Nowe Sytuacje Seksualne i Pozycje

Dziś przedstawię Ci nowe pozycje seksualne oraz nowe gorące momenty i sytuacje, które możesz przeżyć z kobietą.

Poznasz także pewien trik na opóźnianie wytrysku. To coś sprawi także, że kobieta odkryje nową twarz fellatio.

Chcę Ci pokazać tym wpisem, że będziesz 10 x lepszym kochankiem, jeśli zaczniesz patrzeć na miłosne przygody trochę inaczej.

Dużo lepszy seks?

Zaraz zobaczysz także, czym różnią się moje kursy od tego, co znajdziesz na rynku edukacji seksualnej oraz w mediach. 

Niektórzy moi klienci, po tym jak poznali moje kursy, to stwierdzili, że wcześniej byli seksualnie upośledzeni.

Jeden facet napisał kiedyś, że cieszy się, że kobieta z nim zerwała, bo był idiotą w łóżku. Gdyby nie to rozstanie, nigdy nie trafił by na mnie i jego ukochana miałaby do końca życia horror w łóżku.

Są też tacy, którzy piszą do mnie, że nie znają drugiego takiego specjalisty w dziedzinie seksu, choć tych „ekspertów od seksu” jest coraz więcej.

Komentarz od klienta

Zwróć uwagę….

Większość facetów bardzo często chce próbować z kobietami różne pozycje, aby na różne sposoby wepchać penisa w pochwę.

Jest tak dlatego, ponieważ Internet jest zalany artykułami pt. „W jakich pozycjach uprawiać seks?, „Jaka pozycja najlepsza do punktu G?” itd.

Ja dam Ci inną radę:

Zapomnij o pozycjach.

Zacznij dążyć do tego, aby podczas seksu przeżyć z kobietą jakiś unikatowy moment, wyjątkową chwilę lub wprowadzić chociaż jakiś 1 drobny, nowy element… a pozycja niech będzie tylko pewnego rodzaju podstawą sytuacji, a nie celem.

To ogromna różnica.

Poniżej dam Ci kilkanaście bardzo fajnych przykładów, a więcej podpowiem Ci w najnowszym kursie „Seks to sztuka”. Znajdziesz go w moim sklepie.

Rozwijając tytuł tego nowego kursu można by powiedzieć, że seks to sztuka tworzenia niezapomnianych, wyjątkowych i oryginalnych chwil.

I już Ci wyjaśniam, o co chodzi.

Jedno jest pewne. Najlepsze noce dopiero przed Tobą.

Pozycja seksualna i sytuacja nr 1

Ujęcie 1

Ujęcie 2

W tej pozycji wypróbuj następujące działania:

Obejmij jej ciało i stwórz efekt miłosnego zniewolenia. Dla Twojej i jej wygody możesz podłożyć pod pupę kobiety poduszkę. Nie musisz od razu wykonywać ruchów w pochwie. Na początek wsuń penisa w pochwę i po prostu pozostań w niej nieruchomo. W tym czasie przejdź do kolejnej atrakcji.

Powiedz kobiecie, aby chwyciła pierś i zbliżyła ją do Twoich ust. Twoje ręce są zajęte obejmowaniem ciała, więc wydaj jej seksowny rozkaz, aby chwyciła swoją pierś, ponieważ Twoje usta i język potrzebują się wyżyć.

Więcej trików, które możesz wdrożyć w tej sytuacji jest w kursie „Seks to sztuka”. Znajdziesz go w moim sklepie.

Pozycja seksualna i sytuacja nr 2

Ujęcie 1

Ujęcie 2

W tej pozycji wypróbuj następujące działania:

W takim układzie ciał możesz łatwo i bardzo skutecznie masować punkt G. Wsuń palec w pochwę  i dociśnij go do dolnej krawędzi tak, jakbyś chciał się podciągnąć na ręce.

Jest kilka opcji. Ty możesz masować punkt G jedną dłonią albo możesz starać się utrzymać dłoń nieruchomo, aby kobieta sama nabijała się na Twoje palce tak jak lubi. Drugą dłonią możesz masować piersi lub łechtaczkę.

Możesz w tej sytuacji wykorzystać także jakiś masażer do pochwy o fallicznym kształcie lub dildo.

A teraz pewna sztuczka, która pozwoli Ci opóźnić wytrysk. Zasugeruj kobiecie, aby nie robiła nic z Twoim penisem. Niech tylko trzyma go w ustach i zmysłowo ssie. Wtedy ona może bardziej skupić się na doznaniach, które jej dostarcza cipka. Powiedz, że masz na taki moment ochotę. Większość kobiet, gdy ma spotkanie sam na sam z penisem, to od razu zaczynają go mocno masować i ssać. Takie działania mogą przyspieszyć wytrysk, bo nie każdy facet potrafi wytrzymać tak gorące momenty. Bardzo często przyczyną szybkiego wytrysku jest zbyt intensywny, zbyt szybki atak kobiety na penisa, mówiąc zabawnie.

W całej tej sytuacji możesz także całować, pieścić, lizać, kąsać i ssać jej łydki. Jeżeli w takiej pozycji będziesz leżał na łóżku, a kobieta będzie stała przy jego krawędzi, to będziesz mógł całować jej wewnętrzną stronę ud, gdyż wtedy Twoje ciało będzie trochę wyżej.

Czym jeszcze wzbogacić taką sytuację? W kursie „Seks to sztuka” zgromadziłem wiele gorących propozycji. Pobierz kurs z mojego sklepu.

Pozycja seksualna i sytuacja nr 3

Ujęcie 1

Ujęcie 2

W tej pozycji wypróbuj następujące działania:

Powiedz kobiecie, aby przycisnęła swoją pierś do Twoich ust. Oczywiście jeśli jej piersi są na tyle duże, że jest taka możliwość. Ewentualnie, gdy są mniejsze, to nachyl się nad klatką piersiową. Chodzi o to, aby to kobieta wpychała Ci swoje piersi w usta. Ty możesz to zrobić, ale sprawdź także, co się stanie, gdy ona to zrobi. Wtedy jest to trochę inne doświadczenie. Inaczej jest także, gdy kobieta bierze Twojego penisa do ust, a inaczej , gdy ona Ci mówi wepchnij mi go w usta. Czyż nie? Po chwili pieszczot jednej piersi, powiedz, aby teraz wepchnęła Ci w usta drugą pierś.

Gdy całujesz jej piersi, masuj w tym samym czasie jej plecy i pośladki. Przesuwaj dłonie na zmianę w górę i w dół. Tego typu działania to coś co nazywam „grą dłoni’. Dla wielu kobiet ta gra dłoni jest mega ważna. Facet, który potrafi poruszać się dłońmi po ciele kobiety w różnych sytuacjach stwarza dużo większe napięcie seksualne. Oczywiście odpowiednia poruszanie dłońmi po ciele kobiety, wywołuje także większe podniecenie u faceta, więc oboje na tym skorzystacie.

Zachęć ją, aby stymulowała swoją cipkę ślizgając się po Twoim udzie. Możesz chwycić ja za pupę i masować jej krocze przesuwając jej ciało w górę i w dół. Koniecznie użyjcie olejków, aby czerpać z takiej zabawy więcej rozkoszy oraz, aby było przyjemniej.

Jeszcze się zastanawiasz nad kursem „Seks to sztuka?” Im dłużej zwlekasz tym więcej zabawy Cię omija. Odszukaj go w moim sklepie.

Podsumowując

Jak widzisz, jeśli zaczniesz patrzeć na seks w ten sposób, to ilość pomysłów na gorące noce nigdy się nie skończy.

Wiele albumów z księgarni i artykułów w mediach pokazuje tylko same pozycje.

A co z całą resztą? Już widzisz ile tracisz? A to co opisałem to tylko ułamek.

To tylko krótki artykuł, który tylko naprowadza na to, o co tak naprawdę chodzi w dobrym seksie.

Setki gotowych podpowiedzi, trików i wskazówek, aby zamienić nudne pozycje w dobrą zabawę znajdziesz w kursie „Seks to sztuka”.

=> Nie wierz mi na słowo. Odszukaj kurs w sklepie i przetestuj materiał bez ryzyka. Masz przecież gwarancję satysfakcji.

Choć tak naprawdę zachęcam, aby pobrać PAKIET wszystkich kursów, bo to najkorzystniejsza opcja.

Dobrej zabawy!

Aleks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.