Podniecający Stan

Nic chyba tak nie rozpala kobiety, jak wprowadzenie jej ciała i umysłu w pewien specyficzny stan, który nazywam “stanem oczekiwania”. Chodzi mniej więcej o to, aby ona oczekiwała na Twój kolejny krok w sypialni niczym na pyszne danie w najlepszej restauracji. Bez względu na to, czy robisz to przed seksem, czy w trakcie igraszek w pościeli, efekty przejdą Twoje oczekiwania. W tym wpisie wyjaśnię Ci o co chodzi oraz dam kilka fajnych przykładów.

Na początku dobrze, abyś wiedział, że “stan oczekiwania” jest to kolejny ważny element psycho-fizyczny udanego aktu seksualnego (pozostałe poznasz w publikacji “Seks Lepszy Niż Kiedykolwiek”).

Poza tym, wprowadzanie kobiety w ten właśnie podniecający stan to jedna z fundamentalnych zasad sztuki kochania, którą oczywiście bagatelizuje większość facetów.

Sporo mężczyzn myśli, że takie zabawy działają tylko na początku znajomości, ale to nie prawda, gdyż z tego typu łóżkowych zabiegów można czerpać przyjemność nawet do końca życia, jeśli się je umiejętnie przeprowadza.

A więc jak generować tego typu odczucia w praktyce?

Za każdym razem, gdy kobieta daje Ci zielone światło, powinieneś trochę przystopować rozwój następujących po sobie przyjemnych wydarzeń.

Drocz się z nią i wstrzymuj rozwój sytuacji nawet wówczas, gdy ona jest już całkowicie gotowa i mógłbyś z nią zrobić, co tylko Ci się podoba.

Będąc facetem, który przeciąga pewne gorące momenty, kobieta jeszcze bardziej będzie napalona na Ciebie, a seks nabierze więcej smaków.

Poprzez tego typu „droczenie się” wszystko to, co robicie, będzie dużo bardziej ekscytujące, bardziej barwne i ciekawsze.

Na przykład, gdy zaczynasz ją rozbierać i rozsuwasz zamek od bluzki, zatrzymaj się w połowie i delikatnie wycofaj swoje dłonie z okolic zamka, albo nawet zasuń zamek z powrotem.

Kobieta wówczas z pewnością od razu pomyśli coś w stylu “Hej, o co chodzi?? Dlaczego ten facet mnie ubiera zamiast rozbierać?!”

Taki drobny szczegół wprowadzi też dodatkowe emocje, które pozwolą Ci jeszcze bardziej rozpalić jej ciało i umysł.

Inny przykład. Gdy zsuniesz lekko bieliznę z jej pośladków, pocałuj ją w odsłonięty fragment, a po chwili załóż bieliznę z powrotem.

Ciesz się widokiem seksownej bielizny na jej gorących pośladkach i koniecznie wyraź swój zachwyt nad obrazkiem, który właśnie oglądasz.

Możesz to zrobić na przykład poprzez użycie jakiegoś gorącego komplementu lub zabawnego i seksownego cytatu, który pasuje do tej sytuacji.

Dopiero za drugim lub trzecim podejściem odsłoń całkowicie jej pupę zsuwając bieliznę całkowicie z pośladków.

Ewentualnie możesz powiedzieć swojej ukochanej z seksownym uśmiechem na ustach, aby sama pozbyła się majtek, gdyż Tobie się to jakoś nie może udać.

Jeszcze inny przykład. Zacznij całować jej nogi od stóp poprzez łydki, uda zmierzając w kierunku jej centrum rozkoszy.

W momencie, gdy jesteś już bardzo blisko krocza, wycofaj się i zacznij od początku całować drugą nogę. Możesz tak zrobić 2 lub 3 razy.

Posuwaj się cały czas naprzód, ale co jakiś czas rób kilka kroków w tył. To sprawi, że “stan oczekiwania” będzie się wzmacniał z każdą sekundą.

Myślę, że cały ten proces stanie się jeszcze bardziej przyjemny dla Ciebie niż dla niej, gdy zaobserwujesz efekty stosowania powyższych strategii na przykład poprzez dużo silniejsze rumieńce na jej twarzy, niespokojny oddech, a nawet dużo silniejsze i pełniejsze orgazmy.

Więcej wskazówek możesz poznać w publikacji “Seks lepszy niż kiedykolwiek” oraz w innych moich kursach.

Tutaj możesz zamówić materiały i pobrać na dysk nawet w ciągu kilku minut >>

Ponieważ wszystko możesz pobrać on-line, to od poznania tej unikatowej łóżkowej wiedzy dzieli Cię tylko kilka kilka chwil.

Dobrej zabawy!

Aleks

Tagged with: , ,

1 Comment on “Podniecający Stan

  1. Aleks, powiem Ci, że niektórzy uczą seksu, a Ty uczysz jak być artystą od seksu. Dziękuję za to że dzielisz się swoją wiedzą i poradami, które w moim łóżku okazują się wprost bezcenne, gdyż bezcenny jest widok tego w jaki stan potrafię dzięki Twoim podpowiedzią wprowadzić moją ukochaną żoneczkę. Widząc to jestem pewien, że jest mała szansa, aby jakiś inny facet dał jej takie wrażenia jak ja. Podoba mi się również to, że zachęcasz do kreatywności, a nie tylko do tego, aby powielać wszystko metodą przeczytaj – zastosuj, dzięki czemu jest jeszcze lepiej od lepiej. Twój Czytelnik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.