Tysiące Sposobów Na Lepszy Seks

Jeśli potrzebujesz sposobów, aby ulepszyć swoje życie miłosne i poprawić atmosferę w związku lub szukasz rozwiązań, jak poradzić sobie z przeróżnymi problemami, to tysiące podpowiedzi znajdziesz w moich kursach.

Zainwestuj w tą unikatową wiedzę, a Twoje życie miłosne i relacje z kobietą na pewno nie będą kiepskie przez brak pomysłów na dobrą zabawę lub przez „łóżkowe” problemy.

Po prostu odpowiem Ci jak je szybko i skutecznie rozwiązać, a Twoją głowę zaleję tysiącami podpowiedzi na radosne chwile nie tylko w łóżku, ale i na randkach lub podczas wspólnego spędzania czasu.

On i Ona

Korzystając ze wskazówek, które podaję w kursach należy pamiętać, że to, co może być przyjemne dla jednej osoby, może nie być przyjemne dla innej.

Dopasowanie swoich erotycznych światów, potrzeb, oczekiwań, tego co dajemy, co chcemy otrzymać, jest bardzo istotne i to nie tylko w życiu intymnym.

To, co najbardziej lubimy w seksie, pozycjach seksualnych i erotycznych sytuacjach może się znacznie różnić w zależności od indywidualnych preferencji.

To, na co mamy ochotę jest często wypadkową poziomu naszego intymnego komfortu, doświadczeń życiowych w sferze seksualnej, obycia w tematach dotyczących naszej seksualności, charakteru całej naszej osobowości, naszych przekonań i wielu innych czynników.

Ważne, aby dobrze komunikować się ze swoim partnerem, próbować różnych pozycji, sytuacji, udoskonaleń, trików i wskazówek, podchodząc do tych prób z dystansem.

Dzięki temu możemy sprawdzać i wybierać to, co jest dobre dla obojga partnerów i wspólnie osiągnąć stan seksualnej rozkoszy.

Najważniejszymi cechami każdej intymnej przygody jest zgoda, komfort i przyjemność wszystkich stron zaangażowanych w miłosny akt.

Mówiąc w skrócie, trzeba się umiejętnie dogadać, aby było fajnie;)

Umiejętność dogadywania się i łączenia swoich indywidualnych erotycznych światów z osobą, z którą się kochamy też jest czymś, czego można się nauczyć.

Brak tej umiejętności sprawia, że jesteśmy mało atrakcyjni dla osoby, z którą chcielibyśmy mieć wspólne życie erotyczne.

Jak to robić? W tym temacie również zgromadziłem całą masę podpowiedzi i w wskazówek. Odkryjesz je w różnych moich materiałach.

Szwedzki Stół

Zachęcam także do tego, aby w procesie poznawanie moich wskazówek, spojrzeć na nie stosując zasadę szwedzkiego stołu lub patrzeć na moje kursy podobnie jak na książki kucharskie.

Chodzi w powyższych zasadach o to, aby wybrać z materiałów to, co na dziś jest interesujące i mi na uwadze fakt, że za jakiś czas nasz gust może się zmienić.

W efekcie, gdy wraca się do tych materiałów za rok lub dwa albo nawet za dziesięć lat, bogatszym o wiele nowych doświadczeń, można się mile zaskoczyć.

Może się okazać, że zupełnie inne podpowiedzi trafiają w nasze gusta, treści są jeszcze lepiej zrozumiałe i wyciągamy z materiałów jeszcze więcej inspiracji.

=> Dlatego myślę, że te kursy mogą posłużyć wielu osobom nawet całe życie.

Gorrrących nocy i dobrej zabawy!

Aleks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.