Lubisz, Gdy Mruczy, Jęczy i Krzyczy?

flickr_cc_17_07_2012_orofacial_lips_red

Jeśli tak, to muszę Ci coś powiedzieć – ona też to lubi słyszeć => od Ciebie. Przeczytaj co mówic kobiecie w łóżku i dlaczego…

 

Gdy nie wydajesz z siebie, żadnych dźwięków i nic nie mówisz, wówczas nie pokazujesz w żaden sposób, że podoba Ci się to co robicie, że kręci Cię jej ciało itd. I wiesz co się wówczas dzieje w głowie kobiety? Ona zaczyna się zastanawiać, czy wszystko z nią w porządku.

Jeśli Twój seks wygląda w ten sposób, że tylko zamykasz oczy, otwierasz usta, dyszysz, wchodzisz w nią i wychodzisz to możesz być pewien, że ona błądzi myślami, tam gdzie nie powinna.

To nie pozwala jej się zrelaksowac, poczuć, że wszystko jest ok. Tworzy się nerwowa energia, która może ją powstrzymać przed osiągnięciem orgazmu. Być może znasz tą energię. Gdy robiłeś to pierwszy raz, lub gdy zastanawiałeś się czy Twój przyjaciel jest wystarczająco duży, lub czy jej się spodoba wówczas mogłeś mieć problemy ze stanięciem na wysokości zadania.

Być może podczas seksu, uciekłeś myślami do jakichś problemów, no i kilka chwil i po erekcji.

Więc co możesz zrobić.

Kobiety mają całą masę obaw co do tego czy są szczupłe ( nawet jesli są ), czy podobają Ci się jej pośladki, piersi, czy ich skóra jest wystarczająco gładka itd. Pozwól jej poczuć, że jest przepyszna, że podoba Ci się każdy najmniejszy fragment jej ciała, że niesamowicie Cię podnieca. Wydawaj z siebie "dźwięki zachwytu". Podziwiaj jej włosy, skórę, urodę. Mów, że jesteś niezłym szczęściarzem, że możesz się z nią teraz kochać. Gdy jej to wszystko mówisz, w mniej lub bardziej niegrzeczny sposób, ona może czerpać przyjemność z seksu równie ogromną jak Twoja. Jesteście na tym samym poziomie.

Nie zastanawiaj się zbyt dużo co mówić kobiecie w łóżku… Po prostu to rób, mów co czujesz, co widzisz.

Wówczas ona będzie doświadczać dużo więcej doznań, będzie mogła sie skupić na rosnącym w niej podnieceniu, będzie mogłą wyłączyć logiczne myślenie i orgazmy o niespotykanej dotąd sile, będą czekać na nią tuż za rogiem, nawet jeśli Twoje umiejętności "techniczne" będą przeciętne.

Jeśli nie wiesz co i jak mówić do kobiety w sypialni, lub czujesz się z tym niekomfortowo, to niedługo wyślę Ci kilka wskazówek.

Do usłyszenia.

 

 

Tagi: , , , ,
One comment on “Lubisz, Gdy Mruczy, Jęczy i Krzyczy?
  1. Radosław pisze:

    Cześć, chciałem kupić ten kurs, ale, gdy chcę zapłacić kartą po wciśnięciu tej obcji automatycznie pojawia się inna forma płatności tj. PayU. Poza tym kupiłem ostatnio od ciebie inny kurs,, Władca Orgazmów”, za który zapłaciłem przez PayPal, a w twym kolejnym kursie nie ma tej obcji i to jest, jak dla mnie, trochę wkurzające. W jaki sposób mogę to obejść?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.