Punkt G Nie Istnieje

Tak, to prawda. Dla wielu kobiet punkt G praktycznie nie istnieje w ich życiu erotycznym i podczas łóżkowych przygód z facetami.

A to wszystko za sprawą tego, że mało który mężczyzna potrafi go tak stymulować, aby punkt G pokazał to, na co go stać.

Oczywiście są tez inne powody, jak choćby brak otwartości seksualnej, kompleksy, blokady lub inne problemy.

Sam kiedyś też nie potrafiłem odpowiednio stymulować Punktu G, gdyż sugerowałem się wiedzą z przeróżnych ogólnodostępnych portali internetowych.

Nie byłem świadomy, że najczęściej celem tych stron nie jest dzielenie się wspaniałą wiedzą, ale zdobywanie ruchu na stronę, aby reklamodawcy płacili za reklamy.

Chyba Cię to nie dziwi?

Dziś dam Ci kilka bardzo dobrych podpowiedzi w temacie masażu punktu G, ale na pewno nie wyczerpię tematu w 100%.

Najlepiej będzie jak pobierzesz z mojego sklepu pełny kurs „Władca Orgazmów”(link), gdyż wtedy poznasz więcej sekretów stymulacji tego miejsca.

To, co za chwilę napiszę i tak będzie dla wielu szokującą wiedzą. Ja też przez wiele lat nie miałem o tym pojęcia.

Dopiero wtedy, gdy zacząłem mieć bardzo dużo czasu wolnego, gdy zacząłem szukać i eksperymentować oraz testować w swoim życiu pewne zasady to zrozumiałem, że ogólnodostępna wiedza jest kiepska i mało skuteczna.

Dopiero wtedy, gdy mogłem poświęcić czas na odkrywanie nowych sekretów miłosnej uczty, to zacząłem odnosić prawdziwe sukcesy.

A dziś częścią z tych sekretów chcę się podzielić z Tobą, gdyż wiem, że nie każdy ma tyle czasu, aby samemu odkrywać tajemnice dobrego seksu.

Miłej lektury.

Wieczór Dla Punktu G

Dobrze, gdy ten punkt jest stymulowany w osobnej sesji masażu, w osobnym akcie i już za chwilę powiem Ci dlaczego.

Tego wieczoru, w którym będziesz chciał obudzić moc kobiecego punktu G skup się głównie na nim oraz na aktywnościach, które rozbudzą ciało i umysł kobiety.

Wstrzymaj się tego wieczoru od penetracji. Możesz nawet powiedzieć kobiecie, że dziś czeka ją przygoda tylko i wyłącznie z Twoimi dłońmi.

I tak podczas penetracji penisem nie jesteś w stanie wywołać tak silnego nacisku i tak dokładnego na obszar punktu G, jak możesz to zrobić palcami podczas masażu.

Blokada Przyjemności Podczas Masażu Punktu G

Dlaczego warto poświęcić cały wieczór i osobną sesję miłosnej przygody na masaż punktu G oraz zrezygnować tego wieczoru z penetracji?

Poniżej jeden z wielu powodów, a dużo więcej mentalnych blokad przedstawiłem w kursie „Władca Orgazmów”(link).

Chodzi m.in. o to, że bez względu na rodzaj środków antykoncepcyjnych używanych przez Was ZAWSZE jest jakieś ryzyko zajścia w ciążę.

To minimalne ryzyko sprawia, że kobiety podczas seksualnych aktywności rzadko kiedy są w 100% zrelaksowane.

Ten strach może nie być widoczny, ale może być zakodowany głębiej.

Po prostu niektóre kobiety gdzieś tam w sobie mają świadomość, że nie są w 100% zabezpieczone.

Nikt też perfekcyjnie nie stosuje antykoncepcji, a przy „w miarę dobrym” stosowaniu jej skuteczność jeszcze spada.

Ten minimalny stres może ograniczyć potencjał jaki może zostać uwolniony z punktu G oraz redukuje przyjemność podczas orgazmu.

Kobiety podświadomie wiedzą, że zawsze jest ten mały procent ryzyka, że Wasz miłosny akt może skończyć się ciążą.

Dlatego, gdy poświęcisz wieczór głównie na stymulację punktu G technikami bez ryzyka ciąży, to wówczas kobieta będzie mogła wyrzucić ze swojej głowy te obawy i lepiej się zrelaksować.

Ten podświadomy strach przed niechcianą ciąża może nawet powodować bóle w pochwie podczas stosunku lub dużo mniejszą przyjemność z penetracji.

Technika Stymulacji Punktu G

Kolejną istotną kwestią jest odpowiednia technika stymulacji tego obszaru za pomocą palców dłoni.

Technika, o której się najczęściej mówi w mediach nazywana jest potocznie techniką „chodź do mnie”, albo „chodź tutaj”.

Najczęściej w różnych źródłach radzi się, aby poruszać palcem wskazującym w pochwie (lub wskazującym i środkowym), tak jakbyś chciał zaprosić kobietę do siebie.

Ale ta technika jest do du*y ponieważ Twój palec zmęczy się po kilku minutach i nie będziesz w stanie kontynuować mocnego masażu punktu G.

Nacisk na punkt G, który jesteś wykonać samymi palcami jest też dużo mniejszy niż nacisk, gdybyś wykonał ten masaż inną techniką.

Zaraz Ci ją podam.

Rozgrzej okolice punktu G

Zanim skupisz się na punkcie G dobrze rozgrzej i postaraj się zrelaksować jej całe ciało.

Możesz wykorzystać w tym celu pewne techniki podniecającego i odstresowującego dotyku, które zamieściłem w materiale „Gry Wstępna Lepszy Niż Kiedykolwiek.”

Poświęć także czas na intymny masaż piersi, pośladków, warg sromowych, łechtaczki i stymulację wejścia do pochwy.

Możesz nawet najpierw doprowadzić kobietę do orgazmu stymulując łechtaczkę. Po chwili kobieta będzie mogła mieć kolejny orgazm.

O wiele więcej wskazówek do intymnego masażu kobiecych stref erogennych znajdziesz w kursie „Władca Orgazmów”.(link)

Pozycje Do Stymulacji Punktu G

Podczas sesji masażu punktu G wypróbujcie różne pozycje. Różne pozycje pozwolą Ci wykorzystywać różne palce dłoni podczas stymulacji.

Możesz zacząć od pozycji, w której kobieta klęczy na kolanach i podpiera się na ramionach, wypina pupę w górę. Ty uklęknij obok niej.

Wtedy jedną dłonią możesz drażnić jej punkt G z pomocą kciuka, a drugą dłonią możesz objąć jej szyję i mocno przytulać kobietę do siebie.

Po jakimś czasie takiego masażu, niech kobieta położy się na plecach i rozłoży uda. Podłóż pod jej pupę poduszkę, abyś miał lepszy dostęp do punktu G.

Gdy ona lezy na plecach, Ty możesz uklęknąć z boku jej ciała, aby ona mogła zaciskać dłonie i masować Twojego przyjaciela.

To po prostu może sprawić, że będzie się mocniej podniecać. W takim układzie ciał możesz masować jej punkt G dwoma palcami, na przykład wskazującym i środkowym.

Nie Poruszaj Palcami Po punkcie G

Podczas masażu trzymaj sztywno palce dłoni na punkcie G i poruszaj całym ramieniem, aby siła masażu płynęła z całego ramienia, a nie tylko z palców.

Wtedy będziesz mógł dłużej i mocniej masować ten obszar, który właśnie długo i mocno powinien być masowany, aby większość kobiet go odczuła i aby punkt G uwolnił swój potencjał.

Ten masaż może prowadzić do kobiecego wytrysku, ale by do niego doprowadzić trzeba najpierw wiedzieć o tym, co to w ogóle jest ten kobiecy wytrysk, skąd się bierze i co może blokować kobietę przed osiągnięciem tego doświadczenia.

W kursie „Władca Orgazmów” są na ten temat informacje.

Wracając do sposobu stymulacji, chciałbym jeszcze dodać, że gdy będziesz wykonywał technikę taką jaką się powszechnie doradza, czyli technikę o nazwie „chodź tutaj”, to Twoje palce szybko się zmęczą.

Wtedy długi i intensywny masaż jest prawie, że niemożliwy albo wymaga długiego treningu i dużej wytrzymałości mięśni palców.

Może być też tak, że niektóre kobiety będą mocno reagować na niezbyt mocny masaż punktu G, więc wtedy również ta technika może przynieść efekty.

Po prostu kobiety mają różną wrażliwość na stymulujące bodźce podobnie jak mężczyźni.

Jedni przecież mają za każdym razem podczas seksu szybki wytrysk, a inni nie mogą dojść nawet po godzinie mocnej stymulacji.

Nie Tylko Palce Podczas Masażu Punktu G

Możesz podczas tego masażu wykorzystać również zabawki do seksu w postaci podłużnych masażerów w stylu dildo.

Kobiety często mają swoje ulubione masażery, gdyż każdy ma trochę inną powierzchnię i może dostarczyć innych doznań.

Powierzchnia masażerów różni się w zależności od tego z czego są wykonane. Stalowy masażer smakuje kobiecie inaczej niż kamienny, szklany lub drewniany.

Przy masażu punktu G ważne jest, aby masażer był dosyć sztywny, dzięki czemu nie będzie wyginał się podczas masowania punktu G.

Masując kobietę powyższymi rodzajami masażerów możesz użyć oleju do masażu, np. ekologicznego oleju kokosowego.

Ma on większą lepkość niż lubrykanty oparte na wodzie stosowane przy masażerach z silikonu, a więc dostarcza bardziej intensywnych doznań.

Można by powiedzieć, że jest po prostu mniej śliski niż lubrykanty oparte na bazie wody.

Weź to tez pod uwagę. Sprawdź oba, może to mieć znaczenie.

Masażer może pomóc Ci na początku masażu w stymulacji punktu G, a na zakończenie i przed punktem kulminacyjnym możesz wrócić do masażu palcami.

Jedna z Wielu Strategi Masażu Punktu G

To, co opisałem powyżej to tylko pewna strategia, jakiś plan działania i to jeden z wielu możliwych.

To nie jest tak, że te opisane działania zagwarantują każdej kobiecie zawsze orgazm w wyniku stymulacji punktu G.

Być może będziesz musiał w tej strategi coś jeszcze zmienić albo coś jeszcze wprowadzić.

A być może to w umyśle kobiety będą jeszcze jakieś mentalne przeszkody, które będą utrudniać jej przeżycie orgazmu punktu G.

Nieraz jeden drobny, dodatkowy element może przyczynić się do tego, że przyjemność kobiety wzrośnie kilkakrotnie.

Może być tak, że ona będzie lepiej reagować na Twoją stymulację, gdy zasłonisz jej oczy albo gdy będziesz podczas masażu punktu G dawał jej klapsy w pupę drugą dłonią.

Tych atrakcji, którymi możesz wzbogacić taką zabawę w masażystę jest dużo więcej i opisałem je w moim kursie „Pozycje Seksualne Mistrzów” (link)

Techniki Stymulacji Punktu G i Dużo Więcej

Dlatego jeśli chcesz zostać mistrzem masażu punktu G, to zachęcam, aby pobrać kurs „Władca Orgazmów” z mojego sklepu.

 Ten kurs  pozwoli Ci się dobrze się przygotować przed taką sesją masażu punktu G.

Jak głosi pewne powiedzenie:

  „Zanim pomyślicie o miłosnej uczcie,

   wpierw się nauczcie.”

Myślę, że ma to ogromny sens.

Brak Orgazmu Podczas Stymulacji Punktu G

To, że kobieta nie będzie krzyczeć z rozkoszy, to nie znaczy, że masaż się nie udał i masz się czuć niczym przegrany.

Już sam dotyk jej miejsc intymnych na przeróżne kreatywne, nowe i mało znane sposoby będzie dla niej fajnym przeżyciem.

Nie wierzysz? To odpowiedz sobie na poniższe pytanie.

Gdyby 2 piękne kobiety ssały Twojego przyjaciela i pieściły Twoje ciało dostarczając Ci nowych atrakcji przez godzinę, ale nie doprowadziłyby Cię do orgazmu, to czy byłbyś niezadowolony?

Uznał byś wtedy wieczór za zmarnowany bo nie osiągnąłeś orgazmu? Nie sądzę.

Ten przykład może pozwolić Ci odczuć, że brak orgazmu podczas miłosnych aktywności nie znaczy, że noc nie może być gorąca i zaliczona do udanych.

Co więcej, zbyt duża presja i ukierunkowanie się na to, że doprowadzisz kobietę do orgazmu, może zniszczyć przyjemność z seksu, bo będziesz wtedy pomijał inne, ważniejsze aspekty miłosnej uczty.

Więcej Wiedzy Na Temat Stymulacji Punktu G

Być może za pierwszym razem podczas takiego masażu będzie Ci brakować trochę wytrwałości albo będziesz musiał następnym razem zmienić trochę strategię.

Mój kurs „Władca Orgazmów” Ci w tym pomoże i znacznie ułatwi sprawę. Masz tam dużo więcej wskazówek i technik, o których raczej nie usłyszysz w mediach.

A jeśli już coś usłyszysz, to zazwyczaj są to informacje, które oddalają Cię od sukcesu, zamiast przybliżać. Takie mam wrażenie.

To trochę tak, jak z tą techniką „chodź tutaj”, która jest bardzo promowana i chyba każdy ją zna, a tak naprawdę jest mało skuteczna, na co wskazują nie tylko moje doświadczenia.

Dlaczego jest mało skuteczna opisałem w powyższym tekście.

A więc jeśli temat doprowadzania kobiet do orgazmów na różnorodne sposoby Cię interesuje, to kurs „Władca Orgazmów”(link) jest dla Ciebie.

Znajdziesz go w moim sklepie.

Aleks

PS1. Jeśli nauczysz się doprowadzać kobietę do orgazmów i do seksualnego spełniania podczas takiego masażu jak opisałem powyżej, to stanie się coś fajnego.

Będziesz dużo mniej przejmował się takimi problemami jak przedwczesny wytrysk czy słaba erekcja albo zbyt mały rozmiar Twojego sprzętu.

Będziesz potrafił zabierać kobietę we wspaniałą łóżkową przygodę i to nawet nie korzystając ze swojego penisa, albo używając go w ograniczonym zakresie.

Umiejętność doprowadzania kobiety do orgazmów przeróżnymi technikami da Ci seksualną pewność siebie, nawet, gdy Twój sprzęt czasami Cię zawodzi.

Co jeszcze może pomóc Ci w problemach z przedwczesnym wytryskiem i ze słabą erekcją oraz z seksualną pewnością siebie?

W tym temacie również przygotowałem kursy bogate w mało znaną wiedzę, która pomoże Ci odkryć wiele sekretów.

=> Przeglądnij zawartość mojego sklepu klikając w ten link i ciesz się świetnym seksem!  

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.