Chińska Przygoda

Jeśli chcesz zaskoczyć kobietę fajną randką, to zorganizuj dla Was wieczór w stylu chińskim. Oto kilka ciekawych podpowiedzi, które uczynią Cię nie tylko facetem bogatszym o ciekawe pomysły, ale i lepszym kochankiem.

Taki chiński wieczór można zacząć od obejrzenia filmu. Jest cała masa świetnych filmów, które rzadko się promuje w naszej kulturze.

Polecam na przykład film “HERO” nafaszerowany pięknymi scenami sztuk walki, krajobrazami, opowiadający ciekawą historię, a w dodatku z wątkiem miłosnym.

Później kolacja w stylu chińskim, a do niej chiński trunek np. słodkie wino z owoców UME.

Później chiński masaż Gua Sha, który robi się kamieniem kwarcowym lub jedeitowym. Można taki masaż wykonać na twarzy lub na całym ciele. Może być on również formą gry wstępnej przed miłosną ucztą.

A później seks po chińsku. Jak to robić? Może najpierw pewna historia.

Jak podają niektóre źródła, był kiedyś zwyczaj, że pary nowożeńców w Chinach, ale i nie tylko, w Japonii również, otrzymywały od swoich rodzin prywatne miłosne pamiętniki, zwane potocznie książkami do poduszki.

Było to karty z pozycjami, z różnego rodzaju pieszczotami, wskazówkami i odkryciami w temacie sztuki miłosnej, które przechowywano w pudełkach przypominających poduszki. Stąd ich nazwa.

Młodzi kochankowie mogli się tym inspirować i dużo szybciej w ten sposób rozwijali się w dziedzinie sztuki miłosnej.

Mając np. 20 lat zyskiwali mądrość w tematach miłosnych odkrywaną przez wiele pokoleń.

A jak jest obecnie u nas, w społeczeństwie, w którym nie ma zwyczaju dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem w sztuce kochania?

W naszej kulturze w wieku 60 lat większość społeczeństwa ma mądrość na poziomie 12 latków.

W dodatku mamy tendencję, aby żyć iluzja, że jesteśmy świetni w “tych” tematach, podczas, gdy nasze odnalezienie się w tematach sztuki miłosnej jest na bardzo niskim poziomie. Sam przez to kiedyś przechodziłem.

Można by to porównać do sytuacji, w której myślałem, że jestem świetnym kucharzem, a zaledwie potrafiłem zrobić jajecznicę i ugotować parówki. Wielu facetów tak ma.

Dlatego jeśli chcesz wykorzystać chińską mądrość, to odtwórz się na to, że ktoś może Ci udzielić wielu rad, na które byś sam nigdy nie wpadł albo których odkrycie będzie Cię kosztować wiele czasu.

Myślę, że moje kursy można nazwać czymś w rodzaju prywatnych pamiętników, które uczynią Cię lepszym kochankiem, zainspirują do nowych przygód i pomogą szybko uporać się z największymi łóżkowymi kompleksami, frustracjami i problemami.

Ale jeśli uważasz, że sam wszystko wolisz odkrywać i że chiński zwyczaj dzielenia się najlepszymi odkryciami w sztuce kochania to głupota, to masz takie prawo, możesz wszystko sam odkrywać.

Gdy będziesz to robił, to radzę Ci aby unikać wiedzy na temat seksu dostępnej w mediach. Artykuły w większości są tak pisane, aby wywoływać kompleksy i abyś w miarę edukowania się miał coraz więcej problemów i był coraz bardziej zagubiony, a nie mądrzejszy.

Dlatego zachęcam, aby otworzyć się na to, że tak samo jak w kuchni można używać książek kucharskich, aby szybko nauczyć się tworzyć pyszne dania, tak samo w dziedzinie sztuki miłosnej można zdobyć wiedzę, aby nauczyć się tego, jak czerpać większą przyjemność z miłosnego aktu.

Bo pomyśl. Gdybyś chciał samemu odkrywać tajemnice przyrządzania dań, to ile zajęłoby Ci odkrycie jak robi się sushi? Chyba nigdy byś tego nie spróbował.

I tak samo jest w sztuce miłosnej. Jeśli będziesz wszystko chciał sam odkrywać, to setki pysznych przepisów na miłosną ucztę po prostu nigdy nie odkryjesz, bo braknie Ci na to czasu.

Dlatego zachęcam, aby skorzystać z tego, co dla Ciebie przygotowałem. Wiele potężnych kursów nafaszerowanych niesamowitą wiedzą masz dostępne od ręki.

Po prostu skorzystaj i ciesz się wspaniałym, kreatywnym i uwodzicielskim seksem oraz przygodami miłosnymi ze swoją partnerką już dziś i to na setki sposobów.

Pod tym linkiem możesz przejść do listy moich kursów, w których jest ponad 1000 niesamowitych wskazówek do sztuki kochania oraz randkowania>>

Najtaniej wychodzi pobrać wszystkie kursy w pakiecie. Każdy materiał zawiera inną wiedzę i wzbogaci Twoje miłosne menu menu, które możesz zaoferować kobiecie o takie elementy, których większość facetów nigdy w swoim życiu nie odkryje.

Choć może się wydawać, że ceny są wysokie, to uwierz mi – niewiedza w tych tematach będzie kosztować Cię znacznie więcej.

Sukcesów!
Aleks

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.