Mrucz, Jęcz i Krzycz

flickr_cc_17_07_2012_orofacial_lips_red

Lubisz, gdy ona jęczy, mruczy, wzdycha i krzyczy? Jeśli tak, to muszę Ci coś powiedzieć, czego być może nie wiesz. Ona też to lubi słyszeć z Twoich ust. Przeczytaj kilka podpowiedzi o tym, jak się wyrażać w łóżku.

Gdy nie wydajesz z siebie, żadnych dźwięków i nic nie mówisz, wówczas nie pokazujesz w żaden sposób, że podoba Ci się to, co robicie, że kręci Cię jej ciało itd. I wiesz co się wówczas dzieje w głowie kobiety? Ona zaczyna się zastanawiać,na przykład, czy wszystko z nią w porządku.

Jeśli Twój seks wygląda w ten sposób, że tylko zamykasz oczy, otwierasz usta, dyszysz, wchodzisz w nią i wychodzisz to możesz być pewien, że ona błądzi myślami, tam gdzie nie powinna.

To nie pozwala jej się zrelaksować, poczuć, że wszystko jest ok. Tworzy się nerwowa energia, która może ją powstrzymać przed osiągnięciem orgazmu.

Być może znasz tą energię lub podobną, która mogła dopaść Cię, gdy robiłeś to pierwszy raz lub wtedy, gdy zastanawiałeś się czy Twój przyjaciel jest wystarczająco duży lub czy jej się spodoba. Wówczas mogłeś mieć problemy ze stanięciem na wysokości zadania.

Być może miałeś też tak, że podczas seksu uciekłeś myślami do jakichś problemów. W efekcie po kilka chwilach było po erekcji.

Więc co możesz zrobić.

Kobiety mają całą masę obaw co do tego czy są szczupłe (nawet jeśli są), czy podobają Ci się jej pośladki, piersi, czy ich skóra jest wystarczająco gładka itd.

Pozwól jej poczuć, że jest przepyszna, że podoba Ci się każdy najmniejszy fragment jej ciała, że niesamowicie Cię podnieca.

Wydawaj z siebie “dźwięki zachwytu”. Podziwiaj jej włosy, skórę, urodę. Mów, że jesteś niezłym szczęściarzem, że możesz się z nią teraz kochać. Gdy jej to wszystko mówisz, w mniej lub bardziej niegrzeczny sposób, to wtedy ona może czerpać przyjemność z seksu równie ogromną jak Twoja rozkosz.

Mów co czujesz, co widzisz. Bądź kreatywny i używaj bogatego słownictwa. Jeśli masz z tym problem, to moje materiały pomogą Ci w staniu się mistrzem łóżkowych rozmów. >>Tysiące przykładów znajdziesz tutaj >>

Wówczas ona będzie doświadczać dużo więcej doznań, będzie mogła się skupić na rosnącym w niej podnieceniu, będzie mogla wyłączyć logiczne myślenie i mieć orgazmy o niespotykanej dotąd sile.

Dobrej zabawy!

Aleks

PS. Masz już mój bezpłatny e-book z wartościowymi wskazówkami? Jeśli nie, to wejdź na stronę https://lepszykochanek.pl/ i ciesz się dostępem do unikatowej wiedzy.

PPS. Odwiedź mój sklep i sprawdź, czy nie ma tam czegoś, co dziś może Cię zainteresować. Do sklepu przejdziesz wchodząc na stronę https://wirtuozseksu.pl/blog/kursy/

Tagged with: , , , ,

2 Comments on “Mrucz, Jęcz i Krzycz

  1. Cześć, chciałem kupić ten kurs, ale, gdy chcę zapłacić kartą po wciśnięciu tej obcji automatycznie pojawia się inna forma płatności tj. PayU. Poza tym kupiłem ostatnio od ciebie inny kurs,, Władca Orgazmów”, za który zapłaciłem przez PayPal, a w twym kolejnym kursie nie ma tej obcji i to jest, jak dla mnie, trochę wkurzające. W jaki sposób mogę to obejść?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.