Więcej Niż Silna Erekcja

Jeśli potrzebujesz usłyszeć jak wygląda mój kurs na temat tego jak poradzić sobie z problemami ze słaba erekcją, z zanikająca erekcją lub z jej brakiem to w tym wpisie umieszczam nagranie audio – MODUŁ NR 2.

Przez 20 minut podpowiadam różne rozwiązania, a jeśli uznasz, że taka wiedza Ci odpowiada, to jeszcze więcej dużo, dużo lepszych wskazówek i genialnych podpowiedzi jest w pełnej wersji kursu.

Pracowałem nad tym kursem kilka lat, a także dwa razy uzupełniałem go o nowe treści. Ty możesz dziś zdobyć tą wiedzę w kilka chwil.

Lepsza erekcja to również lepszy stan mentalny podczas seksu, a więc i bardziej satysfakcjonujący seks.

Wiesze libido, większa potencja i więcej seksualnej mocy to także sposób, aby szybciej odzyskać ochotę na seks po szybkim wytrysku, dzięki czemu każdy facet może mieć nawet kilka ejakulacji podczas jednego miłosnego aktu.

Silna erekcja to także lepsza stymulacja pochwy, a więc więcej doznań podczas penetracji. Sztywny penis może bardziej precyzyjnie pobudzać punkty w pochwie, to fakt.

Jeśli nagranie choć trochę Cię zaciekawiło, to warto, abyś pobrał i przetestował pozostałe 10 MODUŁÓW ze skondensowaną wiedzą na temat wzmacniania potencji i seksualnych mocy.

Pełny materiał na temat radzenia sobie z problemami z erekcją, z niskim libido i słabą potencją wraz z bonusami dostępny jest w moim sklepie.

Przejdź do sklepu i zamów pełny kurs klikając >>TUTAJ<<

Życzę owocnej edukacji i sukcesów nie tylko “łóżkowych” 😉

Aleks

PS. Jeśli jesteś na moim blogu nowym Czytelnikiem i jeszcze nie pobrałeś kilka fajnych porad i wskazówek, umieszczonych na stronie https://lepszykochanek.pl/ to zachęcam, aby to zrobić. Wysyłam je na maila.

Znajdziesz tam kilka ciekawie omówionych pozycji do seksu, poznasz nowe style sztuki kochania się, skuteczne sposoby na przedwczesny wytrysk oraz na opóźnienie wytrysku, triki do łóżka zaskakujące kobiety z łatwością, techniki i strategie, aby doprowadzić kobietę do najlepszych orgazmów w jej życiu, podpowiedzi na lepszą erekcję, zwiększenie libido oraz wiele więcej fajnych wskazówek, których nie znajdziesz na moim blogu, a które uczynią Cię lepszym kochankiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.