Kilka Słów o Niegrzecznych Tekstach

crasch_sex-couple_flickr-cc_free

Mówienie do kobiety w niegrzeczny sposób w rożnych seksualnych okolicznościach, to świetna droga do tego, aby przyprawić porcją pieprzu Wasze erotyczne życie. Dzięki tego tupu umiejętności seks stanie się bardziej przyjemny, ekscytujący i łatwiej doprowadzisz ją do orgazmu.

Niektóre kobiety nie wyobrażają sobie seksu bez pieprznych tekstów. Są też takie, które wolą słyszeć od Ciebie, że są piękne, że je kochasz, że nie możesz bez nich żyć. Często jednak jest tak, że te, które wyglądają na grzeczne bardziej lubią niegrzeczne teksty, niż te co wyglądają na niegrzeczne. Po tym jak znajdą się w łóżku z mężczyzną budzi się w nich ta bardziej pikantna część ich natury. Być może już tego doświadczyłeś.

Jednak nawet, jeśli trafiłeś na takie, które nie lubią ostrych fraz w łózku lub mówią, że nie lubią, to zawsze możesz sprawić, aby polubiły lub chociaż spróbować. Jak się do tego zabrać, abyś jej nie obraził, aby czuła się komfortowo, gdy to będziesz robił? Przedstawię Ci trzy istotne wskazówki.

Jak  Zacząć

Na początek, zamiast używać mocnych słów, zacznij delikatnie pieścić jej zmysł słuchu niegrzecznymi komplementami. Jest to szczególnie ważne wówczas, gdy nie jesteś przekonany, co do tego czy jej to będzie sprawiać przyjemność lub wtedy, gdy Ty jeszcze nigdy tego nie robiłeś.

Skup się na tym, co robicie w danym momencie. Powiedz jej jak bardzo Cię podnieca i jak niesamowicie na Ciebie działa. Możesz opisywać to, co właśnie jej robisz lub to, co zaraz chcesz zrobić. Innym sposobem na rozpoczęcie dialogu jest zadawanie jej pytań w stylu „A co by było gdybym teraz…” Obserwuj jej reakcję i mowę ciała. Będziesz wiedział, czy sprawia jej to przyjemność i czy w przyszłości będzie chciała tego więcej. Wówczas możesz powoli przechodzić do ostrzejszych tekstów.

Setki gotowych przykładów znajdziesz w moich materiałach. Jest tam więcej przykładów, niż będziesz w stanie wykorzystać w swoich miłosnych przygodach.

Ważne Jest, Co Mówisz, Ale Ważniejsze Jest To Jak Mówisz

Postawa i ton Twojego głosu jest równie ważna jak to, co do niej mówisz w ten brzydki sposób. Jest ważne, aby brzmieć autentycznie i prawdziwie, bo łatwo jest zepsuć całą atmosferę. W Twoim głosie powinna się przejawiać dzikość i władczość. Na początek, aby czuć się bardziej pewnie przyjmij fakt, że nie jesteś specjalistą od łóżkowych dialogów. W związku z tym, porozmawiaj z nią o swoich fantazjach, a następnie odegrajcie rolę, w której będziesz do niej mówił podczas seksu w ten niegrzeczny sposób. Będziesz brzmieć dużo autentyczniej, gdy na początku będziesz się z nią bawił i eksperymentował.

Niech będzie Twoją Niewolnicą

Kobiety lubią słyszeć z Twoich ust, że są w Twoim posiadaniu. Oczywiście chodzi tu o pewien kontekst, o zabawę słowami, a nie o realną niewolę. Powiedz jej, że jest Twoją niewolnicą, że chcesz ją mieć na zawsze, że należy do Ciebie. Zrób to w mniej lub bardziej brzydki sposób, w zależności od tego, na jakim etapie są Wasze rozmowy podczas łóżkowych igraszek. Ona lubi słyszeć, że masz nad nią władzę, że jest atrakcyjna dla Ciebie, że Cię pociąga i że chcesz się z nią kochać do utraty tchu.

Tutaj nie mogę zbyt ostro pisać, bo mnie jeszcze zamkną za nadużycia słowne, ale w moich kursach znajdziesz naprawdę bogate i różnorodne słownictwo. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Gorących nocy!

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.