Nakręć Kobietę Na Seks

Co zrobić, aby kobieta desperacko pragnęła się z Tobą przespać, a nawet zostać Twoją kochanką?

Oto kilka podpowiedzi zarówno dla facetów w związku jak i tych, którzy szukają partnerki.

Bez względu na to czy jesteś w związku, czy jesteś singlem, dowiesz się coś ciekawego.

Metoda, którą zaraz Ci opiszę sprawi, że kobieta uparcie zacznie pragnąć znaleźć się w Twoim łóżku i wskoczyć na Twojego rumaka.

Wiem, że może to brzmieć jak bajka.

Jednak jeśli zaczniesz to robić, to zdziwisz się jak szybko będziesz miał większe efekty niż się spodziewałeś.

Tak naprawdę sposobów, aby to osiągnąć jest wiele, ale dziś odkryję prze Tobą jedną z moich ulubionych metod, którą dzielę się w swoim materiale „Wirtuoz Seksu”.

Unikatowe przygody

Aby kobieta stała się napalona na Ciebie, to trzeba dać jej do zrozumienia, że właśnie z Tobą przeżyje tak fantastyczne łóżkowe przygody, których nie przeżyje z nikim innym.

Tak na marginesie, aby kobieta chciała stworzyć z Tobą związek, to również warto zrobić coś podobnego.

Chcąc ten plan zrealizować, to trzeba mieć różnorodne, barwne i bogate doświadczenie.

Ewentualnie można skorzystać z podpowiedzi kogoś, kto wzbogaci Twój arsenał łóżkowych trików i pomysłów na oryginalny oraz niezapomniany seks.

Po prostu Twój er0tyczny świat musi stać się dużo bardziej barwny od jej er0tycznego świata.

No bo jak miałbyś opowiedzieć w interesujący sposób kobiecie o sushi, jak nigdy w życiu nie widziałeś sushi?

Teraz już wszyscy wiedzą, ale kiedyś był to sekret znany niewielu osobom.

Podobnie jest na innych płaszczyznach życia.

Wracając do wątku.

Jeśli natomiast jesteś w związku i chcesz odbudować jej pożądanie do Ciebie, to powinieneś uświadomić swojej partnerce coś takiego.

Ona musi zrozumieć, że seks, który z Tobą wcześniej uprawiała, to był zaledwie wstęp, do tego co będziesz miał jej do zaoferowania podczas kolejnych nocy.

Coś Czego Nie Przeżyła

Podczas rozmowy, gdy poruszycie temat miłosnego aktu, to kobieta musi czuć się tak, jakby jadła całe życie tylko ziemniaki, a tu nagle pojawia się facet w jej życiu, który zaprasza ją na spróbowanie egzotycznych owoców.

Gdy ona Cię słucha, musisz tak opowiedzieć jej o seksie, o intymności o łóżkowych przygodach, aby jej usta i uda same zaczęły się rozchylać w Twoim towarzystwie.

Wówczas seks z Tobą staje się propozycją wręcz nie do odrzucenia i kobieta nie będzie mogła się oprzeć, aby zrobić to z Tobą i będzie chciała to zrobić jak najszybciej.

Warto tez wiedzieć, że gdy jesteś z kobietą w związku i ona unika angażowania się w różne seksualne rozkosze, to nie znaczy, że ona nie ma ochoty na seks w ogóle.

Ona nie ma ochoty na seks, który Ty dziś jej masz do zaoferowania.

Nowe erotyczne menu

Jeśli pojawi się ktoś inny w jej miłosnym życiu, ktoś z zupełnie innym łóżkowym menu, to uwierz mi, że stanie się cud.

Seks znowu zacznie kręcić kobietę i to tak bardzo, jakby znowu uprawiała go pierwszy raz.

W tym przypadku nie pomagają żadne afrodyzjaki oraz przeróżne substancje niby podnoszące kobiece libido.

Jedynym afrodyzjakiem, który wywoła w niej ochotę na seks w takiej sytuacji może być ktoś nowy albo Ty z nowym arsenałem i potencjałem.

Gdy jesteś jeszcze singlem i chcesz poznać kobietę to także możesz wykorzystać tą sztuczkę.

Wtedy warto tak przedstawić kobiecie swoje łóżkowe menu, żeby ona nie mogła się oprzeć.

To wywoła w niej chęć, aby doświadczyć tych niesamowitych przygód, które masz jej do zaoferowania.

A gdy jesteś w związku, to powinieneś wzbogacić lub całkowicie nawet zmienić swoje miłosne menu.

Warto poznać nowe triki do łóżka, pomysły na grę wstępną i sposoby, aby rozpalać jej ciało i umysł na zupełnie nowe sposoby.

Obudzone Pożądanie

To wszystko po to, aby Twoja partnerka myślała, że chyba kocha się z kimś zupełnie innym i na nowo poczuła, że mocno Cię pożąda dzięki Twoim nowym umiejętnościom.

Po to właśnie są moje materiały, abyś rozwinął swoją wyobraźnię, zdobył nowe umiejętności i pomysły, dzięki czemu prawdopodobnie żadna kobieta nie będzie mogła Ci się oprzeć.

Gdy dasz jej do zrozumienia, że oryginalne, unikatowe, egzotyczne i fantastyczne łóżkowe przygody może przeżyć z Tobą i tylko tylko z Tobą, to ona zrobi wszystko, żeby tego doświadczyć.

Poniższego maila otrzymałem niedawno od mojego Czytelnika i myślę, że to najlepszy dowód na to, że powyższa metoda działa i warto wzbogacać swoją erotyczną wyobraźnię.

Treść:

 

„Co muszę powiedzieć, to choć nie mam bujnego życia jeśli chodzi o ilość kobiet to dużo razy spotkałem się z tym, że jak wspomniałem o rzeczach, które kobieta może odczuwać, które zaczerpnąłem z Twoich kursów, to zrobiły na nich mega wrażenie i były bardzo zainteresowanie, aby to pokazać. Dzięki za to co robisz :)”

 

Ten i inne oryginalne maila umieściłem w zakładce „opinie” na moim blogu, więc jak chcesz to możesz się z nimi zapoznać.

Jeśli masz problem z wybraniem kursu, który będzie najlepszy dla Ciebie na teraz, to napisz do mnie na maila, a osobiście pomogę Ci wybrać materiał, który najlepiej trafi w Twoje potrzeby.

Wejdź na poniższą stroną, wybierz kurs, który Cię najbardziej interesuje i wzbogać Twój arsenał trików do łóżka.

Będziesz mógł z tą wiedzą zabawić się z kobietą jak nigdy wcześniej i zostać jej najlepszym kochankiem.

Ona nigdy Cię nie zapomni.

=> Wiedza, którą zdobywałem przez 10 lat jest dziś dostępna na wyciągnięcie ręki dla każdego

Sukcesów i Powodzenia!

Aleks

PS. Czy masz już mój bezpłatny materiał z wartościowymi wskazówkami? Jeśli nie, to wejdź na stronę https://lepszykochanek.pl/ i ciesz się dostępem do wyjątkowej wiedzy, której większość mężczyzn nigdy nie pozna.

Będziesz mógł pobrać kilka ciekawie omówionych pozycji do łóżka, sposoby na opanowanie przedwczesnego wytrysku lub opóźnienie wytrysku, techniki i sztuczki do sztuki kochania, techniki i strategie, aby doprowadzić kobietę do najlepszych orgazmów w jej życiu, porady na dużo, dużo lepszą erekcję oraz wiele więcej fajnych wskazówek, których nie znajdziesz na moim blogu, a które uczynią Cię lepszym w łóżku.

PPS. Odwiedź także mój sklep i sprawdź, czy nie ma w nim czegoś, co dziś może Cię zainteresować. Do sklepu przejdziesz wchodząc na stronę https://wirtuozseksu.pl/blog/kursy/

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.