Jej Ochota Na Seks Pod Twoją Kontrolą

22_10_2013_flickr_sexy_brunette on chair stilettobootlover_83

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak by to było, gdybyś potrafił wywołać w Twojej kobiecie ochotę na seks dosłownie w ciągu sekundy bez względu na okoliczności? Oto pewna metoda, która może Ci się spodobać.

Przedstawię Ci dzisiaj prostą i skuteczna technikę, którą nazwałem seksualnym programowaniem.

Dzięki niej nie będziesz musiał się już nigdy zastanawiać jak zwiększyć libido u kobiety, bo będziesz panował nad nim całkowicie.

Gdy jej użyjesz będziesz w stanie wywołać w Twojej kobiecie bardzo silne seksualne emocje, które nie pozwolą jej myśleć o niczym innym jak o niegrzecznych momentach z Tobą.

Posłuchaj.

Gdy czujemy w jakiejś sytuacji bardzo silne emocje, nasz umysł jest w stanie połączyć je z czymś specyficznym i wyjątkowym, co się jednocześnie dzieje w tej chwili.

Może to być jakiś bodziec słuchowy, kinestetyczny, czyli dotykowy, może to być jakiś smak, lub zapach.

Może to być również bodziec wzrokowy, jakiś obraz, zdjęcie lub widok jakiejś osoby.

Każdy z nas ma mnóstwo takich bodźców połączonych z konkretnymi stanami emocjonalnymi.

Słyszysz jakaś muzykę i w ciągu sekundy jesteś w stanie przenieść się myślami i przywołać emocjonalny stan związany z jakąś sytuacją, wydarzeniem lub przypomnieć sobie jakaś osobę.

Czasami dzieje się to świadomie, a czasami podświadomie.

Czujesz jakiś zapach i nie wiadomo skąd pojawia się uśmiech na Twojej twarzy, zanim zdążysz sobie przypomnieć skąd właściwie ten zapach znasz.

Być może masz tak, że jak ktoś zaczyna używać w Twoim towarzystwie przekleństw, Ty zaczynasz się czuć skrępowany i zaczynasz się robić nerwowy.

Takich przykładów można by wymieniać setki.

Wiele osób gdy słyszy słowo „seks” zaczyna się rumienić i czuć dość niekomfortowo.

Co dalej?

Wiedząc już, że nasz umysł jest w stanie łączyć unikatowe bodźce z konkretnymi stanami emocjonalnymi, pokażę Ci jak możesz wykorzystać to w swojej sypialni jak i poza nią.

Gdy kochasz się ze swoją kobietą i ona przeżywa orgazm, zrób i powiedz coś bardzo specyficznego, co nigdy wcześniej jej nie mówiłeś.

Na przykład.

Ściśnij jej ramię, w miejscu gdzie nigdy wcześniej tego nie robiłeś i powiedz „Uwielbiam jak dochodzisz w moich ramionach”.

Powtórz to kilka razy podczas następnych momentów, aby utrwalić stan emocjonalny, który przeżywa w momencie orgazmu z tym konkretnym gestem i z tymi konkretnymi słowami.

Ważne, aby to były unikatowe gesty i słowa.

Gdy użyjesz słów na przykład „Kocham Cię” wówczas to nie zadziała, gdyż pewnie mówisz do swojej kobiety tak kilka razy w ciągu dnia w różnych okolicznościach.

Później możesz używać tych słów i konkretnego gestu, aby wywołać w niej pragnienie na seks w dosłownie każdym miejscu i czasie.

Gdy będziecie na przykład na zakupach w galerii lub na imprezie z przyjaciółmi i podejdziesz do niej i powiesz jej tak do ucha, ściskając jednocześnie jej przedramię, ona podnieci się w ciągu sekundy, a do jej głowy zaczną napływać niegrzeczne sceny, które rozpalą jej wyobraźnię.

Jej ochota na seks będzie pod Twoją kontrolą, dosłownie.

Sukcesów!

Aleks

Tagi: , , , ,
13 comments on “Jej Ochota Na Seks Pod Twoją Kontrolą
 1. Sławek pisze:

  Po przeczytanie powyższego posta postanowiłem podzielić się moimi doświedczeniami związanymi uczeniem kobiet osiągania orgazmu na rozkaz. Do kotwiczenia używam od kilku lat słowa "d.o.j.d.ź!". Zawsze robię to w tym samym tonie i używam tego samego trybu rozkazującego. Nie zawsze wejdzie mi mówienie przedmiotowego słowa z tą samą głośnością, ale jest to podobna głośność. Bardzo ważny jest moment założenia kotwicy. Zakładam ją w momencie kiedy kobieta jest w stanie emocjonalnym tuż przed orgazmem, czyli w momencie kiedy kobieta czuje motyle w podbrzuszu. Nie zakładam kotwicy w czasie orgazmu, bo zakotwiczył bym jej opadanie emocji a nie jej wzrastanie. 

  Nie chwalę się swoimi umiejętnościami. Pozostawiam to wyobrażni kobiety.

  To by było na tyle teorii z zakładaniem kotwicy.

  Odpalam kotwicę kiedy mam na to ochotę, przez telefon nie da się odpalić kotwicy, bo kobieta nie słyszy tej samej barwy głosu. 

  Robiłem testy, żeby sprawdzić co dają kotwice. 0 – stan emocjonalny neutralny, 10 – orgazm. Po wypowiedzeniu słowa "d.o.j.d.ź!" kobiety określały swój stan emocjonalny na 6.

  Styuacja niezwiązana z łóżkiem kiedy użyłem kotwicy do zmiany stanu emocjonalnego kobiety.

  Podczas spotkania z kobietą, z którą byłem pokłócony. Kobieta była zdenerwowana i nie potrafiła się zrelaksować, więc użyłem magicznego słowa. Kobieta odrazu zmieniła swoją pozycję, tak jakby zaraz miała osiągnąć orgazm. Niesamowity widok. Następnie poprawił się jej stan emocjonalny.

  Z relacji kobiet na temat zalożonej kotwicy doskonale wiem, że słowo "d.o.j.d.ź!" ma dla nich niesamowite, magiczne znaczenie.

  Ciekawostka to magiczne słowo ma dla kobiety takie magiczne znaczenie tylko w sytuacji kiedy ja je wypowiem. Nikt inny nie może wykorzystać mojej kotwicy na swoją korzyść, a to powoduje, że kobieta uzależnia się od moich słów.

  Proponuję jeszcze do kotwic dodać hipnogadkę na wzmocnienie i przyśpieszenie stanów emocjonalnych prowadzących do orgazmu i potem do kolejnych orgazmów. Jesto rewelacyjne narzędzie w ręku mężczyzny.

  Jeżeli spodobał C się komentarz to podzielcie się swoimi doświadczeniami. W treści nie używaj słowa "d.o.j.d.ź!".

  • ALEKS pisze:

   Super napisane. Dużo osób robi tak nieswiadomie i po prostu podczas seksu powtarzają pewne schematy, odpalając “kotwice”.

   Niektórym kobietom jednak słowa przeszkadzają w momencie, gdy są skupione na “dochodzeniu”.

   Wtedy lepiej kotwiczyć na jakiś unikatowy gest – delikatne “podrapywanie” jakiegoś miejsca lub mocne zaciśnięcie dłoni np na przedramieniu albo ramieniu.

   Wówczas jest to dużo bardziej subtelne i można równie skutecznie odpalać kotwicę bez potrzeby mówienia specyficznych słów 😉

 2. Roman pisze:

  Witam!

  Piszesz, żeby ścisnąć za ramię, a później za przedramię, więc za co mam ściskać ?  Pozdrawiam.

 3. Piotr pisze:

  Witaj

  Juz dawno o tym pisalem i jest na twoim blogu Jak to juz ktos zauwazyl jest to SWIADOME KOTWICZENIE STANOW EMOCJONALNYCH I wszystko byloby ok gdyby to odniesc do stanow ktore nam czemus sluza OSTRZEGAM pary mieszane czesto sie  dotykaja w sytuacjach kryzysowych i takich w ktorych nastepuje awantura TO TEZ JEST DOSYC SILNA KOTWICA I KOTWICZYMY STAN KTORY JEST W STANIE ZEPSUC DOBRA RELACJE!!!!!!!!!!! Dobrze sie zatem zastanowcie kiedy i kogo dotykacie

  Pozdrawiam i zycze kotwiczenia SWIADOMIE UZYTECZNYCH STANOW

   

 4. Wojtek pisze:

  Mam pewne pytanie. Jak dotąd, gdy się kochałem z moją partnerką, zazwyczaj w czasie stosunku mało do siebie mówiliśmy. Wydawało mi się to ciekawe, taki cichy seks bez słów. Natomiast niedawno zobaczyłem Twój film na YouTube o sekretach mistrzów seksu, z którego dowiedziałem się, że różne czułe rozmowy w trakcie stosunku mogą wywołać więcej emocji. Sądzisz, że seks staje się ciekawszy, gdy kobieta i facet czule rozmawiają podczas stosunku? Proszę, odpowiedz. 🙂

  • admin pisze:

   Oczywiście. Dzięki mówieniu możesz kreować różne emocje od delikatnych i czułych po ostre i dominujące, seks staje się ciekawszy jest w nim coś nowego. Możesz wpływać na wyobraźnię kobiety i zawładnąć jej umysłem. Kobiety jak zapewne wiesz dużo bardziej czują od nas mężczyzn i jeśli coś takiego robisz to one to przeżywają jeszcze mocniej. NIe zrozum mnie źle – są też momenty kiedy niepotrzebne są żadne słowa, kiedy wasze oddechy i westchnienia wystarczają w zupełności.

 5. krzys pisze:

  Kiedy będzie dostępne nagranie o którym piszesz i gdzie je można zdobyć?

 6. kamil_p pisze:

  Powiem tyle…to działa! W niektórych okolicznościach to działa nawet zanim cokolwiek zrobisz, gdy kobieta ma już jakieś kotwice, możesz je nieświadomie nawet odpalić, gdy trafisz przez przypadek. Ja tak miałem, gdy mocno ścisnąłem dziewczyne za dłonie, podczas, gdy mieliśmy splecione ręce. Ona wcześniej robiła to z kimś innym i podczas orgazmu zakotwiczyła sobie taki właśnie gest. To było niezłe co się z nią działo:-)

 7. Daniel pisze:

   To warunkowanie pawłowa – jedna z technik nlp. Jej zastosowanie nie kończy się na seksie 😀

 8. Radekk pisze:

  Stosuje taki trick w innych sytuacjach, ale nie myślałem nigdy, aby stosować podczas seksu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.