Jak Wydłużyć Stosunek

11_11_2013_flickr_cc_lies thru a lens_brunette mirror

Wielu facetów zadaje sobie pytanie ” Jak długo kochać się z kobietą?” albo “Jak zwiększyć wytrzymałość w łóżku?” Ale właściwie po co to wszystko? Czy powinieneś patrzeć na seks przez pryzmat minut lub godzin? Czy może jest coś innego, bardziej istotnego? Przeczytaj co ja o tym myślę.

Tak naprawdę, w seksie chodzi o to, abyście oboje – Ty i Twoja partnerka byli usatysfakcjonowani, z tego co się wydarzyło. Dokładnie tak. Satysfakcja to moim zdaniem jedyny miarodajny czynnik.

Dlatego patrząc na Twoje seksualne życie przez pryzmat satysfakcji, z jednej strony powinieneś dążyć do tego, aby kochać się dłużej z kobietą. Natomiast z drugiej strony powinieneś uczyć się, odkrywać i eksperymentować, w jaki sposób doprowadzić swoją partnerkę szybciej lub inaczej do orgazmu.

Z racji tego, że kobiety mogą doświadczać orgazmu w wyniku różnych stymulacji – palcami, językiem, penisem, to dopóki dajesz swojej kobiecie orgazm, dopóty ona będzie szczęśliwa i usatysfakcjonowana.

Nawet jeśli nie dajesz jej orgazmu ( albo myślisz, że dajesz ), ale ona dostaje od Ciebie inne rzeczy – bliskość, emocje, dominację, przygodę, adrenalinę – ona wówczas również będzie zadowolona.

O ile Twoje palce i język raczej nie powinny Cię zawieść, o tyle Twój penis w wyniku różnych czynników, może nie przetrwać pierwszych dwóch minut w Twojej kobiecie. Chyba każdy to kiedyś przeżył. Mój pierwszy raz trwał 15 sekund – dawno temu;)

Dam Ci dzisiaj jedną wskazówkę, co robić, aby przekroczyć te magiczne 2 minuty i móc się kochać o wiele dłużej.

Najpierw zastanówmy się, co robi większość mężczyzn to od razu po wejściu w kobietę?

Zaczynają od razu penetrację wykonując głębokie pchnięcia, nie pozwalając przyzwyczaić się do nowych doznań. Oprócz tego zamykają oczy i skupiają się na doznaniach w swoich genitaliach, już nie wspomnę o tym, że zaczynają seks w pozycji misjonarskiej, która jeszcze bardziej potęguje doznania i bodźce seksualne.

Idźmy dalej.

Podczas pierwszych minut, gdy jesteś w niej Twój poziom ekscytacji i podniecenia jest tak wysoki, że gdy wzmacniasz od razu seksualne odczucia w Twoim penisie poprzez szybkie przejście do penetracji, to szybka ejakulacja jest prawie bardziej niż pewna.

Skończysz zanim zdołasz zacząć:-)

Zamiast tego przez pierwsze 2-3 minuty daj sobie ochłonąć i przyzwyczaić się do nowych doznań. Wejdź w nią, później znowu wyjdź, kolejnym razem wejdź trochę głębiej. Pozostań w niej przez chwilę nieruchomo.

Ale nie leż całkowicie nieruchomo, nie zrozum mnie źle 🙂 Nie poruszaj swoim penisem, ale skup się na jej ciele, na jej włosach, szyi, piersiach, mów do niej niegrzecznie, albo romantycznie i drażnij jej strefy erogenne.

Po jakimś czasie, poziom Twojego podniecenia i ekscytacji zacznie gwałtownie spadać! I to jest moment, gdy możesz zacząć penetrację. Ten mały trick nieraz jest w zupełności wystarczający, aby kochać się dłużej i zwiększyć wytrzymałość seksualną.

Jeśli Ci to nie pomoże, to masz już okazję nauczyć się całą masę technik, aby móc się kochać tak długo jak chcesz. Właśnie je dla Ciebie przygotowałem. Dzięki nim przejmiesz absolutną kontrolę nad Twoim poziomem podniecenia i wytryskiem – gwarantuję!

Jeszcze jedno – pamiętaj, że Twój orgazm, nie oznacza końca seksu, gra wciąż się toczy. Jeśli nie spanikujesz i zachowasz spokój i pewnosć siebie, jak gdyby nic się nie stało, to po kilku chwilach będziesz mógł znowu przejść do penetracji. W tym czasie możesz dać swojej kobiecie niesamowity seks oralny, jakiego nigdy w życiu nie doświadczyła.

Jak sprawić kobiecie oralną rozkosz i nauczyć ją 8 rożnych orgazmów dowiesz się z poniższego materiału:

Władca Kobiecych Orgazmów >>

A poniżej możesz pobrać kurs kontroli wytrysku, który daje efekty nawet w 24 godziny.

Totalna Kontrola Wytrysku w 24 H >>

Gorrrrących nocy;)

Aleks

Tagi: , , , , ,
13 comments on “Jak Wydłużyć Stosunek
 1. Paweł pisze:

  A ja widzę to tak spróbujcie podczas penetracji przez jakiś czas myśleć o czymś innym niż seks bo duzo jest w waszej glowie.Mi to pomaga i mogę bzykać sie dłużej:)

 2. admin pisze:

  Po pierwsze to on musi chcieć się kochać dłużej. Skoro się śmieje z Ciebie, że czytasz takie blogi to wygląda na to, że pasuje mu to, że szybko dochodzi i nie chce tego zmieniać bo by sie musiał więcej wysilać 🙂 Więc problem może być gdzie indziej.

 3. Darinka pisze:

  Jestem na bieżąco z Alexem =) ale te dwie pierwsze minuty nie działają..mój facet się ze mnie śmieje że czytam takie blogi ale chce mu pomóc bo ja nie doznaje orgazmu bo za szybko on dochodzi..i stosowalismy te dwie minuty bez pośpiechu ale jakoś nie dał rady..

  • Grzegorz pisze:

   Zrób tak jak ja. Nie jestem długodystansowcem jeżeli chodzi o seks więc kupiłem super wibrator wykonujący ruchy rotacyjno wibracyjne i efekt orgazmu u mojej dziewczyny mam za każdym razem.. Może i ktoś powie że to nie to samo co seks ale moja bliskość i mały pomocnik daje mega zadowolenie partnerki a to dla mnie priorytetowa sprawa:)

   • admin pisze:

    Można i tak, ale można też nauczyć się kontroli nad wytryskiem w kilka dni. Wibratory uzaleźniają kobietę od wibracji i ona później może mieć problemy z dojściem do orgazmu bez wibratora;)

 4. Nash pisze:

  W przeciwieństwie do tego co napisał Alex, niestety zwykle jest tak, że męski orgazm kończy całą zabawę, a nie zawsze kobieta została wcześniej zaspokojona. 

  • Paweł pisze:

   kobietę możesz zaspokoić nie tylko członkiem jak się dobrze postarasz to zanim w nią wejdziesz to ona może miec juz orgazm albo więcej kwestia twojej kreatywności i chęci zrobienia jej dobrze

 5. Wu pisze:

  Ja gdy czuję zblizający się finał to spinam mocno mięsnie, tak jakbym chcial za wszelką cenę z całej siły wstrzymać mocz lub to drugie. Pomaga jak diabli i jedziesz dalej…

 6. Marko pisze:

  Ja takich problemów nie zauwazyłem, ale fakt, że nigdy się zbytnio nie spieszę. Lubie dawać dużo gry wstęnej itd. Może spróbuj zwiekszyć długość gry wstęnej.

 7. Prawdziwy pisze:

  Trzeba robić to bez pośpiechu

 8. Pablo pisze:

  Paweł_85, może spróbujesz jeść mniej mięsa?

  Mięso mocno zwiększa jurność..

 9. Paweł_85 pisze:

  Ja mam z tym poważny problem, za każdym razem :((( Jakie jeszcze techniki możesz polecić?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.