O nie! Przedwczesny wytrysk :-(

Skutecznych strategi postępowania w przypadku problemu, który mają faceci z szybkim wytryskiem, jest bardzo dużo.

Mimo to w mediach promuje się jedynie kilka metod i to tych mało skutecznych albo tych całkowicie nieskutecznych.

Oprócz tego, jak obserwuje, chyba w ogóle, nie uwzględnia się czynników zewnętrznych w procesie radzenia sobie z tym problemem.

Do takich czynników należą na przykład:

– realne oczekiwania kobiety,

– umiejętności kobiety,

– stres pochodzący z innych sytuacji z życia,

– brak dopasowania seksualnego,

– różnice w stylu zaspokajania swoich potrzeb,

– spadek satysfakcji z seksu w ogóle i inne.

Być może rozwiązania problemu z szybkim wytryskiem są właśnie tak przedstawiane po to, aby każdy facet w końcu nie poradził sobie z tym problemem.

W końcu, po nieudanych próbach opóźnienia wytrysku mężczyzna trafia do lekarza, który uzależnia go od tabletek takich jak np. DAPOKSETYNA i wystawia na ryzyko doświadczenia skutków ubocznych.

Pssyt…. Oczywiście zanim zastosujesz jakąkolwiek poradę skontaktuj się ze specjalistą, gdyż ja nie jestem lekarzem i nie mogę odwodzić Cię od tego, abyś stosował leki.

Moja praca stanowi wsparcie medycyny poprzez dzielenie się prostą i przystępną wiedzą na tematy seksualne.

Różne Strategie

W każdym związku z kobietą, w każdej relacji seksualnej, sposób poradzenia sobie z szybkim wytryskiem może być inny i zależy na przykład od:

– oczekiwań partnerów,

– od ich głodu seksualnego,

– od tego, w jaki sposób osiągają satysfakcję,

– a także od ich seksualnych mocy,

– stanu zdrowia, poziomu zadowolenia z życia,

– wigoru itd.

Zależności jest oczywiście więcej i nie jestem w stanie ich wszystkich omówić we wpisie na blogu, więc polecam zapoznać się z całym materiałem „Totalna Kontrola Wytrysku w 24H”(link).

Co więcej, wiele facetów myśli, że ma ten problem – przedwczesny wytrysk, podczas gdy ich partnerki są 100% zadowolone z życia erotycznego.

Takie sytuacje też się bardzo często zdarzają. Brak rozmów w sypialni sprawia, że facet może żyć iluzją tego, że jest kiepskim kochankiem.

Często jest nawet tak, że kobiety mówią facetom, że wszystko jest ok, że są szczęśliwe i zadowolone, a oni i tak w to nie wierzą.

Wtedy faceci często twierdzą, że kobieta tak mówi bo się nad nimi lituje.

W takich okolicznościach, mężczyzna może sobie po prostu wmawiać, że ma problem z przedwczesnym wytryskiem.

Oczywiście wtedy ten problem jest moim zdaniem jedynie  w głowie faceta.

Niepotrzebny Kompleks

Jest to wówczas kompleks, który w pewnym sensie został wdrukowany mężczyźnie przez media, stereotypy, reklamy, otoczenie i inne źródła destrukcyjnych, manipulacyjnych informacji.

Takie informacje atakują nas każdego dnia i to kilka razy dziennie.

Podobnie jest z podejściem do erekcji.

Wiele par prowadzi udane życie erotyczne i nagle pewnego dnia facet stwierdza, że jego penis jest zbyt miękki lub za mały, co prowadzi do kompleksów, chodź wcześniej ich nie było.

Dziś podpowiem Ci co można zrobić, gdy ten problem dotyczy Ciebie i być może akurat ta strategia na przedwczesny wytrysk trafi w Twój gust.

Jednak zachęcam, aby poznać całość materiału, gdyż na przedwczesny wytrysk jest wiele technik i można stosować różne podejścia w zależności od różnych okoliczności.

Więcej podpowiedzi i wskazówek jest w moim kursie „Totalna Kontrola Wytrysku w 24 H”(link), który możesz pobrać na stronie z moimi kursami.

Znajdziesz je w menu na moim blogu pod zakładka „Kursy”.

A więc posłuchaj.

Strategia na przedwczesny wytrysk

Wielu facetom w rozwiązaniu problemu z przedwczesnym wytryskiem pomogło (i to błyskawicznie) wprowadzenie zabawek i gadżetów erotycznych podczas gry wstępnej oraz jako wzbogacenie seksu w ogóle.

Pssyt… Zabawki nigdy nie zastąpią Ciebie w sypialni, tak samo jak inne zabawki i akcesoria, z których kobieta korzysta w kuchni, w życiu, czy podczas relaksu.

Faceci, którzy tak myślą są w ogromnym błędzie, gdyż zabawki mogą być jedynie mocną bronią w rękach dobrego kochanka, a nie czymś, co może go zastąpić.

Podczas, gdy umiejętnie używasz różnych zabawek i miłosnych gadżetów, to dzieje się coś fantastycznego (w tej dziedzinie też trzeba trochę poćwiczyć zanim się zostanie mistrzem).

Kobieta może już podczas gry wstępnej osiągnąć kilka orgazmów i nasycić się gorącymi akcjami z Tobą, zanim jeszcze dojdzie do penetracji i klasycznego seksu.

Oprócz tego, gdy zabawiasz się z jej ciałem korzystając z różnych zabawek, to możesz mieć z tego niezłą frajdę obserwując jak kobieta reaguje na nowe doznania, wymiary, rozmiary, kształty i wibracje.

Dzieje się też coś więcej.

Po kilku, a może kilkunastu minutach zabaw, Twój poziom ekscytacji spada ponieważ przyzwyczajasz swój umysł i wszystkie zmysły do erotycznych, podniecających momentów.

W efekcie spada poziom serotoniny, której wysoki poziom w organizmie jest związany z Twoim orgazmem i przyspieszonym wytryskiem.

A więc dzięki zabawkom problem przedwczesnego wytrysku może zniknąć samoistnie.

I niespodzianka!

Serotonina i Zabawki

Korzystając z zabawek do łóżka osiągasz podobny efekt, jak gdybyś brał tabletki na przedwczesny wytrysk, gdyż one właśnie w podobny sposób działają – obniżają poziom serotoniny.

Tylko, że tabletki na przedwczesny wytrysk mają całą masę skutków ubocznych – od nudności po kłucia w klatce piersiowej. Nie żartuję, to informacje z ulotki.

Nauczenie się i wykonanie podczas gry wstępnej kreatywnego masażu intymnego stymulującego łechtaczkę, wargi sromowe i punkt G oraz jeszcze inne wrażliwe punkty w pochwie, daje również podobne efekty.

Satysfakcja kobiety wzrasta, a poziom Twojej serotoniny maleje im dłużej jesteś wystawiony na podniecające bodźce. W efekcie poziom ekscytacji również maleje i opóźnienie wytrysku przychodzi z łatwością.

Taki masaż wykonasz korzystając z technik, rad i podpowiedzi umieszczonych w kursie „Władca Orgazmów”(link).

Sprawdź jeszcze inne sprawdzone przez setki facetów strategie poradzenia sobie z przedwczesnym wytryskiem.

Wybierz z nich tą, która będzie Ci się najbardziej podobać i która, będzie również odpowiadać Twojej partnerce.

Więcej skutecznych metod opanowania podniecania i opóźniania wytrysku jest w moim materiale „Totalna Kontrola Wytrysku w 24 H”(link).

Być może niedługo również napiszesz do mnie wiadomości podobne do tych, które przysłał mi jeden z Czytelników – Krzysztof.

Mail od Krzyśka wklejam poniżej (informacje prywatne zostały zamazane).

Materiał o tym jak poradzić sobie z przedwczesnym wytryskiem oraz kurs z technikami intymnego masażu, który pomoże Ci również z tym problem, ale od innej strony znajdziesz na stronie mojego sklepu albo klikając w ten link.

Problemy z Erekcją?

Strach przed przedwczesnym wytryskiem może także sprawić, że nabawisz się problemów z erekcją, gdyż w wyniku obaw, stresu i negatywnych emocji Twój sprzęt przestanie działać.

Rozwiązanie problemów z wytryskiem, może także pomóc Ci w tym, żeby mieć silniejszą, niezawodną i dużo lepszą erekcję.

Więcej technik na problemy z erekcją omawiam w innym kursie pod nazwą „Seksualne Turbodoładowanie”(link).

Sukcesów i dobrej zabawy!

Aleks

PS. Masz już mój bezpłatny materiał z wartościowymi wskazówkami? Jeśli nie, to wejdź na stronę https://lepszykochanek.pl/ i ciesz się dostępem do unikatowej wiedzy, której nie mogę udostępniać publicznie.

Znajdziesz tam kilka ciekawie omówionych pozycji do seksu, sposoby na poradzenie sobie z przedwczesnym wytryskiem oraz na opóźnienie wytrysku, triki do łóżka, techniki i strategie, aby doprowadzić kobietę prawdopodobnie do najlepszych orgazmów w jej życiu, podpowiedzi na lepszą erekcję i większe libido oraz wiele więcej fajnych wskazówek, których nie znajdziesz na moim blogu, a które uczynią Cię lepszym kochankiem.

PPS. Odwiedź mój sklep i sprawdź, czy nie ma tam czegoś, co dziś może Cię zainteresować. Do sklepu przejdziesz wchodząc na stronę https://wirtuozseksu.pl/blog/kursy/

2 Comments on “O nie! Przedwczesny wytrysk :-(

  1. Aleks jestes mistrzem i tyle. Nawet sobie nie zdajesz sprawy ile pozytywów i dobregoo Twoje materialy oraz bloog wnoszą do mojego życia miłosnego. Dzieki brachu:D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.