Seksowne Komplementy

Odkryję dziś jeden z wielu sekretów niesamowitego seksu i jeśli zaczniesz go stosować, kobieta prawdopodobnie zapamięta każdą noc z Tobą, do końca swojego życia.

To nie wszystko. Stosując te podpowiedzi staniesz się w jej wyobrażeniu facetem, którego pragnie, nawet wtedy, gdybyś kochał się z nią tylko w pozycji misjonarskiej.

Tym sekretem są świdrujące jej umysł unikatowe słowa, które ona słyszy tylko i wyłącznie z Twoich ust.

Dlaczego to takie mocne?

Jeśli powiesz jej coś naprawdę gorącego i w dodatku kobieta będzie bardzo mocno podniecona to wydarzą się 2 rzeczy w tej samej chwili.

Po pierwsze.

Ona podnieci się jeszcze bardziej, ponieważ trafisz w jej mentalny punkt G.

Po drugie.

Kobieta, być może zapamięta to, co jej powiedziałeś NA ZAWSZE, ponieważ nasza psychika jest tak skonstruowana, że pamięta te sytuacje, w których występują jednocześnie silne emocje.

Poniżej daję Ci próbkę. A więcej tekstów znajdziesz w materiałach z mojego sklepu.

Przykład.

Facet: Mmmmm… Ale wspaniały i gorący tyłek…

Kobieta: Tak myślisz?

Facet: Kochana, czy tak myślę? To artystyczne dzieło. Jestem pewien, że wygrałby konkurs na najpiękniejszą pupę.

Pobierz kursy klikając w ten link, poszerz swoje łóżkowe słownictwo i zaskakuj kobietę każdego dnia unikowymi komplementami.

Aleks

PS. Jeśli jeszcze nie pobrałeś kilka fajnych porad i wskazówek, umieszczonych na stronie https://lepszykochanek.pl/ to zachęcam, aby to zrobić. Wysyłam je na maila.

Znajdziesz tam kilka ciekawie omówionych pozycji miłosnych, sposoby na przedwczesny wytrysk oraz na opóźnienie wytrysku, triki do łóżka, techniki i strategie, aby doprowadzić kobietę do najlepszych orgazmów w jej życiu, podpowiedzi na lepszą erekcję oraz wiele więcej fajnych wskazówek, których nie znajdziesz na moim blogu, a które uczynią Cię lepszym kochankiem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.