Ona Chce, a Ty Nie Możesz?

Dziś podpowiem Ci dlaczego wielu facetów zaczyna mieć problemy z erekcją, choć wcześniej ich nie mieli, a wszystko poprzez to, że nieświadomie sprzeciwili się Matce Naturze.

Oczywiście to, co za chwilę przeczytasz,  tylko jeden z wielu , wielu czynników, które mogą mieć wpływ na potencję, a jeśli chcesz poznać ich dużo więcej to pobierz materiał umieszczony na dole tej strony.

Odkrywanie tych wszystkich mało znanych sekretów silnej erekcji kosztowało mnie naprawdę sporo pracy, więc będę wdzięczny, gdy docenisz mój trud i będziesz chciał poznać wszystkie te tajemnice, o których mało kto mówi.

Czynnikiem bardzo osłabiającym erekcję, o którym dziś chciałbym Ci napisać, jest zbyt łatwy dostęp pomiędzy uda kobiety, do jej szparki.

Już wyjaśniam Ci, o co chodzi, abyś był bardziej świadomy tego co się dzieje z Twoim przyjacielem zza rozporka i dlaczego raz daje rade, a innym razem odmawia posłuszeństwa.

A więc tak.

Zauważ, że na początku znajomości, gdy poznajemy kobietę, to wiemy, że aby ona nam się oddała, to musimy ją uwodzić, zachęcać, zdobywać.

Wówczas, gdy dochodzi do intymnego zbliżenia, to nasz sprzęt jest rozpalony niczym gorący pręt.

Ale z czasem faceci zapominają, że tak naprawdę przed każdym stosunkiem powinien nastąpić proces uwodzenia kobiety, zdobywania jej ciała i umysłu, a nie tylko wtedy, gdy ją zdobywają po raz pierwszy.

Akt miłosny powinien odbywać się w odpowiednim stanie emocjonalnym i gdy tego stanu brak, to możesz właśnie być w takiej sytuacji, że ona przed Tobą leży, a Tobie nie stoi.

Gdy kobieta oddaje Ci się bez problemu za każdym razem, gdy tylko tego chcesz, z dużą łatwością jak gdyby była Twoją niewolnicą, to z czasem możesz przestać czuć się podczas seksu pewnego rodzaju zwycięzcą i zdobywcą.

W efekcie tracisz odczucie, że ją zdobywasz, akt miłosny przestaje być ekscytujący, a staje się czymś automatycznym, przez co z czasem emocje między Wami umierają.

Gdy kobieta przestaje być przez Ciebie uwodzona, to również spada jej poziom zainteresowania seksem bez uwodzicielskiej gry, który oferujesz i to fundament do kolejnych związkowych kłopotów.

Efekt tego wszystkiego może być taki, że z czasem Twoja potencja może stawać się coraz słabsza, a akt miłosny robi się coraz mniej ekscytujący.

To z kolei może prowadzić do tego, że Wasza relacja zacznie się rozpadać, poprzez to, że zbyt łatwo dochodziło do seksu. Kto by pomyślał?

Tak więc bardzo często przyczyną słabej erekcji u mężczyzny może być kobieta, ponieważ zbyt łatwo się oddaje swojemu partnerowi, nie dając mu szansy, aby ją uwodził.

Ale z drugiej strony to też może być wina faceta, bo tego właśnie od kobiety oczekuje. Często może on myśleć tak, że skoro są razem to powinien mieć dostęp do jej szparki 24 godziny na dobę i to przez 7 dni w tygodniu.

Mało kto zdaje sobie sprawę z tej zależności i gdy pojawiają się jakieś problemy ze wzwodem, to często szuka się przyczyny zupełnie gdzie indziej niż się powinno.

Co więcej, brak odnalezienia tej prawdziwej przyczyny może skończyć się nawet silną depresją, załamaniem lub innymi tragediami.

Niektóre kobiety to rozumieją i jeśli facet przestaje je uwodzić, to dla jego dobra umiejętnie pokazują mu, że potrzebują być zdobywane.

Kobiety, które są świadomymi kochankami mają swoje metody, którymi w pozytywny sposób, bez szkody dla relacji pokazują swoim partnerom, że bez uwodzenia nie ma pieprzenia.

Faceci jednak często źle to odbierają i myślą, że kobieta nie chce się z nimi kochać i w rezultacie tej złej interpretacji niepotrzebnie zaczynają robić problemy.

Co więc w takim przypadku zrobić?

Wystarczy zacząć znowu uwodzić kobietę, nie tylko po to, aby ją zdobywać każdego dnia, ale również po to, aby mieć z tego dobrą zabawę, rozwijać swoją kreatywność i przeżywać unikatowe chwile ubarwiające nasze życie.

Co się może stać, jeśli tego nie będziesz robił?

Gdy zaczną się Twoje problemy z erekcją to możesz pomyśleć, że coś z Tobą nie tak i przy kolejnych stosunkach być może pojawi się stres oraz strach przed nieudanym seksem, co jeszcze bardziej pogorszy sytuację.

Zauważ również, że gdy sięgasz po pornografię, to również nie potrzebujesz uwodzić tych kobiet z ekranu monitora i to również z czasem może sprawić, że nawet filmy dla dorosłych przestaną Cię ekscytować i wywoływać erekcję.

A wtedy to już w ogóle może zrobić się z tego życiowa tragedia, a wszystko przez brak świadomości tego, że dobry seks zaczyna się od procesu uwodzenia, który to proces może mieć tysiące twarzy, a więc nigdy się nie znudzi.

Dzięki rozwijaniu swoich umiejętności zachęcania kobiety do seksu i zwiększania swojej kreatywności w uwodzeniu, Wasze wspólne intymne chwile mogą być niekończącą się przygodą, więc na prawdę warto trochę się wyedukować w tych tematach.

Zauważ, że w świecie zwierząt przed każdym miłosnym aktem ma miejsce taniec godowy i gdy Ty tego nie robisz, to po prostu sprzeciwiasz się Matce Naturze.

Ale głowa do góry. Wiedz, że bardzo często przeróżne łóżkowe problemy są jedynie sygnałem, że należy coś zmienić w naszym podejściu do seksu, a nie, że coś z nami nie tak.

Więcej sekretów niezawodnej erekcji możesz odkryć w moim materiale, który możesz pobrać klikając w poniższą grafikę.

Uruchom Seksualne Turbodoładowanie>>

A jeśli chcesz rozwijać swój arsenał uwodzicielskich trików i być mistrzem uwodzenia swojej partnerki przez całe życie to zapoznaj się z pozostałymi moimi kursami, które znajdują się w moim sklepie.

Stworzyłem dla Ciebie fantastyczne materiały, które są nafaszerowane niesamowitą, unikatową i gorącą wiedzą, o której większość facetów nie ma bladego pojęcia.

Jest tak ponieważ bardzo często ich męskie ego nie pozwala im się otworzyć na informacje, gdyż nie dopuszczają do siebie myśli, że mogą być po prostu kiepskimi kochankami.

Otwórz się na informacje, poznaj moje materiały, bo dzięki nim bez problemu zostaniesz królem swojego erotycznego życia, zamiast być ofiarą niewłaściwej wiedzy, którą dzisiaj być może dysponujesz.

Sukcesów nie tylko w łóżku!

Aleks

PS. Na podstawie powyższego wpisu powstała prezentacja, którą umieściłem na YouTube. Jeśli chcesz to możesz posłuchać, dać łapkę w górę lub zostawić komentarz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.