Sekret Sztuki Kochania

Dziś chciałbym Ci dać krótką podpowiedź, która może uczynić Wasz miłosny akt dużo bardziej ciekawym doświadczeniem. Jeśli jesteś facetem, który dba o to, aby w Waszym życiu erotycznym nie brakowało przeróżnych atrakcji to ta wiadomość jest dla Ciebie.

Sekret Sztuki Kochania

Podczas gry wstępnej, gdy kobieta leży na łóżku, drażnij jej ciało strusim piórem.

Co jakiś czas, w nieprzewidywalny sposób, przerywaj pieszczoty zmysłowym uderzeniem pejcza.

Stosując tą strategię dodasz pikanterii delikatnym pieszczotom.

Po jakimś czasie możecie zamienić się miejscami i wtedy niech kobieta drażni w podobny sposób Twoje ciało. 

Przesuwanie piór po ciele relaksuje, odpręża i zwiększa libido.

Natomiast uderzenia pejczem pozytywnie wpływają na skórę, układ krążenia oraz limfatyczny. A więc tego typu gra wstępna może okazać się pro-zdrowotna 😉

Jeśli podobają Ci się tego typu krótkie i konkretne wskazówki, to daj mi koniecznie znać w komentarzu pod postem. Twój e-mail nie będzie widoczny.

Jeśli komentarzy będzie dużo, to będę częściej wrzucał tego typu podpowiedzi w różnych formach.

Więcej tego typu trików możesz znaleźć w moich kursach pt. Gry Wstępne Lepsze Niż Kiedykolwiek, Protokół Pożądanie, Rozpal Każdą Kobietę.

Jeszcze mam kilka pytań i odpowiedzi, które mogą Cię zainteresować.

Jak ta podpowiedź może pomóc Ci w problemach z przedwczesnym wytryskiem?

Gdy angażujesz się w tego typu gry wstępne, to po kilku lub kilkunastu minutach tego typu zabawy poziom Twojego podniecenia spadnie i będzie dużo łatwiejszy do opanowania.

To sprawi, że będziesz mógł opóźnić wytrysk i wydłużyć czas kochania się oraz czas trwania odczuć związanych z bliskością, które często są ważniejsze dla kobiet niż orgazmy.

Twoje zmysły przyzwyczają się do podniecających bodźców i będziesz mógł z dużo większą skutecznością stosować techniki o których mówię w materiale Totalna Kontrola Wytrysku w24H.

Jak ta podpowiedź może pomóc Ci łatwiej doprowadzić kobietę do orgazmu?

Taki masaż piórami wprowadza kobietę w stan relaksu i skupienia na odczuwaniu przyjemności.

Skutecznie odwraca także jej uwagę od codziennych spraw, które mogą skutecznie blokować kobietę przed zatopieniem się w stanie, w którym kobieta powinna się znaleźć, aby osiągnięcie orgazmu było łatwiejsze.

Dzięki tym kilku korzyściom, choć jest ich dużo więcej, techniki, które opisuję w materiale Władca Orgazmów będą działać dużo efektywniej.

Jak podpowiedź związana ze stymulacją ciała piórami, może pomóc Ci osiągnąć lepszą erekcję?

Wystarczy, że podczas takiej gry wstępnej zapomnisz, że jest to gra wstępna oraz o tym, że za chwilę Twój mały powinien stanąć na baczność.

Po prostu, gdy robisz jej taki masaż skup się na dawaniu przyjemności i odczuwaniu przyjemności, gdy kobieta robi taki masaż Tobie.

Wyobraź sobie, że jedynym celem tego doświadczenia jest odczuwanie przyjemności i nie będziecie się kochać, tylko zakończycie tą sesję na osiągnięciu stanu totalnego relaksu.

Takie podejście może sprawić, że nie będziesz czuł presji, stres przed nieudaną penetracją.

Taki mentalny stan może sprawić, że erekcja sama się pojawi, albo będzie dużo silniejsza.

Może tak być, ponieważ często przyczyną problemów z erekcją jest właśnie stres i odczucie presji oraz skupianie się na tym, że Twój mały może tej nocy zawieść.

Więcej technik i sposobów myślenia, które mogą pomoc Ci w tym, aby zawsze być w gotowości i nie przejmować się problemami ze wzwodem zebrałem w kursie Seksualne Turbodoładowanie.

W czym jeszcze mogą Ci pomóc tego typu podpowiedzi?

Z pewnością tego typu masaż skóry jest fantastycznym pomysłem na ciekawą randkę i spędzenie z kobietą czasu.

Możesz wykonać go w sypialni, ale także na łonie przyrody, podczas wspólnego pikniku na kwiecistej łące.

Więcej przepysznych pomysłów na randki masz w moim materiale Randki lepsze niż kiedykolwiek.

Przejdź do sklepu i odnajdź interesujące Cię kursy, jeśli chcesz>>

Gorących momentów!

Aleks

PS. Jeśli jeszcze nie pobrałeś kilka fajnych podpowiedzi, umieszczonych na stronie https://lepszykochanek.pl/ to zachęcam, aby to zrobić.

Znajdziesz tam kilka ciekawie omówionych pozycji seksualnych, sposoby na przedwczesny wytrysk, triki do łóżka, podpowiedzi, aby doprowadzić kobietę do najlepszych orgazmów w jej życiu, techniki na lepszą erekcję oraz wiele więcej fajnych wskazówek, których nie znajdziesz na moim blogu.

 

4 Comments on “Sekret Sztuki Kochania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.