane do kobiety oraz do Ciebie.

Jeśli chcesz poznać więcej zasad stosowania łóżkowych tekstów oraz gotowe przykłady słów rozpalających kobiece żądze to znajdziesz je w kursie „Wirtuoz Seksu” (link).

Przykład 1

tekst-2

Przykład 2

tekst-3

Przykład 3

tekst-1

Przykład 4

tekst-5

Przykład 5

tekst-6

Przykład 6

teksty-4

Przykład 7

tekst-4

Jeszcze dziś możesz poznać więcej słów rozpalających kobiece żądze jeśli zdecydujesz się pobrać kurs „Wirtuoz Seksu”(link)

W materiale nie tylko podaję ogrom przykładów, ale także sporo zasad, które uczynią łóżkowe rozmowy bardziej efektownymi.

W materiale podaję także przeróżne konteksty, w których możesz używać gorących zdań rozpalających wyobraźnię.

To może być przełom w Twoim miłosnym życiu. Jeśli seks stanie się bogatszy o fajne słownictwo, to będzie to lepszy seks.

=> Klikając tutaj możesz przejść do kursu i nieźle się zabawić ze swoją ukochaną.

Dobrej zabawy!

Aleks


Jeśli jeszcze nie masz mojego bezpłatnego e-kursu, a chcesz…

>>> Odkryć najlepsze wskazówki i sztuczki do łóżka

>>> Dowiedzieć się jak mentalnie powiększyć penisa

>>> Łatwo poradzić sobie z przedwczesnym wytryskiem

>>> Poznać wskazówki na silną erekcję i potężne libido

>>> Poznać pozycje seksualne, za którymi szaleją wszystkie kobiety

…to możesz go pobrać wchodząc na ten link: https://lepszykochanek.pl/


4 Comments on “7 Gorących Tekstów Do Łóżka

  1. szczerze mówiąc niektóre z tych tekstów są wyjątkowo słabe, np. ten z Reksiem. rozumiem że to miało być zabawne, ale gdybym usłyszała coś takiego od faceta, to poczułabym zażenowanie i automatycznie straciłabym ochotę na seks z nim. podobnie działa słowo "cycuszki" i inne dziecinne określenia na piersi. jeśli masz 15 lat to jest do wybaczenia, ale jeśli jesteś dorosłym, doświadczonym mężczyzną, to Twój seksapil w oczach kobiety spada do 0 (kiedyś rozmawiałam o tym z koleżankami i każda z nas była tego samego zdania). nie chcę nikogo urazić, ale jeśli mój komentarz sprawi, że chociaż 1 facet przestanie używać takich słów w łóżku, to warto go napisać.

    1. i 6. przykład były moim zdaniem najlepsze 🙂

    • Wszystko zależy od kontekstu i od okoliczności. Atmosfera podczas seksu może być różna. Jeśli seks jest w atmosferze dobrej zabawy, a nie namiętny i poważny, to wtedy takie słownictwo jest dobrze odbierane. Zależy tez od kobiety. Jeśli facet ma tak ochotę powiedzieć i jemu to sprawia radość, to kobieta też powinna to akceptować, a nie oczekiwać, że facet wszystko będzie robił po jej myśli. W końcu trzeba jakoś iść na kompromis. Rzadko kiedy sprawy się dzieją w 100% tak, jakbyśmy tego chcieli. Ale jeśli 90% jest podniecające, to nie ma powodu do niezadowolenia myślę. Więc lepiej się skupić na tym co nam sprawia przyjemność, a nie szukać powodu, żeby nasze podniecenie spadło do 0, bo ktoś użył jednego słowa, które nam nie pasuje. Myślę, że tak jest przyjemniej dla obu stron;) Bo jak kobieta negatywnie zareaguje na to, że facet coś sobie powiedział, to później będzie się przejmował innymi elementami seksu, czy czegoś źle nie robi i to może w ogóle zburzyć przyjemność z procesu odkrywania sztuki kochania.

  2. Myślę, że świetnie działają teksty opuisujace jak kobieta na Ciebie działa, np. Kiedy tak na mnie patrzysz, mam ochotę Cie przyciągnąć i badać językiem jazdy fragment twojego ciala. Albo, jeśli nie przestaniesz tego robić to przełoże Cię przez kolano i obdaruje niesamowicie gorącym dotykiem. Przestań, masz ostatnia szansę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.