Oto Efekty Powiększania Penisa

Dziś wrzucam wpis nawiązujący do artykułu ze strony Warszawskiego Centrum Medycznego na temat różnorodnych (21 rodzajów) zabiegów powiększania penisa.

Od zawsze piszę, że faceci, którzy myślą, że powiększenie penisa uczyni ich lepszymi kochankami i sprawi, że ich partnerki będą bardziej zadowolone z seksu, są w ogromnym błędzie.

To jest tak, jakby myśleć, że większy nos uczyni Cię lepszym kucharzem i wirtuozem kuchni, albo większe uszy sprawią, że będziesz lepszym muzykiem.

W dodatku mężczyźni, którzy chcą powiększyć małego ryzykują, że ich sprzęt zostanie uszkodzony na stałe lub jakieś komplikacje zabiją przyjemność płynącą nawet z masturbacji.

Czy to nie straszne? Wyobrażasz sobie sytuację, że w wyniku komplikacji podczas każdego wzwodu w swoim życiu możesz czuć ból albo mrowienie?

To, co czyni seks niesamowitym nie jest związane z wielkością sprzętu, ani trochę. Kobieta może pokochać seks z Tobą nawet wtedy, gdy Twój mały jest naprawdę mały.

Są na to skuteczne sposoby i ogromna ilość facetów już je zna, gdyż dzielę się nimi w moich kursach.

Niektóre są tak proste i skuteczne, że moim Czytelnikom trudno w to uwierzyć, że sami na to nie wpadli.

A teraz nawiąże do artykułu ze strony Warszawskiego Centrum Medycznego.

W artykule było wyraźnie podkreślone, że medyczne procedury powiększania penisa w zasadzie nie działają, a w dodatku mogą być ryzykowne.

Taki wniosek był wysnuty na podstawie ciekawego doświadczenia, które polegało na tym, że naukowcy przeprowadzili metaanalizę 1192 przypadków udokumentowanych medycznie, w których mężczyzn poddano 21 różnym zabiegom, w tym chirurgicznym – w celu zwiększania rozmiaru penisa.

Wnioski z tej analizy mnie akurat w ogóle nie dziwią. Ale jeśli dalej myślisz, że drogą do lepszego seksu jest większy penis, to powyższe doświadczenie może Ci to dać do myślenia.

Okazało się bowiem, że żadna ze stosowanych procedur medycznych, w tym również te chirurgiczne, nie przyniosła pożądanych przez pacjentów rezultatów.

Niestety to nie jedyna złą informacja, do której doszli badacze.

Zauważyli oni, że w wielu przypadkach zabiegi powiększające penisa, powodowały komplikacje.

Moim zdaniem jedyną drogą do polepszenia jakości seksu jest zdobycie odpowiedniej wiedzy np. na temat tego, co podnieca kobiety dużo bardziej niż rozmiar penisa.

Zyskując taką wiedzę automatycznie pozbędziesz się wszelkich kompleksów i seks może stać się niesamowity, a Ty wspaniałym kochankiem już następnego dnia po przerobieniu moich materiałów.

Nie wierz mi na słowo. Przetestuj kilka moich kursów, a sam się przekonasz, że efekty przerosną wszelkie Twoje oczekiwania.

>>Kliknij w ten link i zajrzyj do sklepu po wskazówki, których nie zdobędziesz w żadnym innym miejscu.<<

Sukcesów!

Aleks

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.