Pozycje Do Ataku Na Punkt G

Hej, dziś chciałbym Ci zaprezentować kilka unikatowych grafik, które podpowiedzą Ci w jakich pozycjach możesz przystąpić do ataku na kobiecy punkt G podczas intymnego masażu tego miejsca swoimi dłońmi.

Możesz również wykorzystać te pozycje podczas zabaw z łóżkowymi gadżetami do intymnego masażu.

Większość facetów skupia się tylko na technice stymulacji punktu G dłonią i często nie zdają sobie absolutnie sprawy, że tak samo ważne jak odpowiednia technika są odpowiednie pozycje.

Już nie wspomnę, że jest jeszcze cała masa innych czynników  równie ważnych albo nawet ważniejszych niż technika stymulacji i nich również nigdzie się raczej nie mówi. Są to np. różne generatory emocji, oryginalne sposoby dotyku itd.

Na poniższych zdjęciach możesz zobaczyć kilka pozycji, które dodadzą smaku Twoim przygodom z kobiecym punktem G, a jeśli chcesz poznać więcej przykładów, to koniecznie pobierz mój najnowszy materiał o pozycjach i uwodzicielskich tekstach (na dole masz do niego link).

Oczywiście najlepszą wiedzę zachowałem tylko dla tych osób, które zechcą pobrać pełną wersję kursu. To chyba w pełni zrozumiałe dla każdego.

To co jest poniżej to tylko mała próbka wiedzy.

Dają Ci ją po to, abyś decydując się na zakup pełnej wersji moich kursów był pewien, że to co jest w moich materiałach wyprzedza o 100 lat to, co znajdziesz w innych materiałach na rynku.

Jeśli wystarczy Ci to co, wysyłam bezpłatnie – no to w porządku.

Korzystaj i baw się dobrze. Ale wiedz, że ucząc się tylko z bezpłatnych wpisów bardzo wiele super wiedzy, którą mógłbyś zaskakiwać kobiety 10x bardziej po prostu przelatuje Ci koło nosa.

Zobacz  i przetestuj w praktyce te 3 zdjęcia do ataku na punkt G i kilka wskazówek, aby ten masaż mógł doprowadzić kobietę do niesamowitych doznań i aby ona chciała korzystać do końca świata z Twojego łóżkowego warsztatu:)

A jak nie masz z kim tego przetestować, to opowiedz kobiecie o tym czego Cię nauczę np. na pierwszej randce, a zdziwisz się jak szybko ona zaciągnie Cię do łóżka, abyś jej pokazał coś, co jeszcze z nikim nie przeżyła.

A jeśli nie wiesz jak z łatwością umawiać się na randki, to pobierz mój kurs Poznaj Kobietę lub spotkaj się z mną osobiście (Link do kursu oraz warsztatów 1 na 1).

Zdziwisz się jakie to proste, gdy odkryjesz moje unikatowe podpowiedzi w tym temacie. Nauczę Cię sposobów, których nigdzie indziej nie poznasz i będziesz mógł się umawiać bez problemu na 1 randkę każdego dnia z nową dziewczyną.

A teraz przejdźmy do grafik i gorących podpowiedzi.

 

Pozycja G1

  

Gorąca Wskazówka

W tej pozycji możesz stymulować punkt G kciukiem. Zmiana pozycji daje Ci możliwość zmiany palców, których używasz do tego masażu.

Jest to ważne, gdyż podczas masażu punktu G trzeba używać sporo siły i gdy nie będziesz zmieniał palców to może się okazać, że braknie Ci sił, aby kobieta przeżyła orgazm punktu G.

Warto też wzbogacać pozycje pewnymi gestami. Dociśnięcie jej pleców dłonią do łóżka podczas tego masażu, może wzbogacić tą sytuację o dodatkowe emocje związane z odegraniem roli dominującego faceta.

Taka rola wiele kobiet nakręca kobietę jeszcze bardziej i dzięki temu doprowadzenie jej do orgazmu może być szybsze, a orgazmy dużo bardziej niesamowite.

Pozycja G2

Gorąca Wskazówka

W tej pozycji możesz stymulować punkt G dwoma palcami – wskazującym i środkowym. Tej pozycji możesz użyć podczas masażu jako drugiej.

Możesz przejść do niej po tym, jak będziesz przez jakiś czas masował jej punkt G w pozycji G1.

Lekkie podduszanie również może sprawić, że taki masaż zostanie wzbogacony o emocje niezbędne do tego, aby ona doświadczyła orgazmu. Więcej podniecających i mało znanych gestów masz w pełnej wersji kursu.

Oczywiście wzbogacenie tych pozycji o podniecające teksty, może doprowadzić kobietę do jeszcze silniejszych doznań, gdyż wtedy nie tylko będziesz atakował jej ciało odpowiednim sposobem dotyku, ale również jej umysł podniecającą grą słów.

Ogrom przykładów, które rozwiną Twoją kreatywność na temat tego, co mówić do kobiety w łóżku, aby podniecała się 3 razy szybciej również znajdziesz w pełnej wersji kursu.

Pozycja G3

Gorąca Wskazówka

Ta pozycja pozwoli Ci stymulować jej punkt G i dawać jej klapsy w pupę co kilka chwil, aby uczynić chwile spędzone w Twoich ramionach dużo bardziej pikanymi.

W takim układzie kobieta może w tym samym czasie trzymać w dłoniach Twój sprzęt.

Fakt, że ona czuje w swoich dłoniach Twojego nabrzmiałego przyjaciela sprawia, że ta sytuacja jeszcze mocniej ją podnieca.

W takim układzie możesz stymulować punkt G również opuszką kciuka.

Im wyżej jej pupa będzie w powietrzu tym lepszy dostęp będziesz miał do jej punktu G dlatego warto podłożyć pod jej tyłek jakaś poduszką.

Pozycja G4

Gorąca Wskazówka

Tego typu układy ciał, w których sprawiasz kobiecie przyjemność podczas masażu intymnego nazywam pozycjami do judo w pościeliW pełnej wersji najnowszego kursu jest ich więcej.

W pozycjach do judo w pościeli chodzi o to, że podczas seksu w tych pozycjach wykorzystujesz pewne dźwignie na ciele, niczym w judo.

W ten sposób jesteś w stanie unieruchomić ciało kobiety i dostarczyć jej bardziej intensywnych doznań niż ona byłaby w stanie znieść.

Dzięki temu kobieta może przeżyć coś więcej, coś innego, coś nowego. Gdy zniewolisz jej ciało kobieta nie będzie mogła się wydostać, gdy zrobi jej się zbyt przyjemnie i w efekcie przeżyje ultra rozkosz.

To jest podobnie jak z łaskotkami. Gdy zaczniesz ją łaskotać bez zniewolenia ciała, to ona odruchowo odskoczy i poziom stymulacji, który jej dostarczyłeś będzie niski lub średni.

Ale gdy unieruchomisz jej ciało, to będziesz mógł ją łaskotać dłużej i sprawić, że przeżyje silniejsze doznania w wyniku łaskotek. Podobnie jest z masażem intymny.

Czasami kobietom robi się zbyt przyjemnie i uciekają swoim ciałem przed Twoją dłonią lub zabawkami.

Pozycje do judo w pościeli uniemożliwiają ucieczkę przed mega przyjemnymi bodźcami i w ten sposób jesteś w stanie dostarczyć jej wrażeń na poziomie jakim jeszcze nie przeżyła.

 

Pobierz pełny materiał, aby się przekonać ile jeszcze fantastycznych podpowiedzi przygotowałem w moim kursie o pozycjach seksualnych i uwodzicielskich tekstach.

Tutaj zdobędziesz pełną wersję wraz z bonusami i zyskasz więcej niż może Ci się wydawać>>

No, a jeśli wydaje Ci się, że inne kursy będą bardziej w Twoim guście to zapraszam do przeglądnięcia oferty mojego małego sklepu.

Możesz tam pobrać inne równie unikatowe materiały albo zamówić pakiet wszystkich kursów, w którym kursy wychodzą prawie 70% taniej.

Przejdź do sklepu i ciesz się wiedzą, której większość facetów nigdy nie pozna>>

Sukcesów!

Aleks

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.