Kobieta Może Pokochać Twój Przedwczesny Wytrysk, Gdy…

Mam dzisiaj dla Ciebie nową podpowiedź, dotyczącą przedwczesnego wytrysku, która rzuci zupełnie nowe światło na ten łóżkowy problem.

Wskazówka, którą za chwilę Ci dam, w ciekawy sposób uzupełni również mój kurs Totalna Kontrola Wytrysku w 24 H – na dole jest link, aby go pobrać.

Jest to chyba jedyny kurs na Świecie, który jest aktualizowany o nowe treści, aby każdy facet, który ma ten problem – przedwczesny wytrysk, miał jeszcze lepsze efekty oraz, aby jeszcze szybciej mógł się poczuć komfortowo w sypialni.

Mało facetów zdaje sobie sprawę, że oprócz technik kontroli wytrysku, warto też uczyć się tego, jak wzbogacić seks o nowe wrażenia, gdyż to również może pomóc w rozwiązaniu problemów z przedwczesnym wytryskiem, ale trochę w inny sposób.

Mało kto sobie zdaje sprawę, że modyfikacja lub zmiana podejścia do doświadczenia jakim jest seks, może przyczynić się do tego, że problem przedwczesnego wytrysku przestanie istnieć albo skutki jego pojawienia się będą dużo mniej bolesne dla męskiego ego.

Już nawet lekka modyfikacja podejścia do seksu i gry wstępnej może pomóc uniknąć wielu stresów w sypialni i kompleksów związanych z przedwczesnym wytryskiem.

Ale o tym się nie mówi.

Taki temat nie jest publicznie poruszany ponieważ zazwyczaj firmy, które produkują suplementy na ten problem, robią wszystko, aby wywołać w mężczyznach silne kompleksy i decyzję o zakupie suplementu. W związku z tym pogłębiają jeszcze bardziej ten problem.

A jeśli ktoś napisał książkę jedynie z technikami kontroli wytrysku, to będzie Cię przekonywał, że bez opanowania tych technik dobry i satysfakcjonujący seks jest niemożliwy.

Ja patrzę na ten problem wielowymiarowo i jeszcze nie spotkałem osoby, która by promowała podobne strategie radzenia sobie z problemem przedwczesnego wytrysku do moich.

Jeśli znasz kogoś takiego to daj mi znać. Z chęcią poznam taką osobę.

Gra wstępna i przedwczesny wytrysk

Czy zdajesz sobie sprawę, że jeśli zostaniesz mistrzem gry wstępnej, to możesz przed penetracją dostarczyć kobiecie tyle intensywnych wrażeń, że Twój szybki wytrysk nie będzie dla niej żadnym problemem?

Po prostu możesz tak bardzo oczarować i zerznąć jej ciało oraz umysł na przeróżne sposoby, że kobieta będzie w 100% zadowolona z miłosnego aktu, który doświadczy z Tobą, nawet gdybyś podczas penetracji doszedł w minutę.

Jeśli jesteś dobry w grze wstępnej oraz znasz inne metody, aby dostarczyć kobiecie kreatywnych, oryginalnych i ciekawych doznań, to możesz mieć wytrysk nawet po minucie i wtedy kobieta będzie zadowolona, że tak mocno na Ciebie działa.

Warto dodać w tym miejscu, że gra wstępna może mieć wiele twarzy i wcale to nie jest tak, że gra wstępna jest tylko po to, aby przygotować kobietę do penetracji.

To również ogromny mit, w który wierzy miliony facetów.

Gra wstępne powinna być również dobrą zabawą dla faceta i czymś takim, co i mężczyźnie dostarczy dużą dawkę rozkoszy i sporo przyjemnych momentów.

Odpowiednia gra wstępna może być satysfakcjonującą miłosną przygodą dla obu kochanków, a nawet miłosnym aktem prowadzącym do totalnego spełnienia.

Brak gry wstępnej i szybki wytrysk

Ale jeśli jesteś kiepski w grze wstępnej, to kobieta podczas gorącego wieczoru z Tobą nie może się nasycić rozkoszą, nie może zaspokoić swoich pragnień i żądz więc ma nadzieję i oczekuje, że stanie się to podczas penetracji.

No i jeśli wówczas masz przedwczesny wytrysk, to rzeczywiście możesz mieć z tym problem, bo Twoja partnerka będzie niezbyt zadowolona z przebiegu wydarzeń.

I wtedy kobieta może Ci powiedzieć coś takiego, co powiedziała mojemu koledze, który zbyt krótko się z nią kochał, czyli: Chyba musisz iść do lekarza…

Ale gdyby kolega dostarczył kobiecie dużej ilości wrażeń podczas gry wstępnej oraz po wytrysku wciąż by się zabawiał z kobietą, to wtedy ona nawet by nie zauważyła, że przedwczesny wytrysk był jakaś przeszkodą na drodze do super wrażeń w łóżku.

Dlatego jeśli faceci mający problem z przedwczesnym wytryskiem nauczą się gry wstępnej oraz alternatywnych sposobów zaspokajania kobiet, to może być tak, że dalej będą mieć szybki wytrysk, ale seks będzie dużo lepszy.

Co więcej wtedy kobieta może nawet pokochać Twój szybki wytrysk, bo będzie to dowodem, że mocno na Ciebie działa, a jednocześnie nie będzie to przeszkodą na drodze do jej seksualnego spełniania w Twoich ramionach.

W takiej sytuacji Ty również mógłbyś cieszyć się, że szybko dochodzisz i nie miałbyś z tego powodu żadnych kompleksów.

To, co piszę nie wynika tylko z mojego doświadczenia. To efekt wymiany informacji z setkami facetów przez prawie 10 lat mojej przygody z blogiem Wirtuoz Seksu.

Gry wstępne, które pomogą Ci w tym, aby uczynić seks niesamowitym wydarzeniem, nawet mając problem z przedwczesnym wytryskiem, znajdziesz w moich materiałach takich jak Gry wstępne lepsze niż kiedykolwiek, Protokół Pożądanie oraz kurs Rozpal Każdą Kobietę.

Wszystkie te materiały jak i kurs Totalna Kontrola Wytrysku, który jest w nowej, ciekawszej cenie, znajdziesz w moim sklepie.

Możesz przejść do sklepu klikając w ten link>>

Czy ten wpis był dla Ciebie pomocny? Daj znać w komentarzu albo wyślij mi taką informację na maila.

Sukcesów!

Aleks

 

 

1 Comment on “Kobieta Może Pokochać Twój Przedwczesny Wytrysk, Gdy…

  1. Gdybym wiedział o tym wcześniej… Wydałem chyba z 2, amoże nawet 3 tys… na różne tabletki i suplementy Nie wspomnę o kremach na wytrysk, przez które miałem problemy z erekcją……a moja dziewczyna jakieś uczulenie. Kupowałem jeden produkt, a gdy nie było efektów, kypowałem inny i tez nie było efektów. Myślałem, że problem tkwi w tym, że kupiłem zły produkt więc kupowałem dalej inne.Co za dureń był ze mnie! Dopiero zaczałem mieć efekty i rzeczywiście czuć się lepiej po Twoich wskazówkach…mega dobra robota…a dopiero przeczytałem jakaś część. Powoli zgłebiam treści bo jest ich sporo, a ja mam dużo do nadroibienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.