Najlepsze Teksty Do Łóżka ( 7 przykładów )

Ostre, zabawne, romantyczne, grzeczne i niegrzeczne. Oto 7 najlepiej ocenianych tekstów do łóżka, które sporo kobiet chciała by od Ciebie usłyszeć.

Ponieważ często ktoś zarzuca mi, że to czego uczę nie działa, to postanowiłem zrobić mały test.

Opublikowałem na Facebooku kilka tekstów do łóżka, aby sprawdzić czy choć 1 kobieta uzna, że są do dupy.

Niestety stało się coś innego;)  Posty z tekstami otrzymały sporo "lajków" a poniżej są efekty.

To chyba najlepsza gwarancja satysfakcji i dowód na to, że Twoja partnerka będzie w niebo wzięta;)

Jeśli chcesz poznać więcej słów rozpalających kobiece rządze to znajdziesz je w materiale Wirtuoz Seksu, 101 Zakazanych Pozycji oraz Protokoł Pożądania. W każdym kursie są inne przykłady.

Przykład 1

tekst-2

Przykład 2

tekst-3

Przykład 3

tekst-1

Przykład 4

tekst-5

Przykład 5

tekst-6

Przykład 6

teksty-4

Przykład 7

tekst-4

Tak jak wspomniałem na początku możesz poznać więcej słów rozpalających kobiece rządze jeśli zdecydujesz się pobrać kurs Wirtuoz Seksu, 101 Zakazanych Pozycji oraz Protokoł Pożądania. W każdym kursie są inne przykłady.

Dobrej zabawy!

Aleks

 

 

 

4 comments on “Najlepsze Teksty Do Łóżka ( 7 przykładów )
 1. Ewa pisze:

  szczerze mówiąc niektóre z tych tekstów są wyjątkowo słabe, np. ten z Reksiem. rozumiem że to miało być zabawne, ale gdybym usłyszała coś takiego od faceta, to poczułabym zażenowanie i automatycznie straciłabym ochotę na seks z nim. podobnie działa słowo "cycuszki" i inne dziecinne określenia na piersi. jeśli masz 15 lat to jest do wybaczenia, ale jeśli jesteś dorosłym, doświadczonym mężczyzną, to Twój seksapil w oczach kobiety spada do 0 (kiedyś rozmawiałam o tym z koleżankami i każda z nas była tego samego zdania). nie chcę nikogo urazić, ale jeśli mój komentarz sprawi, że chociaż 1 facet przestanie używać takich słów w łóżku, to warto go napisać.

  1. i 6. przykład były moim zdaniem najlepsze 🙂

 2. rob pisze:

  Myślę, że świetnie działają teksty opuisujace jak kobieta na Ciebie działa, np. Kiedy tak na mnie patrzysz, mam ochotę Cie przyciągnąć i badać językiem jazdy fragment twojego ciala. Albo, jeśli nie przestaniesz tego robić to przełoże Cię przez kolano i obdaruje niesamowicie gorącym dotykiem. Przestań, masz ostatnia szansę.

 3. Paweł pisze:

  Hej! Świetny pomysł! Dziękuję i Happy New Year! Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.