Nakręć Ją Na Nieziemski Seks

Jak zachęcić kobietę, aby desperacko pragnęła się z Tobą przespać, a nawet zostać Twoją kochanką? Oto kilka podpowiedzi zarówno dla facetów w związku jak i tych, którzy szukają partnerki.

Bez względu na to czy jesteś w związku, czy jesteś singlem, metoda, którą zaraz Ci opiszę sprawi, że kobieta uparcie zacznie pragnąć znaleźć się w Twoim łóżku i wskoczyć na Twojego przyjaciela zza rozporka.

Wiem, że może to brzmieć jak bajka, ale jeśli zaczniesz to robić, to zdziwisz się jak szybko będziesz miał większe efekty niż mógłbyś oczekiwać.

Tak naprawdę sposobów, aby to osiągnąć jest wiele, ale dziś odkryję prze Tobą jedną z moich ulubionych metod, którą dzielę się w swoich materiałach.

A więc tak.

Aby kobieta stała się napalona na Ciebie, to musisz w jakiś sposób dać jej do zrozumienia, że właśnie z Tobą przeżyje tak fantastyczne łóżkowe przygody, których nie przeżyje z nikim innym.

Tak na marginesie, aby kobieta chciała stworzyć z Tobą związek, to również musisz zrobić coś podobnego.

Ale, żeby ten plan zrealizować, to trzeba mieć różnorodne, barwne i bogate doświadczenie albo skorzystać z podpowiedzi kogoś, kto wzbogaci Twój arsenał łóżkowych trików i pomysłów na oryginalny oraz niezapomniany seks, który zachwyci kobietę.

Po prostu Twój er0tyczny świat musi stać się dużo bardziej barwny od jej er0tycznego świata.

Jeśli natomiast jesteś w związku i chcesz odbudować jej pożądanie do Ciebie, to powinieneś uświadomić swojej partnerce, że seks, który ona z Tobą wcześniej uprawiała, to był zaledwie wstęp, do tego co będziesz miał jej do zaoferowania podczas kolejnych nocy.

Podczas rozmowy, gdy poruszycie temat miłosnego aktu, to kobieta musi czuć się tak, jakby jadła całe życie tylko ziemniaki, a tu nagle pojawia się facet w jej życiu, który zaprasza ją na sushi, na ciastka, na próbowanie egzotycznych owoców.

Gdy ona Cię słucha, musisz tak opowiedzieć jej o seksie, o intymności o łóżkowych przygodach, aby jej usta i uda same zaczęły się rozchylać w Twoim towarzystwie.

Wówczas seks z Tobą staje się propozycją wręcz nie do odrzucenia i kobieta nie będzie mogła się oprzeć, aby zrobić to z Tobą i będzie chciała to zrobić jak najszybciej.

Warto tez wiedzieć, że gdy jesteś z kobietą w związku i ona unika angażowania się w różne seksualne rozkosze, to nie znaczy, że ona nie ma ochoty na seks w ogóle.

Ona nie ma ochoty na seks, który Ty dziś jej masz do zaoferowania.

Jeśli pojawi się ktoś inny w jej miłosnym życiu, ktoś z zupełnie innym łóżkowym menu, to uwierz mi, że seks znowu zacznie ją kręcić i to tak bardzo, jakby znowu uprawiała go pierwszy raz.

W tym przypadku nie pomagają żadne afrodyzjaki oraz przeróżne substancje niby podnoszące kobiece libido bo jedynym afrodyzjakiem, który wywoła w niej ochotę na seks w takiej sytuacji może być ktoś nowy albo Ty z nowym arsenałem i potencjałem.

Gdy jesteś jeszcze singlem, to musisz tak przedstawić kobiecie swoje łóżkowe menu, żeby ona nie mogła się oprzeć przed tym, aby doświadczyć tych niesamowitych przygód, które masz jej do zaoferowania.

A gdy jesteś w związku, to powinieneś wzbogacić lub całkowicie nawet zmienić swoje miłosne menu, poznać nowe triki do łóżka, pomysły na grę wstępną i sposoby, aby rozpalać jej ciało i umysł na zupełnie nowe sposoby.

To wszystko po to, aby Twoja partnerka myślała, że chyba kocha się z kimś zupełnie innym i na nowo poczuła, że mocno Cię pożąda dzięki Twoim nowym umiejętnościom.

Po to właśnie są moje materiały, abyś rozwinął swoją wyobraźnię, zdobył nowe umiejętności i pomysły, dzięki czemu prawdopodobnie żadna kobieta nie będzie mogła Ci się oprzeć.

Gdy dasz jej do zrozumienia, że oryginalne, unikatowe, egzotyczne i fantastyczne łóżkowe przygody może przeżyć z Tobą i tylko tylko z Tobą, to ona zrobi wszystko, żeby
tego doświadczyć.

Poniższego maila otrzymałem niedawno od mojego Czytelnika i myślę, że to najlepszy dowód na to, że powyższa metoda działa i warto wzbogacać swoją er0tyczną wyobraźnię.

Co muszę powiedzieć, to choć nie mam bujnego życia jeśli chodzi o ilość kobiet to dużo razy spotkałem się z tym, że jak wspomniałem o rzeczach, które kobieta może odczuwać, które zaczerpnąłem z Twoich kursów, to zrobiły na nich mega wrażenie i były bardzo zainteresowanie, aby to pokazać. Dzięki za to co robisz 🙂

Ten i inne oryginalne maila umieściłem w zakładce “opinie” na moim blogu, więc jak chcesz to możesz się z nimi zapoznać.

Jeśli masz problem z wybraniem kursu, który będzie najlepszy dla Ciebie na teraz, to napisz do mnie na maila, a osobiście pomogę Ci wybrać materiał, który najlepiej trafi w Twoje potrzeby.

Wejdź na poniższą stroną, wybierz kurs, który Cię najbardziej interesuje i wzbogać swój arsenał trików do łóżka, aby zabawić się z kobietą jak nigdy wcześniej i zostać jej najlepszym kochankiem, o którym nigdy nie zapomni.

Wiedza, którą zdobywałem przez 10 lat jest dziś dostępna na wyciągnięcie ręki dla każdego>>>

Powodzenia!
Aleks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.